Kao prvo želim vas sve pozdraviti na ovom prelijepom i velikodušnom forumu.
Baš kao i didi samo sam se htio jednog dana pozabavit temom posvojenog djeteta, jer sam i ja posvojen već 21 godinu i imam brata blizanca koji je posvojen kad i ja u istoj obitelji,ali mene još od faze puberteta me muči jedno pitanje a to je "Saznanje o mojim biološkim roditeljima" ali zapravo kad sam bolje promislio ja ih već imam i makar nismo u krvnom srodstvu naša mentalna veza od posvajanja do danas je sve snažnija i snažnija i sve više jača, i svi roditelji posvojene djece sami ćete skužit da ćete imat više boloških sličnosti sa svojom djecom makar vam priroda nije to namijenila nego ste svojom ljubavlju prema djeci ili djetetu sami to stvarali.Nemogu vam opisat koliko sam sretan kad znam da imam roditelje makar oni nisu biološki, ali vjerujte ko da i jesu, ali to pitanje "Bioloških roditelja" me muči neznam zašto,vjerojatno je to u meni da saznam makar mi to ništa neće značiti nego dat jednu stepenicu u životu kojoj neznam značenje,samo mi je jedno veliko pitanje dali je to PITANJE samo kod nekih ili kod sve posvojene djece ,jer moj brat nema nikakvog uvida u to pa me to u pubertetskom razdoblju malo mučilo.
I da zahvalim svim roditeljima koji su posvojili ili žele posvojit dijete jer mi posvojena djeca smo zapravo na neki način blaženi radi vas i vjerujte neznate koliko smo sretni radi tog i koliko sam ja sam ponosan što sam posvojen jer uvijek ću moć reć MAMA I TATA