Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 171 od 171

Tema: Ovulacija

  1. #151

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    4

    Početno

    aha, to sam i mislila jer mi dosta njih kaze da je nemoguce. Pa me zanimalo jeli ima jos takvih iskustva. mozda je ipak bebica na putu

  2. #152

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Imam i ja takvo iskustvo. Moj ciklus je također 24 dana i ovulacija je rano. U mojim trudnoćama sam već 23-24 dan ciklusa imala pozitivan test.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    4

    Početno

    aha, jer su mene moje prijateljice uvjeravale da je to nemoguce i da ovulacija nije moguca tad, a ja sam znala po sebi to je sve do duljine ciklusa ocito. napravit cu uskoro test pa cu vidjeti. nismo planirali ali bi bila jako sretna hvala

  4. #154
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    sretno, Mia!
    nadam se zajedno s tobom plusiću!

    ako kojim slučajem i ne bude bebica... nemoj biti razočarana, bit će prilike

  5. #155

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    4

    Početno

    hvala puno
    nismo radili bas na bebacu ali bi bila presretna tako da se nadam... ali ako ne ima prilika kako kazes javit cu se kad napravim test

  6. #156

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    kada ovulirate, ovulacijska sluz kao bjelanjak vam traje jedan dan/sat ili i po dva dana?
    totalno se proučavam, pa ispitujem iskusne

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mia sto kaze test?
    least nemam iskustava, imam eggwhite nasumicno cijeli ciklus, a ovulacije niotkuda...

  8. #158

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj Neli prvotno napisa Vidi poruku
    Osobno imam takvo iskustvo. Odnos smo imali dan nakon zadnjeg dana menstruacije. I uhvatilo se.
    Općenito po ovulacijskim bolovima znam da ovulaciju imam vrlo rano nakon menstruacije.
    cure, a imate li onda i ovulacijsku sluz taj 1 dana nakon M?
    meni se isto čini da imam ranu O (i potvrđeno mi je UZV om par puta O prije
    10 dc), a odmah nakon M mi se zna pojaviti sluz kao eggwhite.
    Ovaj ciklus mi je tako bila 6 dc, a 7 dc kremasta (?)

  9. #159
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    ja sam jučer imala eggwhite doslovno par sati..inače su mi ovulacije takve da mogu 3x dnevno mijenjati gaćice jer izbjegavam dnevne uloške a sad jedva... mi smo bili vrijedni i zadnjih 4 dana, danas a bome će biti i sutra
    sport i rekreacija

  10. #160
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    i da, 2-3 dana pred m imam rastezljivi iscjedak bez obzira jesmo li se ili nismo keksali

  11. #161

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Ja sam jučer osjetila kako se slijeva prvo je bio gusto bijeli isc onda predvecer eggwhite rastezljivi i to jako . Ma čim sam vidjela da se to fino rasteze rekla muzu ajmo na posao. A danas suuha ko barut.

  12. #162
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mene je nekak uvijek mučilo dali mi s ew počinju sami plodni dani,il se taj famozni iscjedak pojavi baaš sekundu prije o,poslije,il kad več...znam cure kojima s pojavom ew tek počinju plodni dani.
    prošli mjesec sam skužila da mi je o bila taj dan kad mi je izašel i ew,a paralelno s tim me i probadalo dolje.eh sad dal je misterij riješen il ne,neznam,al evo ja si mislim da mi je dan d onda kad se pojavi ta sluz.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Zuzy tak je meni bilo prosli mj eto i ovaj isto . Danas me jajnici zigaju , vise ni sama neznam sto da mislim. Od iscjedka ni i.. prekjucer sve curilo a dane prije nisam osjetila nikakvu skliskost niti promjenjen iscjedak . Mozda je ipak ta jednodnevna sluz pokazatelj ovulacije .

  14. #164

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav..
    Drage cure,
    Ovdje sam nova, pa se ne snalazim najbolje.
    Čitala sam vaše postove i odlučila sam se registrirati, kako bih sa vama pročaskala o svome problemčiću.
    Naime, već duže vrijeme imam neredovite menstrualne cikluse. Ginekolog mi je propisao za regulaciju ciklusa tabl. "DUPHASTON". Trošila sam ih 7 dana, 2x dnevno (ujuto i uvečer) po 1 tabl.. Menstruacija je stigla nekoliko dana nakon prestanka trošenja tih tabletica. Ciklusi su mi prije trajali 33 dana.
    Zanima me hoće li mi se ciklusi ustabiliti i opet trajati 33 dana, ili? Negdje sam pročitala da "DUPHASTON" tjera ciklus na 24 dana, a sad neznam jeli to istina... Ugl. gin. mi je rekao ako opet m ne dođe da moram uzimati tabl. piti 3 dana po 2 i čekati m. Sad više neznam ni sama. Najgore je to što neznam kad mi dolazi OVULACIJA? :/
    HVALA CURE !

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    CatMa dobrodosla! od kojeg do kojeg dana ciklusa pijes duphaston? imas li policisticne jajnike? uobicajena terapija duphastonom je 16-25 dan ciklusa, i onda su ciklusi 28 dan, tj. 29-i dolazi m i zapocinje novi ciklus. kako bi odredila ovulaciju preporucam ti da mjeris bazalnu tjelesnu temperaturu.

  16. #166

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala
    Pila sam ih samo 7 dana po dvije tabl. na dan (Tako mi je rekao gin.), jednu turu. Nemam policistične jajnike. Nemam nikakvih zdravstvenih problema.
    Hoću... Hvala na savijetu!

  17. #167

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Danas sam imala neki bijeli iscjedak, pa proziran s pratećim groznim bolovima kao da ću svaki čas dobiti, a prerano mi je za O.
    Sad mi je 10 dan ciklusa, a ciklusi su mi prije (kad su bili redovni) trajali 33 dana.
    Što bi moglo biti to? Jel' se to možda ciklus skratio zbog "Duphastona" ili?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Duphaston nema utjecaja na cikluse nakon onog u kojem si ga pila. Duphaston je nadomjestak progesterona kojim se oponasa ili nadopunjuje uloga zutog tijela nakon ovulacije (lucenje progesterona). Nekoliko dana nakon prestanka uzimanja duphastona ukoliko nije doslo do trudnoce pada razina progesterona i nastupa menstruacija.
    Vezano za iscjedak - ne znam. Plodni eggwhite iscjedak se moze javiti nekoliko dana prije ovulacije, a znak je rastuceg estrogena. Napomenut cu da ga neke zene uopce nemaju, a imaju ovulacije, a neke ga imaju, a nemaju ovulacije.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Duphaston nema utjecaja na cikluse nakon onog u kojem si ga pila. Duphaston je nadomjestak progesterona kojim se oponasa ili nadopunjuje uloga zutog tijela nakon ovulacije (lucenje progesterona). Nekoliko dana nakon prestanka uzimanja duphastona ukoliko nije doslo do trudnoce pada razina progesterona i nastupa menstruacija.
    Vezano za iscjedak - ne znam. Plodni eggwhite iscjedak se moze javiti nekoliko dana prije ovulacije, a znak je rastuceg estrogena. Napomenut cu da ga neke zene uopce nemaju, a imaju ovulacije, a neke ga imaju, a nemaju ovulacije.
    Znači onda je nemoguće da je već nastupila O, ako uzmemo u obzir da su mi ciklusi prije trajali 33 dana..
    Koje boje je uobičajn ovulacijski iscjedak? Bijele ili prozirne? Svugdje mi se nameću različiti odg.
    Hvala!

  20. #170

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    I da, zaboravila sam napomenuti... Ja sam pila "Duphaston" nakon čega je uslijedila obilna menstruacija, koja je trajala malo kraće nego uobičajeno..
    Želim istaknuti da ja ovaj ciklus nisam pila te tabl., nego prošli.. Prema tome "Duphaston" više nema svoj utjecaj..

  21. #171
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Pucketanje u jajniku kao mjehurici, na jednom jajniku osjecam danas vec par puta...inace u plodnim sam danima i radimo na bebi..jel to ovulacija? Ne boli...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 15.03.2020. at 18:01

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •