Stranica 11 od 15 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 736

Tema: operacija krajnika

  1. #501

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon koliko smiju u vrtic,moja je vec nestrpljiva.?
    Nisam bas pratila,.. Samo trecu je vadila ? Mogla bi brzo ako je samo treca. Ako su sve tri, tri tjedna bi bilo dobro da je doma...

  2. #502
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    moja mala je morala bit na kućnoj njezi 10 dana nakon treće!

    kakve su vam preporuke dali za jelo,ja sam mišljenja dok je kašasto ak tako velite da dete treba bit doma zbrinuto.

  3. #503
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    moja mala je morala bit na kućnoj njezi 10 dana nakon treće!

    kakve su vam preporuke dali za jelo,ja sam mišljenja dok je kašasto ak tako velite da dete treba bit doma zbrinuto. moja je odma počela jest kruto ali glatko!

  4. #504

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    iva super, moje misle su samo usmjerene na to kako će mi lijepi disati kad se oporave...

    ima li netko iskustva sa pojavom kašlja, moji su počeli užasno nadražujuće suho kašljati
    evo jedan je cijelu noć kašljao, ne znam što je sad to niti što da napravim....niti što mogu sad

  5. #505
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    za filip mislim da prije kontrole ne bi se smjelo u kolektiv
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 22.03.2015. at 11:33

  6. #506
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Obavili smo anesteziološki pregled. Sutra smo na operaciji, međutim ona kašlje, ali vrlo su rijetka razdoblja kad ona ne kašlje, uvijek je prisutan neki kašalj. Anesteziologica je rekla da inače takva nebi mogla na operaciju, ali s obzirom da ona inače kašlje dala je zeleno svijetlo ali nas je upozorila da zbog tog kašlja postoji povećani rizik za operaciju i da može ponekad biti opasno.
    Mi smo sad naravno u totalnoj panici.
    Dali ima netko tko je operirao krajnike a da je i kašljao jer kašlje inače?

  7. #507
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    A jel ona na nekim antihistaminuma, možda ima i astmu

  8. #508
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    moja mala je imala odgođenu operaciju jer je kašljala ( isto kod Marna), to jutro ju je pregledala anesteziologica i nije dala na operaciju. mislim da će i tvoju ujutro još pregledati i vidjeti dal je izvediva operacija ili ne!


    u svakom slučaju ja bi ti preporučila da otiđeš i kod alergologa na pregled, možda se tu nekaj razvilo, kaj veli vaša doktorica?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.03.2015. at 12:22

  9. #509
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    jelena.O ona ima kao što znaš atopijski dermatitis i alergiju na grinje razred 6. Zima 2013/2014 nam je što se kašlja tiče bila grozna i pedijatrica ju je stavila na flixotide cijelu tu zimu. Uvijek na svim pregledima nam svi spominju sumnju na alergijsku astmu i sklonost astmi zbog atopijske konstitucije i MM-a koji ima astmu, međutim nitko nikada na papir nije stavio dijagnozu astme.
    Ova zima nam je što se kašlja tiče bila puno lakša, 2-3 puta smo joj morali dati ventolin zbog kašlja i sad joj je doktorica prije operacije kao profilaksu dala 10-tak dana flixotide.
    Ona je rijetko kad bez nekog kašlja. Evo npr prije dva tjedna je kašljala jako, bili na pregledu kod pedijatrice koja je rekla da je obična prehlada. Izvadili smo ju iz vrtića i kapali fiziološkom, morskim pripravcima, sirup za kašalj i flixotide, 2-3 dana je bio mir i sad opet kreće kašalj.
    Njoj se naravno stalno i iz nosa cijedi taj sekret, a to je i jedan od razloga zašto vadimo sva tri krajnika, uz naravno slabiji sluh.
    Ne znam, sva sam van sebe sad od brige.

  10. #510
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    pa niste ni bili kod specijaliste da stavi nekaj na papir, kad ovo prođe svakak kod alergologa i vidjeti kak tu stvari stoje, već sama pomisao da je neko na flixotidu dulje vrijeme je za alergologa.

    u svakom slučaju sretno ako idete na operaciju.

    nego mi danas bili na kontroli na svetom duhu, nalaz malo bolji, kontrola opet za 6 tjedana, i mojem je to najvjerovatnije od grinja i cijelog sijaseta alergija, ona incident kaj smo imali u srijedu je zarastao i sad nema ograničenja u klopi.

  11. #511
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    e možda savjet mada je kasno ( to sam danas rekla i kolegici kad me nekaj slično pitala) trebalo smo bolje birati muževe

  12. #512
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma nismo bili kod specijalista jer nas nitko nije ni uputio. Kompletnu alergološku obradu, ali baš cjelovitu smo obavili kod Pustišek, a naša pedijatrica je alergolog i imunolog.

    Ovo za muževe definitivno :D moj ima i dermatitis i astmu pa čak i perfekcionizam i sve je to pokupila od njega. Drugi puta ću pametnije

  13. #513
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ona vam i radi i spirometriju i slično u ordinaciji? jel su rađena neka nova testiranja od kad ste kod nje?

  14. #514
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ne, ne radi nam spirometriju. Nismo nikakva nova testiranja odradili. Sad je spomenula da bi trebalo napraviti obradu i malo to pratiti.
    Ona se nikada nije borila da dođe do daha kao što se MM zna gušiti, nije imala opstrukcije nikada, nju samo zna mučiti taj kašalj koji nekada bude toliko jak da ju i na povraćanje tjera. Zato ju je pretprošlu zimu stavila pedijatrica na flixotide ali valjda nije smatrala potrebnim slati ju na daljnju obradu specijalistu.

  15. #515
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Eh da ,to sam zaboravila, ovu zimu je uzimala Nasonex po preporuci Marna.

  16. #516
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    je Marn to zna dati, možda će vam dat i iza operacije tak je i mojoj,

    a i moj klinac je ovu zimu bio na nasonexu po preporuci s svetog duha

    ništa ako odluče za operaciju držimo vam fige

  17. #517

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    mitovski, držim fige, vjerujem da ti je koma ovako kad ne znaš što i kako

    javi se

  18. #518
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,634

    Početno

    mitovski sretno! nas je pio sirup za alergiju (mislim aerius) ali ga opet zbog (alergijskog) kaslja anesteziolog nije pustio na operaciju.

  19. #519
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pa dobro, ali zanima me kako je to kod djece koja inače kašlju dali zbog alergije, dali zbog astme, dali zato što im se slijeva stalno sekret u grlo. Jer ako nas ne puste zbog kašlja ja bih doslovce morala čekati kad ona ne kašlje i onda taj dan trčati u bolnicu, jer to što danas ne kašlje ne znači da sutra neće.
    Ne znam evo jutros je baš tamo par puta zakašljala, sad mi kaže MM, doma niti jednom.

  20. #520
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Bok svima, nakon hrpetine bolesti ove godine (doslovce iz jedne u drugu!) otisli smo kod otorinca u Vinogradsku s nasom trogodisnjakinjom. Zakljucak je da su joj krajnici ogromni i da je ona "njihovo dijete". Rekli su da se obicno svi krajnici vade s 5 godina, da im se da jos vremena sa se smanje. Kakv je vase iskustvo? Jel tko vadio ranije (ne mislim samo na trecu mandulu)?

  21. #521
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mara je treću i cjevčice operirala s 1g9mj, zatim sve tri mandule i cjevčice s cca 4g, sad s 5g10mj samo cjevčice. Kod prof. Baudoin.

  22. #522
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Sori ako je preglupo pitnje, ali sto su cjevcice?
    Prof. Baudoin je u kojoj bolnici? Jeste mogli biti s njom (apartman ili sl.)?

  23. #523
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Vinogradska. Nema boravka s djecom nažalost. Osim ako imaš sreće kao mi s drugom operacijom pa puno unaprijed lijepo namoliš sobu na odraslom odjelu (dječji odjel nema apartmana - ostaviš dijete pred operaciju, prije 8, iduće ga vidiš za vrijeme posjeta, od 16 do 17, i onda do idućeg dana ništa ).

    A što su cjevčice najbolje će ti reći ovaj članak - http://www.udruga-osmijeh.hr/?id=ventcjev&langid=hr. Nevezano što piše o djeci s rascjepom usne, iste cjevčice se stavljaju svoj djeci s dijagnozom kroničnog seroznog otitisa.

  24. #524
    fakinTin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Dok se Jelka ne javi...ventilacijske cjevcice imaju svrhu izjednacavanja tlaka u zvukovodu i srednjem uhu, odstranjenja nakupljene tekucine, ispadaju spontano ili se vade, nama je receno za oko cca godinu dana.
    Baudoin - Vinogradska

  25. #525
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mari (i starijoj Jani) ispale nakon 3-6 mj. Sad je Mara dobila T-cjevčice koje se jedino kirurški mogu izvaditi.

  26. #526
    fakinTin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Uh bas me nisi utjesila, btw imas pp!

  27. #527
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Mi smo operirali prije godinu dana cim je napunio tri godine. Operirali smo sve tri zbog sekreta u uhu. Sve je izvrsno i poprilično bezbolno prošlo .

  28. #528
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    paid, gdje ste operirali i jeste li mogli biti s njim? Koji su bili razlozi za operaciju i kakvi su rezultati?

  29. #529
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ako želiš bit s njom svakak idi na sveti duh

  30. #530

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, ne radi nam spirometriju. Nismo nikakva nova testiranja odradili. Sad je spomenula da bi trebalo napraviti obradu i malo to pratiti.
    Ona se nikada nije borila da dođe do daha kao što se MM zna gušiti, nije imala opstrukcije nikada, nju samo zna mučiti taj kašalj koji nekada bude toliko jak da ju i na povraćanje tjera. Zato ju je pretprošlu zimu stavila pedijatrica na flixotide ali valjda nije smatrala potrebnim slati ju na daljnju obradu specijalistu.

    Oprosti, ne znam koliko je tvoja curka stara.
    Moja, sada skoro devetogodišnjakinja, se davila u takvom kašlju do nekih 5,5 godina. Gotovo 6, hladnih, mjeseci svakodnevno.
    Pedijatrica je rekla da oko pete godine prođe, i tako je i bilo.
    Sada joj se rijetko dogodi, baš kad je u prehladi nekoj, ali ništa kako je bilo prije. Noću nisam spavala, stalno davala vode, Panatus, te podigni jastuk, pa maži prsa.
    Nema što nismo probali.

  31. #531

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    I kad sam već na ovoj temi, i kako uz njih troje imam svakakvih iskustava po pitanju mandula, sad trebam pomoć.
    Dakle, gore navedenoj curki, se pretprošlo ljeto začepio nos već u kolovozu-kako imam alergičara u familiji, pomislila sam na ambroziju.
    Bili i kod dr koja se složila, jedino joj malo čudno bilo što joj oči ne suze. No nakon skoro 2 mjeseca toga skužili smo da i ne čuje...i krenuli specijalistu-Nova bolnica.
    Dakle, timpanogram loš, audiogram loš...treća malo povećana, ove dvije u mirovanju (nikad gnoj.ang. nije imala). Preko briseva se skužilo da ima streptokok u nosu i ždrijelu-koji je antibioticima riješen-ponovni brisevi ok.
    Osim antb.bilo je tu još razl.sprejeva za nos...bla, bla i AD došao u normalu, a TP je kako kad (zavisno jel prehlađena ili ne)-od A do C krivulje.
    Zbog lošeg TP je već imala dogovorenu operaciju, ali pred samu se popravio i dr. je, skoro pa žalosna, odustala od vađenja mandula i eventualnih cjevčica.
    Dakle, kako sljed.tj. idemo na kontrolu i opet je prehlađena, očekujem ne baš dobar TP i dokotricu koja je opet unezvjerena-zanima me jel tako povremeno loš TP utječe na sluh? Znači, kad je u prehladi on je lošiji-koliko sam pričala s drugim roditeljima tako je kod sve djece (ljudi). Ali ona je mršavica, prohodnost svih kanala je slabija (uho puno sekreta), nos joj je slaba točka...koliko je to održivo za sluh. Helpajte da dođem čiste glave na pregled.

  32. #532
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Kod Mare nema oscilacija - jednom B, uvijek B. Loš TG ne znači oštećenje sluha, pa pogledaj Maru - ima takav od maltene godinu i pol, čim joj staviš cjevčice čuje ko zmaj. Drugi je par opanaka što je na koncu jedan bubnjić stradao (ne znam jesam ti za to pričala?).

    I da, svakako preporučam SD ako je svejedno koji će dr. raditi operaciju, tamo dijete odneseš maltene do operacijske sale, i donesu ti ga još uspavanog. Najmanje stresa za dijete.

  33. #533

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima, nakon hrpetine bolesti ove godine (doslovce iz jedne u drugu!) otisli smo kod otorinca u Vinogradsku s nasom trogodisnjakinjom. Zakljucak je da su joj krajnici ogromni i da je ona "njihovo dijete". Rekli su da se obicno svi krajnici vade s 5 godina, da im se da jos vremena sa se smanje. Kakv je vase iskustvo? Jel tko vadio ranije (ne mislim samo na trecu mandulu)?
    moj mali ih je izvadio prije tri tjedna, sva tri krajnika, navršio je par dana prije operacije tri godine. bila je opcija i cjevčice ali na dan operacije, timpanogram je bio obostrano uredan i nije bilo potrebe za cjevčicama. toplo preporučam sv duh jer jedini od svih bolnica u zg nude boravak roditelja sa djetetom 24 sata! znači i dan i noć sa djetetom, dobijieš stolicu, slobodan krevet pored, ili spavaš s djetetom na krevetu... odvedeš ga pred salu, i čekaš nakon operacije... znači dijete je odvojeno od roditelja samo ono vrijeme dok je u sali.... ja imam fenomenalno iskustvo, sestre su preljubazne, doktori isto tako, imaju osjećaja za djecu. mnoge bolnice sa isključivo dječjim odjelima bi se mogle posramiti sa svojom uslužnošću pred sv duhom koji uopće nije dječja bolnica ( sa djetetom u sobi su često i odrasli pacijenti ali meni to nije smetalo uopće)

  34. #534

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Jelka, ne nisi mi pričala

    I ne znam jesam li shvaćena-mene zanima može li povremeno loš TP utjecat na sluh. Ona nema cjevčice i sad dobro čuje.
    Kod nje su problemi ti kanali, koji su uži pa joj, očito, smeta. Imala je, možda, 3 upale uha, anginu nikad.

    I ako će morat na op, ostajemo u Novoj bolnici zbog onog što je bilo sa S. A i u Novoj bolnici smo platili apartman i bili s mlađom cijelo vrijeme, do sale, od sale.
    Posljednje uređivanje od Val : 24.03.2015. at 11:03

  35. #535
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Pa kaj nisam napisala, da TG neće utjecati na sluh? Barem ne iz našeg iskustva.

    Napisala sam maloprije zaseban topic, vidi na zdravlje djece. Nisam to doživjela tako strašno pa se nit ne zabrinjavam puno. Čim ima "lijeka", dobro je.

  36. #536
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    na svetom duhu samo parazajder ugrađuje cjevčice, bar su meni tak rekli

  37. #537

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kaj nisam napisala, da TG neće utjecati na sluh? Barem ne iz našeg iskustva.

    Napisala sam maloprije zaseban topic, vidi na zdravlje djece. Nisam to doživjela tako strašno pa se nit ne zabrinjavam puno. Čim ima "lijeka", dobro je.
    aaaa, shavtila da ima cjevćice zbog loših TP...radim na tri fronet pa nisam ukapirala.

  38. #538

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    na svetom duhu samo parazajder ugrađuje cjevčice, bar su meni tak rekli
    tako je...

  39. #539
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo samo ukratko da javim. J. je ipak operirana. Dovezli je iz sale prije sat vremena. Bila je unutra 1 i 40 min. Dr bii i rekao da je sve ok ali da je malo krvarila. Sada spava. Povratila je krv 2 puta.

  40. #540
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Onda za daljnji oporavak šaljem turbo pozitivne vibrice!

  41. #541
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Evo samo ukratko da javim. J. je ipak operirana. Dovezli je iz sale prije sat vremena. Bila je unutra 1 i 40 min. Dr bii i rekao da je sve ok ali da je malo krvarila. Sada spava. Povratila je krv 2 puta.
    nadam se da će sve bit ok, javi se kad stigneš.

  42. #542

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    mitovski, brz oporavak želim, da sve bude u najboljem redu

  43. #543

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    jelena super za kontrolu

  44. #544
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Podnosim izvjestaj
    Ona je skoro cijeli dan prespavala, tri puta je povracala krv i bilo joj je jako muka. Negdje oko 17h joj je prestalo biti muka.
    Vrlo je malo pila jer ju jako boli pa su razmisljali o infuziji ali su joj u 18 dali cepic i onda je tek dosla k sebi, pocela se buditi, piti, pojela pola tanjura juhe. Sad gleda crtice.
    Sve u svemu nije lose i ako noc prođe mirno idemo sutra doma.
    Nije joj nikako jasno kako ona nije vidjela da joj vade krajnike
    Posljednje uređivanje od mitovski : 24.03.2015. at 21:30

  45. #545

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Podnosim izvjestaj
    Ona je skoro cijeli dan prespavala, tri puta je povracala krv i bilo joj je jako muka. Negdje oko 17h joj je prestalo biti muka.
    Vrlo je malo pila jer ju jako boli pa su razmisljali o infuziji ali su joj u 18 dali cepic i onda je tek dosla k sebi, pocela se buditi, piti, pojela pola tanjura juhe. Sad gleda crtice.
    Sve u svemu nije lose i ako noc prođe mirno idemo sutra doma.
    Nije joj nikako jasno kako ona nije vidjela da joj vade krajnike
    super ste prošli! bit će sve u redu... )) naoružajte se sirupom ili nečim protiv bolova za doma... ja sam dobila ibuprofen na recept... od paracetamola nismo imali nikakve koristi a najbolje mu je bilo kad su mu dali voltaren čepić, onda je bio i po 8 sati skoro bez bolova.

  46. #546
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    super,javi jel idete doma,
    nadam se da bu dobila šnenokle na kućnoj njezi

  47. #547
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Doma smo!
    Navečer oko 23h je opet povratila i dobila je temperatutu 38,6, pa su ju stavili cijelu noć na infuziju. Jutros ju je dr. pregledao kaže sve u redu, da je dozvoljeno da ima temperaturu par dana i javiti se u slučaju krvarenja.
    Glasić joj je smiješan kao iz crtića.

  48. #548
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    bit će dobro !!!!!!!!

    kad imate kontrolu, kaj je reko kolko dan mora bit doma, jel dobila nasonex

    sad ja se ne sjećam da sam imala drugačiji glas, možda radi toga kaj sam bila velika?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.03.2015. at 12:13

  49. #549
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Kontrola je za sedam dana. Nije joj dao Nasonex.
    Sad mi kaže MM, jer sam ja na poslu a on je s njom doma da malo kašljuca i da je sad bilo malo krvi u slini. Doktor Marn nam je rekao da se javimo ako bi obilno krvarila a ne ako bi bilo tako malo krvi, pa me zanima jel se i drugima to pojavljivalo.

  50. #550

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Kod mojeg nije bilo nikakvih tragova krvi, ali on i nije kašljucao poslije operacije. Vjerojatno je kod vas taj kašalj onaj koji se vuče još otprije. Bilo bi dobro da može ne kašljati kroz prvo vrijeme.

    Što se tiče glasa kao iz crtića, točno tako je bilo i kod nas, nakon par dana više nije bio kao iz crtića, ali boja glasa mu se definitivno tad trajno promijenila.

Stranica 11 od 15 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •