Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: IMMUNOMAX - mišljenje, iskustvo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    95

    Početno IMMUNOMAX - mišljenje, iskustvo

    Već gotovo pola godine muči me povišena temperatura, koja se javlja gotovo svaki dan, ali uvijek i samo u večernjim satima.
    Kada sam se napokon odlučila za posjet liječnici, a temeljem laboratorijskih nalaza, utvrdila je da se radi o upali mokraćnih puteva, potencijalno opasnoj za bubrege ako se što brže ne "trgnem".
    Iako sam poklonik homeopatije i organizmu prirodnijih metoda liječenja, naravno da sam u ovoj situaciji prihvatila antibiotike.
    No, svjesna sam da oni neće u potpunosti riješili problem (eventualno izazvati nove, i.e. gljivice, etc) te da moram pod hitno poraditi na podizanju imuniteta. Jučer mi je prijateljica preporučila Immunomax. Radi se o proizvodu koji se temelji na japanskim gljivama. Na stranicama distributera čitam da je izrazito efikasan u podizanju imuniteta kod niza bolesti (više vrsta karcinoma, stresa, sindroma umora, etc.)
    Zanima me imate li iskustva s tim preparatom?

  2. #2
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    ja ga kupujem ocu,popio cca 10 kutija čim mu je dg karcinom, cijelo vrijeme zračenja, sad ide na kemo i ne pije ga, a ima li efekta ne znamo jer pije hrpetinu drugih lijekova +citostatici...no vjerujem da je za samo dizanje imuniteta dobar

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    95

    Početno

    Hvala na odgovoru. Moji su roditelji također liječeni od karcinoma. Planirama sam im kupiti za jačanje organizam.
    Sve najbolje i blagoslov tvom ocu

  4. #4
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    hvala tebi na podršci, inače je navodno i biobran u istom rangu kao i immunomax

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •