Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 82 od 82

Tema: smajlići

  1. #51
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Dalm@ prvotno napisa
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja se radije potrudim oko zivciranja nego oko citiranja
    antiX
    antrax

  2. #52
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno Re: smajlići

    Citiraj magriz prvotno napisa
    zašto forumaši imaju neopisivu potrebu stavljati srcedrapateljne smajliće tipa na ozbiljnim temama? pogotovo kad potpisuju istomišljenike, kad se ispričavaju...
    zašto?

    mislim ok na čestitanjima i sl.topicima, ali na raspravi o radnom vremenu ili povratku s porodiljskog...

    avaj, zašto?
    zato jer se volimo

  3. #53
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno Re: smajlići

    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj magriz prvotno napisa
    zašto forumaši imaju neopisivu potrebu stavljati srcedrapateljne smajliće tipa na ozbiljnim temama? pogotovo kad potpisuju istomišljenike, kad se ispričavaju...
    zašto?

    mislim ok na čestitanjima i sl.topicima, ali na raspravi o radnom vremenu ili povratku s porodiljskog...

    avaj, zašto?
    zato jer se volimo

  4. #54
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno Re: smajlići

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj magriz prvotno napisa
    zašto forumaši imaju neopisivu potrebu stavljati srcedrapateljne smajliće tipa na ozbiljnim temama? pogotovo kad potpisuju istomišljenike, kad se ispričavaju...
    zašto?

    mislim ok na čestitanjima i sl.topicima, ali na raspravi o radnom vremenu ili povratku s porodiljskog...

    avaj, zašto?
    zato jer se volimo
    citiram te, i ti se drži toga
    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    GET OFF MY CASE iliti skini mi se!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    ajme

  6. #56
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno


  7. #57
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Baš

  8. #58
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ajooj, jel ti baš puno smetaju?














    meni isto idu na živce i u svom forumskom stažu upotrijebila sam ih možda pet puta. Četiri kad se rodila beba i kad je ntko bio u totalnoj komi a i svi sus stavljali pa reko, da ne ispadnem hladnokrvna kučka pred svima

  9. #59
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nas su psihologice na svim komunikacijskim radionicama učile kako su smajlići neophodni u internetskoj komunikaciji.
    i, vjerujte, puno je manje sukoba i neshvaćenih riječi između onih koji ih koriste (pravilno)

  10. #60
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Samo da odgovorim magriz-ma daj, zar si dobila specijalno ovlaštenje adminice da određuješ tko će pisati na temi?!
    Ili sam možda previdjela dio u pravilima foruma koji se na to odnosi?

  11. #61
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    bez smajlića bi fakat ova komunikacija bila nemoguća. a meni su ovi rodini baš super. aman-taman, kako kaže ina, i lijepi su mi. a volim i ove love1-love2-kiss-heart smajliće.
    i često ih stavljam, npr. kad me se nečiji post dojmi, obavezno ubacim jednog .
    ne volim ovog jer mi je ovo uglavnom dovoljna gradacija ljutnje, i ne volim ovog jer mi nit smrdi nit miriše i nekako mi je patronizirajući.

  12. #62
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    bez smajlića bi fakat ova komunikacija bila nemoguća. a meni su ovi rodini baš super. aman-taman, kako kaže ina, i lijepi su mi. a volim i ove love1-love2-kiss-heart smajliće.
    i često ih stavljam, npr. kad me se nečiji post dojmi, obavezno ubacim jednog .ne volim ovog jer mi je ovo uglavnom dovoljna gradacija ljutnje, i ne volim ovog jer mi nit smrdi nit miriše i nekako mi je patronizirajući.
    Sukladno svemu navedenom, potpis i na boldani dio
    A ja ovaj doživljavam upravo tako, kao smajl, ali isključivo s pozitivnim konotacijama, baš ga u zadnje vrijeme često koristim, jer mi se ipak učinilo da malo pretjerujem sa , i

  13. #63
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    ne volim ovog jer mi je ovo uglavnom dovoljna gradacija ljutnje, i ne volim ovog jer mi nit smrdi nit miriše i nekako mi je patronizirajući.
    meni je ovaj obični još ok, ali ovaj meni nit smrdi nit miriši.

  14. #64
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Meni su najsimpatičniji: :shock: i !
    Inače, svima

  15. #65
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Zapravo mi je najcool , samo čekam gdje bih ga upotrijebila!

  16. #66
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ostavi ga moderatorima

  17. #67
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno


    meni je baš zgodan ovaj. Iako sumnjam da ću ga ikada (osim sad) upotrijebiti.

  18. #68
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno




    ovdje nema nit filozofije, ničega...prazni chateraj.

    bez obzira što ivka ne voli zaključavanje...meni je ovaj topic za zaključavanje.

    Dobro je počeo, a glupo završava.
    Stoga, radije usmjerite raspravu na temu početnog posta, a ne da se vrti oko više ili manje guba smajlića.

  19. #69
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Stoga, radije usmjerite raspravu na temu početnog posta, a ne da se vrti oko više ili manje guba smajlića.
    nu ga!
    što li on sad znači, jel nas moderatorica toliko voli da nam namiguje, ili možda znači -sunce li vam vaše vraćajte se na temu, lokot mi je već u rukama!

  20. #70
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Stoga, radije usmjerite raspravu na temu početnog posta, a ne da se vrti oko više ili manje guba smajlića.
    nu ga!
    što li on sad znači, jel nas moderatorica toliko voli da nam namiguje, ili možda znači -sunce li vam vaše vraćajte se na temu, lokot mi je već u rukama!
    pa da. i umjesto da nas pusti da raspravljamo o osobnom shvaćanju pojedinog smajlića, tjera nas da raspravljamo o tome zašto magriz ne voli love smajliće, a voli proste. a šta ja znam zašto.

  21. #71
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Stoga, radije usmjerite raspravu na temu početnog posta, a ne da se vrti oko više ili manje guba smajlića.
    nu ga!
    što li on sad znači, jel nas moderatorica toliko voli da nam namiguje, ili možda znači -sunce li vam vaše vraćajte se na temu, lokot mi je već u rukama!
    pa da. i umjesto da nas pusti da raspravljamo o osobnom shvaćanju pojedinog smajlića, tjera nas da raspravljamo o tome zašto magriz ne voli love smajliće, a voli proste. a šta ja znam zašto.

    magriz voli love smajliće (proste još više )

  22. #72
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    i ja bas volim smajlice, docaraju sta mislim u tom trenutku, cak mi fale kad pisem sms pogotovo ovaj

    magriz, a zasto ti ne volis smajlice :?

  23. #73
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    pa nije da žena ne voli smajliće, nego misli da se neadekvatno upotrebljavaju

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    311

    Početno

    Joj da, sjećam se da je mene (magriz) jednom prozvala da zašto sam joj/ti stavila smajlić, a bio je neki nevini tipa čisto da se ne naljutiš na napisan komentar, a ti podigla cijelu lavinu Čemu sad taj smajl? :shock:

  25. #75
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    a ja sve citam i pitam se kad ce moderator s metlom i onda skuzim da je ivarica moderator

  26. #76
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa
    A propos tih vibri... nemam ništa protiv, dapače, lijepo je to, znači podršku, lijepe želje itd..
    A propos tih vibri, a kako se šalju? Cure, fakat sam ozbiljna, nemam pojma kako se šalju.

    A evo kaj je meni nejasno: nejasno mi je da je da netko uopće razmišlja o tim smajlićima, a onda otvori ovakvu temu i škvadra fakat piše i to na 2 stranice :shock: :? (nadam se da sam upotrijebila pravilne smajliće).

  27. #77
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno



    meni je nejasno kako netko otvori temu o seksi glumcima i cure o tom pišu na 20 stranica :shock:

  28. #78

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rajvosa
    Postovi
    179

    Početno

    mene ovakve teme i jer svako ima pravo pokazati svoje osjecanja na svoj nacin, bilo da je neko :shock: ili :?, ili se osjeca kissable i mozda je nekome poreban ili osmjeh od uha do

    jednostavno volim koristiti ove male cikice jer oni skakucu po postu umjesto mene kad sam sretna, grle umjesto mene, placu umjesto mene kad se rascmoljim itd

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa


    meni je nejasno kako netko otvori temu o seksi glumcima i cure o tom pišu na 20 stranica :shock:
    A još čudnije je što takvu temu nitko ne zaključa nakon 5 postova (to je onaj koji nit' smrdi nit' miriši-da baš ne kolutam očima )

    Eto, meni vibre nisu tak mile niti ih shvaćam kao da veći broj ljudi u tom trenu misli na nekog kome je teško. Više mi izgleda da ih korisnici stisnu i pošalju zato "jer je tak red". Ako zaista želim nekome dati podršku pišem pp osobnijeg karaktera od vibri.

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    A propos tih vibri... nemam ništa protiv, dapače, lijepo je to, znači podršku, lijepe želje itd..
    Stisni Alt Gr i br 1 istovremeno i dobiješ ~~~~~~
    Samo meni te vibre nisu baš jasne, znače nekakvu podršku, to sam shvatila, al ne znam odakle to?
    /možda da otvorim temu Vibre 8)

  31. #81
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Meni je najdrazi

    Jer i u real life cesto okrecem ocima i zgrazam se, pa je to samo moja osobnost.

  32. #82
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    bubuca27 tnx 8)

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •