Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 180 od 180

Tema: JOŠ JEDNA TUŽNA PRIČA...

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    draga bub, jako mi je žao i želim ti da smogneš snage za ići naprijed.

    vjerujem da je strašno teško, ovdje možeš olakšati dušu, mi te razumijemo.

    o komentarima drugih ljudi...mislim da svi prolazimo slično.

  2. #152
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    moja anči tako ista priča kao moja, svih devet mjeseci ok a onada pred kraj šok.Cijeli porord sam prošla, jako mukotrpan i težak (gel, anestetici, sve i svašta) .Također sam je vidjela ,prekrasna crna kosica ista kao moja prva kćerkica.Isto mala Marija.! Nemoguće je opisati kako se tada osjećaš , kada saznaš da moraš proći cijeli porod a što dobivaš? Ali sada znam , dobila sam anđela koji mi daje snagu i čuva moju djevojčicu. Sahranila sam je, odemo svi zajedno , stavimo cvijeće i pomolimo se. Hoću li imati još djece ne znam, u mene je to još sve friško(3 ipo mjeseca) ali znam da moram biti hrabara.
    Drži se i nek ti Bog da snagu!

    "Dva mala anđela , dvi male Marije na nebu su za nas! "

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    odavno me nije bilo na forumu, malo sam ispala iz toka al ono što vidim da nam se, nažalost, pridružilo još mama čije su trudnoće završile nesretno...istina, sretne smo jer imamo svoje anđele...ja se zbog toga osijećam posebnom i blagoslovljenom...al opet...fali jako. ja spavam sa Marijinom piđamicom, i nosim je i kad idem ne put...nekad me uhvati jeza i osjećaj krivnje što je barem nisam slikala...al doktori su je tako brzo odnjeli a ja sam bila van sebe i nisam uspjela...

    svaki dan se zapitam dal ću ikad imat priliku imati drugo dijete...vjerujem da Marija želi da mama rodi seku il bracu koji će biti s mamom ovdje a ona da nas čuva i prati odozgo...a ponekad me hvata osjećaj groze da mi možda nije suđeno da ikad više budem mama...

  4. #154
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    _anci_ drago mi je da te opet vidim ovdje. Pitala sam se kako si jer, nažalost, znam kako je izgubiti dijete na porodu. Nadam se da će ti se što prije ostvariti želja da opet imaš svoju bebu. Probaj misliti da će biti dobro. Znam da se ne zaboravlja, ali bit će lakše, jednom, .

  5. #155
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    baš sam gledala gdje si. ja isto ponekad pomislim da bih htjela imati sliku ali isto je sve bilo tako brzo i ne znam....a onda nekad pomislim da je možda bolje da nemam jer bih često gledala pa bi produživala svoju tugu.
    i kod mene je isto, kad god mi je teško a sjetim se na dan često tješim samu sebe da nas ona čuva. Da mi daje snagu, čak ponekad kad legnem razgovaram s njom , kažem joj da je volim i da je zapravo uz mene.
    Znam draga da je tebi malo i teže nego meni jer ja bar imam jednu djevojčicu pa sam mama, ali i mene često uhvati tuga da možda neću više imati djece a htjela sam najmanje troje.
    Tko zna što nam Bog sprema u životu... Samo On zna šta je najbolje za nas.
    Budi jaka i ne boj se zaplakati kad ti se plače, pjevati kad ti se pjeva, radi sve kako je tebe volja.
    Naše Marije su sada sretne i ne bih htjele da budemo tužne!
    veliki od mene!

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    drage moje...evo mene nakon dugo vremena da napišem koje slovce. prvo da vam kažem da iako već dugo nisam ništa napisala da se s vremena na vrijeme prijavim pa sam relativno u toku, znam da imamo puno zdravih bebica al nažalost i mnogo novih majki koje su izgubile svoje bebice

    ja sam jako sjetna zadnjih dana, često sanjam svoju Mariju ili sanjam da sam opet trudna. snovi su jako intezivni, dok sanjam osijećam neizmjernu sreću zbog nove trudnoće ali i strah da li će sve dobro završiti...

    a kad se probudim onda me pritisne golema tuga jer shvatim da nisam trudna i da vjerojatno još dugo neću biti jer sam s Marijom trebala biti samohrana majka, nemam muža i ne znam dal ću ga imati u narednih nekoliko godina . a toliko silno želim obitelj da me boli u prsima od želje.

    zadnjih dana se često ulovim kako buljim u trudnice ili mame s malim bebama. prošlo je više od 2 i pol godine od gubitka moje Marije i toliko čeznem za drugim djetetom da barem donekle ispunim prazninu u srcu...jako čeznem za bićem kojem ću pokloniti svu ljubav ovog svijeta, često se zamišljam kako dojim i pričam sa svojom bebicom...

    kad sam rodila Mariju i kad mi je mlijeko poteklo a nisam je mogla dojiti jer se rodila mrtva ostala je ta jaka želja da stavim svoje dijete na grudi, da mi leži na srcu i da ga hranim...svim mamama koje rode živu i zdravu djecu savjetujem da iako dojenje nekad zna biti problematično NE ODUSTAJTE, mislim da se oko toga isplati neprestano truditi...mnoge od nas mama anđela bi sve dale da su imale koga staviti na prsa kad nam je mlijeko curilo al nažalost umjesto toga morale smo piti bromergon

    za sada vas sve pozdravljam i šaljem vam tople zagrljaje. nastojat ću se čećše javiti i nadam se da će biti sve više plusića i zdravih bebica...

    ljubim vas sve...

  7. #157
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    anci, vjerujem da ce ti se ostvariti zelje, kada dodje trenutak, a nadam se da ce taj trenutak doci brzo...

    drzi se

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    hvala ti smedja
    i ja se isto nadam...jer prevelika je želja da budem majka i toliko se vidim u toj ulozi da to ne mogu riječima opisati.onda bi sve kockice sjele na svoje mjesto i život bi dobio potpuni smisao

  9. #159
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    ancija ti to od srca želim...znam točno o kojoj želji govoriš i zaista želim da ti se ispuni

  10. #160
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    anci, i ja ti želim da dobiješ bebu. Život je nepredvidljiv i možda ti nosi ispunjenje želje i prije nego se nadaš.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    anci to ce se sigurno desiti!!! Sigurno!!!

  12. #162
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    anci kad bude pravo vrijeme, samo vjeruj i nadaj se - a ja se nadam da će to biti brzo

  13. #163

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    anci, vjerujem da će se i tebi dogoditi, kao i većini žena, da upoznaš pravoga kad se uopće ne budeš tome nadala. i vjerujem da ćete dobiti tako željeno djetešce. želim ti od srca da ti se to dogodi i da budeš sretna i ispunjena.
    dotad, uživaj u svakom danu zbog drugih stvari i ljudi koji te okružuju...

  14. #164
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    anci sve ce doc na svoje mjesto, bit ces ti divna zena i mama ubrzo

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    hvala vam cure...divne ste...šaljem vam puno toplih zagrljaja

  16. #166

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik, Mokošica
    Postovi
    1

    Početno

    pretužno ((

  17. #167
    Bebica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    52

    Početno

    znam da je tesko..tj neznam onako kako znas ti koja si to prosla ali vjeruj da za sve u zivotu postoji razlog.mozda je i marija imala svoj,zasto je morala medu andjele tako rano...dali su ti ikad rekli-sto se desilo tako odjednom?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    drage moje...piše Vam _anci_, autorica ovog posta...dugo me nije bilo pa sam zaboravila lozinku i odlučih se prijaviti sa novim korisničkim imenom. nisam baš u toku ali ću se nastojati malo češće družiti s vama...nadam se da ima puno lijepih vijesti...plusića, školskih trudnoća i zdravih bebica )

    ja imam novosti...peta godina prolazi otkako sam izglubila svoju Mariju, ali moj anđeo će u 11. mjesecu dobiti brata ili seku i neizmjerno sam sretna zbog toga...danas mi je 11+1, bušica se pošteno vidi a ja sam si sva važna i uživam kad bacim pogled na svoj tobolac

    do sada se dobro držim...nadam se ad će sve biti ok i da će ova trudnoća biti sa sretnim završetkom...vjerujem da me moja Marija čuva i da će sve biti savršeno...

    trudnoća je za sada uredna, jedino imam malo više plodne vode...al početak je trudnoće pa ćemo vidjeti kako će dalje biti...malo sam se prepala kad mi je ginić to saopćio al nadam se da to nije ništa strašno. držite fige i šaljite pozitivne vibre

    javim se još...pozdrav i zagrljaj za sve

  19. #169

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Bebica-rađena je obdukcija i rekli su mi da je bila potpuno zdrava i da će ostati misterij od čega je umrla... kad se rodila pupčana joj je bila omotana 3 puta oko vrata i jednom oko trupa, al oni tvrde da nije od toga umrla jer nema nekakvih brazda koji bi imala da se ugušila. ne znam, pitam se i uvijek ću se pitati. al grozno mi ej i pomisliti na tu pupčanu jer da je u porodu bila živa možda bi mi se tada ugušila. navodno na ultrazvuku se ne vidi kad ej pupčana omotana. al ja se nadam da se ti ipak nekako skuži pa da opet bude takav slučaj da bi me stavili na carski...

  20. #170

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Anči ili Ana, pročitao sam cijelu temu i jako mi je bilo potresno zbog tvoje situacije. A onda me jako razveselila tvoja zadnja poruka o novoj trudnoći. Vjerujem da će ona proći u najboljem redu jer će se tvoja Marija pobrinuti za to. Ona neće dozvoliti da njezina mama opet prođe ovu tužnu situaciju. I mi očekujemo prinovu u obitelji, doduše, nisam otac, ali kao da jesam jer moj brat blizanac očekuje prvo dijete sa svojom friškom ženom. :D Ovaj tjedan ulaze u 20.ti tjedan. Pratit ću tvoje novosti u vezi daljnje trudnoće jer si me se jako dojmila. Pozdrav.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Tomislawe, hvala na predivnim riječima. ja se isto nadam a i vjerujem da Marija navija za mamu i da će se ova bebolina roditi živa i savršeno zdrava

    nekad si kažem-pa nisam valjda toliko loša osoba da sam zaslužila da mi se opet nešto takvo desi...al znam da to nije pošten način razmišljanja i da NITKO to ne zaslužuje...al eto, život je takav, nosi i suze i smijeh a čovjek nije ni svjestan što sve može podnijeti...to jako dobro znamo mi Mame Anđela.

    Tebi čestitke što ćeš postati stric i želim Ti od srca da dobiješ zdravog i veselog nećaka ili nećakinju a da nam onda jednom tvoj brat blizanac javi da i on postaje stric :D

    javljat ću se, ako ne prije, javim se u petak nakon ultrazvuka...držite fige da mrvica bude u najboljem redu i da mama bude imala samo dobre vijesti za napisati... ))

  22. #172

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Inače, ja trebam postati i mama i teta...mama 4.11. a teta 11.11., mlađa seka mi je također trudna i to nam je velika sreća...tako da šaljite duplu dozu pozitivnih vibracija :D

  23. #173

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Tomislawe...nemoj ovo pogrešno shvatiti, kao da sam sklona diskmininaciji ili nešto slično ...uvijek me posebno raznježi kad doživim da muškarac tako suosjeća samnom i da ga tako dirne moja priča. Istina, znala sam od žena doživjeti jako hladnu reakciju a od muškaraca poprilično emotivnu...al eto, ovdje na rodi je ipak više postova od nas mama i stvarno si me dirnuo što si imao strpljenja i zanimanja pročitati moju priču i što si se odlučio javiti.

    pretpostavljam da ti nisi otac al nadam se da ćeš jednog dana biti jer će to dijete imati predivnog tatu...

  24. #174

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    :D sjetila sam se šifre...i evo me opet pod starim nadimkom

    pa žću samo prekopirati dio moj posta od neki dan, za one koji nisu skužili da sam to ja

    ja imam novosti...peta godina prolazi otkako sam izglubila svoju Mariju, ali moj anđeo će u 11. mjesecu dobiti brata ili seku i neizmjerno sam sretna zbog toga...danas mi je 11+1, bušica se pošteno vidi a ja sam si sva važna i uživam kad bacim pogled na svoj tobolac

    do sada se dobro držim...nadam se ad će sve biti ok i da će ova trudnoća biti sa sretnim završetkom...vjerujem da me moja Marija čuva i da će sve biti savršeno...

    trudnoća je za sada uredna, jedino imam malo više plodne vode...al početak je trudnoće pa ćemo vidjeti kako će dalje biti...malo sam se prepala kad mi je ginić to saopćio al nadam se da to nije ništa strašno. držite fige i šaljite pozitivne vibre

    javim se još...pozdrav i zagrljaj za sve

  25. #175

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    _anci_ svu sreću svijeta ti želim da postaneš mama!

  26. #176

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Anči, hvala ti na lijepim riječima. Vjerujem da ne postoji osoba koju ne bi dirnula tvoja ispovijest o strašnom gubitku. Što se tiče imanja vlastite djece, ne razmišljam o tome i nisam takva osoba koja bi se voljela okružiti odgovornosti koju nose djeca. Ali volim ih i rado se nađem u njihovom društvu. Mi smo nedavno saznali da će biti nećakinja. :D Kako je prošao pregled, što kažu doktori?

    Malo čudno, ali nakon što sam pročitao ovaj podforum Roditelja anđela, počelo me biti i strah za moju nećakinju jer nikada se ne zna. Trudnoća je jedno tako osjetljivo stanje. Ne smijemo se opterećivati takvim mislima već moramo gurati dalje s pozitivom u sebi i vjerovati da će sve biti u redu.

    Tvoja Marija je zapravo bila pali anđeo s neba i Bog ju je tražio pa ju je napokon pronašao i uzeo k sebi. Ti si imala priliku da ju čuvaš tijekom trudnoće i Bog te već nagrađuje.

  27. #177
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    _anci_ molim za tebe,za urednu trudnoću i zdravu bebicu

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    ljudi, hvala vam na podršci...divni ste i jako je lijepo doći tu i pročitati vaše poruke...

    Tomislawe, nažalost ružne stvari se događaju al nikako ne treba o njima rzmišljašti...samo pozitivno i vidjet ćeš...uskoro ćeš postati stric jedne predivne, savršeno zdrave djevojčice

    eh da...bila sam u petak na ultrazvuku...kad sam pogledala na ekran vidim kako me moje malo čudo pozdravlja...jedno 5 puta ručicom gore dolje, baš kao da mi hoće reći : Mama, volim te <3 ...nisam mogla vjerovati i totalno me raznježilo
    za sada se čini sve ok...i mozak, i trbušna šupljina, rukice, nogice...ma sve super. mjerio je nuhalni nabor...manji je od 1 mm...točnije 0,8 mm a kao smije biti 3 mm najviše...rekao je da je super, što manji to bolji...
    navodno, po tome se vidi dal ima predispozicije za neke genetske poremećaje, downov sindrom ili neke druge bolesti...

    oko polovice mjeseca idem ponovno na uzv i jedva čekam da opet gledam svoje malo čudo...

    zagrljaj svima...čujemo se <3

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    nije me jako dugo bilo, i potpis bih trebala promijeniti...već više od dvije godine me ima ko zvati mamice...moja brbljavica Laura...sretna sam žena ali svoju Mariju nikada neću zaboraviti ni prežaliti...al istina jest da me Laurino rođenje donekle zacijelilo i mogu reći da sam danas normalna, stabilna i sretna...makar M fali neizmjerno al ja sam ipak sretna kad pričam Lauri da na nebu ima seku Mariju <3

  30. #180
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Drago mi je zbog tebe.
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 14.01.2016. at 17:05

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •