Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 116 od 116

Tema: Kostimi za maškare

  1. #101
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Lola je ove godine imala par želja, nešto smo kupili, ova dva kostima sam radila sama:

    Vila

    Pizza

  2. #102
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Bravo :D

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    AA je po vlastitoj želji bio, citiram: snježnobijeli mačor bez ijedne mrljice.

    Kostim se po želji lako transformira u kostim polarnog mede ili dalmatinera

    mačor
    zvijer u skoku

  4. #104
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Genijalan je!!!!!!!!!

  5. #105
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Frida, mp :D super ideje

  6. #106
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    štrupf, od čega su bobe malog grozdića

  7. #107
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Loptice... u Lidla je bio kupit nekakva dječja ogradica puna loptica. Slično kao u igraonicama u šoping centrima. Svaka je umotana u gazu i našivena na spužvu izrezanu u oblik grozda.

  8. #108
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj štrumpf prvotno napisa
    Loptice... u Lidla je bio kupit nekakva dječja ogradica puna loptica. Slično kao u igraonicama u šoping centrima. Svaka je umotana u gazu i našivena na spužvu izrezanu u oblik grozda.

  9. #109
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Da ne otvaram novu temu...
    Trebam osmisliti kostim snjegovića za nastup ritmike. Kostim ću vjerojatno napraviti od bijele vreće za smeće + gumbi od kartona, ispod bijela majca+štramplice. Jedino nisam sigurna kako napraviti da imaju trbuh? Probati ću je omotati onim duguljastim balonom tek toliko da izgleda kao trbuh a da se može plesati..Problem je šešir? Kako napraviti šešir-lonac? Pa ako netko ima ideju please pomagajte...

  10. #110
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    malo dizem temu dajte ideje šmizla nosi garderobu za 2 godine

  11. #111
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa Vidi poruku
    Čini mi se da nije prerano za otvoriti ovakvu temu jer se na burzi već traže i nude kostimi.
    Kako ćete maskirati vaše anđele ove godine. I. je lani bio Superman . Taj kostim mi je bio toliko genijalno sladak da ne vjerujem da ćemo ga ove godine uspjeti nadmašiti. Preferiram home made kostime, ovi kupljeni su mi bez duše. Dajte vaše prijedloge.
    Moja djeca su u vrtiću imala prekrasnu tetu, koja je poticala da samostalno izrađuju kostime. Uložili bi nekih 20-ak kn, a na kraju bi ispalo super. Čak su na regionalnim priredbama nagrađivani.
    Jedan od kostima koji mi je ostao u sijećanju je - DOMINO!!!
    Sve što ti treba je crna kesa od smeća (tvrda), bijeli cetifiks, komad tanke spušve koji se može presaviti (za kapicu) i crni marker (za točke na kapici).
    Sve se to može navući preko jakne i ne smeta za kretanje, a djetetu je toplo.

    Bile su dobre i PALMICE:
    isto tako tanka spužva obojana u zeleno (za listove nazubljeno izrezane), neka smeđa odjeća i malo šminke na licu.

    GOSPODARI MORA:
    ribarska mreža sa školjkicama, dosta folije......toliko o kostimima ''s dušom''.

  12. #112
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Ove godine radim kostim astronauta. Kacigu smo kaširali na balonu, obojali u bijelo. Kostim šivam od bijelog materijala (plahta) s plavim detaljima. Dijete samo nacrtalo kako će izgledati, moja je samo izvedba
    Na leđima će imati spremnik za zrak povezan s kacigom nekakvim crijevom.
    Čudno mi je sad kad vidim silne kostime u trgovinama da je to zapravo jako loš izbor. Izgleda da nitko od djece u Hrvatskoj ne želi biti astronaut jer takvog kostima jednostavno nema za kupiti? Osim na eBay-u npr. Dućani nula bodova.

  13. #113

  14. #114
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    F. je ove godine htio biti bogomoljka. Na žalost, ja sam cijepljena protiv šivanja i krojenja i kreativnosti uopće. Tako da će na kraju biti kupovni Spiderman. Čime je isto zadovoljan, ali baš mi je žao, tako je imao dobro ideju. Možda se za sljedeću godinu uspijem bolje organizirati.

  15. #115
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    prije tri godine radili smo od kartosnkih kutija masku "bager"-bila je to jedan duga noć i žao mi je što nemamo niti jednu fotku tog čuda. prije dvije godine nije ni spomenuo masku, pa sam ja nemajka nad nemajkama zaboravila na nju i dobila od tete jezikovu juhu. kad je prošle godine poželio kostim bena 10 iz dućana laknulo mi je. ustvari voljela bi ja šivati kostim, ali samo da on nema tako visoke kriterije.

  16. #116
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Joj ja Leu lagano usmjeravam prema maski iz dućana

    Prije dvije godine smo složili super Hlapića-miša, ali to je bilo jednostavno.

    Lani je htjela biti Winnie Pooh ali je pristala na klauna, a ove godine opet želi biti Pooh ili Hobit. Hobita bi bilo lako složiti, ali bojim se da djeca ne bi prepoznala što je a to joj je najvažnije.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •