Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Što kupiti nepoznatoj 14-godišnjakinji

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno Što kupiti nepoznatoj 14-godišnjakinji

    Molim vas prijedloge, moja su djeca još malena, ne znam što je in za cure tih godina, a kupnju mi dodatno otežava činjenica da ju uopće ne poznajem (znam samo ime i godine, i činjenicu da živi u domu za djecu).

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    kapa-sal-rukavice? neki cool remen? torba? ruksak? novcanik? privjesak i futrola za mobitel ako ga ima? mali set za manikuru? set kvalitetnih drvenih bojica i blok kvalitetnog papira za crtanje?

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Hvala na prijedlozima, nedoumice imam zbog činjenice da sa 14 još može biti dijete koje će se radovati i nekoj igrici, a može već biti i mlada dama koja bi voljela dobiti nešto od kozmetike i sl. Ne znam ništa, ni što ima ni što nema, ni što voli..uh, teško je ovako na slijepo. Prijedlozi kapa-šal-rukavice, ruksak-torbica, ulaze mi u uži izbor.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    196

    Početno

    znam i da nije neka ideja ali poklon-bon u nekom ducanu pa da si sama nesto izabere

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    A možda i neka knjiga...

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bon je baš dobra ideja, vidjela sam npr. da se u dućanu Accessorize mogu kupiti poklon bonovi, a tamo ima stvarno svakojakih drangulija.

  7. #7
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    mislim da bi joj bon u tom dućanu bio odličan poklon! tamo je šareno, svjetlucavo i dosta skupo za djevojku od 14 godina
    i stoga mislim da bi bila oduševljena!

  8. #8
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Mi smo nećakinji od 16 godina za ročkas uzeli poklon bon u New Yorkeru (većina ih se voli tamo oblačiti) a mlađa si je za 14. rođendan naručila palestinku.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Hvala na prijedlozima, ipak sam našla nešto što mi se jako svidjelo - torbica i novčanik u kompletu, vrlo mladenački, neka španjolska marka (zaboravih sada, jako ugodno sam se iznenadila - između ostalog imaju oznaku da pri izradi nije korišten rad djece...). Hvala još jednom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •