Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: APARAT ZA LOPTICE PAO NA SUNČICU

  1. #1

    Početno APARAT ZA LOPTICE PAO NA SUNČICU

    jučer na boćarskom u vrtuljku, jedan od tri aparata za loptice iz nepoznatog razloga pao na moju troipolgodišnju curicu. bila je na kirurgiji, dg. je contusio abdominis i excoriatio femoralis - ima kontuziju na trbuhu i posjekotinu od 7 cm na nozi. danas je kontrolni ultrazvuk, mora mirovati i čekati. imam samo nju i u šoku sam. ne znam što da radim, molim vas za savjet.....

  2. #2
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Ajme
    Pa šta je s tim aparatima u zadnje vrijeme

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Draga, ne znam šta bih ti rekla...nisam shvatila iz tvoje poruke, ali ako su je već pustili kući, sigurno je sve OK. Držim fige i javi nam molim te kako je!
    Pusa!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    joj strasno!
    stvarno je katastrofa s tim aparatima u zadnje vrijeme. Nadam se da ce biti sve ok, jeli malena dobro? jeli jos u bolnici?
    a vlasnika aparata tuziti! stvrano je vise dosta tih strahota a neodgovornog ponasanja vlasnika tih aparata!

  5. #5

    Početno

    Sunčica je za sada dobro, molim Boga da tako i ostane, obzirom da mi je doc rekao da se hitno javimo u slučaju bilo kakvog pogoršanja.
    Oba doktora koji su je pregledali su mi rekli da sam trebala bolje paziti na malu. To mi je rekao danas i vlasnik aparata. Zvala sam ga i molila da popravi aparat da ne bi pao na neko drugo djete. Za tužbu nemam hrabrosti. Strah me da nekome ne stanem na žulj i da se odluči osvetiti mojoj obitelji. Znam da bih trebala tužiti zbog sve dječice kojoj bi se to možda sutra moglo dogoditi. Ja sam stajala 2 m od nje, ustvari imala sam sreće da nije pao i meni na nogu. Tamo su bile i neke druge mame čija su djeca okolo skakutala dok su one u 2 popodne u nedjelju pile pivo - i njima se ništa nije dogodilo.... Imam osjećaj da što više strepim i pazim, to je veća šansa da se nešto i desi.... Još se nisam oporavila od Leine leukemije (ona je za sada u remisiji) stalno sam pod stresom i noću ne spavam, a sada još i ovo!!!! Voljela bih da sam jača i da se usudim tužiti vlasnika. Ovako vas samo molim da upozorite sve ljude koje znate da ne puštaju djecu blizu aparata za loptice.....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    147

    Početno

    Drago mi je da je mala dobro. I bit ce dobro.

    Ali za doktore - izjava da si trebala bolje paziti na malu

    Razbila bih svakog tko mi to kaze. Dakle krive smo mi - nemajke sto djecu ne vezemo za stablo kad smo vani s njima, a ne glupi privatnici koji drze takve, nestabilne sprave na djecijim igralistima!!!!

    Zao mi je sto se nisi odlucila tuziti, ali vjerujem da u tom trenutku nisi na to uopce mislila - a sad je to vise i tesko dokazati (ili? ima li koja pravnica?).

    U svakom slucaju, hvala na upozorenju. Moja Pal je tamo svaki dan sa cuvalicom jer stanujemo u blizini.

    Djecici velika pusa.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •