Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 434 od 434

Tema: proširene vene

  1. #401

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    64

    Početno

    Koliko sam shvatila ostala ti je kvrga na mjestu gdje je bila vena? Meni je na mjestu gdje je radjena pjena dugo jos bila kvrga...dosta je visoko, na samom rubu carape i carapa mi je stalno klizila sa tog mjesta...
    Ti si onda imala bas veliku kvrgu...ali vjerujem da ce se povuci samo moras biti strpljiva.

  2. #402
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ostala mi je vijugava linija kao da je vena jos tamo. Manja nego kada je vena doista bila ali na istom mjestu. Noga gotovo izgleda isto na mjestima gdje su vene bile izbocene. Ispod onih tockica na ostalim mjestima se isto osjeti kvrzica ali tamo gdje se najvise vidjela je duz cijele linije i bolno na dodir. Ja to masiram kada mazem. Bitno je da znam da ce se povuciHvala ti

  3. #403
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Kris rano ti je jos.Meni je dugo bila kvrga na mjestu jednog uboda i kvrzice duz vene plus izboceno i bolno na dodir.
    Valjda ovisi i kolika je bila vena.
    Doduse meni je kom.da je velika.
    ALi na papiru mi i pise da je moguce da je mjesto oteceno,bolno na dodir.Mazi necim(ja sam liotonom njega sam imala doma).
    Meni se i sad nakon 3,5mj.vidi djelomicno crta gdje je vena bila.
    Iako u odnosu na prije savrseno izgleda i nadam se da necu morati popravljati.

  4. #404

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Meni (a ja nisam imala kvrge) su rekli da barem 3 mjeseca ne gledam kako izgleda. Tebi je jos jako rano, Kris. Ako je izvadjena vena, to je znaci rupa koja mora zacijeliti. Prije jeseni ne ocekuj nista.

  5. #405
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ajde hvala. to mi je utjeha..vena je bila izbocena vise od 30cm preko unutrasnjosti potkoljenice. Do iduceg ljeta ce biti dobro

  6. #406
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    samo strpljenja draga :hugs:

  7. #407
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Jeli bio netko na sklerozaciji vena u OB Pula?

  8. #408
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Nitko?

  9. #409

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Koliko ja znam, u bolnicama se radi samo sklerozacija vena tekucinom, a ta je metoda uglavnom napustena (jace su izrazene nuspojave,). Ne znam da neka bolnica radi s pjenom.

  10. #410

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Samo da se "pohvalim": krajem prvog tromjesecja trudnoce iskocila mi je nova vena, na mjestu gdje prije nisam imala nista. I to doslovno preko noci. Grr...

  11. #411
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Martina
    hebi ga mi koje imamo te genetske predispozicije, nema nam druge nego nakon svake trudnoće sredit vene. Drže se!

  12. #412

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Martina
    hebi ga mi koje imamo te genetske predispozicije, nema nam druge nego nakon svake trudnoće sredit vene. Drže se!
    To mi je jasno. Ali da velika vena moze buknuti doslovno preko noci, to nisam ocekivala.

  13. #413
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Uh Martina...
    Ja sam konacno otisla na kontrolu.Vene nema.Nista nisam morala popravljati.
    Odlicno je odradio posao s obzirom da je bas bila grda,velika vena.

  14. #414

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj ellica prvotno napisa Vidi poruku
    Uh Martina...
    Ja sam konacno otisla na kontrolu.Vene nema.Nista nisam morala popravljati.
    Odlicno je odradio posao s obzirom da je bas bila grda,velika vena.
    I meni je to sto je zadnje Vucic radio izvrsno, nema nicega, kao da nije bilo vene. Ovo je nova, sasvim drugo mjesto, gdje je bilo sve cisto i za vidjeti i na doppleru.

    Tako da sad imam novu "zanimaciju", kad prestanem dojiti. Jedino je pozitivno sto se za sad ne siri, kako je izasla tako stoji.

    Zanimljivo mi je da u isto vrijeme nemam novih kapilara, sto se moglo ocekivati.

  15. #415

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Da li je netko bio(ili čuo iskustva od nekoga tko je bio) na sređivanju vena vodenom parom kod Lastrića?

  16. #416

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    8

    Početno vene i kapilarice prije i nakon poroda

    Mene interesira da li ima smisla sređivati vene i kapilarice, ako mislim biti još trudna?
    Ja sam radila color dopler nogu tj. vena poslije druge trudnoće. Stanje je bilo prilično loše, ali dobila sam preporuku da se u operativne zahvate upustim nakon zadnje planirane trudnoće.
    Bila sam na pregledu za sklerozaciju i taj postupak bi trajao 2 mjeseca koštao jako puno. Da ne govorim o zamotanim nogama od jutra do mraka.

    Isto me interesira da li je netko bio na operaciji vena i uklanjanja kapilara kod dr Dragicja Kakav je oporavak? Vidjela sam prilog na Nova tv

    https://www.youtube.com/watch?v=guiR6ttEs54

  17. #417

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Bokić ženske. Operirala sam vene 17.5. Ove godine kod dr.Šnajdar na Rebru. Prezadovoljna sam. Operacija je bila lokalna kombinirano kiruško laserska. Ako netko ima više pitanja ili želi slikice prije i poslije javite mi se tu u inbox...

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  18. #418

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    156

    Početno

    Kris kako noga? Kvrga nestala? Ja se spremam u venes a situacija mi cca slicna tvojoj.

  19. #419

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    156

    Početno

    Ne mogu ti poslati poruku u inbox bubašuba.

  20. #420

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj topluvodu prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu ti poslati poruku u inbox bubašuba.
    Mozes i na mail lyra.1005@gmail.com

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  21. #421

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Ima li itko ovdje da je operirao vene laserom kod dr. Dragica? Nakon koliko vremena ste mogli vidjeti prve rezultate? I jeste li zadovoljne rezultatima?
    Sad će skoro mjesec dana da sam ih operirala, ali vene su još uvijek tu i izbocine koje su bolne da dodir. Na nekim mjestima mi se još uvijek naziru vene, nisu više izbočene, ali su i dalje vidljive..

  22. #422

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima!Prije tri tjedna sam operirala vene na Sv.Duhu,
    vađena je vena safena i miniflebektomija na mjestima gdje su bili varikozoteti,dosta sad to bolje izgleda nego prije al su na nekim mjestima ostale kvrge i bolno na dodir,slican problem kao i kod Kris,vidim da se nije vise javljala pa neznam kako je prosao njen slucaj...Neznam jel treba vremena il su nekaj sfusali....Jel ima netko sa slicnom situacijom?

  23. #423

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Curke pitanjce.Kak depilirate noge?I koliko je proslo nakon operacije vena da ste bilo kaj radile po tom pitanju.

  24. #424

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Bok!Poslije operacije vena zaostali mi je par varikoziteta,
    doktorica koja me je operirala kaze da cd mi napraviti color dopler i miniflebektomija. Jel imao tko takvo iskustvo?

  25. #425
    Lorrena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Blazenka-vjesnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene interesira da li ima smisla sređivati vene i kapilarice, ako mislim biti još trudna?
    Ja sam radila color dopler nogu tj. vena poslije druge trudnoće. Stanje je bilo prilično loše, ali dobila sam preporuku da se u operativne zahvate upustim nakon zadnje planirane trudnoće.
    Bila sam na pregledu za sklerozaciju i taj postupak bi trajao 2 mjeseca koštao jako puno. Da ne govorim o zamotanim nogama od jutra do mraka.

    Isto me interesira da li je netko bio na operaciji vena i uklanjanja kapilara kod dr Dragicja Kakav je oporavak? Vidjela sam prilog na Nova tv

    https://www.youtube.com/watch?v=guiR6ttEs54
    Ono što vam mogu sa sigurnošću potvrditi i reći, odlučite li riješavati problem s venama - bilo da se radi samo o estetskom ili o estetsko-zdravstvenom problemu - pri izboru klinike dr Dragića nećete pogriješiti. Meni je uklonio dilatirane kapilare laserski hmm, hmm vidite pa eto proslo je nesto vise od 3 godine dana ak se ne varam nakon posljednjeg tretmana i rezultat je fenomenalan. A odlazak na svaki tretman je nosio istu razinu stresa kao pri odlasku na kavu s frendicama. Odlazak u kazaliste je dapace mnogo stresniji od ovoga zahvata.

  26. #426

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj Vanja21 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!Prije tri tjedna sam operirala vene na Sv.Duhu,
    vađena je vena safena i miniflebektomija na mjestima gdje su bili varikozoteti,dosta sad to bolje izgleda nego prije al su na nekim mjestima ostale kvrge i bolno na dodir,slican problem kao i kod Kris,vidim da se nije vise javljala pa neznam kako je prosao njen slucaj...Neznam jel treba vremena il su nekaj sfusali....Jel ima netko sa slicnom situacijom?
    Bok Vanja. To je normalno. Svaku tockicu treba mazati sa liotonom i masirati da se raszbije. To je ugrusak.

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  27. #427

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Lorrena prvotno napisa Vidi poruku
    Ono što vam mogu sa sigurnošću potvrditi i reći, odlučite li riješavati problem s venama - bilo da se radi samo o estetskom ili o estetsko-zdravstvenom problemu - pri izboru klinike dr Dragića nećete pogriješiti. Meni je uklonio dilatirane kapilare laserski hmm, hmm vidite pa eto proslo je nesto vise od 3 godine dana ak se ne varam nakon posljednjeg tretmana i rezultat je fenomenalan. A odlazak na svaki tretman je nosio istu razinu stresa kao pri odlasku na kavu s frendicama. Odlazak u kazaliste je dapace mnogo stresniji od ovoga zahvata.
    https://youtu.be/9MwsFLNiVew od 28:50 - 30:30 vidjela sam sto je doktor nedavno izjavio što je zaista je fascinirajuće, kirurg koji je usrećio tisuće ljudi. ne treba to prešutjeti

  28. #428
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Kako se radi color doppler vena?Dobila sam uputnicu.

  29. #429
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se radi color doppler vena?Dobila sam uputnicu.
    Skineš cipele, hlače i čarape pa legneš. Doktor uzme sondu, nađe žilu i upali doppler. I tako x puta dok ne pregleda sve što se traži.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  30. #430
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    I potpuno je bezbolno.

  31. #431
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    E, zaboravih, namaže tebe ili sondu s gelom pa poslije budeš malo uljepljena.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  32. #432
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Znači li to da trebam depilaciju?Ono,gleda noge sve do gore?

  33. #433
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    da

  34. #434

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ostala mi je vijugava linija kao da je vena jos tamo. Manja nego kada je vena doista bila ali na istom mjestu. Noga gotovo izgleda isto na mjestima gdje su vene bile izbocene. Ispod onih tockica na ostalim mjestima se isto osjeti kvrzica ali tamo gdje se najvise vidjela je duz cijele linije i bolno na dodir. Ja to masiram kada mazem. Bitno je da znam da ce se povuciHvala ti
    Kris, mozes li mi reci nakon koliko je vena prestala da bude vidljiva i opipljiva.
    Pitam jer je potpuno ista situacija kod mene...
    Ako neko moze da mi odgovori, bila bij jako zahvalna

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •