Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: HITNO TRAZIMO RODITELJE KOJIMA JE RODA POMOGLA

  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno HITNO TRAZIMO RODITELJE KOJIMA JE RODA POMOGLA

    u tijeku je snimanje dokumentarca o rodi (ako ste gledale/i emisije Mijenjam svijet, znate kako to izgleda)

    i trebamo nekoliko vas kojima je roda na neki nacin pomogla, pripremom za porod, kod problema u dojenju i sl

    snimit ce vas u nekoliko recenica iz osobnog iskustva, u nekoj intimnoj atmosferi

    MOLIM VAS, JAKO NAM JE HITNO
    AKO STE IZ ZG, JAVITE SE

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jedna se mama javila, trebamo jos

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    dvije mame su se javile, trebamo jos

  4. #4
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Javila sam vam se ja, iako baš i nisam imala namjeru....
    Bila sam danas na pregledu AS s maleckom i mužem, još nisam pravo ni izašla iz auta, eto ti ekipe s televizije- "Hoćete nam dati neku izjavu, kako vam je Roda pomogla, posjećujete li forum...", a ja onako smotana "Pa ne bi, nisam ja za to...", oni kažu dobro,okrenu se, a moj dragi (puuuno mu hvala ) gurne me pred njih "Hoće ona!"
    Bolje da dalje ne pričam kako ja to izgledalo, moji odgovori du se sveli na da i ne, oni me pitaju da im malo pojasnim, a ja blokada totalna, nesposobna složit jednu prosto proširenu rečenicu, ma sramota. A moj dragi stoji kraj mene i umire od smijeha...ali naplatit ću mu ja to

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    d&v,

    iako sam se u ovih hrpu godina trebala naviknuti na kamere, svaki moj susret s njima izgleda isto tako

    nek te tjesi, ako je to uopce utjesno , da je snimljeno, i bit ce jos snimljeno hrpa - sati i sati i sati materijala i da ce oni izvici ono najbolje od onog sto si im dala, pa makar trajalo par sekundi

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    nek te tjesi, ako je to uopce utjesno , da je snimljeno, i bit ce jos snimljeno hrpa - sati i sati i sati materijala i da ce oni izvici ono najbolje od onog sto si im dala, pa makar trajalo par sekundi
    to sam si i ja mislila dok sam pričala gluposti i polu-rečenice pred njihovim kamerama. a dijete na sisi i nešto izvodi što samo ona razumije.
    Toliko o dojenju u javnosti 8)

    inače me kamere previše ne zabrinjavaju. poslovno se često družim s njima. ali ovako privatno...zemljo otvori se


    p.s. kladila sam se s mm da ću nestati u montaži 8)

  7. #7
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ista stvar.
    i mene pitali, a ja odgovarala u trosložnim rečenicama, svaki put mi morala reči da malo pojasnim.
    i još došla u trenirci, bez trunke šminke, sa masnom kosom poluraščupanom u repu i herpesom na usnama- skroz reprezentativno .

  8. #8
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    llella, pa nije sniman prilog za spitzu, hvala


    Citiraj ivarica prvotno napisa
    dvije mame su se javile, trebamo jos

  9. #9
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    llella, pa nije sniman prilog za spitzu, hvala
    llella, jel si ti ona visoka cura sa plavom kosom koja je u naručju držala medenu curicu sa nekom miki maus kapom?
    Ako jesi, pitam zato jer sam te gledala kad su te snimali i čudom se čudila kako si ti tako pametna jer su dugo nešto s tobom pričali , a sad vidim ista kao i ja...

  10. #10
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ma znam, zato sam i došla takva, ali da izgled nije baš bio za tv- nije, ali ništa zato, neće nitko zamjerit

  11. #11
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    je, ta sam, a dugo su pričali, jer su svako pitanje ponavljali
    a s koje strane si ti bila?

  12. #12
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa
    je, ta sam, a dugo su pričali, jer su svako pitanje ponavljali
    a s koje strane si ti bila?
    Ja sam bila tamo blizu tebe, visoka, smeđa kosa, rep, herpes također , MM sa šeširom na glavi, crveni peugeot...
    Za sve mame koje se se proslavile genijalnim izjavama organizirat ću ja zajedničko gledanje te emisije kad bude na tv-u, da se zajedno smijemo, bit će nam lakše...dakle, mame javite se

  13. #13
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa
    Javila sam vam se ja, iako baš i nisam imala namjeru....
    Bila sam danas na pregledu AS s maleckom i mužem, još nisam pravo ni izašla iz auta, eto ti ekipe s televizije- "Hoćete nam dati neku izjavu, kako vam je Roda pomogla, posjećujete li forum...", a ja onako smotana "Pa ne bi, nisam ja za to...", oni kažu dobro,okrenu se, a moj dragi (puuuno mu hvala ) gurne me pred njih "Hoće ona!"
    Bolje da dalje ne pričam kako ja to izgledalo, moji odgovori du se sveli na da i ne, oni me pitaju da im malo pojasnim, a ja blokada totalna, nesposobna složit jednu prosto proširenu rečenicu, ma sramota. A moj dragi stoji kraj mene i umire od smijeha...ali naplatit ću mu ja to
    ne znam zašto, ali odmah sam si pomislila da je to sigurno onaj sa fora šeširom, ali nisam bila sigurna.

  14. #14
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja se eto javljam (a MM će opet biti presretan ). Ovdje ili na pp?

    Ono što mi pada na pamet je sad ova radionica za trudnice, pomoć oko dojenja Jane, servisni kutak na forumu , povoljna robica na rasprodajama...

  15. #15
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa
    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa
    Javila sam vam se ja, iako baš i nisam imala namjeru....
    Bila sam danas na pregledu AS s maleckom i mužem, još nisam pravo ni izašla iz auta, eto ti ekipe s televizije- "Hoćete nam dati neku izjavu, kako vam je Roda pomogla, posjećujete li forum...", a ja onako smotana "Pa ne bi, nisam ja za to...", oni kažu dobro,okrenu se, a moj dragi (puuuno mu hvala ) gurne me pred njih "Hoće ona!"
    Bolje da dalje ne pričam kako ja to izgledalo, moji odgovori du se sveli na da i ne, oni me pitaju da im malo pojasnim, a ja blokada totalna, nesposobna složit jednu prosto proširenu rečenicu, ma sramota. A moj dragi stoji kraj mene i umire od smijeha...ali naplatit ću mu ja to
    ne znam zašto, ali odmah sam si pomislila da je to sigurno onaj sa fora šeširom, ali nisam bila sigurna.

    No krasno, mog dragog si zapamtila, a mene nisi...hm, možda više ne bi trebala razgovarat s tobom...
    Možemo nastavit na pp jer će nas ionako maknut odavde jer smo opako skrenule s teme.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    i mi smo danas obavile svoje, bas smo se lijepo zabavile i napricale

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    tek sad vidim temu ja bi pricala eto...propustila al zato cu gledati

  18. #18
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    PRVI PROGRAM PONEDJELJAK, 16.2.2009.
    15.35

    MIJENJAM SVIJET
    RODA


    Članovi udruge Roda - Roditelji u akciji već se osam godina zauzimaju za poboljšanje uvjeta rađanja, promicanje dojenja, sigurnost djece u prometu, ali i za sve što smatraju bitnim za sretno i sigurno djetinjstvo i roditeljstvo. Ova emisija prati njihova nastojanja da kroz radionice, internet forum, savjete i brojne akcije pomognu roditeljima i osvijeste društvo o važnosti nekih pitanja vezanih za roditeljstvo.

    Novinarka: Lucija Buljeta
    Snimateljica: Tamara Cesarec
    Montažer: Marko Ferković
    Redateljica: Dijana Bolanča Paulić
    Urednica: Gordana Mrđen
    Produkcija: Hulahop

  19. #19
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    meni ste dva puta spasile dojenje, a štošta usput neću ni nabrajati. Ako je kasno ovaj put, drugi put nemojte zaboraviti tko vas želi hvaliti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •