Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: lojne zlijezde

  1. #1
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno lojne zlijezde

    Mojoj mami rade se lojne zlijezde po ledjima.
    Prvu je primijetila prije par godina i doktorica ju je uputila na kirursko odstranjivanje.
    Ta je lojnica izgledala kao manje jaje i bila je tvrda te se nije dala istisnuti. Kirurg ju je izrezao, ostrugao, napravio 3 sava :shock: i sad na tom mjestu na ledjima ima udubinu.

    U medjuvremenu su joj se na jos 2 mjesta radile lojnice koje bi nakon nekog vremena postale mekse i ja bi ih istisnula (po preporuci jedne medicinske sestre).

    Jucer sam primijetila da joj se radi nova, tvrda lojnica, za koju ne vidim gdje bi mogla izaci van pa me malo brine.

    Ima li netko od vas iskustva s takvim lojnicama? Sto napraviti a da se ne rade? Kako omeksati ovu najnoviju tvrdu i kako je se rijesiti?

    Thnx.

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moj je tata svaku morao kirurški odstraniti, evo, sad mu se opet jedna stvorila i zbog nje je morao odgoditi operaciju kuka (već bio stigao u bolnicu). Nisam sigurna da tu ima pomoći, ima sklonost toj ljepoti i gotovo.

  3. #3
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Zar se to stvarno mora odstranjivati?

    Ne kuzim zasto je ta lojnica bila prepreka za operaciju?

    Ili ja dovoljno ozbiljno ne shvacam te lojnice? Meni izgledaju kao veci pristevi, jedino sto me muci sada ova tvrda.

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Gdje god se nakuplja gnnoj tu je i opasnost od infekcije. Ne bi ti izveli niti jednu ozbiljniju operaciju ako imaš napr. granulom pod zubom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •