Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Taheebo caj

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Taheebo caj

    jel znate nekog tko ga je pio ili ga i sami trosite?

    navodno lijeci rane, suzbija infekcije, stimulira apetit i daje vecu vitalnost

    mi smo ga nabavili za tatu koji je jako bolestan jer navodno eliminira bolove, gradi crvena krvna zrnca i slicno, a kad sasm procitala sve blagotvorne ucinke dodje mi da ga i sama pijem

  2. #2
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ja nisam pila čaj , već kapi. 12 kapi prije obroka jer sam imala fazu da mi se sva hrana gadila i povratila bi čim bi nešto došlo u usta. doslovno sam živjela na vodi. kad mi se zdravstveno stanje vidno pogoršalo , a doktori nisu znali šta bi, slučajno sam naišla na taheebo preparate, malo sam istarživala i odlučila ih koristiti. nakon samo jedne žličice pomoglo mi je, popila sam dvije bočice i otišla na kontrolu, KS savršena i svi loši nalazi ( nesjećam se svih pretraga jer je to bilo prije 13-tak god ) su bili savršeni.
    dakle isprobano, provjerno i preporučam, a ima širok spektar bolesti u kojima pomaže

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    pio ga je jedno vrijeme moj očuh koji je jako bolestan, pa uz njega i mi.
    kod taheeba ti je vrlo važan način pripreme /da bi bio djelotvoran/;
    caj ne smije doci u dodir s metalom (zlica, cjedilo, posuda) treba se pripremati iskljucivo u staklenom ili plasticnom posudju.
    treba ga piti u velikim količinama i kroz duži vremenski period.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb/dugave
    Postovi
    330

    Početno

    ja sam ga pila za vrijeme trudnoće, koristila sam ga kao oblog za ragade, a i Mucku ga znamo staviti u kupku zbog ADa.

    Priprema se na način da u vatrostalnoj staklenoj posudi zakuhaš npr. litru vode, kad zakipi dodaš tri dobra prstohvata čaja, nikako ne diraj metalnom žlicom, pustiš da kipi pet minuta, a onda kuhaš 25 na laganoj vatri, procjedi se kroz plastičnu cjediljku ili gazu i pije bez ikakvih dodataka, može topal ili hladan, ali ne smije se zagrijavati.

    Treba ga piti ovisno o potrebi, ali obično ti organizam sam reagira kad je dosta...jednostavno više ne odgovora i bljak je.

    Prvih dana se čovjek od njega jako znoji (JAKO) i može mu biti lagano gore dok se ne privikne na izbacivanje smeća iz tijela, ali poslije je super.
    Meni je ukusan, ima lagano drvenast okus.

    Mogu ga piti i vrlo mala djeca.

  5. #5
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno Re: Taheebo caj

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    stimulira apetit
    muki, ovo nama bas treba!!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Pila sam taheebo i uvijek ga imam doma. Koristim ga za čišćenje organizma, a navodno djeluje i protiv gljivica.

  7. #7
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Citiraj snjež prvotno napisa
    ja sam ga pila za vrijeme trudnoće, koristila sam ga kao oblog za ragade, a i Mucku ga znamo staviti u kupku zbog ADa.

    Priprema se na način da u vatrostalnoj staklenoj posudi zakuhaš npr. litru vode, kad zakipi dodaš tri dobra prstohvata čaja, nikako ne diraj metalnom žlicom, pustiš da kipi pet minuta, a onda kuhaš 25 na laganoj vatri, procjedi se kroz plastičnu cjediljku ili gazu i pije bez ikakvih dodataka, može topal ili hladan, ali ne smije se zagrijavati.

    Treba ga piti ovisno o potrebi, ali obično ti organizam sam reagira kad je dosta...jednostavno više ne odgovora i bljak je.

    Prvih dana se čovjek od njega jako znoji (JAKO) i može mu biti lagano gore dok se ne privikne na izbacivanje smeća iz tijela, ali poslije je super.
    Meni je ukusan, ima lagano drvenast okus.

    Mogu ga piti i vrlo mala djeca.
    Koliko mala? Može li moja dvogodišnja nejelica?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    i ja sam ga pila za podizanje imuniteta,ima jako gadan okus.

  9. #9
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja ga povremeno pijem. Nisam primijetila da mi potice apetit.
    Isto sam ti htjela napisati da obavezno pazite kako cete ga pripremati.
    I.. meni nema los okus.

  10. #10
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Moj tata ga pije već 5 godina za jačanje imuniteta nakon opercije karcinoma grla.

    Nije oduševljen okusom, ali se ni ne žali i osjeća se dobro (kuc, kuc o drvo)

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb/dugave
    Postovi
    330

    Početno

    meni ima super okus (onak lagano drvenast), ali meni svašta ima super okus a drugima je bljak...
    mogu skroz mala dječica, znači od početka nadohrane..
    Roko sam ga odmah davala, naravno ne u velikim količinama i super mu je..evo i sad ga imam na stolu.

    samo ja nisam za nabavljanje u apotekama jer drže jako visoku cijenu...ja sam paket od cca pol kile platila oko 100kn, a to traje li ga traje..

  12. #12
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Super. Probat ću ga onda dati svojoj šmizli, a ni meni neće škoditi.

  13. #13
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Citiraj snjež prvotno napisa
    meni ima super okus (onak lagano drvenast), ali meni svašta ima super okus a drugima je bljak...
    mogu skroz mala dječica, znači od početka nadohrane..
    Roko sam ga odmah davala, naravno ne u velikim količinama i super mu je..evo i sad ga imam na stolu.

    samo ja nisam za nabavljanje u apotekama jer drže jako visoku cijenu...ja sam paket od cca pol kile platila oko 100kn, a to traje li ga traje..
    A gdje preporučaš da se kupuje, gdje je povoljniji?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb/dugave
    Postovi
    330

    Početno

    ja sam ga kupila direkt od stričeka koji mi je radio reiki...
    mogu se raspitati koliko dođe pa ti javim na pp.

  15. #15
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Podižem temu! Ima li novijih iskustava?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •