Pokazuje rezultate 1 do 40 od 40

Tema: Što vaši klinci rade preko zimskih praznika?

  1. #1
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno Što vaši klinci rade preko zimskih praznika?

    Dakle, kako naslov kaže, zanima me što vam klinci rade preko ovih praznika.
    Da li im dozvoljavate igranje na kompu i koliko?
    Da li čitaju i što?
    Kaj vam odgovaraju ak im velite da čitaju lektiru?
    Dolaze li im frendovi na igranje, idu li drugima na igranje?
    Kuda ih odvesti u grad?

    Hvala unaprijed!

  2. #2
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Svega pomalo, a više nego inače televizije.
    Lektiru je posudila ali je ne čita, već po 10000000000x Harry Pottera.
    Otišla u kino jednom, na klizanje jednom. Planirali smo i plivanje preko odmorka, ali to nismo uspjeli - prerano je u 9 sati 8)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    visi na facebooku :/
    uglavnom
    ne čita ni ne uči ništa

  4. #4
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    dosadjuje se
    dosadjuje nama da mu je dosadno

    bio je bolestan, pa nije puno laufao po vani, igra se u kuci s frendom, svadja se sa sestrom
    komp slabo jer je bolestan (komp)
    lektiru cita dok slaze legice
    (Blizanke, od E. Kastnera, rekao je da je zanimljivo, ali ipak ne dovoljno zanimljivo da procita u par dana)
    gleda tv i sve filmove koji su na programu

    od NG do kraja praznika sam ja doma s njima, pa cemo ici u kinu, i jedan dan u toplice na kupanje, mozda u koji muzej

  5. #5
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno Re: Što vaši klinci rade preko zimskih praznika?

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Dakle, kako naslov kaže, zanima me što vam klinci rade preko ovih praznika.
    Da li im dozvoljavate igranje na kompu i koliko?
    Da li čitaju i što?
    Kaj vam odgovaraju ak im velite da čitaju lektiru?
    Dolaze li im frendovi na igranje, idu li drugima na igranje?
    Kuda ih odvesti u grad?

    Hvala unaprijed!
    dozvolim joj svaki dan sat vremena na kompu, bolje rečeno na internetu. kad ide u školu onda samo vikendom.
    čita narnijske kronike po ne znam koji puta. tv gleda malo više nego inače.
    otprilike svaki drugi dan ide kod neke frendice, nama trenutno nitko ne može jer mali ima šarlah.
    lektiru ne čita i ne mora što se mene tiče preko praznika, ali ona ima nekakvih zaostataka iz škole, jer je zadnja 2,5 tjedna prvog polug. bila u kanadi pa to sada rješava svaki dan po malo.
    bile smo u kinu, gledale high school musical i vjerojatno ćemo još jednom u kino. u subotu ćemo na jednodnevni izlet do graza i obje mu se veselimo.

  6. #6
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Utapa se u knjigama "5 prijatelja", igra comp (jer to ne stiže dok je škola) ... svaki dan su vani njih troje, igraju se zajedno, pokušavamo svaki dan i jednu obiteljsku nabaciti, malo vježbanja klavira, dosta TV-a, i vidim da je zadovoljna

    Spava do 11h, liježe isto tako 23-24h

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    S. mora procitati lektiru sada, jer pisu odmah po povratku u skolu

    isto ide spavati kasno, pustim ga da ostane budan koliko zeli, jer se inace svaki dan mora rano ustajati, pa nek uziva dok je na feriju

  8. #8
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa

    od NG do kraja praznika sam ja doma s njima, pa cemo ici u kinu, i jedan dan u toplice na kupanje, mozda u koji muzej
    e, to me zanima, koji muzej?
    i moj je na kompu, lektiru čita isto kad ga "lijepo zamolim", jer vidim da je opet počeo žmirkati. idući tjedan idem na posao, a vidim po novinama da je sad tek počeo program odmorka i nekih drugih aktivnosti po knjižnicama, a ja ga onda nemrem nikud voditi.
    znači, program uglavnom jednak kod svih: komp, tv, kino. danas smo otišli u malo dužu šetnju, a neki dan i na Sljeme. jučer smo bili isto u kinu gledati Despera i crtić je stvarno ok.
    hvala svima!

  9. #9
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    prvi tjedan sam bila bolesna, doma, mm je isto bio doma, sreca na spajanjima i skracenim radnim vremenima, pa je bilo zanimacija

    ovaj tjedan je danju bio na sljemenu, do danas, kad bi dosao srusio bi se na kauc i od aktivnosti je dolazila u obzir samo masaza nogu (njegovih
    )

    sljedeci tjedan cemo nekako popuniti, u utorak cemo negdje na izlet, posjetu obitelji ili sl, jedan dan ce ga jedna moja frendica voditi na klizanje, evo maloprije mu obecala , jedan dan ide s drugom frendicom u tehnicki muzej na vise sati, nadam se da ce u skoli uspjeti poci na pokoju aktivnost koju im organiziraju za svake praznike

    lektiru nece citati, sljedeca im je tek u veljaci

    cita preko praznika pricu o kralju arturu koju je dobio pod bor
    treba spremit kovanice i novcanice u novi, treci, album koji je dobio neki dan
    slazemo jednu maketu, jako teska i najradije bi svi odustali, a nismo skoro pa ni poceli
    surfa
    posudio ponovo sve LOTR u videoteci, obnavlja
    sljedeci tjedan ce obnoviti i HP
    puno igre, prijatelji i rodica, svaki dan netko

    torbu jos nismo otvorili sad sam se sjetila da je jos oprema od tjelesnog u njoj. mozda cemo koji sat malo preletiti gradivo ali nisam sigurna

    ovo su prvi praznici otkad je krenuo u skolu da nam je nekako lezerno, sva sreca pa su se lijepo rasporedili kroz tjedne

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Najprije smo ih potkurili da naprave zadacu (stariji je imao 30-tak stranica iz matematike, tj. sve zaostatke i prazne stranice kroz polugodiste). Mladji je morao nauciti abecedu i isto vjezbati matematiku. To se sve radi "u hodu".

    Buduci da je zima i ne moze se stalno biti vani, kupili smo im ovo (dugo zeljeno i planirano, zajedno s financijskom konstrukcijom "koliko vi skupite, toliko tata i mama dodaju"): http://www.casio.com/products/Musica...table/CTK-496/

    Zabavi nikad kraja.... Jedan je rodjeni glazbenik, a drugi je istog trena kad je makina dosla u kucu pospajao sve kabele i adaptere i odmah pitao kad cemo kupiti sustain pedalu (ak se tak zove - znaju mudrijasi vise od mene ) da i nju moze PRIKLJUCITI! Sad smo gotovi, i prije su radili kazalisne predstave sa glazbom, rasvjetom i efektima (uz cd player) ali ovo je neusporedivo bolje. Skupili su 411 kn, mi dodali jos toliko i eto veselja!

    Ovaj tjedan su kod dede i bake izvan Zagreba i samo cekaju da li ce biti produljeni praznici da ostanu koji dan dulje...

  11. #11
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Andrija upravo sjedi samnom na poslu i sklapa nekau papirnati zgradu. Prije toga je citao, a uskoro cemo na marendu. Ne kuzim do kraja zasto, al on tvrdi da se odlicno zabavlja.

  12. #12
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ivar nema nista za zadacu, nikad preko praznika nisu imali zadacu

  13. #13
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ovaj raspust je gdjica poprilično zauzeta...
    Skoro svakog dana pre podne je na "Raspustilištu" - organizovanom vajanju, učenju gitare, hip-hopa 8) , slikanja, projekcijama dečijih filmova...
    Klizanje i sankanje su gotovo svakodnevna pojava, kao i druženje sa prijateljicama iz kvarta i razreda.
    Čita se u pristojnoj meri.
    Ne sviđa mi se jedino što preteruje sa televizijom i prekasno leže, pa mi se shodno tome čini da se baš i nije odmorila tokom praznika.
    No, baterije je napunila svakako...

  14. #14
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    ajme, Ivka, pa kad to tvoj sve stiže.......
    ja sam mog danas ubijedila da vježba gitaru, ponovi zadnje lekcije iz PiD (Povijest Hrvata, i ne znam zakaj ga to ne zanima još više, ja bi cijeli dan googlala na tu temu) i malo čita Blizanke. Za nagradu bu dobil komp.
    A kad stigne škola - komp samo vikendom.

    Ivka, kad je tvoj postal tak ozbiljan? Mi smo našeg zarazili od malena crtićima (u susjedstvu nas zovu videoteka), tak da je sad još uvijek pod njihovim debelim utjecajem, i mučimo se sa "uozbiljavanjem". Naravno, on nema takav problem, imam ga ja.

  15. #15
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    i. se rodio ozbiljan

  16. #16
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    Kćerku (12) je zarazila "sumrakomanija" tako da od Božića ne prestaje s čitanjem, a sinčić se igra na sve moguće načine - s bratićem, slažu Legaće, PS, milijunaš i ostale društv, kaj god im dođe. Zadaću nismo ni takli otkad je škola završila, pa nek se malo odmore. Čvrstog sam stava da praznici nisu za učenje.

  17. #17
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Moji su uživali u blagdanima - igraju se po cijele dane novim igračkama; na računalu nisu bili uopće. Odu van u park, doma se igraju, pogledaju crtiće (počeo je igrati Garfield), dolaze prijatelji, bili su rođendani, spremaju se na klizanje. Čitali su stripove i knjige po izboru, a sad će pomalo doći na red i lektira. Zadaću nemaju nikakvu, ali s B. će nakon NG doći raditi učiteljica tako da malo ponovi gradivo prvog polugodišta. M. svira, ići će na prazničnu školu klarineta. Oboje će ići na par dana noniću i noni, a ići ćemo i u kino čim počne igrati neki crtić o lisičićima. Izmišljaju razne igre - danas ujutro su mi priredili Barbieri show u spavaćoj sobi (Mama, to je neki čovjek koji kuha odvratna jela, ) Oni su kuhali smrdljive čarape, krpe za prašinu i slične sastojke u tatinom pisaćem stolu.

    Uglavnom uživaju što su doma, jako su veseli i zabavni.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Moji su isto uživali u blagdanima, dolazili su nam gosti, išli smo u goste, koda bake i dede, kod dragih prijatelja i kumova, veselili su se poklonima.
    Danas im je došla sestrična, igraju se, vodim ih u Mc Donalds (poklekla sam, ali tako je šugavo vrijeme pa sam im obećala tek toliko da ih nekud izvedem). Od subote idemo u Italiju na skijanje, tome se jako vesele. Još dok smo doma čitaju knjige, Oliver je pročitao u 3 dana od Mire Gavrana Zaljubljen do ušiju što mu je moja sestra poklonila pod bor, Dino čita Uzbuna u nacionalnom parku od Pulića i kad to završi mora lektiru jer isto imaju prvi dan škole lektiru. Malo vise na Play stationu, gledaju TV i duže ostaju budni navečer. A najsjajniji su mi kad s nama vode raspravu oko izbora .

  19. #19
    Handy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    226

    Početno

    Moji nećaci te dobi uglavnom idu jedni kod drugih, osim u goste s roditeljima, i igraju igrice i igraju nogomet ako je vrijeme ok ili se igraju nekih igara koje u kući.

  20. #20
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Znam da dost kasnim, ali evo što moja V. radi - čita, trenutno Harry Pottera - Odaju Tajni i Zatočenik Azkabana, to je dobila za Božić, a Kamen Mudraca ima i već je pročitala, čita i knjige iz knjižnice - neke Glee štotijaznam, igra se na kompu, gleda TV... Također se druži sa sestričnama, a uskoro će i sa prijateljicama, čim prođe ovo božićno ludilo. E, da, i igra društvene igre s MMom - tipa Guess Who i slične. Ponekad i crta.
    Preko praznika su dobili lektiru pročitati i napraviti - Emil i detektivi, već je pročitala, a i napisala skoro do kraja, ima još 2 zadatka, te su dobili nekakav plakat iz prirode - svatko neki NP ili PP - ona je dobila Park prirode Vransko jezero i to naučit napamet. Napisala je tek naslov Al ima još vremena.

    Sve u svemu, odlučila sam složiti praznične top- liste moga djeteta, naravno i nju pitala za mišljenje (Složila se.)

    TOP - LISTA FILMOVA
    1. Sam u kući 1, 2, 3, 4
    2. Harry Potter i Kamen mudraca
    3. Fred Mraz

    Nema pojma ni ona dalje, a kamoli ja

    TOP - LISTA KNJIGA
    1. Harry Potter Kamen mudraca, Odaja tajni, Zatočenik Azkabana
    2. Glee - Početak, Ljetni praznici
    3. Prdoprah Doktora Proktora
    4. Oksa Pollock
    5. Dječji hitići od Sanje Pilić i Polak

    I mlađa i starija obožavaju čitati

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    UFfff, dobro ste me sjetile - moram ovim mojim gelipterima uvaljati malo razlomaka i postotaka da ne zaborave baš sve... Inače, čitaju Smogovce, Cesarićeve pjesme (to je zadaća za preko praznika), stariji neku knjigu Operacija Stormbreaker (križanac Harryja Pottera i Jamesa Bonda - samo sam prolistala) i slično. Mlađi si je danas nabavio smartphone pa ne vidi i ne čuje ništa drugo. Povremeno ih izbacim van iz stana da prošetaju ili ih odvučemo nekamo zajedno i to je to. Ovi dani su dušu dali za odlaske u goste i primanje istih, pa ćemo se sutra družiti s kumovima, jučer smo bili kod bake i dede i tak, u nedjelju je akcija sarma (sudjelovanje obvezno u skladu s afinitetima - stariji miješa, mlađi frče) i to je to. Sve u svemu - ništ posebno. I oni su gledali Sam u kući do besvijesti, a meni su lasi rasle do peta kak se mogu 100 puta ceriti istim glupavim gegovima koje sve znaju napamet...

  22. #22
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Kako je od poklona dobio dvije društvene igre, mi s njim igramo Igru života, a on sam slaže Jenga boom. Idemo zajedno van jer inače neće jer mu nema nikog od frendova iz razreda vani. Čita i rasteže tog Duha u močvari, a paralelno i Gregov dnevnik (zadnji). Većinu vremena bi on rado provodio na kompu, no dobije sat vremena i to ne svaki dan. Ostatak žudnje za igricama rješava na mobitelu dok i to ne prekinemo.
    S njim sam odgledala sve dijelove Sam u kući (doduše, MM i on su me skoro potjerali jer sam stalno komentirala vjerojatnost događaja ), Gremline, Beskrajan dan, Duh u močvari...
    Inače imamo tradicionalnu šetnju Gornjim gradom, Jelačić-placom i Kaptolom te klizanje na Šalati, ali ove godine smo i MM i ja bolesni tako da se to malo odgađa dok se ne oporavimo, a prije nego ode kod mojih na praznike.

  23. #23
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    off topic da li ima na Trgu klizalište?
    kod nas nerad i razvlačenje u pidžami danima
    ide se spavati ne prije 23, ustaje kad se hoće
    i frendice su na spavanju, igraju se, pomalo tablet, laptop tu i tamo
    knjige inače redovno čita ali sad ni slova
    inače do jučer nije iz kuće izašla 4 dana, osim do bake i dida na božićni ručak
    meni se neda tlačiti ni s čitanjem ni sa sviranjem ni ne daj Bože s učenjem
    misli, da mene netko na godišnjem digne da malo proletim spise ne bi se dobro proveo
    kad je odmor, odmor je
    drugi tjedan idemo na izlet, pa me zato zanima klizalište, tamo nam je najzgodnije iz hrpe razloga

  24. #24
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ima klizaliste, ako jos radi nakon one nezgode kad je dijete ostalo bez prsta prosli tjedan.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 28.12.2013. at 08:18

  25. #25
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    da, znam za taj slučaj nažalost
    htjela sam Trg skombinirati s nekim drugim sadržajima, zato pitam

  26. #26
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ide na klizanje, samo nam je ovaj tjedan led bio otopljen pa pauziramo, i karta uno jer je dobila karte za Božić

  27. #27
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    B uziva ko prase, evo i sad je kod prijatelja na spavanju. Kino, lunjanje s drustvom (petarde ove godine nismo odobrili, ali me strah drustva), komp. do besvjesti. Citanje - nula bodova, ja njega nikako ne mogu zainteresirati za citanje Zadnji tjedan ferija idemo na more (e, to svi jedva cekamo).
    Ne brinem ja za njega, taj ce se uvijek snaci, ali mi ostali smo od bolestina u komi, danima nismo van izasli (osim na posao).

  28. #28
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ima klizaliste, ako jos radi nakon one nezgode kad je dijete ostalo bez prsta prosli tjedan.
    nisam cula za to

    danas je bilo prepuno klizaliste

  29. #29
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    nisam cula za to

    danas je bilo prepuno klizaliste
    Koma, nema ni na netu.
    Zato ja baš nisam luda kada moje idu klizati u gužvu.

  30. #30
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    iako, primijetila sam natpise da je obavezno imati skijaske rukavice
    na sto se puno njih nije obaziralo, tj. nisu imali nikakvih rukavica na rukama
    ukljucujuci i animatora koji je klizao s njima

  31. #31
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    a sto rade na praznicima
    druzenje s prijateljima, gledanje tv.a, komp, muzika
    citanje lektire

    stariji je na praksi do nove godine, onda do kraja praznika raspasoj

    od izlazaka (s nama): kino, klizanje, bauljanje po gradu

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ima klizaliste, ako jos radi nakon one nezgode kad je dijete ostalo bez prsta prosli tjedan.


    Sad mi je skoro pa drago što moj ne želi klizati.

    Dosad se nije imao vremena dosađivati - i dalje čita svog Harry Pottera, malo igra šah, malo nabija loptu po sobi (dobio je koš koji se zakači za vrata pa vježba zakucavanje), vježba svaki dan za glazbenu jer se sprema za natjecanje. Jučer smo bili na cjelodnevnom planinarenju, malo se posjećujemo s prijateljima, i tako to. Televiziju je gledao prva dva dana, sad više ne, za kompjutor ide umjereno.
    Očekujem da će poslije Nove godine biti više vremena za dosađivanje, ali tada će ga i profesorica naručivati da dolazi u glazbenu, oni tamo si ne priušte tri tjedna praznika

  33. #33
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    znači klizalište šljaka
    odlično, samo da još nađem najdeblje moguće rukavice

  34. #34
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Zna li netko nešto o džaba klizanju u Zaprešiću?
    Ne ide mi se tamo samo radi provjeravanja. Tamo i nazad ~40-50kn goriva

  35. #35
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja ne uči ništa
    nemaju zadaću
    i učiteljica ima stav da se za praznike treba odmoriti (jedino imaju iz dodatne matke neke zadatke)
    ali svirati mora
    svaki dan 2x 30 minuta (da se razumijemo, ako je tu efektivnog sviranja 20 min puno sam rekla, rasteže se ko glista sa tim sviranjem)
    bili smo u kazalištu, spamalot
    ići ćemo u kino, hobita i frozen, možda i igre gladi 2 ako uspijemo nabaviti prvi dio da ga pogledamo doma
    ići će tjedan dana na snijeg
    puno čita
    naravno da je pogledala sve same u kući
    danas smo skitali po gradu
    tjedan dana praznika je prošlo, okrenuli se nismo

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Klizalište na Trgu radi punom parom, sad smo tamo prošli.
    Moja je bila tamo klizati prošli tjedan, bez pune opreme, bome ne bude više - ja se uvijek smijem MM-u i njegovom inzistiranju na punoj opremi za klizanje, a evo što se sve dogodi.

    A što radi na praznicima - pa evo, tjedan je prošao kao ništa, zapravo tek nakon NG počinju pravi praznici.
    Tada će ići na klizanje, možda bude kakvih radionica, nadam se da ćemo organizirati i druženja sa prijateljicama.
    Do sad, pojma nemam, nije radila ništa posebno, bio je Božić pa smo išli u goste, jedan dan je bila kod bake i dede.
    Nije gledala Sam u kući ali jest danas Harrija Pottera.

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko nešto o džaba klizanju u Zaprešiću?
    Ne ide mi se tamo samo radi provjeravanja. Tamo i nazad ~40-50kn goriva
    Jeftino mi se čini ono kod Getroa u Zapruđu, a i nije prevelika gužva.
    A čini mi se i da ima neko u Arena centru.
    U Green goldu je isto nekih dvadesetak kuna.

  38. #38
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Za Getro sam čuo da je led dosta grbav jer se ne održava, a to mi nije neka fora za početnike. Ostaju dakle dvorane i Odmorko.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Na Z ima u ŠC Point https://www.facebook.com/KlizalistePingvin

    mislim da je 1,5 h za 20 kn + 10 kn za klizaljke

  40. #40

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    mi smo neki dan prošli pored tog klizališta, trenutno je to jezerce

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •