Prije 5,5 mjeseci rodila sam nakon IVF trudnoce, dg. neprohodni jajovodi.
Sa muzem sam skupa 9 godina i bilo je tu i zasticenih i nezasticenih odnosa i nije bilo trudnoce prije IVF-a.
Dojiim iskljucivo na zahtjev, sto bi bilo i svakih pol sata, dojim i nocu i unatoc tomu sam dobila menstruaciju. Lohije su mi trajale 8 tjedana, a poslije toga sam svakih 10ak dana krvarila dan, dva dok se 4.12. nije pojavila prava menstruacija.
Imali smo poslije toga bas negdje oko ovulacije odnos, nezasticen i sad imam sve neke simptome trudnoce. Nestaje mi mlijeka, sve mi smrdi, umorna sam non stop, bole me jajnici i ne podnosim voznju- neki dan sam jedva prezivjela odlazak u kupovinu navecer i kad sam dosla doma ispovracala sam sve zivo.
Imala sam neki test trudnoce kojem je prosao rok trajanja prije godinu i pol i jucer mi je pokazao plusic ( test je na bazi beta hormona).
Jel moguce da se u trudnoci nesto dogodilo sa jajovodima il je mozda vanmatericna?
Sutra sam narucena kod gin ali evo ne spavam vec danima, pa pomagajte! :?

Mislim i sretna sam i nesretna jer ako jesam trudna razlika izmedju djece ce bit godina dana a sama sam, muz mi je privatnik i nema ga po cijeli dan a baka, teta servisa nemam.