Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: dojenje i power plate

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno dojenje i power plate

    molim vas za pomoć,smije li se vježbati na power platu i dojiti? fala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    ja sam vec neko vrijeme vjezbala cardio, a sad nedavno sam i pocela na orbitrek i dojim normalno, pitala sam ranije na forumu,mislila sam da ima veze sa smanjenje kolicine mlijeka, a to je meni bio neki strah "da uvijek nemam dovoljno mlijeka , sta sad vidim da je glupo".. kad sam trazila, nisam nasla nesto o vezi vjezbanja sa dojenjem, ili da je kontraindicirano, ali sam jedino procitala da se vrijednost mlijeka "kaloricna" poveca kod mame koje vjezbaju kardio vjezbe , to jesve sta znam..
    e jos nesto, mislim da ako ces vjezbai, isto "naravno" moras nadoknati tekucinu, pij dovoljno vode..i naravno vidi sta ce ti prave savjetnice reci..sretno

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    havla ti na odgovoru, ja sam isto tražila i nisam našla,ali nekako mi zvoni kad sam dsojila prvo dijete da se razina nečega Čega neznam povećava pa da ne treba dojiti u nekom vremenskom periodu ali neznam ništa konkretno,...ajte savjetnice pleaseeee

  4. #4
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Evo, ima nesto OVDJE i OVDJE.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    kod intenzivna se vjezbanja povecava razina mlijecne kiseline, ali sigurno neces vjezbati bas tako intenzivno

    samo naprijed

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    64

    Početno

    Ja sam konkretno zvala jedan salon i pitala da li mogu koristiti power plate ili rekli su mi da je on kontraindciran s dojenjem. Isto tako i bilo koja vrsta kozmetičkog tretmana kojom se ukljanja salo i/ili celulit, npr. kavitacija. Dakle dok dojiš ne. Možeš vježbat, ali ne s tako zahtjevnim intenzitetom. 15 min. power plate-a navodno zamjenjuje 1,5 sat teretane, a to je onda zbilja intenzivno. Eto to je ono što su meni rekli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •