Stranica 13 od 15 PrviPrvi ... 31112131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 736

Tema: operacija krajnika

  1. #601
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    možda da na kontroli tražite da joj Marn pripiše vađenje krvi.

  2. #602
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma da, to će oni svakako i napraviti.

  3. #603

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Mi danas u Klaicevoj obavili sve pretrage. U ponedjeljak idemo anesteziologu i u utorak operacija ako nalazi budu ok.
    Ona je i dalje puna sekreta i u nosu i slijeva se niz grlo. Kapamo fizioloskom i pripravcima mora, med joj dajem i nadam se da ce biti bolje. Izvadili smo ju iz vrtica.

    ovo ti je odgovor na sva tvoja pitanje

    bez obzira na inteligenciju, ton, obraćanje s visoka ili s niska

    dijete ti je bilo prehlađeno i točka.

    ovo je tvoj post 7 dana prije operacije; dijete ti je puno sekreta.

    djeca moraju u najnajablažoj varijanti biti barem 2 tjedna zdrava prije operacije, kod onih koji imaju i problema s donjim dišnim putevima i 5 do 6 tjedana, u protivnom raste incidencija komplikacija višestruko.

  4. #604
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Princess, a kako tretiraš dijete koje je cjelogodišnji alergičar, kojem nos curi stalno i stalno mu se slijeva niz grlo? Kad je moja isla 1.put na adenoidoktomiju, ni sam dr.nije hio ziher je li prehlađena ili je samo alergija. Popodne nakon oper.također su joj se stvarali ugrušci, krvarila je, aspirirali su je (samo nos), pa je receno da je vjerojatno bio infekt .

  5. #605

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Vidiš, ovo za 2 tjedna nama NITKO nije rekao.

  6. #606

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Princess, a kako tretiraš dijete koje je cjelogodišnji alergičar, kojem nos curi stalno i stalno mu se slijeva niz grlo? Kad je moja isla 1.put na adenoidoktomiju, ni sam dr.nije hio ziher je li prehlađena ili je samo alergija. Popodne nakon oper.također su joj se stvarali ugrušci, krvarila je, aspirirali su je (samo nos), pa je receno da je vjerojatno bio infekt .

    anesteziolozima su među najzahtjevnijm anestezijama upravo ove za adenotonzilektomiju zbog pregršt razloga

    radi se o djeci koja su gotovo uvijek bolesna

    često imaju pridružene i druge komplikacije u vezi dišnih puteva

    klinička slika i laboratorijski nallazi nisu u korelaciji, pa to što je laboratorij uredan i nema veliku kliničku vrijednost obzirom da se to može u par sati promjeniti


    takvu, viskorizičnu djecu bih sama pratila 2 tjedna mininmalno

    ako su roditelji kooperabilini, predložila bih vrijeme operacije da bude rujan

    i obavezno bih 2 tjedna prije operacije uvela inhalacijsku terapiju 2x dnevno uz eventualno bronhodilatatore

    i svakako alergijska testiranja i spirometrija

    za otorince radi se o relativno rutinskoj operaciji, ali s anesteziološke strane radi se o vrlo ozbiljnoj situaciji gdje vrlo često dišni put biva ugrožen bronhospazmom, koji izgleda i je, vrlo dramatično.
    Posljednje uređivanje od princess puffy : 28.03.2015. at 18:05

  7. #607
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ima operaciju (ponovnu adenoidokt.nakon 3 g.) u utorak, u ponedjeljak je kontrola da vide je li sve ok. Bolesna za sada nije (zadnji put je bila bolesna prošlo ljeto), ali sam ja jako prehlađena već par dana pa strepim jako.
    Nikad nije imala komplikacije s disanjem i kašljem, nije imala upale uha, nije uzimala ventolin ili sl. Onaj je dosadni alergičar kojem se samo stalno iz nosa slijeva i nos mu zaštopan.
    Stalno je na Aeriusu i zadnjih mjesec dana na Nasonexu (što inače uzima čim krenu stabla).
    Baš mi je muka dok ovo čitam.

  8. #608

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    koliko ima godina i kila?

  9. #609
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    11 g., 160 cm, 42 kg.

  10. #610

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    11 g., 160 cm, 42 kg.
    ona ti je velika

    sve su komplikcije izraženije kod manje djece, imaju dišne puteve manjeg lumena od odraslih, pa i mala količina sekreta kod njih izaziva komplikacije koje kod većih ne bi bilo ništa

    adenoidektomije se uglavnom podnosi bolje od tonzilektomije i za 5 do 10 min je kirurški dio gotov

    vječito je pitanje je li dijete u nekoj inkubaciji infekta,

    no to je nemoguće predvidjeti

    ti najbolje poznaješ svoje dijete, bolje od ijednog doktora i sama ćeš procijeniti dan prije operacije kakva ti je

    ako ne bude imala nikakve simptome, mislim da se ne moraš brinuti zbog činjenice da si ti bolesna

    jer do utorka ima dovoljno vremena da se manifestira infekt.

  11. #611
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Uf, fala.

  12. #612

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    molim i sretno

  13. #613
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa Vidi poruku
    ovo ti je odgovor na sva tvoja pitanje

    bez obzira na inteligenciju, ton, obraćanje s visoka ili s niska

    dijete ti je bilo prehlađeno i točka.

    ovo je tvoj post 7 dana prije operacije; dijete ti je puno sekreta.

    djeca moraju u najnajablažoj varijanti biti barem 2 tjedna zdrava prije operacije, kod onih koji imaju i problema s donjim dišnim putevima i 5 do 6 tjedana, u protivnom raste incidencija komplikacija višestruko.
    E, pa vidis s ovim su bili upoznati i pedijatar i anesteziolog i nitko nije odreagirao. Do operacije smo sekret rijesili. Dva tjedna o kojima govoris nitko nije spominjao. Ja sam kao roditelj dala sve potrebne podatke za ostalo nisam kompetentna.
    Molim te da prestanes s optuzujucim tonom i ne donosis zakljucke na temelju poluinformacija koje si iscitala iz postova.
    Zato sam te i pitala jeli anesteziologica isforsirala operaciju a na to nisi odgovorila.
    Meni se nigdje nije zurilo s njenom operacijom, cak stovise poslovno mi je ovo najgore vrijeme, da je itko od lijecnika rekao da operaciju treba odgoditi ja bih to prva objerucke prihvatila. I jos jednom da ponovim da je anesteziologica rekla kako s anestezijom nije bili problema nego su se pojavile druge komplikacije.
    Ako mene netko od lijecnika laze ili mulja ja to ne znam, ali nisam stekla takav dojam.

  14. #614
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa Vidi poruku
    ovo ti je odgovor na sva tvoja pitanje

    bez obzira na inteligenciju, ton, obraćanje s visoka ili s niska

    dijete ti je bilo prehlađeno i točka.

    ovo je tvoj post 7 dana prije operacije; dijete ti je puno sekreta.

    djeca moraju u najnajablažoj varijanti biti barem 2 tjedna zdrava prije operacije, kod onih koji imaju i problema s donjim dišnim putevima i 5 do 6 tjedana, u protivnom raste incidencija komplikacija višestruko.
    E, pa vidis s ovim su bili upoznati i pedijatar i anesteziolog i nitko nije odreagirao. Do operacije smo sekret rijesili. Dva tjedna o kojima govoris nitko nije spominjao. Ja sam kao roditelj dala sve potrebne podatke za ostalo nisam kompetentna.
    Molim te da prestanes s optuzujucim tonom i ne donosis zakljucke na temelju poluinformacija koje si iscitala iz postova.
    Zato sam te i pitala jeli anesteziologica isforsirala operaciju a na to nisi odgovorila.
    Meni se nigdje nije zurilo s njenom operacijom, cak stovise poslovno mi je ovo najgore vrijeme, da je itko od lijecnika rekao da operaciju treba odgoditi ja bih to prva objerucke prihvatila. I jos jednom da ponovim da je anesteziologica rekla kako s anestezijom nije bili problema nego su se pojavile druge komplikacije.
    Ako mene netko od lijecnika laze ili mulja ja to ne znam, ali nisam stekla takav dojam.

  15. #615
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Sorry, ode dupli post.

  16. #616
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Kad je moj N. Operiran operirali su i šestogodišnje blizance koji su bili prehladjeni. Liječnici su procjenili da je bolje riskirati komplikacije nego ponovni streptokok koji im je na zglobove krenuo. Prošli su bez ikakvih problema na sreću. Nisu ih mogli zdrave uhvatiti pa su riskirali.

  17. #617
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa Vidi poruku
    ona ti je velika

    sve su komplikcije izraženije kod manje djece, imaju dišne puteve manjeg lumena od odraslih, pa i mala količina sekreta kod njih izaziva komplikacije koje kod većih ne bi bilo ništa

    adenoidektomije se uglavnom podnosi bolje od tonzilektomije i za 5 do 10 min je kirurški dio gotov

    vječito je pitanje je li dijete u nekoj inkubaciji infekta,
    gdi je granica mali-veliki?

  18. #618
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Obavili smo kontrolu i sve je za sada u redu. Radio joj je timpanogram i prvi put je uredan. Doktor je sam iznenađen da se tako brzo stanje popravilo, kaže obično treba vremena. Mi smo doma već primjetili da nas ne pita po nekoliko puta: Ha, kaj si rekla? i slično.
    Pitala sam je danas dali joj se čini da bolje čuje i onako je otpjevušila da i baš onako sretno klimala glavom s velikim osmijehom na licu. Čini mi se da ju je to jako mučilo.
    Doktor je rekao da smatra da što se tiče krvne slike ne treba ništa poduzimati, međutim ja sam otišla kod naše pedijatrice s obzirom na njenu reakciju kad je prvi put čula vrijednosti.
    Odmah nas je poslala napraviti kontrolnu sliku i rekla je da se ne slaže s njim. Kaže ona, da, koštana srž će odraditi svoje i krv će se popraviti ali to što to u ovom trenutku radi tijelu je druga priča. Uglavnom, hemoglobin polako raste, željezo je strahovito nisko i prepisala joj je željezo koje treba uzimati par mjeseci.
    Ima netko iskustvo s uzimanjem željeza kod djece? Jel to teško pada na želudac? Kako je najlakše to uzimati?

  19. #619
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    uz c vitamin pauzurati od mlijeka 1 sata prije i posle
    lijepo za napredak, imatw opet konteolu za tjedan dana

  20. #620
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Kontrolu je na pisao po potrebi, a imam još dvije interne uputnice njihove, valjda smatra da je svo u redu i da ne treba.

  21. #621

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Čaj od koprive čuda čini, na sebi osjetila. U roku 3 tjedna bio je na gornjoj granici.

  22. #622
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a mozes koprivu napravit ko spinat s jajima

  23. #623

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Obavili smo kontrolu i sve je za sada u redu. Radio joj je timpanogram i prvi put je uredan. Doktor je sam iznenađen da se tako brzo stanje popravilo, kaže obično treba vremena. Mi smo doma već primjetili da nas ne pita po nekoliko puta: Ha, kaj si rekla? i slično.
    Pitala sam je danas dali joj se čini da bolje čuje i onako je otpjevušila da i baš onako sretno klimala glavom s velikim osmijehom na licu. Čini mi se da ju je to jako mučilo.
    Doktor je rekao da smatra da što se tiče krvne slike ne treba ništa poduzimati, međutim ja sam otišla kod naše pedijatrice s obzirom na njenu reakciju kad je prvi put čula vrijednosti.
    Odmah nas je poslala napraviti kontrolnu sliku i rekla je da se ne slaže s njim. Kaže ona, da, koštana srž će odraditi svoje i krv će se popraviti ali to što to u ovom trenutku radi tijelu je druga priča. Uglavnom, hemoglobin polako raste, željezo je strahovito nisko i prepisala joj je željezo koje treba uzimati par mjeseci.
    Ima netko iskustvo s uzimanjem željeza kod djece? Jel to teško pada na želudac? Kako je najlakše to uzimati?
    moja ti je preporuka Floradix tonik.. sokić koji možeš kupiti u ljekarni, 100 kn košta, pije žlicu na dan. na potpuno prirodnoj bazi, mojem je malom prije operacije mandula odlično popravio krvnu sliku za dva tjedna. probaj. sadrži ti prirodne sastojke. špinat ciklu mrkvu alge koprivu i slično. sva ova željeza sirupići koje dobiš na recept dosta teško padaju na želudac i teško klinci kakaju od toga.

  24. #624
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Jučer je Janu iznenadio posjet najboljeg prijatelja iz vrtića.
    Cijela grupa joj je izradila zeku i uskršnje jaje i svi su nešto nacrtali pa su to uvezali u knjigicu i napisali joj poruku da brzo ozdravi i brzo im se vrati.
    Ona je bila izvan sebe od sreće a i meni se bome grlo stegnulo.

  25. #625
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nema sanse da ce brzo dici hemoglobin samo prirodnim preparatima, posebno zato sto jos ne moze jesti hranu koja ima najvise zeljeza.
    Ferum lek sirup ima oblik zeljeza koji se dobro ugraduje, a onda uz to moze caj od koprive( ali kuhan od koprive u rinfuzi,moram vidjeti koji omjer ide , ne smije se skrtariti , treba biti koncentriran). Uz to crveno meso i bobicato voce ( moze smrznuto pa miksano sa bananom u napitak).

  26. #626
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Cure, ne bih htjela ispasti bedasta, ali... U uputama od bolnice Merkur nigdje ne piše da od nalaza pred operaciju trebamo i krvnu grupu. To mi je čudno baš. A naravno, nigdje nemam pisani trag koja je krvna grupa.

  27. #627

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Da, Sirius, imaš pravo. Taj čaj sam pila 3x dnevno. I da, rinfuza je bila u pitanju.
    Napisala sam to kao da je sve jasno. Ono, čitajte mi misli.

  28. #628

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Sarfila, treba KG, to je sigurno.
    Mi smo čak ponovo vadili iako smo znali koja su KG.

  29. #629
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    Da, Sirius, imaš pravo. Taj čaj sam pila 3x dnevno. I da, rinfuza je bila u pitanju.
    Napisala sam to kao da je sve jasno. Ono, čitajte mi misli.
    Ne se uzrujavat.
    nasla sam recept http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/852/

  30. #630
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Hvala cure na savjetima! Ma da, doktorica je rekla obavezno željezo.
    Gdje da nabavim koprivu, ima li u ljekarnama?

    Mi nismo vadili KG, nisu tražili.

  31. #631
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na savjetima! Ma da, doktorica je rekla obavezno željezo.
    Gdje da nabavim koprivu, ima li u ljekarnama?

    Mi nismo vadili KG, nisu tražili.
    Gdje ste vi ono bili, da ne tražim sad...

  32. #632
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Sad sam vidjela Mitovski, u Klaićevoj. Cure iz Merkura, može li info, da li ste trebale KG? Mislim, budem ih zvala, ali...

  33. #633
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na savjetima! Ma da, doktorica je rekla obavezno željezo.
    Gdje da nabavim koprivu, ima li u ljekarnama?

    Mi nismo vadili KG, nisu tražili.
    Ima. Ima i u biljnim .

  34. #634

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku

    Mi nismo vadili KG, nisu tražili.
    Stvarno?

    nas su tražili iako je i rođen na SD i tamo su mu tada radilili KG.

    i za L. su, lani, u Novoj, tražili.

  35. #635
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Operacija bez KG? Bas cudno.

  36. #636
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Nisam sad doma pa da točno napišem što piše. Uglavnom, tri razreda pacijenata su: djeca, odrasli do 50 (ili 55?) i stariji. Za odrasle piše da treba KG, za djecu ne. Ne kužim...

  37. #637
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Operacija bez KG? Bas cudno.
    I meni je to bilo čudno, ali eto nisu tražili i nije bilo na popisu koji su dali.

  38. #638
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Nama isto nisu tražili Kg,a ja sam naravno pitala i zašto? Objasnili mi da se to ne daj Bože potrebe u sali izvadi za sekundu.

  39. #639
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na savjetima! Ma da, doktorica je rekla obavezno željezo.
    Gdje da nabavim koprivu, ima li u ljekarnama?

    Mi nismo vadili KG, nisu tražili.
    ima ti sad friške po placevima,i bregima i dolovima, a suhe u ljekarnama, prvenstveno u biljnim ,a i u ćoškovima na placevima gdi se prodaju suhe stvari tiačaji slično.

    je i ja nisam trebala za curu pred 6.5godina vaditi krvnu za operaciju, nitko nije reko da treba,a ni za sebe kad sam vadila spred skoro 3 desetljeća nisam vadila kg.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 06.04.2015. at 08:00

  40. #640
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Kad ste im pocele davati da jedu bas sve?
    J. je danas 2 tjedna od prve operacije a sutra od druge. Jos uvijek pazim sta joj dajem.

  41. #641
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kolko sam shvatila pricu s Svetog duha, samo tjedan dana kašasto onda polako ostalo

    jel je boli kad guta?

  42. #642
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sve pohvale osoblju Sv.Duha, zbilja je ležerna domaća atmosfera i svi su jako ljubazni (puno ugodnije iskustvo nego prije par godina u Klaićevoj).

  43. #643
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ne boli ju, bolilo ju je prva dva dana. Da nije bilo komplikacija nebi ni znali da je vadila krajnike kako je dobro podnjela.
    Mi smo malo duze pazili na hranu jer smo puhali na hladno a i Marn nam je rekao da je 10. dan najopasniji da se ne otkine krastica.
    Nista budemo poceli polako sa svim.
    Čokolada, ja moram pohvaliti osoblje Klaićeve. Ne znam kako je bilo prije ali sada su bili divni, sestre na odjelu predivne.

  44. #644
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    mislim da je čokolada mislila prvenstveno za ostanak uz dijete, moram reć da su i nama u klaićevoj bile i doktor i sestre ok, ali ona je išla to popodne doma.

  45. #645
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Je, percepcija se malo mjenja nakon sto moras ostaviti frisko operirano dijete samo iza 18 sati kad zavrsavaju posjete.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.04.2015. at 13:57

  46. #646
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma ja sam i mislila na odnos osoblja i ponašanje sestara.
    Inače, J. je nakon druge operacije iz sale izašla u 17 sati i to je bilo neplanirano i nije bila pripremljena na to tako da znam koliko je to grozno kad moraš takvo dijete ostaviti.
    Bilo mi je rečeno da su posjete do 18, ali sam im objasnila kakvo je J. dijete i da smo mjesecima kod psihologa pa su mi rekle da slobodno ostanem dok ne zaspi, ali nažalost da me dulje ne mogu pustiti. Izašle su mi maksimalno u susret koliko su mogle.
    Naravno da se nikako ne slažem s tom politikom bolnice i da se takve stvari trebaju pod hitno mijenjati a pogotovo kad je u pitanju bolnica koja je dječja.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 08.04.2015. at 15:20

  47. #647

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ste im pocele davati da jedu bas sve?
    J. je danas 2 tjedna od prve operacije a sutra od druge. Jos uvijek pazim sta joj dajem.
    Prvih tjedan dana jeo je samo kašasto. 8.dan nakon operacije je već bio tooliko gladan da sam mu tada počela davati mekano tipa kruh sa namazom, tjesteninu... sve ono što lagano klizi niz grlo i ne grebe. nakon 12 dana je počeo jesti krutu hranu.

  48. #648
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    iva sve ok?

    mitovski ste počeli jest sve?

  49. #649
    Sarfila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zagreb - Rudeš
    Postovi
    73

    Početno

    Evo, ako nekome bude trebala info iz Merkura.
    Umjesto danas, na operaciji je bio prekjučer. Zvali nas dan prije zbog nekih velikih operacija na dan kad mu je zakazana operacija pa su nas premjestili dva dana ranije.
    KG nije trebala. Vadili sve 3 mandule i izvadili zubić koji se malo klimao Pustili ga isti dan doma.

  50. #650
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    F. je operirao mandule prije dva tjedna na Sv. Duhu. Moram pohvaliti sestre i doktore i cijeli odjel. Sve je bilo odlično, i sviđa mi se malo ležerniji pristup koji imaju, vrlo su dragi i profesionalni.
    Konačno je progovorio nakon 12 dana ali vrlo piskutavim glasom (kao da se nagutao helija ), zanima me do kada bi se taj glas trebao vratiti u normalu, barem da ne cvrkuće i ne piska? Koja su vaša iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •