Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 171

Tema: Ovulacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno Ovulacija

    Pozdrav svima ,
    mene nešto zanima već drugi ciklus zaredom nepojavljuje mi se uopće onaj ovulatorni iscjedak već samo neki vodenkasti, ljepljivi nema neku određenu boju.
    Jer moguće da i bez tog iscjedka bude ovulacija.
    Bazalna temperatura mi je nekako čudna s 36.3 skoći na 36.5 pa onda na 36.9 pa onda padne 36.1 pa oped se polako penje 36.5 pa 36.9 (bila jutros) 16 dan ciklusa. :?

  2. #2
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Ovulacija se moze dogoditi i bez "eggwhite" sluzi, i vodenasta se smatra plodnom.. A sto se tice temperature, malo mi je tesko ovako na pamet, pa ako imas graf na internetu (npr. FertilityFriend), onda daj link, pa mozda budem nesto pametnija kad vidim.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Ma sorry
    nemam link ja ti to upisujem u bilježnicu,jedan grafikon koji sama pravim (nekako ubijam ovu neizvjesnost igrajući se s tim) Ali mogu reći da sam jutros otkrila onu čuvenu paprat na F-testu (bila je prekrasna )

  4. #4
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    pa, u akciju onda, sto tu tipkas?

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    evo iz ovih stopa........

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Plava pomagaj ak si tamo,
    Sad mi je 23-24 dan ciklusa od ovulacije (negdje kad sam pisala zadnji put temperatura mi ne pada što više 19 DC 36.8 C, 20 DC 36.7C, 21 DC 36.7C,22 DC 37.00C , 23 DC 36.8C 24DC 37C , jučer me tak nešto peckalo , škakljikao u desnom djelu maternice 2-3 cm ispod pupka da sam se :shock: , danas oped (malo mi je glupo jer ne mogu točno objasnit osjećaj al je bogami stvarno čudan, cice su mi normalne malkoc nadute, ) Da ja to malo nisam počela fantazirat ili me uvatio prerani PMS :?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Ili si trudna. Jupiiiii!

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Joj Bibai usta ti se pozlatila ako jesam.
    No još je prerano, aaaaa ko če dočekat

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    nije prerano ako ti je 23 dan od ovulacije. nadam se da si trudna :D

  10. #10
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    23ci dan ciklus ili 23 dan od ovulacije
    nedavno je pricala o 16tom dc, pa mislim da je prije ova prva varijanta

  11. #11
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Cek, idem ja sad sebi crtat chart s tim temperaturama, pa da vidmo ...

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Plava 24 dan ciklusa mi je danas i BT je bila jutros 36.9 C.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Sorry 25 DC a ne 24 (odgovor na ono zadnje)

  14. #14
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Ok, amo ovako.
    Temp su ti jako nestalne i malo je tesko citati chart. Idu ti jako cik-cak i to moze biti znak da s hormonima nesto ne valja... ALI mozda si i spavala lakse/jace obucena/pokrivena, kraj otvorenog prozora, spavala duze ili krace i sl.. Fale mi temp od 17 i 18 DC, a one mi se cine kljucne, tj. cini mi se da si ovulirala na jedan od ta dva dana. Zasto? Zato jer su ti sve temp nakon toga poprilicno visoke i jednolike.. Po tome bi jedan od ta 2 dana trebao biti pad temperature - odnosno ovulacija.

    Ne znam kakva ti je bila sluz koji dan, to je isto bitno, ili jos bolje, ako si radila one testove za ovulaciju..

    Uglavnom, samo iz temperatura koje si dala - mislim da je ovulacija bila 17 ili 18 DC. Racunajmo 18ti, za svaki slucaj. Znaci da si danas 7DPO (7 dana poslije ovulacije)

    Nadam se da ovo pomaze

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    16 DC 36.9C, 17 DC 36.8 C, 18 DC 36.6 C 19 Dc 36.8 C .
    Sad meni nije nešto jasno kad mjeriš B. temperaturu da li pad temperatur oznaćava Ovulaciju ili skok , jer sam ja imala dva pada temperature 11 DC 36.2 C da bi da bi 12DC bila 36.5 13 DC 36.9C pa onda pad 14 DC 36.4 C, 15 DC ponovan rast 36.7C 16 DC 36.9 C , 17 DC 36.8 , 18DC 36.6 , 19 36.8 itd.....
    A ono za oblačenje spavam u donjem vešu , pokrivena laganom dekom, prozor nam je non stop otvoren jer soba ima izlaz na balkon koji je zatvoren (ustakljen) , tak da je u sobi bez otvorenog penđera koma.
    I da na F -testu paprat se samo pojavljivala do 16 DC poslije ne :?
    A vodenasta sluz (nije bila rastezljiva)bila je negdje do 17 dana poslije gusta bijela....
    I ajd sad ti pogodi kad je ovulacija.
    I da prošli sam ciklus bila na UZV 23 DC folikul 1.7 mm, te 30 dan ciklusa folikul je bio netaknut (nije puka) a ja 33 dan dobila vješticu
    Ciklusi mi traju 28- 33 dana.
    Tako da predpostavljam da je i ovaj mjesec ista stvar.
    Inaće imam problema s pucanjem folikula , jednostavno naraste do 1.9-20.0mm i ne pukne. Hormone sam vadila 3 DC i uredu su. Inače hvala stvarno si se potrudila .

  16. #16
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Anćica, pad temperature nakon kojeg slijede barem tri vise temp. je ovlulacija. Ako kliknes na WWW gumbic u mom postu, on te vodi na moj homepage (ovaj link :: http://www2.fertilityfriend.com/home/plavaa ) i tamo mozes vidjeti kako izgleda moj chart od ovog mjeseca. Dakle idu neke temp, onda temp malo padne, i nakon tog pada se penje.

    U biti, ovo za spavanje.. Nije bitno u cemu spavas, samo da je svaku noc slicno, ne da si jednu noc gola, drugu pod dekom..

    Na zalost, papir na koji sam si crtala tvoj chart sam bacila, a sad mi se ne da sve iz pocetka.. Nije mi ovo dovoljan pad temp kaj si napisala - samo se ponavlja to kak ti ide gore-dole... Pojma nemam, samo sam jos vise zbunjena

    Registiraj se blesplatno na fertility friend i probaj tamo upisati sve ovo, mozda FF bude imao neku ideju... :/

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Bila sam na Fertility Frend i unjela one podatke on kaže da je ovulacija bila 14 dan ciklusa...
    Htjela sam ga unjet ovdje da vidiš ali nemam pojma jel sam uspjela , vidjećemo :?

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Ma malo morgen , neide, ...
    Plavaa poslala sam ti na e-mail valjda ćeš dobit ako ne , nema veze.
    Dobro šta vi radite kad možete stavit Chart s FF ?
    Malo sam , a ne da mi se gnjavit MM .

  19. #19
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Nisam nista dobila :/
    plavaa@gmail.com

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Aj da oped probam , već sam sama sebi dosadna..

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Plavaa idi na www dolje tamo kad otvoriš je chart,
    I još nešto nadam se da ti ne idem na jetra draga moja, al sad sam se stvarno ukomirala ja sam izgleda dobila vješticu večeras, ili se stvarno nešto čudno dešava imam onakvo krvarenje ko preovulatorno, jedva je primjetno, smeđkasto, čak sam našla ko vrh bumbačice komađ žbrušane krvi....

  22. #22
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Nije dobar link. :/
    Idi na Sharing > Home Page Setup > tu prvo sta ti pise je "Your Charting Home Page Web Address:" i onda kopiraj tu adresu i stavi je u profil - to je ono sto nama treba

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Dobro probaću...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ja sam sad na wc-u na poslu otkrila da mi je dnevni ulozak natopljen s puno tekucine koja izgleda kao da je netko u casu vode izlio cep krvi, hocu reci kao vrlo blaga sukrvica
    Nikad mi se to prije nije dogodilo. Tek mi je 15. dc. To bi prema zadnja dva mjeseca (duzini ciklusa) trebalo biti vrijeme ovulacije. Inace su mi ciklusi od 28 do 35 dana, neredoviti dosta.
    Moze li imati veze s ovulacijom? Ali bas puuno iscjetka, vodenkastog. Nikad prije nisam to vidjela.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    taj 14 dan je toliko nam svima u glavi a u 90 % slu
    ajeva se ne dogada baa tada ovulacija nego dan dva prije i ili dan dva poslije najbolje kupiti trakice za ovulaciju

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    Posto je ovo pitanje o ovulaciji, nadam se da ne smeta Ancici ako i ja nesto pitam
    Naime koliko znam za sebe ciklusi su mi bili redovni na 28-30 dana. U zadnjih 5 mjeseci su mi presli na 34 dana. S tim da se ovulacija sa 14 cd premjestila na 17 cd, a LP se produzila za 2 dana. Kada je to sve pocelo taj prvi mjesec sam bila puno pod sresom i svi su mi govorili da to nije nista i da ce se vratiti na normalno stanje kao prije. Medjutim evo vec 5 mjesec je ista stvar. Sta bi mogao biti razlog i da li postoji nesto sto bih ja mogla uraditi da ovulaciju pomjerim naprijed kao prije ili da ostavim ovako kako jeste i cekam :/

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Meni nije problem koji dan ciklusa je to. Nego nikad prije nisam imala takav iscjedak. Meni to uopce niti ne izgleda kao iscjedak, osjecala sam se kao da je netko u meni probusio balon pun tekucine. Puno je te blago crvenkaste tekucine isteklo jucer u roku par sati, a onda se sve vratilo u normalu. Mene je to bas uplasilo jer za svih ovih godina niti jednom mi se nije dogodilo tako nesto. Vec sam se bila jako uplasila da nesto gadno nije sa mnom u redu, a jedini spas bi mi bio kad bi to bilo zbog ovulacije.
    Inace, ovugnost test je jucer bio pozitivan (moj muz kaze da su obje crtice bile iste boje, a meni se ona moja cinila maaaaalo svjetlija). Danas cu ponoviti test, vjerujem da ce crta biti debela i lijepa
    I jos jedan odgovor vas molim. Na topicu o LH testovima mi je jedna clanica napisala da ne treba imati odnose svaki dan jer se onda moze dogoditi da kolicina spermija nije dovoljna za oplodnju. Jucer smo imali odnos, a danas ce sigurno crta na testu biti bas debela. Da li onda imati odnos i danas i sutra? Mislim, nama to nije problem, ali da li cemo si tako upropastiti sanse precestim odnosima?
    Bas sam zbunjena sad. A u sperm meets egg planu pise da nakon sto test bude pozitivan, treba imati odnose tri dana zaredom.
    Tko je sad u pravu? Imati odnose svaki dan ili svaki drugi, sto je sigurnije?
    Nemojte se molim vas ljutiti sto vas gnjavim, ali bas mi je znate hitno. Uostalom tko ce od vas bolje znati koliko je svaki mjesec vazan i koliko je dugo cekati sljedeci mjesec da se pokusa opet. dok sam vas samo citala sve mi je bilo jasno. Sad kad i smai pokusavamo, sva sam zbunjena i imam sto pitanja.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    Inga, najbolje da slijediš vlastiti instinkt. Ako imaš želju svaki dan, onda se nemoj sputavati. Bilo bi najbolje kad uopće ne bi vodile brigu o tome kad su na plodni dani, možda je u tome baš naš problem, previše kalkuliramo, ja od ovog mjeseca krećem spontano, uopće neću ciljati odnose.

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    E sad sam stvarno zbunjena zadnji put sam napisala da sam dobila onaj roza, crvenkasti iscjedak 25 dan ciklusa , i gnjavio me 26, 27, dan (malo slabije , pa onda ko da sam dobila mengu)uz to da mi je do jučer bila BT povišena , a danas 28 dan ciklusa pala mi je temperatura i jače krvarim znači ipak je menga :/
    Plavaa ak si tamo daj mi reci od kad sad da računam prvi dan M (od onog spotinga ili od danas ) Po onom prvom Ciklus mi je onda trajao svega 24 dana :shock: a po ovom drugom 27 dana.
    Kod mene je normalno da bude 30-32 dana a sad se pomakao dobrano, jer to možda od stresa?
    Uopče neznam šta da napišem na FF (chart), da prebacim u drugi ciklus ....

  30. #30
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    dan kada je pocelo krvarenje je prvi dan nove M
    ti samo lijepo upisi spotting za dane kad si imala spotting, i srednje/jako (kakvo je vec bilo) krvarenje za dane dok krvaris.. Cim prvi put upises M, FF ce sam napraviti novi ciklus

  31. #31
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Inga meni se takav nazovi iscjedak dogodio jednom nakon što sam bila kod ginića i kad mi je pritisnuo jajnik osjetila sam da je nešto kao kvrcnulo i onda mi je rekao da mi je to pukla vodena cista!
    Cijeli taj dan mi je išla ta voda blago roze boje.
    Vjerojatno pucaju i spontano,barem mislim.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ah zrina, nadam se da nije cista
    a sto se spontanosti tice, prosli mjesec smo bili spontani pa nije bilo nista. A tko bi znao, sve mi se vise cini da u svemu tome najvecu ulogu ima sreca. Nista, sad preostaje samo nastaviti dalje i pricekati do kraja mjeseca.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Sad sam se sjetila da mi je danas 15 dc, a 9 dc sam bila na ultrazvuku i rekla mi je doktorica da nemam nikakve ciste. Zar mogu tako brzo narasti? Ja sam mislila da cisti treba duze vrijeme (nekih mjesec dana) da naraste.

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    OK , zrinka ti kažeš da ti je stisnuo ginić jajnik i da ti je pukla v.cista .
    Dobro kako on zna da je to bila vodena cista jer te gledao na UZV.
    Mislim pa može te tako stisnuti pa da ti pukne folikul pred ovulaciju.
    Kod mene folikuli nepucaju, jednostavno narastu do 20 mm i onda tako ostanu.
    Zadnji put kad sam bila kod gine. 30 dan ciklusa još uvijek je bila toliko

    najviše me zaprepastilo što mi je rekla pa vidite kako je lijepo narastao, samo što nije pukao.... a ja njoj velim pa ja poslije tog UZV (u bolnici rađen) dobila vješticu (tako je sad zovem). A da stvar bude kompliciranija samo lijevi jajnik preuzima vodeći folikul, desni ne radi uopće (par folikulića svaki mjesec) Možda i pukne koji ali kako da ja to znam pa nemam UZV kod kuće .

  35. #35
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Pa normalno da me gledao na UZV,tako je i zaključio da je to bila tzv. vodena cista koja nije opasna niti neuobičajena.
    Kod mene se znaju pojaviti koji mjesec i prođu same od sebe.
    Uglavnom,ne trebam se brinuti oko toga.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ancice, tvoja situacija je bas komplicirana. Ja sam isto nekidan rekla da bi bilo dobro kad bi se mogao kupiti neki ultrazvuk za kucnu upotrebu. To bi nama trebalo. Onda bi nam bilo puno lakse
    Nemam nista bas pametno za reci, ali i zelim ti sto prije da ulovis jedno jajasce i dobijes svog malog

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Evo mene oped nakon prošlog promašaja koji je završio ranim spontanim danas mi je 13 dan ciklusa i dobila sam ovulatorno krvarenje ( tako sam se uplašila jer sam mislila da mi je nešto ostalo od spontanog koliko sam krvarila pa odjurila na hitnu a sa hitne giniču na UZV u bolnicu) Doc me pregledao i na moje zaprepaštenje samo rekao ma nije to ništa puknio vam je folikul :D :D .
    Pa ja ko da imam bunar na jajniku koliko je krvi bilo, a i sad još slindra
    Jer ko zna jer smijem u akciju ak tak krvarim, malo me strah a i MM je mimozica. :/

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Draga Ancica, zao mi je zbog tvog spontanog
    Ja nista skoro ne znam, ali ako smijete odmah ovaj mjesec pokusati ponovo (zbog spontanog), onda je valjda svejedno koliko ima krvi, ovulacija je ovulacija. Nadam se da ces brzo dobiti odgovor od nekog tko se u to razumije. Ja ti samo drzim fige 8)

  39. #39
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno

    Hej cure da podignem malo ovu temu...ugl ja sam sinoć ustanovila ovulaciju putem LH trakica, da bi mi danas ginekolog rekao da ne vidi žuto tijelo??
    Što to znači jel se kome to desilo, kao vidi šupljinu kao da je prsnuo folikul ali žutog tijela niđe...
    Pripremala sam se na transfer smrzlića a sad najvjerojatnije ništa od toga...

  40. #40
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    thegirl25, i kakvi su nalazi i rezultati?? priznajem da ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali me zanima ishod svega

  41. #41

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Imam neredovite cikluse. U zadnje vrijeme to izgleda ovako:10.mj-M došla 38. dan, 11.mj.-33. dan, 12.-34. dan, 1.-"već" 30. dan. Ima li nade da to ide na bolje, tj. da će se ustaliti ciklus možda i na 28 dana? Ima li tko slično iskustvo? Ne znam kad je uopće ovaj ciklus mogla bit ovulacija kad je M uranila. Prošli ciklus je bila 19. DC, taman bila na uzv.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    teacher za to bi morala provjeriti hormonalni status i viditi šta ti je sa jajnicima; najbolje bi ti bilo uzeti lh trakice i na taj način pratiti O

  43. #43
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Teacher, ja mislim da ti ciklusi baš i nisu neredovni, jer su takvi oni koji traju i po par mjeseci, tj.izostanak mjesečnice nekoliko mjeseci. Redoni su ciklusi svi oni koji traju po 21-35 dana, znači jedino ti taj iz 10. mjeseca "odskače" malo, zato ne brini.
    Slažem se sa mandy: za određivanje ovulacije probaj sa LH trakicama, a pokušaj mjeriti i bazalnu temperaturu- ništa te ne košta. Sretno!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Hvala cure na odgovorima. U 5. mjesecu sam bila na kiretaži nakon spontanog u 7. tjednu trudnoće pa se možda još do 10. mj. ciklus nije ustalio. Vidjet ćemo kako bude dalje.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav svima,
    zanimalo bi me da li neke od vas koje imate cikluse u nekim razmacima od 28-33,bez nekih očitih simptoma ovulacije možete odrediti kada su vam plodni dani i da li po vašim iskustvima ovulacija može biti odmah po završetku ili pred sami početak menstruacije?!
    Unaprjed hvala i isprika šta vas udavi sa ovoliko bisernih pitanja!!

  46. #46
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj lela77 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    zanimalo bi me da li neke od vas koje imate cikluse u nekim razmacima od 28-33,bez nekih očitih simptoma ovulacije možete odrediti kada su vam plodni dani i da li po vašim iskustvima ovulacija može biti odmah po završetku ili pred sami početak menstruacije?!
    Unaprjed hvala i isprika šta vas udavi sa ovoliko bisernih pitanja!!
    Draga Lela77, ja imam cikluse 28-30 d, a ovulaciju određujem pomoću LH trakica. Prema osobnom iskustvu mogu ti reći da ovulacija može vairati od ciklusa do ciklusa.

  47. #47
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj lela77 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    zanimalo bi me da li neke od vas koje imate cikluse u nekim razmacima od 28-33,bez nekih očitih simptoma ovulacije možete odrediti kada su vam plodni dani i da li po vašim iskustvima ovulacija može biti odmah po završetku ili pred sami početak menstruacije?!
    Unaprjed hvala i isprika šta vas udavi sa ovoliko bisernih pitanja!!
    ...meni je doktor rekao da može biti ovulacija i kad imaš mengu. Nije često ali se valjda dešava, jer je on imao takvu pacijenticu. Hm...ne znam baš...ali ako on kaže...
    Ja baš i nemam neke očite fizičke simptome ovulacije, imam doduše sluzi, ali cca 5 dana, a ne mogu stalno buljiti u sluz da vidim promjene, tako da mi je jedini simptom želja za akcijom. I to mi je siguran znak, potvrđen trakicama i uvz.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3

    Početno

    da, svaka je žena drugačija i svaka nema ovulaciju isti dan u svakom ciklusu, najpouzdanije su po meni trakice, i bazalna temperatura. A usput može gledat i sluz, možda ovulacijsko krvarenje i sl..
    I da znam ženu koja je dvokje djece zanjela za vrijeme menstruacije jer je upravo tada i samo tada imala ovulaciju...

  49. #49
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    drage moje imam jedno pitanje...danas mi je 20dc i osjecam lijevi jajnik kako me ziga i to mi je jako cudno jer inace imam O oko 14 dc i imala sam ju ovaj ciklus sigurno...13dc mi se pojavila rastezljiva plodna sluz i dva dana sam osjecal jajnik kako me ziga i bili su svi simptomi...opet imam simptome O, pa jel to moguce?
    buduci sam imala sponatni i bila na kiretazi nadam se da se nije nesto poremetilo...M sam dobila 34 nakon zahavat i bila je kao i inace...

  50. #50
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mene cijeli dan danas progoni isto što i tebe, da li su bile 2 ovulacije, samo meni su u pitanju oba jajnika, ti govoriš o lijevom? možda je moguće da nije bio samo 1 vodeći, ne znam, možda neko drugi zna?

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •