Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Usisivac na paru

  1. #1
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno Usisivac na paru

    Vidim da imaju 2 topika, jedan je za usisvace, a drugi za parocistace, ali meni bi trebala ustvari kombinacija ta dva. Pretrazivala sam net i nista ne nadjoh. Da li neko od vas ima taj usisivac na paru? Znaci ne one usisivace sa vodenim filterom, niti usisivace koji ciste vodu, nego usisivac koji usisava i pusta paru.
    Hm...da li to uopste postoji :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    13

    Početno

    Postoji, vidila sam reklamu na TV, a i u katalogu od Metroa, mislim da je kod njih nekih 200kn od 1500w, kvalitetu ne znam. Pogledaj na stranicama top-shopa.

  3. #3
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Marinka sigurna si? Nesto mi je to prejeftino :/ Ovde u metrou imaju jedino onaj parocistac iz top shopa koji kosta 110 Eura. Imaju i neke usisivace, ali su na vodu, a ne paru...
    Nasla sam ovaj, ali je stvarno skup . Pisala sam im i pitala da li mogu da mi ga prodaju na neke rate jer stvarno nemam 400 Eura za usisivac.
    Da li neko ima ovaj:
    http://www.candy.hr/default.aspx?id=236http://<br /> Joj ja bi tako ovaj u... tako kazu :-)

  4. #4
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    pogresan link, evo pravi:

    http://www.candy.hr/default.aspx?id=236

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    13

    Početno

    Ja sam na ovo mislila http://www.topshop.com.hr/h20_cistac-26920-p.html
    ali sad vidim da već postoji tema o tome sorry

  6. #6
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Marinka taj sam i htela inicijalno, ali sam onda naisla na ovaj i sada vise nista drugo ne zelim
    Samo se bojim da nije tako dobar kao sto kazu pa da ne bacim tolike pare :/

  7. #7
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Draga Tina, taj Hoover, kojeg si nam linkala, isti je po funkcijama kao Zepterov Tutto Jebbo. Razlikuje se samo po cijeni! Zepterov je oko 10-tak tisuća kn, pa ti vidi... Hoovera nisam probala nego samo vidjela filmić s tog linka kojeg si dala, a Tutto Jebbu imam. Ne bih ga mijenjala ni za što na svijetu! Ako radi sve što je pokazano na filmiću, onda ti je to dobitna kombinacija! Jebbina funkcionalnost za upola nižu cijenu! (A s obz. na viđeno u filmiću, čini mi se da se Hooverov spremnik prljavštine daleko lakše čisti nego Zepterov!)
    Voljela bih da ti se javi netko to je probao baš ovog Hoovera na paru...

  8. #8
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Evo, podižem topic iz prašine....kupujemo macu i vršim posljednje pripreme pa
    me jaako zanima da li je netko kupio taj Hooverov?

    Ili možda neki drugi usisavač-parni čistać.
    Posljednje uređivanje od oka : 05.11.2010. at 00:22

  9. #9
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Moja svekrva ima Zepterov. Kupila ga je prije jedno pola godine i 2 puta je već bio kod nas u gostima. Nešto presavršeno. Da mi nije previše kupila bih ga i ja. Osim šta je skup je i prilično velik sa svom mogućom opremom. Ovako nam dobro dođe za sezonsko pretresanje (dodatna prednost je šta se MD voli igrati s parom pa najveći dio on počisti)

  10. #10
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Zepterov mi je super, u kvaliteti, u cijeni

    Zanimaju me ovak neke alternative, ali vidim da nitko to nema, a ja sam se strašno napikirala,
    moji ne idu u vrtić već smo zajedno doma i dom im je mjesto za igru, papanje, prljanje mrljanje i već mi je doostaaa tolikog
    ribanja i brisanja podova, možda bi mi nešto takvo ipak olakšalo svakodnevnicu, a ne samo đep, nadam se

  11. #11
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Ako kupiš, molim te stavi link na to što si uzela, i da li je vrijedno danih novaca?

  12. #12
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Hoover ne budem kupila jer ga više ne proizvode, a tako sam se guštala, uh, kako sam razočarana.
    On je jedini imao i neku opciju za parket, ovi ostali, jok.
    Ah ne znam više gdje i koji da tražim....

  13. #13
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    dižem temu, pa molim iksustva usisavača i parnih čiestača 2u1

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •