Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 69

Tema: Čudotvorni čaj za spermiogram

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno Čudotvorni čaj za spermiogram

    Ajmo malo ponoviti gradivo sa ovom temom. Neka se jave sve cure kojima je pomogao, a ima nas fala B. Uglavnom, do gospodina koji pravi ovaj čaj, sam došla sasvim slučajno i to preporukom liječnice sa SV. Duha kojoj je pomogao da zatrudni. Gospodin K. je isto liječnik ali u slobodno vrijeme je i travar. Niti je u novinama, niti se exponira po tisku, jednostavan čovjek koji je MMu pomogao da poboljša spermiogram. On nije čudotvorac niti šarlatan koji vara ljude, jednostavno mi je smixao čaj za muževu dijagnozu, rekao što da MM jede, dao preporuku i za vitamin E koji je muž pio.Dijagnoza nam je bila teška asthenoteratozoospermia te varicocela gr.III (najgora). Uz čaj MMu se povećao br. sprmatozoida, te broj progr. pokretnih skočio na normalu. Morfologija se isto tako poboljšala...no nažalost MM je morao na operaciju te je pio mjesec dana antibiotike, koji su dijagnozu vratili. Ponovno ćemo naručiti čaj...
    Nazovete gdina. K, pripremite sve nalaze od muža, te popričate i pitate ostale stvari koje vas zanimaju. Zvati je najbolje poslije 15 h . Sve ostale infoe za br. telefona se javite na PP meni ili curama koje će ovdje napisati svoje iskustvo. čaj je isključivo za muškarce. Svima puno sreće i strpljenja.....
    I da....čaja imate dovoljno za piti 3 mj, a košta 150 kn...vrijedi probati...

  2. #2
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Nova sam na forumu pa neznam točno kako funkcionira, ali svakako želim br telefona za naručiti taj čaj.

  3. #3
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    mm je pio caj tri mjeseca i morfologija mu se znatno poboljsala, u svakom slucaju vrijedi probati

    samo da pojasnim, radi se o travaru koji je vec imao temu na ovom forumu, zvali smo ga g. Mijo, ali sam ja temu zabunom pobrisala

  4. #4
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    mm nije pomogao, a cijeli susret sa gospodinom je izgledao prekomicno i razocaravajuce.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Dali neko zna dali on lijeci azoosperiju?

  6. #6
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    meni samo nije jasno zašto svi očekuju čudo??? Nekome nešto pomogne..ovo je samo način za probati jeftinije pomoći možda. Recimo, MM je pio i Bioastin i Maca Potent i svašta nešto, nije bilopomaka....nakon čaja je, e sad...samo vam svima želim reći da probate s nečim što nije jako invazivno i nije skupo....

  7. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Želimo_bebu, baš m ije drago da si otvorila ovaj topic i žao mi je što ga je pujica zabunom izbrisala.

    Da sad ne ponavljam našu priču, stvarno sad ne stignem sve točno pisati što smo i kako postupili, uglavnom prema uputama g. Mije K., rezultat je u potpisu, ostala sam prirodnim putem trudna nakon 2 mj. pijenja čaja :D :D :D (duša moja MM ga je redovito pripravljao i pio u kombinaciji s Bioastinom-vit.E) i to nakon 3.god. borbe za bebom uključujući potpomognutu oplodnju.

    Mi u taj čaj vjerujemo i svim prijateljima koj imaju iste probleme smo ga preporučili!

    MM se pokretljivost s 9-14% povećala u 2 mj. na 38 %, a broj spermića čak 5 puta, i s tim nalazom sam ostala trudna.
    Toplo ga preporučam svima! i sretno!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Želimo_bebu, baš m ije drago da si otvorila ovaj topic i žao mi je što ga je pujica zabunom izbrisala.

    Da sad ne ponavljam našu priču, stvarno sad ne stignem sve točno pisati što smo i kako postupili, uglavnom prema uputama g. Mije K., rezultat je u potpisu, ostala sam prirodnim putem trudna nakon 2 mj. pijenja čaja :D :D :D (duša moja MM ga je redovito pripravljao i pio u kombinaciji s Bioastinom-vit.E) i to nakon 3.god. borbe za bebom uključujući potpomognutu oplodnju.

    Mi u taj čaj vjerujemo i svim prijateljima koj imaju iste probleme smo ga preporučili!

    MM se pokretljivost s 9-14% povećala u 2 mj. na 38 %, a broj spermića čak 5 puta, i s tim nalazom sam ostala trudna.
    Toplo ga preporučam svima! i sretno!
    Kako da se dođe do gospodina?

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Čaj je pio MM da ne bude zabune nezgrapno sam se izjasnila a ja sam zatrudnila u 2-om ciklusu nakon poboljšanih nalaza, u 1-om ciklusu sam imala biokemijsku!

    Želimo_bebu sretno s bebačem, nadam se da će i vama (i želim vam da vam) ovaj čaj biti dobitni!

    Mi smo bili van sebe kad smo saznali da sam trudna, nismo sebi mogli doći naravno od sreće! odmah smo javili i g. Miji K.!

  10. #10
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa
    meni samo nije jasno zašto svi očekuju čudo??? Nekome nešto pomogne..ovo je samo način za probati jeftinije pomoći možda. Recimo, MM je pio i Bioastin i Maca Potent i svašta nešto, nije bilopomaka....nakon čaja je, e sad...samo vam svima želim reći da probate s nečim što nije jako invazivno i nije skupo....
    pa ja sam cudo cekala 4-5 godina, pili smo cajeve mijine, rade marusica, n. sadikovica, tone minerala vitamina i aminokiselina i cudo se nije dogodilo.i ne mislim da je to bilo jeftinije, mozda samo manji sok za organizam zene. jer sve u svemu smo do sada dali oko 10 000 kn samo na cajeve i minerale. a to su 2 privatna ivf-a. sad bi voljela da se nisam pouzdavala u cuda vec isla u konkretnije akcije. ne zbog para, vec zbog vremena kojeg sam potrosila. novci ce se uvik zaradit ili posudit, ali ja nikad vise necu imati manje od 35 godina.

  11. #11
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    mm ga je pio tri mjeseca i isprva se činilo da nema nikakvog pomaka...no bili smo u krivu, prošli mjesec smo u postupku imali više spermija nego ikada i svi su bili pokretni (a kako smo kandidati isključivo za icsi bitno nam je da biolog iz ponuđenog može birati )....je li od čaja ili ne, ne znamo, ali upravo čekamo novu pošiljku od gdina Mije :D
    moje je mišljenje da svakako treba probati! s tim što je cijena nešto veća ako se naručuje s pouzećem, ne sjećam se točno koliko.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Bok društvo,
    novi smo na forumu i jako nas zanima čudotvorni čaj!!!
    Dijagnoza nam je asthenoteratozoospermia, od MPPO indicirana ICSI.

    Nadamo se da bi nam taj čaj mogao pomoći pa bi bili zahvalni ako možete podijeliti kontakt g. Mije s nama.

    Hvala

    Pozdrav

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3

    Početno

    Moze li kakav kontakt na pm

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3

    Početno

    ispricavam se, treba mi kontakt ove osobe koja pravi caj, naravno

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3

    Početno

    hvala svima na informacijama

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    jel netko zna jel se mijenjao broj od g. Mije onaj koji imam i završava na 498 neke žene su mi rekle da nisu mogle dobit? znate što o tome?! :?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    jel netko zna jel se mijenjao broj od g. Mije onaj koji imam i završava na 498 neke žene su mi rekle da nisu mogle dobit? znate što o tome?! :?
    Draga moja javi mi se na pp., jer mislim da imaš krivi broj.
    pozdrav

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    jel netko zna jel se mijenjao broj od g. Mije onaj koji imam i završava na 498 neke žene su mi rekle da nisu mogle dobit? znate što o tome?! :?
    Draga moja javi mi se na pp., jer mislim da imaš krivi broj.
    pozdrav

  19. #19
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Cure koje ne znaju broj, tražite ga od drugih koji su već zvali, jer na informacijama je krivi broj....pozz

  20. #20

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    berlin
    Postovi
    4

    Početno

    cao cure,mi smo isto narucili caj g.Katurica.inace je spermogram mm bio jako los,1,2,3 nepokretna,nakon caja ih je bilo 6 nepokretnih,e sad je li zbog caja,nemam pojma,moze biti!inace sad smo u postupku za icsi i ja mm dajem ostatak toga caja i nadam se da ce barem malkice pomoci,samo da ne bude cista nula!Ja inace vjerujem u prirodu!

  21. #21
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ne vjerujem da je od čaja...jer on je zapravo za izbacivanje toksina iz organizma...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    berlin
    Postovi
    4

    Početno

    Da,uz to je pio vitamin E,mozda od te kombinacije! :/

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svima,

    prije 4 mjeseca nakon losih rezultata spermiograma (morfologija i pokretljivost) smo zvali gospodina Mija i dobili cudotvorni caj.

    Prije 2 mjeseca smo uspjeli zatrudnijeti ali je na zalost zavrsilo sa spontanim sredinom 7 tjedana

    ponestalo nam je caja a htjeli bi ga dalje nastaviti piti pa bih molila broj g. Mije na pp jer smo ga uspjeli zagubiti.

    Hvala

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    VARAŽDIN
    Postovi
    34

    Početno

    Lijepo bih vas molila na pp kontakt br. Hvalaaaaaaa

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Vz
    Postovi
    104

    Početno kontakt

    I ja isto molim kontakt na pp! Hvala unaprijed!

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Vz
    Postovi
    104

    Početno

    Ja još uvijek nisam dobila kontakt na PP Zar nitko nema kontakt?

  27. #27
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno čaj

    I ja sam poslala nekim od Vas zahtjev za brojem telefona g. Mije , ali evo i ovim javnim putem MOLIM BROJ na PP!

  28. #28
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    HVALA SVIMA KOJI SU MI POSLALI BROJ. Čaj je stigao pa se javim ako bude uspjeha! dao dragi Bog....

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno

    može li broj za čaj?? hvalaaaaa

  30. #30
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    evo samo da se javim da mm ppije caj od gos Mije...18.11 bit ce 3mj.onda radimo spermiogram i vidjet cemo rezultat.
    ..mm je bila slaba pokretljivost i Mijo kaze 90% ce nam pomoci....prosli mjesec nam se pokretljivost popravila....sad cekamo kraj terapije pa vam javim....nakako ja bas vjerujem da njegove trave pomazu....a uostalom mi ne gubimo vrijeme cekamo mpo.
    .pa do tad.....
    sta bude bit ce......

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1

    Početno

    [quote="n&a"]Bok društvo,
    novi smo na forumu i jako nas zanima čudotvorni čaj!!!
    molim vas da nam posaljete broj od doticnog gosp.unaprijed vam zahvaljujem

  32. #32
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Nama nije pomogao a drzali smo se svega sto nam je napisao...

  33. #33
    dipa

    Početno

    i ja molim da podijelite kontakt gMije nova sam na forumu

  34. #34
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Nama nije pomogao a drzali smo se svega sto nam je napisao...
    ni nama...

  35. #35
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Nama je pomogao za pokretljivost i to za 160%! malo je popravljena i koncentracija, ali nedovoljno... u svakom slučaju, nikakvih nuspojava nema i nije teško popiti jednu šalicu dnevno. Svakom bi ga preporučila (osobito za astheno...)

  36. #36
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    zelimo bebu please isprazni inbox!!!! Imam za tebe PP!

  37. #37
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Molila bi vas na pp broj od g. Mije. Hvala!

  38. #38
    mey

    Početno

    molila bih ako mi netko može poslati br. telefona ...

    Hvala

  39. #39
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    nama se pokretljivost jako popravila skoro smo bili normo. poslije oligoasth.
    ondam je mm prestao piti caj...i pokretljivost se lagano smanjivala ...mm opet pije caj.....na postupku smo u 10mj do tada da popravimo malo
    spermiogram.....iako smo imali dobar spermiogram nisam trudna- ali ne odustajemo , ni prirodno ,a ni sa ivf........
    prije je mm isao uvijek po caj dok sam ja shoppingirala po splitu zadnji put sam i ja isla s njim i jeste gos. Mijo mi je malo cudan lik ali bitno mi je da nam caj pomogne zar ne???

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    da li se mješavina čaja radi za svakog ponaosob ili je to "opći recept" kao onog drugog travara?

  41. #41
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Ja mislim da je za svakog isti čaj (malo sam jedino primjetila razlike u količini..??). Ja samo mogu reći da je mm nakon tog čaja spermiogram bio najbolji do sad i da se pokretljivost jako popravila pa s njom više nemamo problema.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    vraćaš li se na čaj? Hoćeš li ga ponovo naručiti?

  43. #43
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Mm nažalost ne može više smisliti ni čajeve ni kapsule niti ikakvo drugo čudotvorno čudo. Ah...
    ...tako da odustajem...

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    hm pretpostavljam da mu je puna pipa svega.... žao mi je što je tako.... Imaš li neki plan za jesen? Može i na PP....am mi je inbox slobodan

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    1

    Početno

    možete li mi poslati broj od gosp. Mije!!!!!!! puno hvala unaprijed

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Molila bi na pp broj od g. Mije.

    MM ima dijagnozu asthenoteratozoospermia i unatoč tome nakon godinu dana mjerenja temperature i borbe s nepravilnim ciklusima u 11. mjesecu sam ostala trudna. Nažalost uslijedio je spontani (plod se nije razvijao). MM je pio Zink i Selen 3 mjeseca i spermiogram smo malo popravili - morfologija se sa 0 popela na 3 % i progresivni su 45 % sad ali htjeli bi još malo popraviti situaciju!

    Hvala!!!!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    1

    Početno

    molim vas tel. broj g.Mije
    unaprijed zahvaljujem

  48. #48
    nova nada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    52

    Početno

    POZ!

    Može i meni broj? da li vam kaže koji su sve sastojci u čaju?

    hvalaa!

  49. #49
    nati avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    89

    Početno

    pozdrav svima i ja bih molila broj! hvala

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Nova sam na forumu i molila bih br g. Mije ako ga imate.
    Puno hvala

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •