Stranica 14 od 15 PrviPrvi ... 412131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 736

Tema: operacija krajnika

  1. #651

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj darci prvotno napisa Vidi poruku
    F. je operirao mandule prije dva tjedna na Sv. Duhu. Moram pohvaliti sestre i doktore i cijeli odjel. Sve je bilo odlično, i sviđa mi se malo ležerniji pristup koji imaju, vrlo su dragi i profesionalni.
    Konačno je progovorio nakon 12 dana ali vrlo piskutavim glasom (kao da se nagutao helija ), zanima me do kada bi se taj glas trebao vratiti u normalu, barem da ne cvrkuće i ne piska? Koja su vaša iskustva?
    proći će taj glasić za dva tjedna ))

    i mi bili na sv duhu, sa vrlo zahtjevnim djetetom od tri godine, bila sam oduševljena osobljem sestrama doktorima.... stvarno su svi za pohvaliti

  2. #652
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nama je takav glasić bio preko mjesec dana.
    Moram samo reći da se moja J. preporodila nakon operacije, drugo je dijete.

  3. #653
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Nama je takav glasić bio preko mjesec dana.
    Moram samo reći da se moja J. preporodila nakon operacije, drugo je dijete.
    Super!

  4. #654

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    I moj je drugo dijete!!!!! progovorio je, dobio je dvije kile u dva mjeseca, dijete napokon ima kisika... jedino mi se ne sviđa što mi i dalje tu i tamo zašmrkavi, prošli mj je imao upalu uha ali ide u vrtić i vjerojatno ga virusi i bakterije ne mogu zaobići :/ ili treba vremena da stekne bolji imunitet.

  5. #655
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    I moj je drugo dijete!!!!! progovorio je, dobio je dvije kile u dva mjeseca, dijete napokon ima kisika... jedino mi se ne sviđa što mi i dalje tu i tamo zašmrkavi, prošli mj je imao upalu uha ali ide u vrtić i vjerojatno ga virusi i bakterije ne mogu zaobići :/ ili treba vremena da stekne bolji imunitet.
    Bravo i za njega! Nadam se da će se imunitet popraviti.

  6. #656
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Jesu li vam djeca imala mučnine nakon operacije? Naš sin (6,5 g.) je operirao sva 3 kr. prije dva dana i još osjeća mučnine, ne želi išta jesti i slabo pije. Nakon op. (taj isti dan) povratio je 2x, te danas dva dana nakon op. povratio je 1x.
    Ako se ne smiri idemo sutra do pedijatrice.

  7. #657
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Moja je taj prvi dan povratila 4 puta i bilo joj je strašno muka, slijedeći dan je završila na toj ponovnoj operaciji i nije joj bilo muka niti je povraćala.

  8. #658
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je taj prvi dan povratila 4 puta i bilo joj je strašno muka, slijedeći dan je završila na toj ponovnoj operaciji i nije joj bilo muka niti je povraćala.
    Ne znam, je li moguće da tako reagira na anesteziju? Nuspojava?
    Naišla sam na nekim forumima (ali jako je toga malo) da se mučnine osjećaju 2-3 dana poslije op.
    Voljela bih da su mi to spomenuli u bolnici.
    Njega čak grlo i ne boli previše,a temp. je do 37,5 - a samo su to spominjali kao posljedicu operacije.

  9. #659
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    A ne znam, ne bih se usudila donositi zaključak s obzirom kako smo mi prošli.
    J. je na prvoj operaciji obilnije krvarila i ta krv je išla u želudac a to jako teško pada i zato je povračala i bilo joj je jako muka. Kad je slijedeći dan zbog krvarenja završila na drugoj operaciji, onda su joj posisali tu krv iz želuca i nije joj bilo muka.
    Što se tiče anestezije, svi mi drugačije reagiramo, netko će super podnijeti a nekome će biti muka. Možda da nazoveš pedijatra telefonom i pitaš?
    Posljednje uređivanje od mitovski : 02.07.2015. at 10:39

  10. #660
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    A ne znam, ne bih se usudila donositi zaključak s obzirom kako smo mi prošli.
    J. je na prvoj operaciji obilnije krvarila i ta krv je išla u želudac a to jako teško pada i zato je povračala i bilo joj je jako muka. Kad je slijedeći dan zbog krvarenja završila na drugoj operaciji, onda su joj posisali tu krv iz želuca i nije joj bilo muka.
    Što se tiče anestezije, svi mi drugačije reagiramo, netko će super podnijeti a nekome će biti muka. Možda da nazoveš pedijatra telefonom i pitaš?
    uf, vi ste zbilja imali kalvariju.
    I njemu je tako bilo prvi dan - muka i povraćanje zbog krvi u želudcu.
    Trenutno mu je malčice bolje, nema muke, ali je malaksao.
    Zvat ću svakako.
    Hvala ti
    Posljednje uređivanje od mrkvica05 : 02.07.2015. at 11:53

  11. #661
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ona je bila strašno blijeda, znojna, baš užasna muka. U bolnicu smo došli s 18,5kg a izašli nakon 2 dana sa 16 kg. Izgledala je strašno.

  12. #662
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ona je bila strašno blijeda, znojna, baš užasna muka. U bolnicu smo došli s 18,5kg a izašli nakon 2 dana sa 16 kg. Izgledala je strašno.
    O srce malo
    Kako nekoga zahvati baš ono najružnije. Nadam se da se je oporavila i fizički i psihički.


    Zvala sam bolnicu - kažu da je i mučnina dio tih posljedica, nije tako česta, ali da se javlja.
    Bitno je nešto gricnuti, pa makar 2 žličice svakih satak vremena.
    Eh...nadam se da ćemo krenuti nabolje što prije.

    Evo baš spava. oporavlja se

  13. #663
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nadam se da će bit ok i bolje
    Mitovski jel maloj sad bolje, jel puna šmrklji, ajde piši
    Mi na lošinju i veli doktor ak je imala dumnja da bolje da se operira 3 mandula, videćemo idemo u sredu k otorincu

  14. #664
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Puno je bolje, puno je manje tog sekreta, bolje čuje, jedino što su ju ove godine počele mučiti peludne alergije. I evo upravo danas je došla iz vrtića i žali se da ju jako uho boli, ali eto imali smo 3 mjeseca mira.

  15. #665
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Samo da apdejtam informacije

    Bolje je, nije još uvijek sjajno, ali ide. Smršavio je prilično, inače je mršavko, ali sada...ne usudim se vagati ga.
    No uglavnom, živnuo je.

  16. #666

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Da ne otvaram novu temu...

    Molim za informaciju.

    Do daljnjega ne naručuju za operaciju krajnika u Klajićevu, a ne želim ići negdje gdje neću biti uz malu kad se probudi iz anestezije (noć mi njie tako bitna, ali to buđenje i ostanak uz nju barem do 18 sati mi je jako važan)

    Kakva je situacija u drugim Zg bolnicama? Gdje se može biti uz dijete odmah nakon dolaska iz sale?

  17. #667
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    Da ne otvaram novu temu...

    Molim za informaciju.

    Do daljnjega ne naručuju za operaciju krajnika u Klajićevu, a ne želim ići negdje gdje neću biti uz malu kad se probudi iz anestezije (noć mi njie tako bitna, ali to buđenje i ostanak uz nju barem do 18 sati mi je jako važan)

    Kakva je situacija u drugim Zg bolnicama? Gdje se može biti uz dijete odmah nakon dolaska iz sale?
    koliko imam info moze na sv.duhu, dubravi i na rebru.
    ali provjeri jos posebno na svakom mjestu.
    sv duh i dubrava sigurno imaju i mogucnost boravka 24 sata, a rebro vecinom provodi samo ambulantni zahvat te otpusta kuci navecer ( a zaprima to jutro).

  18. #668
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ako ti može pomoć ja sam svojeg malca početkom 7 mjeseca predbilježila za operaciju 3. na svetom duhu za kraj 11 mjeseca, idući tjedan imam kontrolu pa će doktor vidjeti jel trebamo ići ili ne

  19. #669

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ako ti može pomoć ja sam svojeg malca početkom 7 mjeseca predbilježila za operaciju 3. na svetom duhu za kraj 11 mjeseca, idući tjedan imam kontrolu pa će doktor vidjeti jel trebamo ići ili ne
    Ajme, tek za 11.mjesec?! Ima li gdje da se čeka kraće?

    A kako si ga to ti predbilježila? Jel to ne rade oni?

  20. #670

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    E, da!

    I kako uopće znati koliko se u kojoj bolnici čeka?
    Da idem od jedne do druge (s obzirom na to da telefoni uglavnom ne funkcioniraju) ili ima kakav drugi način?

  21. #671

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Možeš probati na ovom linku upisati koju pretragu trebaš, pa ti izbaci koliko dugo se čeka:
    http://www.hzzo.hr/?s=LISTA+%C4%8CEKANJA

    Klikneš na onaj lijevi prozorčić "Liste narudžbi".
    Posljednje uređivanje od LEIRmam : 26.08.2015. at 13:27

  22. #672
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Većina njih ti funkcionira na naručivanje mailom. Meni su sina naručili u samoj bolnici jer smo tamo bili na pregeldu kod ORL. Svaka pohvala za Sv. Duh-pisala sam već prije na ovoj temi svoje dojmove.

  23. #673

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Problem je sto smo mi vec odradili 2 orl pregleda s timpanografijom u klajicevoj ali b.marn je na bolovanju i do daljnjeg ne narucujureklu mi da zovem srefinom 10-tog mjeseca.
    a mi cekat vise ne mozemo.

  24. #674
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    Problem je sto smo mi vec odradili 2 orl pregleda s timpanografijom u klajicevoj ali b.marn je na bolovanju i do daljnjeg ne narucujureklu mi da zovem srefinom 10-tog mjeseca.
    a mi cekat vise ne mozemo.
    onda kreni traziti termin po drugim klinikama sa nalazima. I tako moras cekati 10 mj. , a kad 10 mjesec dode tko zna jos koliko.

  25. #675
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, tek za 11.mjesec?! Ima li gdje da se čeka kraće?

    A kako si ga to ti predbilježila? Jel to ne rade oni?
    Poslo me njegov orl da se predbilježim, probaj sutra nazvat orl sveti duh tajnicu pa vidi za kad bi ti termin dala morala bi znati kaj bi operiral, usto mi već 2 godine idemo lod orl i tek sad u proljeće je doktor reko da bi ipak vidio posle mora dal bi išli na opera iju ili ne, usto bi mu pred samu operaciju vidio dal bi i ubacio i cjevčice, u svakom slučaju doktor će tražit i svoj pregled, nr da ne vjeruje marnu, nrk oće videt na svoje oči
    Znači i za dok. Bi se trebala naručiti, mi smo kof parazajdera na svetom duhu

  26. #676
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sjetila sam se da na svetom duhu ako je stvarno hitno da termin možeš dobit i ranije ako je doktor planirao neku estesku operaciju odraslog koja u većini slučajeva može i čekati,svakak nazovi i pitaj

  27. #677

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    onda kreni traziti termin po drugim klinikama sa nalazima. I tako moras cekati 10 mj. , a kad 10 mjesec dode tko zna jos koliko.
    Evo, bila u Klajićevoj.
    Termini za operacije za ovu godinu su popunjeni
    Dakle, definitivno tražimo dalje.

  28. #678

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Mislim da ćemo sutra u Merkur.
    Za pregled se ne naručuje (treba doći rano ujutro i čekati), a za operacije se čeka mjesec-dva

  29. #679
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    miha ste složili kaj?
    mojemmalom potvrđeno da ide na treću mandulu, za cjevcice ćedoktor vidjet pred samu operaciju jel trebaju

  30. #680
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

  31. #681

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    miha ste složili kaj?
    mojemmalom potvrđeno da ide na treću mandulu, za cjevcice ćedoktor vidjet pred samu operaciju jel trebaju
    Sorry, nisam bila neko vrijeme na forumu.
    Dakle, ono što smo mi uspjeli obaviti je ukratko NIŠTA!
    Otišli u Merkur gdje ju je (između baba koje su došle na ispiranje ušiju) neka specijalizantica "POGLEDALA". Ovo je u navodnicima jer je pogledala nalaze od prije, preporuku za vađenje krajnika i uzela anamnezu. Drugo ništa!
    Rekla nam da dođemo za tri tjedna s nove dvije uputnice i do tada ispiremo nos morskom vodom (ne znam što bi ovo zadnje trebalo postići jer je dijete bilo 2 mjeseca na moru, više ispod njega nego iznad, a ispirala je nos nekoliko puta dnevno)

    Anyway, sad smo obavili sve krvne pretrage i u četvrtak idemo na KONTROLU i DOGOVOR (vidjet ćemo što to znači).

    Ne znam. Razočarana sam sustavom.
    Evo i sad na tv-u gledam reportažu sličnu ovom tekstu koji je Sirius linkala za Srebrnjak (ovdje je riječ o novom odjelu u Klaićevoj) i slušam o tome kako djeca ne smiju čekati i kako je sve u interesu djece, liste čekanja nema i sl. a meni za Vinogradsku nude operaciju 2017-te!!!

    U pregovorima sam s MM-om da, ako ništa konkretno ne napravimo u četvrtak, odemo operirati privatno.
    Ovakvo mučenje djeteta više ne mogu gledati. Ne čuje, loše spava, jedva diše i evo, od siječnja popila je 5 ili 6 antibiotika (više ni ne brojim)...

  32. #682

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Ajme, grozno mi je ovo uopće pročitati, a kamoli proživjeti! Moj brat je u Rijeci i sinu su mu operirali treću mandulu, također je često bio na antibioticima, curio mu je doslovce gnoj iz uha... Uglavnom, znam da mi je pričao da nisu uopće dugo čekali, kada su se konačno odlučili proteklo je mjesec ili dva do operacije. Zašto se ovdje tako dugo čeka zaista mi nije jasno...

  33. #683

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Evo samo da prijavim da smo konačno dobili termin.
    Ide na operaciju 12.10. (što je u usporedbi s Vinogradskom i 2017-om nevjerojatno!!!).
    Nalazi sluha su lošiji nego prije ljeta pa će za vrijeme operacije (sva 3 krajnika) napraviti i punkciju bubnjića.

    Inače, operacija je u jutarnjim satima,popodne ide doma ( ) a prije i poslije operacije 1 roditelj može biti uz dijete...

  34. #684

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Da i od mog brata sin je išao isti dan doma, a brat je bio uz njega prije i poslije operacije. I sam oporavak je bio iznimno brz i uspješan. Drago mi je da ste dobili tako bolji termin! Sretno!!!

  35. #685
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    Evo samo da prijavim da smo konačno dobili termin.
    Ide na operaciju 12.10. (što je u usporedbi s Vinogradskom i 2017-om nevjerojatno!!!).
    Nalazi sluha su lošiji nego prije ljeta pa će za vrijeme operacije (sva 3 krajnika) napraviti i punkciju bubnjića.

    Inače, operacija je u jutarnjim satima,popodne ide doma ( ) a prije i poslije operacije 1 roditelj može biti uz dijete...
    Gdje na kraju?
    jednodnevna kirurgija postaje sve vise normala.

  36. #686

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje na kraju?
    jednodnevna kirurgija postaje sve vise normala.
    MERKUR

    Informacija ako ce kome trebati...
    Za pregled se ne narucuje nego samo dodje s uputnicom. Uputnice primaju do 12:00 ili do popunjenja kvote. Zadnji put to je bilo vec oko 10:30 pa bi ipak valjalo doci malo ranije.
    Djecu primaju preko reda pa se ne ceka predugo...
    Termin za operaciju smo evo, redovnim putem, dobili za 3 tjedna!

  37. #687
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

  38. #688

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    mi smo već ove godine napravili operaciju u Karlovačkoj bolnici, primili nas rano ujutro, operirali obojicu i oko 18,00 sati smo bili doma

  39. #689

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju prostor, ali nemaju lijecnika! Barem za ORL.
    S obzirom na to da je dr.Marn na bolovanju preostali doktori rjesavaju svoje i njegove pacijente pa su u zaostatku!
    Jedino ako se nije u medjuvremenu vratio pa da se i to pokrenulo...

    Inace, jako lijepa vijest

  40. #690
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kaj nije uz marna samo jos babic orl, ili je jos neko doso
    Inace se i prije moglo doma odma isti dan, ovisno o doktoru i komplikacijama

  41. #691

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nije uz marna samo jos babic orl, ili je jos neko doso
    Inace se i prije moglo doma odma isti dan, ovisno o doktoru i komplikacijama
    Ne znam koliko ih jos ima, osim Marna. Znam samo da su mi rekli da ne narucuju nego rjesavaju samo one koji su vec imali zakazani termin operacije.
    A sto se tice odlaska kuci, sin je operiran 2012-te i morao je prespavati. Ok, on je bio tezi slucaj i bilo je komplikacije, ali prespavao je i jedan djecak iz njegove sobe koji je vadio samo treci krajnik...

  42. #692
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    e to kažem ovisi i o djetetu i o roditelju, Babička voli da njezini odspavaju, Marn je pošteđeniji ako dijete dopušta.

  43. #693

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Nakon cijele muke od nase operacije nista. U bolnici traze da bude potpuno zdrava bar 3 tjedna prije operacije, a ona vec na trecem antibiotiku u mjesec i pol

    Nije nam sudjeno. Zivjet ce na lijekovima do daljnjeg

  44. #694
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kaj znači zdrava?

  45. #695

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj znači zdrava?
    Zdrava, zdrava. Bez šmrcanja ili kašljanja, a pogotovo bez temperature ili lijekova.

    Ne znam. Da može mjesec dana bez lijekova ne bismo ni imali potrebe za operacijom
    Posljednje uređivanje od miha : 13.10.2015. at 19:56

  46. #696
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je to bilo čudno, ali eto nisu tražili i nije bilo na popisu koji su dali.
    mitovski, koje nalaze ste morali nać ( valjda i piše ali sad ne mogu nać)

    meni na papiria od anesteziologa pišeobavezna preporuka pedijatra a ostalo po indikaciji, mada je nama sestra od anesteziologice rekla da ipak nekaj napravimo


    miha, ima kaj novoga?????
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.10.2015. at 20:48

  47. #697

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    miha, ima kaj novoga?????
    Dobili novi termin (21.10.) pa otkazali i taj jer je u medjuvremenu dobila bronhitis.
    Dobili opet novi, naletili na drugu anesteziologinju i operirana je danas.

    Na kucnoj smo njezi, sretni da je konacno sve iza nas

  48. #698
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ajde dobro da ste složili, brz i bezbolan oporavak
    Javi kako teče, moj broji manje od mjesec dana

  49. #699
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mi smo radili sve potrebne pretrage prosli tjedan. Krvnu grupu nisam mogla izvaditi u svom domu zdravlja vec samo krvnu sliku. Molila sam nasu pedijatricu da mi da uputnicu za bolnicu da obavimo sve u jednom pikanju ali mi nije htjela dati jer ne smije dat uputnicu za nesto sto najblize ima u nasem gradu, poludjela sam ali ok. Srecom kolegica mi radi na sv duhu u labosu i ona nam je napravila na kraju sve nalaze krvi tamo. Ekg smo radili kod svoje pedijatrice, plus sto ona mora napisati nalaz da je dijete zdravo i da nijepod nikakvom upalom. Pogledala mu je uha i grlo. Anesteziolog mu je poslusao pluca sad kad smo bili kod njega i pogledao sve nalaze. Nasi nalazi su bili stari tjedan dana ali u pravilu ne smiju biti stariji od mjesec dana, i na vratima od anestez pise da je za dijete obavezan nalaz od pedijatra da je dijete zdravo !!
    iva kaj ste na kraju napravili za testove

  50. #700
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mitovski, koje nalaze ste morali nać ( valjda i piše ali sad ne mogu nać)

    meni na papiria od anesteziologa pišeobavezna preporuka pedijatra a ostalo po indikaciji, mada je nama sestra od anesteziologice rekla da ipak nekaj napravimo


    miha, ima kaj novoga?????
    Krvna slika, EKG, urin. Nisu tražili krvnu grupu niti nalaz pedijatra ali ju je naša pedijatrica samoinicijativno pogledala i napisala. Naravno i svu staru dokumentaciju što se alergija tiče. Kad smo došli kod anesteziologa pogledala joj je grlo i preslušala pluća.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •