Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: ORTOPED- PREPORUKU MOLIM

  1. #1
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno ORTOPED- PREPORUKU MOLIM

    Molila bi preporuku za zbilja dobrog dječjeg ortopeda, privatnog ili redovnog, nema veze...

    hvala

  2. #2
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    dr. tiefenbach u petrinjskoj. tel. 48 10 468
    privatnik je, ali vrijedi svaku kunu.

  3. #3
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    dr. Čalaga
    Maksimirska 12
    01 2320575

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Antičević ili Đapić na Šalati
    Antičević je mojoj kćeri doslovno spasio hodanje

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    mi idemo kod doktora čalage u pon. pa ću javiti kako smo bili zadovoljni, 300 kn je pregled

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    anledo - kako to mislim spasio hodanje -
    moja cura ima 16 mjeseci i još samostalno ne hoda, stopala joj idu prema unutrašnjosti pa su na goljaku rekli da bi trebao to ortoped pogledati...

    dali možda još samostalno ne hoda zbog tog problema (uz namještaj hoda i uz guralicu)

  7. #7
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    strpi se do ponedjeljka, teško je davati mišljenje na osnovu jedne rečenice.
    vjerujem da ste kod doktora Čalage u pravim rukama.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj blond lady prvotno napisa
    anledo - kako to mislim spasio hodanje -
    moja cura ima 16 mjeseci i još samostalno ne hoda, stopala joj idu prema unutrašnjosti pa su na goljaku rekli da bi trebao to ortoped pogledati...

    dali možda još samostalno ne hoda zbog tog problema (uz namještaj hoda i uz guralicu)
    na porodu su joj strgali bedrenu kost
    sa jako ruznom angulacijom i rotacijom
    pri tome je iscupan i kuk u gadnoj luksaciji

    uglavnom, skoro cijelu prvu godinu je bila ili u gipsu ili u ortozama i rijetko tko je mislio da moze proci bez operacije, a u najboljem slucaju sa dosta skracenom nogom i vidnim sepanjem

    srecom, Anticevic je mislio potpuno drukcije
    Anouk je prohodala (bas kako spada) sa 16 mjeseci, prije toga se nije zeljela pusiti nikako pa smo je vodali za ruke u onom periodu kad su i pedijatar i ortoped bili posve sigurnu da je rijec o psiholoskoj barijeri (i njezinoj i mojoj jer naravno da sam od svega postala potpuno prezastitnicki raspolozena )

    na kraju je prohodala u plicaku bazena, gdje nije imala strah od pada i boli (ona ili ja, pitanje je, ali je ishod bio napokon dobar za nju)

    mnogo ortopeda na glasu kad su vidjeli povijest bolesti uopce ne vjeruje da je takva trauma lijecena bez operacije

    sretno

  9. #9
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Definitivno
    Ernest Irha, Poliklinika "Medikol" na Šalati
    radi petkom popodne

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Mi smo baš s Irhom imali prilično neugodan susret u Klaićevoj (prvi susret s dječjim ortopedom uopće), ali možda je kao privatnik ipak malo taktičniji :/

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    danas smo bili kod dr. Čalage i pregledao je stopala i napravio uzv stopala, rekao je da je sve u redu i da trebamo vježbat hodanje s njom (držat je za ruke i hodati) u kupiti cipele i da hoda u cipelama da bi joj stopala bila fiksirana...sve je drugačije rekao nego na goljaku, na goljaku su nam rekli da je ne hodamo držeći je za ruke nego ona to mora samostalno napraviti kad bude spremna i da joj ne trebaju cipele za hodače dok ne prohoda i kome sada vjerovati kad ti svatko nešto drugo govori :?

  12. #12
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    trazi trece misljenje nemas druge, i slijedi svoj instinkt sto ti je najlogicnije

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Kraljevica(kraj Rijeke)
    Postovi
    36

    Početno

    U Rijeci je dr.Stošić jedan od najboljih ortopeda

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Dr Roth u Rijeci je svakako jedan od najboljih dječjih ortopeda u Hrvatskoj. Meni je operirao starije dijete dok je još radio na Kantridi i spasio mu koljeno, a sada smo bili s mlađim na ultrazvuku kukova i ortopedskom pregledu kod njega u njegovoj privatnoj poliklinici u Rijeci. Svakako preporučam zbog iznimne stručnosti i smirenosti te povjerenja koje ulijeva u roditelje i pacijente!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •