Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: APARAT ZA LOPTICE PAO NA SUNČICU

  1. #1

    Početno APARAT ZA LOPTICE PAO NA SUNČICU

    jučer na boćarskom u vrtuljku, jedan od tri aparata za loptice iz nepoznatog razloga pao na moju troipolgodišnju curicu. bila je na kirurgiji, dg. je contusio abdominis i excoriatio femoralis - ima kontuziju na trbuhu i posjekotinu od 7 cm na nozi. danas je kontrolni ultrazvuk, mora mirovati i čekati. imam samo nju i u šoku sam. ne znam što da radim, molim vas za savjet.....

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    strasno... budre ozdravila... ne znam opce kaj da ti velim

    pa ne mogu vjerovati
    pa zar nisu sredili sve te aparate nakon one nesrece???

    kolko djece jos treba nastradat??

  3. #3
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Joj Sunce, kazi hvala Bogu da se samo na tome zavrsilo! Bog cuva nase male andjele. Znam da ti je sada tesko, ali probaj da se nerviras sto manje mozes. U pitanju je nagnjecenje bez unutrasnjih povreda, i to je ono sto je dobro u celoj prici. Da li je malena jako uznemirena dogadjajem? Pokusaj zbog nje da budes smirena i javi sta doktor kaze nakon kontrole.

  4. #4
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Isuse, pa ja isto ne mogu vjerovat, fakat kolko još dječice treba nastradati da bi nekom došlo iz g... u glavu da provjere i učvrste sve te aparate :grrrrrrrrrrrrrrrrr:

    Sunce, puno pusa ozdravilica šaljem tvojoj djevojčici i dooobrih vibri da što prije ozdravi i zaboravi na tu nesreću

  5. #5
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Strašno. Iskreno se nadam da će sa Sunčicom biti sve u redu. Budite što više uz nju. I javi nam kako je mali miš.

  6. #6
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    ajme, šta je ovo!!?? ne mogu vjerovati da se takve stvari događaju! nadam se da će se curka brzo oporaviti i da ćete brzo zaboraviti ovaj događaj. ali, ja bih na tvom mjestu ipak doznala sve o vlasniku aparata i krenula u akciju - zbog svog djeteta i zbog druge djece. javi nam kako se curka oporavlja.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    203

    Početno

    Užas! Smrznem se kad čujem ovakve stvari. Bogu hvala, imali ste sreće. Šaljemo puse za brzi oporavak male princeze!

  8. #8
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    prestrasno!

    prije svega se nadam da ce mala suncica sto prije ozdraviti i da nece imati nikakvih posljedica. a zbog sve druge djecice, nadam se da si sve prijavila policiji i da se ovakvo sto vise nikada nece ponoviti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •