Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 59

Tema: Moj Karlo je slomio ruku :( molim iskustva

  1. #1
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno Moj Karlo je slomio ruku :( molim iskustva

    Trenutno je na ravnanju, nisam baš za priču, molim iskustva

  2. #2
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Joj, jadnicak...nemamo srecom iskustva samo vam saljemo jedan viritualni ...

  3. #3
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    evo, imam ja friska iskustva.
    antun je slomio ruku, malo iznad zapesca - jedna kost je pukla, druga napukla.
    ravnali su mu prvo 'na zivo' (strasno bolno), ali nije ispalo dobro; sljedeci dan lomili i ravnali pod anestezijom.
    nakon nekoliko dana nije ga vise boljelo.
    nosio je gips mjesec dana, onaj obicni, ne plasticni.
    zaraslo je , sve ok.

    sto te jos zanima?

  4. #4
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    M. je s 5 godina slomio nogu, što je još mnogo teže - pukla mu je jedna od kosti u stopalu. Najvažnije je da su kosti dobro namještene, a ostalo samo treba prepustiti tijeku vremena. Imao je gips 6 tjedana, više puta smo išli na dogipsavanje, jer ga je močio, lomio... , nije išao u vrtić, nosili smo ga na WC i prali maramicama i prošlo je, kao i sve. Nema nikakvih smetnji u pokretljivosti stopala niti bolova, sve je u redu.

    I, u svom tom šoku, nezaboravne su mi ponosne face malih dječaka koji su izlazili iz gipsaone.

  5. #5
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    homeopat ti može dati kuglice za brže zarastanje kostiju

    pusa malenom

  6. #6
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    samo saljem malom decku

  7. #7
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    i mi šaljemo :pusa: i ~~~~~~~~~~~~~ da brzo zaraste

  8. #8
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Hvala drage na lijepim riječima
    Sinoć smo išli u videoteku, preskočio je ogradu pred zgradom ( 1m visoka) i dok se vračao nazad okliznula mu se noga i pao je na ruku. Rezultat slomljen lakat, pomaknuo se za 2 cm. Nije ni plakao, bio je strašno hrabar.
    Trebao je ići sinoć na operaciju, ali su mu namjestili ruku. Sad nema ni gips, samo zavoj. Neće gips ni dobiti, jer navodno sve brzo zarasta, ali mora biti u bolnici. Prognoza je da će mu za 2-3 tjedna sve biti ok.
    To mi je najgore, jer on nikada nije bio nigdje bez nas, a mogu misliti kako mu je sad tamo samome.
    Izdržat ćemo i to nekako.
    Zanima me i da li se to ide poslije i na fiziterapiju, koliko dugo?

  9. #9
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    ajoj, drzim fige da sve bude brzo gotovo.
    antun nije isao na nikakvu terapiju nakon skidanja gipsa.
    ne znam je li sa zglobovima drukcije.

  10. #10
    nina14 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    221

    Početno

    šaljem vam puno dobrih vibri da što prije prođe
    hrabrom dječaku

    Ne bih te još dodatno zabrinjavala, ali imam iskustvo s tatom i mužem (tata rame, muž nadlaktica). Obojici su nakon poveske (tata) i longete (muž) nakon par dana stavili gips jer se bolje imobilizira.... ali sigurno doktori znaju kako je najbolje za lakat

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Mom se prije par godina odlomio dio lakta i bio je na operaciji, nosio longetu, gips. Fizikalna terapija je trajala nekih 3 tjedna, a nakon toga smo otišli na par dana na more i tamo ju je razgibao do kraja.

  12. #12
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    S. je ljetos slomio ruku (obje kosti podlaktice ), nisu bili sigurni da li ce morati stavljati vijke u kost, ili ne, na kraju su mu namjestili u opcoj anesteziji. bio je 3 dana u bolnici

    nosio je gips 5 tjedana, nakon skidanja preporuka je bila samo raditi neke vjezbice da se ruka razgiba i vrati u funkciju... (doc. je rekao da kod djece sve brzo zarasta i oporavlja se i da u pravilu fizioterapija nije potrebna...)

    drzim fige da Karlo ipak dodje doma cim prije, pa makar i sa gipsom

  13. #13
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Evo da napišem naše iskustvo.
    Karlo je bio u bolnici 10 dana. Nakon 5. dana kad mu je ruka splasnula, kost se opet pomaknula, pa je išao ponovno na namještanje (hvala bogu uz anesteziju).
    Nema gips, samo omčicu oko vrata da mu drži ručicu uz tijelo. Stavljamo hladne obloge, radimo vježbice i idući tjedan skidamo i omču (ovo je Karlu prava omča oko vrata ).
    Sve je na kraju dobro završilo.

  14. #14
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Danas je slomio i desni lakat. Opet je pao s manje od metar visine, okliznula mu se noga i gotovo, lom (bila sam 2 m od njega i 10 s ranije ga zamolila da siđe).
    Zar djeca nemaju elastičnije kosti, baš zbog padova?
    Odmah si vrtim jedan primjer, dečko (16) je često imao lomove i ustanovili su da ima osteoporozu i problema s bubrezima u zadnjem stadiju. Lomovi su mu spasili život.
    Da li je uopće moguće da djeci nedostaje kalcija (ne mislim na ovako drastične primjere), pa su im i kosti slabije ili je to samo loša sreća?

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    A joj, baš mi je žao. Ja sam slomila ruku sa 7 godina, s njihaljke sam skočila i udarila po klackalici. Desna ruka, ručno namještanje, gips 6 tjedana po ljetu, koma. Na kraju je krivo zaraslo, naravno dan danas krivo stoji, tad su dr. rekli da ipak ne budu nazad "trgali", nego ponovna operacija, ako bude stvaralo probleme. Hvala Bogu, do dan danas nije bilo problema, jedino ju mogu "jako čudno izokrenuti" kad se naslonim na nju. Ali to nije problem za mene, nego jedino za onog tko gleda.
    Šaljem vam puse ozdravilice, a vezano za tvoje pitanje o nedostatku kalcija, ne vjerujem da je to. Vjerojatno je samo živahnije dijete, ali ako te to kopka, vjerojatno ima načina da provjerite. Sretno!

  16. #16
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije prođe!

  17. #17
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Hvala vam na lijepim riječima i utjehi
    Karlo je još u bolnici, dok mu ne splasne otok, ali nadamo se da će ga sutra pustit kući.
    Ovaj put je odmah dobro uhvatilo, tako da nije bilo ni namještanja ni ponovnog lomljenja.
    Pitala sam liječnika da li je to možda uslijed "slabijih kostiju" i mogućeg nedostatka kalcija (jer 2 loma u 8 mjeseci mi je puno), ali mi je odgovorio da djeca uglavnom padaju sa malih visina, bezazleno, ali eto nespretno i da su to sve stravični lomovi.
    Vidjela sam i u Karlovom ambulantnom listu da je Ca 2.48 i Cl 100.2, što je skoro pa isto vrijednostima kod druge djece u sobi, tako da ima "normalne kosti".
    Jedna djevojčica (5) je pala sa stolice, dok je pokušavala nešto dohvatiti i slomila lakat. Dječak (5) dok se penjao na ormar s policama, ormar je pao i dječak je slomio ruku i nogu. Drugi dječak (8) se hrvao s prijateljem (10) ,koji ga je pokušao prebaciti na pod i slomio mu lakat. Najviše ima slučajeva pada s bicikla i to najčešće u kanal. Svaki dan dođu nova djeca, a svi lomovi iz bezazlene igre.
    Nisam ništa pametnija ni nakon ovog drugog loma lakta, jer se tu ne može napaziti (a niti ne želim biti paničar), ali jedino znam da je u oba slučaja scenarij bio isti: poslije kiše, vani sve mokro, trava, patike, a on se penjao i okliznuo.
    :/
    Ni ovaj put neće dobiti gips, samo omčicu oko vrata (super mi je kad nas pitaju ima li gips, nema, aha znači ipak nije slomio), jer maloj djeci brzo zacijeljuju kosti. Na kraju nas opet čekaju 2-3 tjedna fizioterapije.
    Nadam se da nam je ovo zadnji lom (još ću morati za njega plačati i dodatne premije osiguranja, jer će ga okarektizirati kao rizičnog ).

  18. #18
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    8) =8

  19. #19
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Nije tema, ali nekom je možda i to važno...
    Prvi put kad je slomio lakat nisam ni znala, a ni sad se nisam ja sjetila osiguranja (tko uopće o tom tada razmišlja), ali ako se nekom djetetu nedajbože dogodi bilo kakav prijelom, znajte da imate pravo na isplatu (naravno, ako vam je dijete osigurano u vrtiću ili školi ili imate životno osiguranje za dijete).
    Roditelji uglavnom ne znaju da osiguranje vrijedi 24 sata dnevno, znači bez obzira bilo dijete u vrtiću, školi ili kod kuće, u parku...imate pravo.
    Karlo je za prošli put dobio cca 4000 kn (za 10 dana bolnice).

  20. #20
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Danas je došao kući :D
    Ali imam jedan problem...kako dijete s omčicom oko vrata (ruka je uz tijelo) zavezati u AS?
    Nosit će ju sigurno 2 tjedna, a moramo i u Osijek na kontrolu i svaki dan putujemo u Baranju kod bake, a nemam ideju tj. mislim da se ni ne smije vezati u AS. Ježim se i pomisliti šta bi se sve moglo dogoditi.
    Prijedlozi i ideje?

  21. #21
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    da ja nastavim svoj monolog
    na rodi ne možeš dobiti savjet o autosjedalicama , ajd dobro

  22. #22
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    za one koji se nađu u sličnoj situaciji, povez oko vrata se nosi cca mjesec dana, a zatim slijedi terapija

  23. #23
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    :shock: aaa Bundevice, svašta vam se izdogađalo, ajmee, oba lakta?

    Kako je sve već iza vas, ja ću Karlu poželjeti da to što je polomio - polomio je , da više ne bude lomova!

    Odgovor na ovo pitanje o vezanju u AS teško da ćeš dobiti na ovom topicu.. :/
    PPaj nekoga iz ekipe autosjedaličara.

    Ubuduće sretno, i bez lomova!

  24. #24
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    i ja sam mislila stari topik, kad ono stari topik, a novi lakat. uf.

    da što prije prođe

  25. #25
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    hvala djevojke

  26. #26
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    I moj D.od 8.5g je slomio ruku u petak
    Jurio se s bratom po sobi i pao u carapama na parket.
    Kost iznad rucnog zgoba je srecom samo napukla,ali je dobio longetu na 21 dan.
    Propasce mu pola raspusta
    A 100000001 put opominjem da se obuju,ali badava
    Dobro podnosi i ne buni se....
    To osiguranje postoji i kod nas,vazi i na raspustu 24h.
    Kada je stariji slomio palac desne ruke,bio je onemogucen u pisanju pa je i to donelo dodatne poene kod osiguranja.
    Dobili smo oko 200eura(a nismo se tome ni nadali....malo dzeparca za more
    Bundevica da sve bude ok

  27. #27
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa
    I moj D.od 8.5g je slomio ruku u petak
    Jurio se s bratom po sobi i pao u carapama na parket.
    Kost iznad rucnog zgoba je srecom samo napukla,ali je dobio longetu na 21 dan.
    Ajoooj
    Stvarno su to sve bezveze padovi, a ozbiljne ozljede.
    Jedna djevojčica (4) je došla sa slomljenim laktom, jer je u vrtiću pala s konjića za ljuljanje. :shock: Pa ona je veća od tog konjića.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da Damjanu sve lijepo zaraste i nek mu to bude zadnji lom

  28. #28
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    tnx
    Sad bar hodaju obuveni po stanu makar neka korist

  29. #29
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    pa Karlo baš i nije naučio lekciju, jer i dalje trči, penje se :shock: , ali on ni NE ZNA samo hodati (i da je cijeli u gipsu, on bi se kotrljao)
    ipak, kad je došao iz bolnice, sam je spremio bicikli i role "za bolje dane"

  30. #30
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Sudeci po slici Karlo je za Damjana jos beba
    Inace,moj nije uopste neki aktivan,za njega je najbolji sport crtanje,to radi po celi dan.
    Stariji je zato hiper,i za njega sam se oduvek plasila da ce biti sav zagipsan :/
    Ono sa slomljenim palcem se dogodilo tako sto ga je udarila lopta u skolskom dvoristu,a da pritom nije ni ucestvovao vec samo prolazio tuda
    Nemio dogadjaj se uvek dogodi slucajno,ali neka deca su naprosto takva kakva jesu,aktivna i ne mozes ih vezati za radijator i osim sto ih Bog cuva,valjda ce se s vremenom nauciti cuvati bolje.
    Jedno je dete na moje oci palo s vrha penjalice u parku-na glavu
    U odnosu na to,slomljena rucica je malo manje strasna :/

  31. #31
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa
    Jedno je dete na moje oci palo s vrha penjalice u parku-na glavu
    U odnosu na to,slomljena rucica je malo manje strasna :/
    Bila je i jedna djevojčica (8,5) u bolnici sa slomljenim laktom, a pala je s vrha penjalice, jer je pukla prečka.
    Na slici je moj najmlađi Luka (2)

  32. #32
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Aaaaaaa,nisam znala,nemas "potpis"
    Ima svakojakih kurioziteta.
    Nasa mala prijateljica je pala iz kolica kada je imala 3 godine,lupila bradom o parket i zadobila frakturu ceone kosti :? inace najtvrdje od svih...
    A kada je njena mama s njom bila tom prilikom u bolnici,s njima su lezale unuka i baka.
    Bile na terasi,i unuka ispadne baki iz narucja sa prvog sprata :shock:
    A baka u ocaju-skoci za njom
    I nijednoj nije nista bilo,malkice se ugruvale,zato se smejem
    Inace je to

  33. #33
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    :shock:

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Palčana kost
    Trauma
    Zanima me ima li tko iskustva u svezi rehabilitacije?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Pa stanje nakon frakture ima prednost i relativno brzo dolazi na red za fizikalnu terapiju. Sve ovisi i o tome što vam preporuče u bolnici. Što te točno zanima?

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Može li se i izvan traume?
    Recimo bliži dom zdravlja

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ovisi što vam preporuče u Traumi, ali sigurno se može, samo je vama veća gnjavaža ako morate tražiti gdje će.
    Moj je bio u Klaićevoj, ondje su na kontroli samo rekli neka ide nekamo na fizikalnu, tako da sam morala sama naći. Na kraju je i išao u najbliži dom zdravlja (+još i par puta privatno, ali to samo zato jer je bilo usred ljeta, pa sam htjela da što prije započne bilo kakvu rehabilitaciju, da može upotrebljavati ruku).

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Nije dijete u pitanju!

    Ali recimo i tumori bi pasali
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.09.2023. at 13:12

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Pa tema je na "zdravlju djece"
    Ali moj odgovor se odnosi i na starije, na isto dođe.

  40. #40
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Palčana kost
    Trauma
    Zanima me ima li tko iskustva u svezi rehabilitacije?
    Moj brat (50+) je slomio ruku u razdoblju korone. Javio se na hitnu u Dubravu. Brzo je došao na red za fizikalnu u Mihanovićevoj i bio je vrlo zadovoljan. Ne znam kakva je sada situacija, ali on je doslovce odmah dobio termin za fizikalnu u roku u kojem je fizijatar procijenio da je to potrebno. Mogao je birati između tri ustanove (ne sjećam se više koje mu je obiteljska liječnica ponudila, ali odabrao je Mihanovićevu).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.09.2023. at 15:02

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pa stanje nakon frakture ima prednost i relativno brzo dolazi na red za fizikalnu terapiju. Sve ovisi i o tome što vam preporuče u bolnici. Što te točno zanima?
    Na žalost nije baš tako. Lakše je doći do fizikalne terapije nego do fizijatra, a on terapiju mora prepisati.
    Ja sam slomila palčanu kost na ruci i oporavak je bo dosta brz zato kaj sam "vježbala" još dpk sam imala giips.
    Naravno, koliko sam mogla, al pomoglo je.

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    dpk? Nano. Aha valjda dok

    Znači vježbanje otvaranja zatvaranja? Priča je trenutno u fazi drugog gipsa
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.09.2023. at 18:00

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Na žalost nije baš tako. Lakše je doći do fizikalne terapije nego do fizijatra, a on terapiju mora prepisati.
    Ja sam slomila palčanu kost na ruci i oporavak je bo dosta brz zato kaj sam "vježbala" još dpk sam imala giips.
    Naravno, koliko sam mogla, al pomoglo je.
    Rekla sam "relativno" vjerojatno se nigdje ne može dobiti termin baš odmah drugi dan, ali treba vidjeti na više mjesta. Stanja nakon frakture u svakom slučaju svugdje imaju prednost.
    Napisala sam već, sin je imao situaciju usred ljeta, uspjela sam ga naručiti fizijatru u obližnjem DZ čim se dr vratila s godišnjeg (u međuvremenu je išao na rehabilitaciju privatno).
    A trenutno sam ja u situaciji da trebam fizijatra i fizikalnu za relativno bezazleni problem, i jedva sam se uspjela naručiti za termin koji je za 6 mjeseci. U Mihanovićevoj naručuju samo neodgodive slučajeve, a to su slučajevi nakon nedavne ozljede ili operacije.

  44. #44
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    dpk? Nano. Aha valjda dok

    Znači vježbanje otvaranja zatvaranja? Priča je trenutno u fazi drugog gipsa
    Sve što može s tom rukom.

    Ja sam imala onaj lagani gips koju se plaća.

    A i inače, nevjerojatno je koliko ekstremiteti atrofiraju kad su u gipsu.

    Ja sam na kraju dosta brzo dobila terapiju jer su mi
    na fizikalnoj savjetovli da fizijatru odem na Institut za tumore.

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    E to me zanimalo ! Hvala
    Znači još jedan + za tumore

  46. #46
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Znači išla sam fizijatru na Institut a na fizikalnu u Vinogradsku.

    Moj lom je bio bez pomaka i mislim kako sam najvise s vježbanjem napravila sama, a onda sa i dočekala tu fizikalnu koja je još samo pomogla

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Fala na pojašnjenje mada sam mislila da je jedno u drugo na tumorima

  48. #48
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Oni su sad ista bolnica. Nisam sigurna da na institutu imaju terapiju

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Je i trauma je a njima u kompletu

  50. #50
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam 2x relativno brzo dosla na red kod fizijatra na lokaciji Končar tvornice, u Baštijanovoj. S terapijom sam oba puta počela prvi idući ponedjeljak. Možete probati i tamo. Ali mislim da ne naručuju bez uputnice a nju se ne dobije dok ne skinu gips… no za 2 tjedna od skidanja gipsa sam već bila na terapiji. Pred jedno 5 godina. Ne znam kako je sad.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •