Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 120

Tema: Iskljucivanje plina

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Iskljucivanje plina

    ja upravo na poslu primila poziv da samo mi na redu da nas, kao poslovni subjekt, iskljuce

    aaaaaaaajme
    a ja bila uvjerena da rusi ne mogu to napravit
    mislimono
    djzs
    pa koji im je

    kak cemo se grijat - nemamo u firmi nikakvu alternativnu opciju za sad
    ja se smrzavam i inace jer sjedim prakticki u stakleniku

  2. #2
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    I mi smo od jučer isključeni na poslu (jutros sam došla nakon godišnjeg)
    Kolege u jaknama, naša soba je sada na 17 i pol
    Voditeljica ureda pošla kupiti grijalice, vidjet ćemo oće li ih naći

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    nadam se da ce nas ova kriza sve skupa potaknut da malo pazljivije gospodarimo energijom u vlastitim domovima

    ja radijatore vec odavno imam na 1/3 snage okrenute

  4. #4
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    U starom stanu smo imali gradsko grijanje.
    Nama je to bilo prepreviše. Pretoplo. Nije mi normalno da je temperatura namještena da moraš hodati u bretelama po stanu.
    A nismo mogli regulirati, nešto je bilo sprčkano s radijatorima.
    Koje je to razbacivanje energije...
    Sad kad sami reguliramo, bolje nam je. I računi manji na kraju.

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bolje da iskljuce firme, nego kucanstva. Mi smo se danas svi toplo obukli, ocekivali smo da nas iskljuce, ali jos uvijek griju.

  6. #6
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Čitam danas u novinama da je bolje isključiti kućanstva nego firme.
    Ima praznih stanova gdje ljudi rade, djeca u vrtićima i školama, a opet stanova gdje su svi doma. I mala djeca.
    Tako da od te dvije opcije i meni je bolja ova s firmama. Isključenjem. Ako ne ide drugačije. :/

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Da da.... ima nas jos koji cekamo lose vijesti... Mi se na poslu grijemo na plin (iskljuceno) / mazut (rezervna varijanta - nemam pojma koliko toga ima) i osjetno su spustili temperaturu. Za sad ide, podnosljivo je. Kak bu dalje, nemam pojma. Ranije su cesto znali grijati ko ludi (ko i HEP-ove toplane u Zg, mozda zato jer ne mogu regulirati kak treba, a mozda i zato da naplate vise nego ih kosta). Ne znam.

    Eh, sad... ima jos bisera. U subotu smo cekali da se donese odluka da li ce poceti skolska godina ili ne.

    Evo kaj o tome ima za reci moj zdravi razum:
    Pa di je Ministarstvu pamet bila po ljetu (bez obzira na koje gorivo se skole griju) jer skolska godina zavrsava vec 12. lipnja... Trebali su ODMAH misliti koliki su troskovi grijanja za tih tjedan dana zime i u startu premaknuti pocetak skolske godine na 19. sijecanj. Mozda se ipak opamete.... za iducu i nadolazece skolske godine. Po ljetu im pak bude vruce.... i tak do sudnjeg dana.

    Ako se bude puno ljudi grijalo na struju, i to moze imati kojekakve posljdice. Za svaki slucaj, mi doma imamo uljni radijator, ali i jedan kamin na drva (ne koristi se, ali je u funkciji i dimnjacar ga redovito provjerava, zlu ne trebalo).

    Tja, znamo i za goru situaciju, krajem sedamdesetih i pocetkom osamdesetih, bilo je toga - i plin i struja znali su biti iskljuceni. Sjecate se i par-nepar voznji zbog stednje benzina?

    Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo.... pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ma, Mukica, super ako možeš... meni je hladno. Ja sam zimogrožljiva.
    Živim na 22oC i ne mogu na manje. To je moj minimum.

    Svakodnevno idemo svekrvi u goste otkako je umro svekar i ja se tamo smrzavam. Odlazim s majicom i dvije veste, štrample, dodatne čarape, buce, debele hlače i na kraju sjedim ponekad još u jakni. Kod nje 18oC. :/

    Ma, sve je to koma.

  9. #9
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Tja, znamo i za goru situaciju, krajem sedamdesetih i pocetkom osamdesetih, bilo je toga - i plin i struja znali su biti iskljuceni. Sjecate se i par-nepar voznji zbog stednje benzina?

    Da, samo se to onda zvalo stabilizacija, a danas se zove recesija.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Da, samo se to onda zvalo stabilizacija, a danas se zove recesija.
    Isto sra***, drugo pakovanje.

  11. #11
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    Da, samo se to onda zvalo stabilizacija, a danas se zove recesija.
    Isto sra***, drugo pakovanje.
    Ne bih ja bas tako gledala na to. Prije se to drugacije predstavljalo i nekako mi se cini (moguse da mi se uistinu samo cini) da su to onda ljudi drugacije i dozivljavali.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ma, kaj ja znam... znam da smo imali dva fićeka - jednom je registracija završavala parnim brojem, drugom neparnim tako da smo mogli voziti svakodnevno.

    I one bonove na 30 litara goriva mjesečno - šverc je bio jako popularan (bonove su dobivali i neki koji ih nisu trebali i preprodavali).

    Znam da smo se naizmjenično grijali jedne večeri kod susjeda, druge kod nas - na drva i uz svijeću.

  13. #13
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    izgleda da su kod nas poceli stedit plin (nekoliko okolnih zgrada ima svoju toplanu), u subotu me razveselila temperatura od 18° a sad pičimo uljni radijator. a ovi obični su aktivni svo vrijeme ali ne u punom kapacitetu, trebali bi bit takvi da se opečeš na dodir a ne da stigneš sekundu odmarat ruku na njemu prije nego postane prevruće. jednostavno nedovoljno.
    bojim se mislit koji će račun za struju upast.

    enivej ja imam na sebi po dva džempera, pod hlačama vunene hulahopke, vunene dokoljenke i onda još jedne debele vunene čarape. cijeli dan sam doma i sjedim i učim pa se od mirovanja još više smrznem. dok sam za stolom, dekicom grijem leđa, a na kauču noge

  14. #14
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    joj, kory, meni je tako bilo najteže učiti, tako partizanski umotana
    odmah mi se prispava

    dođi meni u ured
    ti knjige, ja kavu

  15. #15
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    jel smijem dovest psa?

  16. #16
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj koryanshea prvotno napisa
    jel smijem dovest psa?
    ako se zna ponašat

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Mene muči do kada će trajati ta situacija.
    Kućanstva su zasada pošteđena, ali koliko dugo kada nema puno zaliha plina?
    Stvarno mi je muka od cijele situacije...

  18. #18
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    meni je to sve skupa jednostavno nevjerojatno :/

    prvo kriza pa stisci pojas, sad smanji grijanje??? mislim, to nesto sto nam vodi drzavu nema veze s vodstvom... kako si moze jedna vlada dozvolit da kriza toliko utjece na radnika, na obicnog covjeka, da javno poziva na stiskanje pojasa i smanjenje grijanja??

    ja jednostavno ne mogu vjerovat kakav to djon od obraza ima

  19. #19
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nas jos nisu iskljucili
    muks, kako izgleda taj razgovor i kako izgleda samo iskljucenje?
    ima li sanse da dogovoris npr da te ostave ukljucenog u neko doba dana ili skroz ukljucenog? u rodi se popodne odrzavaju radionice sa trudnicama i malom djecom, ako nas iskljuce nema te grijalice koja moze ugrijati prostor u prizemlju sa vise kvadrata stakla nego zida

    a nismo neki potrosaci
    nadam se da i to uzimaju u obzir

  20. #20
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    litala, pa nemreju oni zmislit plin,ako ga nema. :/

  21. #21
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    joj, kory, meni je tako bilo najteže učiti, tako partizanski umotana
    odmah mi se prispava

    dođi meni u ured
    ti knjige, ja kavu
    ak ti zgase dodji preko ceste k meni.
    mozes samnom ponoviti gradivo

    MM je rekao da je u petak imao intervenciju u jednoj firmi u kojoj su iskljucili grijanje. toplomjer je pokazivao 5 stupnjeva. veli da su se smrzli ko ****e.

    70-80 se kucanstva nisu grijala na plin.
    danas je plin nesto sto se podrazumijeva i sto uzimamo zdravo za gotovo.

    a par-nepar- moji su pokupili kaznu jer su mene vodili sa sarlahom u hitnu na krivi datum. policajcu nije bilo vazno to sto na zadnjem sjedalu ne znam za sebe....imali smo krivu registraciju....

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Kod nas su bili u firmi i očitali potrošnju plina, doći će sutra opet i ako previše trošimo, isključit će nas.
    Naša firma nije velika i zbilja šparamo s plinom. Trošimo kao prosjećno kućanstvo.
    Sutra ćemo vidjet da li je to dovoljno.

  23. #23
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    litala, pa nemreju oni zmislit plin,ako ga nema. :/
    vrijedja mi pamet da netko misli da ja mislim da se plin moze tek tako izmisli... al nema veze, ne radi se o izmisljanju plina, nego moraju biti spremni na to da im narod koji ih placa i bira nikad ne bude u situaciji da se usred zime nema cime grijat...


    njihov je posao osigurati funkcioniranje drzave i infrastrukture. predvidjeti i pobrinuti se za sve opcije.


    al, naravno, lako meni klepetat. meni nije zima. a nije ni njima tamo gdje sjede. doduse, da i sebi iskljuce grijanje, dok bi im se straznjice smrzle u onim foteljama - potrajalo bi - taman do proljeca...

  24. #24
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    Citiraj Anci prvotno napisa
    joj, kory, meni je tako bilo najteže učiti, tako partizanski umotana
    odmah mi se prispava

    dođi meni u ured
    ti knjige, ja kavu
    ak ti zgase dodji preko ceste k meni.
    mozes samnom ponoviti gradivo

    ....

    70-80 se kucanstva nisu grijala na plin.
    danas je plin nesto sto se podrazumijeva i sto uzimamo zdravo za gotovo.

    a.
    može
    jedino se više ne sjećam što je poveznica i mjerodavno pravo

    slažem se ovo za plin... sjećam se i u domu...ljudi nafure grijanje i otvore prozore
    da bude toplo, a prozračno

  25. #25
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nas na poslu iskopcalo - rijec je o velikom potrosacu.

    Donijeli su nam jedan elektricni radijator po prostoriji (nasa ima vise od 60m2). Jos smo zivi, ali nema sansi da ostanemo ugrijani kroz par dana, ako se ovako nastavi.

    Sto se vlasti tice, a bolje mi je da vise sutim. Nemam nista novo za reci.

  26. #26
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    muks, kako izgleda taj razgovor i kako izgleda samo iskljucenje?
    dobar dan
    dobar dan
    distributer plina taj i taj
    izvolite
    culi ste za vladinu odluku o iskapcanju poslovnih subjekata?
    da, jesmo
    dobro, jer danas ste vi na redu
    doci cemo za pol sata

    onda sam ja rekla, samo malo, dat cu vam direktora, recite to njemu
    covjek je rekao oke dajte mi ga
    sto su njih dva divanili ja ne znam

    fakat su bili brzi
    dosli su i za manje od pol sata

  27. #27
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    a da
    dodju
    nadju ormaric
    zatvore ventil i stave plombu na ormaric
    3 min posla
    pis of kejk

  28. #28
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    strasno je ako dode do toga da domacinstvima iskljuce plin, i strasno je raditi u hladnim uredima (odmah mi pada na pamet broj bolovanja kao rezultat smrzavanja), ali prava jeza me hvata od pomisli koje ce imati iskljucivanje plina proizvodnjama i posljedicama na nase ionako jadno gospodarstvo...

    upravo je nevjerojatno sto moze napraviti jedna rusija i hrvatskoj i cijeloj eu.

  29. #29
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj egemama prvotno napisa
    upravo je nevjerojatno sto moze napraviti jedna rusija i hrvatskoj i cijeloj eu.
    ...i ako se na ikoga treba ljutit, onda su to rusi, jer je jedina svrha ovog zastoja da oni pokazu da oni nama MOGU I HOĆE život zagorčavat.
    ni meni nije fino al grijem se na struju. ko sto sam se grijala svih onih godina sto nisam zivila u zagrebu, ljudimoji, ko da plina svugdje ima!

    joj sad se sjetih jedne divne zime kad nije radilo grijanje u našoj učionici (o divne li mi elitne gimnazije!) pa smo dobili jednu onu električnu grijalicu na spirale

  30. #30
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    krivi smo si sami što ne procjenjujemo koliko nam je plina potrebno za zimu. mislim procjenjujemo, ali nije nam bitno.

  31. #31
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    krivi smo si sami što ne procjenjujemo koliko nam je plina potrebno za zimu. mislim procjenjujemo, ali nije nam bitno.
    valjda su racunali na globalno zatopljenje

  32. #32
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    krivi smo si sami što ne procjenjujemo koliko nam je plina potrebno za zimu. mislim procjenjujemo, ali nije nam bitno.
    valjda su racunali na globalno zatopljenje
    prije na globalno zatupljenje...

    mislim da je to ekipa koja uopce ne zna mislit korak unaprijed.

  33. #33
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    krivi smo si sami što ne procjenjujemo koliko nam je plina potrebno za zimu. mislim procjenjujemo, ali nije nam bitno.
    valjda su racunali na globalno zatopljenje
    je evo sam što nije sunašce provirilo

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    al mene smeta što se tu konstantno laže

    kao prvo, rusija je najveći krivac, ali druge zemlje su za razliku od nas bile vrijedni mrav, pa mi sad interventno uvozimo njihov plin po vjerojatno visokim cijenama (od talijana vlastiti plin i od nijemaca) dok smo mi kao i obično nesposobni cvrčak koji si ne zna isplanirat za dan unaprijed

    drugo, laži...tvrdilo se da imamo rezervi za dvadeset dana, da bi već sutradan nakon te laži započeli s interventnim uvozom iz njemačke, i koliko još ima plina, tko zna

    evo, i nama su u firmi upravo ugasili grijanje..nevjerojatno koja država

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    sofke, i ja bih rekla da se laže....

    Bog sam zna koliko smo mi tog uvoznog plina platili i kako je to dogovarano...

    A energetska strategija se koristi kao politička batina pred izbore i u sličnim situacijama. Da stvar bude još tragičnija, mi za razliku od brojnih susjeda imamo i vlastite izvore plina (kako su iskorišteni i zašto, to je druga priča).

    Tak to ide kad političari kolo vode, a ne struka. I tak je u svim područjima - od proračuna, zdravstva, bankarskih kamata do energetike. A građani nek si misle...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Kad su Rosi tek pritvorili plin, stručnjak koji ima uvid u stanje stvari rekao je da plina ima za maksimalno 6-7 dana kad se ne bi uvodile posebne mjere nego samo ograničila ona tri velika potrošača. Na Otvorenom se o tome razgovaralo i tada se moglo čuti zapravo realno stanje jer se nije očekivao ovakav razvoj situacije, a Sanader je još blefirao da plina ima za 2 mjeseca što god da se dogodi. Tom čovjeku više ne vjerujem kad zine.

  37. #37
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    Citiraj Dijana prvotno napisa
    litala, pa nemreju oni zmislit plin,ako ga nema. :/
    vrijedja mi pamet da netko misli da ja mislim da se plin moze tek tako izmisli... al nema veze, ne radi se o izmisljanju plina, nego moraju biti spremni na to da im narod koji ih placa i bira nikad ne bude u situaciji da se usred zime nema cime grijat...


    njihov je posao osigurati funkcioniranje drzave i infrastrukture. predvidjeti i pobrinuti se za sve opcije.
    baš to.
    i ono što mene ovih dana lovi čak nije niti ljutnja nego tuga

    - mislim, mi imamo SVOJ plin al ga ne koristimo i sigurno možemo biti neovisniji po tom pitanju nego što jesmo

    - struja - ista stvar. sigurno možemo biti neovisniji. imamo i svoje rijeke (ne bi sad o tim hidroelektranama kolko su isplative / eko. sigurno ima neko pametno rješenje) i svoj vjetar. lakše je uvest

    - imamo SVOJE more - ali nemamo ribu i jedemo skupu ribu i uvoznu

    - imamo mogućnosti za uzgoj SVOJE hrane - ali je lakše uvest

    - imamo SVOJU vodu i više nego dovoljno, a rasipamo je i s vremena na vrijeme nam dio hr završi bez vode ili bez pitke vode

    - drvna industrija u klincu, a zapravo smo bogati šumom i sigurno se može time pametno gospodariti. imamo SVOJE

    .... ma ko zna dokle bi se moglo nabrajat


    zapravo mi toliko toga imamo, a kad dođe neka frka nemamo niš

  38. #38
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Kod nas su u subotu isključili. Mislim da nisu nikoga pitali ili najavili budući vikendom u firmi nema nikoga osim portira.
    Uglavnom, smrzli smo se. Grijali smo na struju, ali štedljivo. U drugom krilu zgrade su pretjerali pa su ostali bez struje, kolaps totalni, ništa ne možeš napraviti.
    Sutra radimo samo od 10 do 14 i imamo pravo na besplatni topli obrok u restoranu u firmi dok traje redukcija.

    Vani je tako hladno! Dijete mi je došlo smrznuto iz vrtića, a ima 5 minuta pješke do kuće.

    Ovo što Inesica govori, ne smijem ni misliti o tome, baš me to jako muči, sva se unervozim kad pomislim kakvi su to interesi, a na uštrb općeg dobra. Neki dan mi je pričala teta koja živi u Mariboru o njihovoj situaciji. Ista stvar.

  39. #39
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    U vrtiću nema grijanja? :shock:

  40. #40
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Ma ne Anci! Mislila sam reći da je vani toliko hladno da se smrzo jadničak na putu do kuće.

  41. #41
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Aha...
    Već sam se uplašila. Poslala dijete u štramplama i haljini jutros.

  42. #42
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Moje je i prije Božića išao u štramplama, danas sam čak razmišljala da mu obućem termoštrample. Nisam i hvala Bogu MM kaže da je fakat jako toplo u vrtiću

  43. #43
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    a da
    dodju
    nadju ormaric
    zatvore ventil i stave plombu na ormaric
    3 min posla
    pis of kejk
    I nama su bili drugovi iz plinare.
    Grijemo se na klime i el. grijalice. Za sada je OK.

  44. #44
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nama danas dosao jedan mladi tata na vrata, a ja: niste valjda iz plinare :shock:

    sva sreca pa nije bio, propala bi u zemlju da je netko vidio na koliko nam je danas bio termostat

  45. #45
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa

    ...propala bi u zemlju da je netko vidio na koliko nam je danas bio termostat
    da znas tko mi je prvi pao na pamet kad sam ovo procitala.


  46. #46
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    hvala bogu kod nas je termostat uvijek na max 19. nismo zimogrozni.
    a hvala bogu pa kad smo uredjivali kucu nismo imali para za unajmit plinsku bombicu pa se jos uvijek grijemo na loz ulje

    kaze vijesti da ce plin stic u utorak.

  47. #47
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    hvala bogu kod nas je termostat uvijek na max 19. nismo zimogrozni.
    a hvala bogu pa kad smo uredjivali kucu nismo imali para za unajmit plinsku bombicu pa se jos uvijek grijemo na loz ulje

    kaze vijesti da ce plin stic u utorak.
    al imas kod mene plinsku bocu, punu

  48. #48
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa

    sva sreca pa nije bio, propala bi u zemlju da je netko vidio na koliko nam je danas bio termostat
    zato su neko veče trudnice na MŠD molile da se smanji: žene se raskuhale na... nesmijemrećikoliko

  49. #49
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa

    al imas kod mene plinsku bocu, punu
    :shock: hocu li je IKAD uzet?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ja sam ko Ivarica.
    Nabolje se osjećam oko 25

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •