Citiraj DeDada prvotno napisa Vidi poruku
Dolica, nadam se da ćeš uspješno doći do podataka o sebi!

Lucy22, baš lijepo što si se pronašla sa dijelom obitelji Šteta za bio mamu, ali šta ćeš joj. Možda se osjeća krivom. Kažeš da je tvojima bilo malo krivo, je li te to pogodilo ili ih ipak razumiješ?
Mozda sam se malo krivo izrazila, s jedne stane osjetila sam njihov strah, a s druge da im je drago... razumijem ih jer ipak i ja bi se vjerojatno na njihovom mjestu tak osjecala, iako oni su mi stvarno bili od velike pomoci u trazenju... kak god im je pretpostavljam bilo tesko i kolko su se brinuli da nebudem povrijedenaipak su mi pomogli... mama zvala u centar, tata pisao dopise samnom i sl. Sad ne pricamo puno o tome tek ono ak se cujem sa nekim od obitelji velim sta je novog i tako... al srecom za sad to dobro funkcionir... cak me malo iznenadila mamina reakcija kad sam nasla seku i kad sam dobila fotku od tate... postala je znatizeljna ko i ja al odma je komentirala slicnosti i tak... tata je taj koji je petpostavljam jos u nekom grcu il strahu, pa mu necu bas previse pricat o tome al s vremenom se polako i on opusta...