Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 294

Tema: vlažne maramice

  1. #101
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    radi se o reklami, svjesnoj/nesvjesnoj.

    cim ja napisem da koristim xyz maramice, radim im reklamu, zar ne?
    a reklamiranje proizvodjaca nadomjestaka za mm nije dozvoljeno.

    posto to nije tema ovog topica, ja te mogu samo uputiti na pdf Zastitimo dojenje- laktivizam kao i na tekstove na portalu pod rubrikom Monitoring.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    riba 26 ja se slažem sa tobom!a ja sam spomenula maramice od nivee,a nivea ne proizvodi mlijeko za bebe!kao ta odeređena firma za koju svi znamo koja je a kao nesmijemo spomenuti ime.i sad to kao nije reklama?!ja ču samo reči,mi koristimo maramice,guza je zdrava,bebi ništa loše nikad nije od njih,meni je čiščenje guze brže i dalje čemo ih koristiti.a vi ostali,koji čistite pečnice sa maramicama,isto povečavate prodaju,jer baš firmu briga hoćete čistit bebi guzu ili pečnicu!

  3. #103
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    w latka, totalno si fulala poantu

  4. #104

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    ma nisam,zanimalo me samo šta druge mame koriste.a sad je tu ispala neka dubokoumna rasprava o mlijeku,firmama,....

  5. #105
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    ma nisam,zanimalo me samo šta druge mame koriste.a sad je tu ispala neka dubokoumna rasprava o mlijeku,firmama,....
    ne nije.
    samo je poziv da se forumasice drze pravila i ne spominju imena proizvodjaca nadomjestaka za mm.
    sta ko radi sa svojm maramicama, koliko ih hvali ili kudi....je njegova stvar.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    ok ,onda niveu možemo slobodno spomenuti jer ona ne proizvodi nadomjestak za majčino mlijeko!

  7. #107
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    w latka... ti stvarno nemaš pametnijeg posla nego se tu nadmudrivati na raznim temama...

    ... pravila postoje s nekim razlogom, te ako ti ne paše jednostavno više nemoj dolaziti, ima puno foruma...

    Uglavnom mi maramice jako malo koristimo i nadam se da ćemo ih potpuno prestati koristiti jer ako su te maramice skinule masnoću sa moje nape onda nemaju šta raditi na guzi od moje bebe!

  8. #108
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Meni su vlažne maramice sve vrste jako čudne... ne volim brisati ruke njima, a još manje za guze...

    jer kada sam vidjela da maramica za bebinu guzu jako lijepo, detaljno i bez problema skine crno vino sa svijetlog tepiha u najmanju ruku sam se šokirala...
    Maramice eto baš ako su neophodne onda...

  9. #109
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Kakve vi to maramice koristite? Skidaju masnoću s nape, čiste pećnicu? :shock:

    Moje niš od navedenog ne rade.

    Jel to zabunom kupite na odjelu kućanskih potrepština?

  10. #110
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Pa kak ti to pećnica izgleda kad ju ni vlažne maramice ne mogu očistit?

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Moja izgleda tako da cu morati kupiti novu. Kucanica od formata.

  12. #112
    sanjaneo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    koji pravilnik krše?nemojte se ljutiti ali ja imam dojam da je na ovom forumu zabranjeno otvoreno razgovarti o svemu. :?

    ovo sam i ja primjetila. mislim, svaka čast svima ali ne smije se pričati o adaptiranoj hrani, vlažnim maramicama, jednokratnim pelenama. ....pa to je stvaro već malo previše. ne reklamiramo nikoga, nikoiga ne nagovaramo da ne pere djecu ili ne doji, jednostavno razmjenjujemo iskustva

  13. #113

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj agata prvotno napisa
    w latka... ti stvarno nemaš pametnijeg posla nego se tu nadmudrivati na raznim temama...

    ... pravila postoje s nekim razlogom, te ako ti ne paše jednostavno više nemoj dolaziti, ima puno foruma...

    Uglavnom mi maramice jako malo koristimo i nadam se da ćemo ih potpuno prestati koristiti jer ako su te maramice skinule masnoću sa moje nape onda nemaju šta raditi na guzi od moje bebe!
    ne nadmudrujem se nego raspravljamo,za to služi forum?ili tu smiju doći samo oni koji misle isto :/

  14. #114
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    w latka, postoje pravila foruma, ali često ih novi korisnici ne pročitaju (myself included), pa ih se na to upozori. i sve 5. ne vidim potrebu da ti se ukazuje na mnoštvo foruma, kao da i sama za to ne znaš, kad možeš pisati i na ovom

  15. #115

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno


  16. #116

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno


  17. #117
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ja stvarno ne razumijem što tu nakon tooooliko ponavljanja nije jasno.

    MEĐUNARODNI PRAVILNIK O MARKETINGU NADOMJESTAKA ZA MAJČINO MLIJEKO:

    Roda je od rujna 2003. godina članica IBFANa - krovne asocijacija svih koji štite, promiču i pružaju podršku dojenju te podržavaju principe Međunarodnog pravilnika o marketingu nadomjestaka za majčino mlijeko. Međunarodni pravilnik su 1980. godine usvojile zemlje članice WHO, a ima za cilj zaštitu, promociju i pružanje podrške dojenju. Zbirka je to pravila postavljenih pred proizvođače proizvoda iz djelokruga pravilnika te zdravstvene djelatnike jer se smatra da tako delikatni proizvodi namjenjeni najmlađima ne smiju biti prepušteni slobodnom tržištu i agresivnim reklamnim kampanjama.
    Pravilnik se primjenjuje na marketing, i s njime povezane djelatnosti, slijedećih proizvoda: nadomjestaka za majčino mlijeko, uključujući i dojenačku formulu; drugih mliječnih, prehrambenih proizvoda i napitaka, uključujući i dopunsku hranu koja se daje preko bočice, kada se promiču ili prodaju ili na neki drugi način predstavljaju prikladnima, uz preinake ili bez njih, za uporabu kao djelomični ili potpuni nadomjestak za majčino mlijeko; bočica za hranjenje i duda. On se takoder odnosi na njihovu kvalitetu i informacije o njihovoj uporabi.

    U skladu s gore navedenim NIJE DOZVOLJENO:

    1. prodavati ili poklanjati adaptirano mlijeko na forumskoj burzi
    2. koristiti sličice bočica i dudica

    Molimo vas stoga kad komentirate prizvode iz djelokruga Pravilnika da to činite obazrivo, a u slučaju nedoumica kontaktirajte administratora.

    I malo proučite ovo
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...9&Tekst2ID=159
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=159&Show=2235

    Prijedlog:
    Možda bi bilo dobro napraviti popis tvrtki koje krše Pravilnik za nove korisnike. Nisu svi upoznati sa tom problematikom.

  18. #118
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    kao dokaz njihove jake kemije: pokušaj nekom od njih očistiti pećnicu, čisti bolje od Mr Muscola.
    Voda je najbolja, pogotovo za prvu godinu: vatica, mlaka vodica i gotovo.
    apricot dobro si ovo napisala, baš sam se nasmijala kako si sročila

    Ja isto koristim vaticu i mlaku vodu. U smokve bar svugdje ima vode :/

  19. #119
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Pa kak ti to pećnica izgleda kad ju ni vlažne maramice ne mogu očistit?
    Pa ono što mogu očistiti vlažnim maramicama ide i vlažnom krpom. Niš posebno.

  20. #120
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Mi peremo guzu toplom vodom i gazom običnom i koristimo tetra pelene i nije nam ništa teško. Čista guza bez osipa i ičega :D
    mame

  21. #121

    Početno

    Objavljivanje imena proizvoda na forumu NIJE NASILNA KAMPANJA; forum na svojoj razini može imati pravila za neobjavljivanje imena proizvoda, ali to nema veze sa spomenutim Pravilnikom. Tako da "šljivice" nisi u pravu. Ja inače koristim Johnsove maramice i super su..Imaju i one s aloe verom...

  22. #122

    Početno

    Koristim ih još od kad je mala bila u bolnici, znači od rođenja jer su i tamo tako koristili.Nikad nisam imala problema s tim.Kad je puno kakila kada je bila manja onda joj se guza znala upaliti i skuhala sam kamilice i oprala joj guzu-najbolji lijek-kamilica. I ne isušuje kožu kako neki misle, prvo treba isprobati a ne odmah skakati u zaključak. Sada kao da ja kažem kamilica mi isušuje kožu ne znači da će i nekom drugom..Svako ima svoj tip kože..Točno kao i mala djeca..Inače nisam znala koliko je dobro otuširat se dječjim "gelom" za tuširanje i namazati uljem..Fakat mi je koža mekana poput bebine..

  23. #123
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj kfunda prvotno napisa
    Objavljivanje imena proizvoda na forumu NIJE NASILNA KAMPANJA; forum na svojoj razini može imati pravila za neobjavljivanje imena proizvoda, ali to nema veze sa spomenutim Pravilnikom. Tako da "šljivice" nisi u pravu. Ja inače koristim Johnsove maramice i super su..Imaju i one s aloe verom...
    Gle, ja sam to ovako shvatila.
    Nije kršenje Pravilnika o marketingu nadomjestaka to što ti pišeš da koristiš nečije maramice.
    Već taj proizvođač, spomenut je mislim u prvih par postova pa je naziv editiran, možda to nisi vidjela, on je taj koji krši Pravilnik i pravilo je foruma da ga se spominjanjem njegova imena, ne treba dodatno reklamirati.

  24. #124

    Početno

    Ok, nisam ja kriva što neki ljudi ne znaju razmišljati. I onda oni koji nemaju pojma se slažu s onima koji još bolje ne shvaćaju. Treba se znati pročitati i shvatiti neke stvari a ne odmah druge napadati, koliko sam vidjela što su druge pisale. Za što služi forum? Da se informira o nekim stvarima, nauči, sazna, a ujedno da se i razmjene iskustva. A ne da se šuti.

  25. #125
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    kud prije ne vidjeh ovakav topic..
    w latka, hvala..

    nisam ni znala da su tako štetne maramice..
    ja sam od onih mama što ih koriste..

    a sad odoh potrošiti ostatak paketa na čisćenje nape i prelazim na običnu vatu i vodu..
    kako to nisam znala, glupsa, glupsa , glupsa..

  26. #126
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj kfunda prvotno napisa
    Ok, nisam ja kriva što neki ljudi ne znaju razmišljati. I onda oni koji nemaju pojma se slažu s onima koji još bolje ne shvaćaju. Treba se znati pročitati i shvatiti neke stvari a ne odmah druge napadati, koliko sam vidjela što su druge pisale. Za što služi forum? Da se informira o nekim stvarima, nauči, sazna, a ujedno da se i razmjene iskustva. A ne da se šuti.
    Anci je dobro napisala.
    kao sto je vec u nekoliko navrata objasnjeno, odredjeni proizvodjac vlaznih maramica je i proizvodjac nadomjestaka za majcino mlijeko te kao takav potpada u djelokrug Pravilnika.
    zbog toga su ta dva posta, u skladu s pravilima foruma, editirana.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    62

    Početno

    moje iskustvo sa vlaznim maramicama je katastrofalno. Doslovno su "sprzile "guzu, prave ranice. Trebalo je mjesec dana da zaraste. Nikada vise, nisam znala. Sada iskljucivo upotrebljavam kamilicu i vodu.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    24

    Početno

    s njima samo pokupimo kakicu s guze (kaka jednom na dan) i brišemo se čistom vodom

    što nije dobro za moje lice nije ni za njegovu guzu :D

  29. #129

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj lusilu prvotno napisa
    s njima samo pokupimo kakicu s guze (kaka jednom na dan) i brišemo se čistom vodom

    što nije dobro za moje lice nije ni za njegovu guzu :D
    zar si čistila lice sa vlažnim maramicama? :?

  30. #130

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    Citiraj lusilu prvotno napisa
    s njima samo pokupimo kakicu s guze (kaka jednom na dan) i brišemo se čistom vodom

    što nije dobro za moje lice nije ni za njegovu guzu :D
    zar si čistila lice sa vlažnim maramicama? :?
    ne usudim se al su stvarno praktične za pokupiti kakicu samo :D još kad ih 320 komada dobiješ za 35 kn :D

    sestra je sa svojom malom išla dr sa koma guzom pa ju je ovaj najprije pitao: koristiš li vlažne maramice?

  31. #131
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    zar si čistila lice sa vlažnim maramicama? :?
    da, kad se u jutarnjim satima voziš kući izvana i želiš uštedjeti pet minuta... onda u vožnji skidaš šminku vlažnim maramicama.
    i poslije te oči peku do suza :/

  32. #132

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    moram priznat da mi to zaista zvuči koma.baš po očima sa tim maramicama..... :/

  33. #133
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    moram priznat da mi to zaista zvuči koma.baš po očima sa tim maramicama..... :/
    hm, a po nježnoj dječjoj guzi

  34. #134

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    hehe,...mudra si....

  35. #135
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    da mudra, lija mi nije ni do koljena

  36. #136

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    haha svaka čast...

  37. #137

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno vlazne maramice

    mi ih koristimo i nemamo problema,za sad.neznam vjerojatno neke bebice imaju osjetljiviju kozu,pa reagiraju na sastojke maramica,i to je tak,nekome dobro,a nekome ne.dok rekla ako se pojavi osip ili crvenilo mazati kremom koja je bogata cinkom,obicno je jako gusta i bijela

  38. #138

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    joj enea i ja sam takvog mišljenja.ali večina tu kažu da su maramice nužno zlo i slično....mi nemamo nikakvih problema zboh maramica.

  39. #139
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi ih recimo izbjegavamo. Malenog kod prve jutarnje promjene pelene operem u umivaoniku koji je u njegovoj sobi za tu svrhu. Ostala preslačenja ga brišem s vlažnom tetra pelenom. Do nedavno sam ga kod svakog preslačenja isprala pod pipom, ali sad mi pokušava zbrisati, a i po zimi ima osjetljivu kožu na nogicama, pa mu se pogorša ako ga svaki čas močim. Maramice koristi baka koja ga čuva, jer čuva troje unučadi zajedno, pa joj je brže upotrijebiti maramice. Jedino za prvo jutarnje preslačenje inzistiram da ga se pere vodom, drugo progledam kroz prste (ili kroz maramice).

  40. #140

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno maramice

    neznam,ja ako primjetim da je malo guza crvena brisem sac vlaznom pelenom jedno vrijeme,ali ako idemo negdje najprakticnije su ma maramice,ko i svima naravno

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    359

    Početno

    sa oboje sam koristila vlažne maramice i to sve moguće vrste i nikad niti jedno nije imalo problema

    sve sam ih probala prvo i nikad me ništa nije peklo

    pa eto

  42. #142

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    evo da se uvjerim i ja sam probala 2 "testa"!prvo,probala sam maramice na sebi,ništa me nije peklo ili slične nuspojave.drugo,pokušala sam dio pečnice očistit maramicama a dio vodom.ono šta je otišlo sa maramicama oprala sam na drugoj strani čistom vodom.čak bez sredstva za odmaščivanje!sad ja neznam...osim toga nikad nebi bebu čistila maramicama neke nepoznate firme gdje ima recimo sto maramica u pakiranju a koštaju 15 kn!a vjerujte mi na tržištu svašta ima.samo maramice neke poznate firme koja radi i ostale proizvode za njegu beba!

  43. #143
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    S drugim djetetom bih maramice koristila ali zaista samo u iznimnim slucajevima... Previse je to kemije za tu finu njeznu kozu.. I tko zna kud ta kemija ide.. Da li to utjece na njihove spolne organe, buducu plodnost itd. To ne mozemo znati - to cemo znati prekasno

    Tako da moja razmisljanja idu u smjeru smanjivanja na apsolutni minimum

  44. #144
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    anchie, ja upravo tako: maramice koristimo samo za kakanja van kuće. za sve ostalo, tu je... lavabo. ili jednostavno čista pelena ako se samo popiškio, bez pranja i brisanja.

    čak i ako zanemarimo kemiju, pećnice i skidanje šminke... ovako sam uštedjela lijepu količinu novca.

    /općenito s drugim djetetom skužiš da ti ne treba cijela gomila mamipara - kremica, šamponića, maramica, kašica... nastavi niz /

  45. #145
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj w latka prvotno napisa
    osim toga nikad nebi bebu čistila maramicama neke nepoznate firme gdje ima recimo sto maramica u pakiranju a koštaju 15 kn!a vjerujte mi na tržištu svašta ima.samo maramice neke poznate firme koja radi i ostale proizvode za njegu beba!
    ajme w latka, nemoj se molim te uvrijediti, ali stvarno si naivna

    nemoj misliti da poznate firme rade proizvode za bebe kako bi bebe uživale u njihovom korištenju, naravno da ih rade zato što znaju da ih mogu dobro prodati i još bolje naplatiti. nemoj misliti da u njih stavljaju samo nježne sastojke i da ručno beru i prešaju bademe da binapravili visokokvalitetno bademovo ulje koje se koristi u nekim maramicama. naravno da koriste najeftinije sastojke, zato što tako zarade hrpu love. a to što su proizvodi poznatih marki skuplji od ostalih, to je uglavnom zato što plaćaš ime


    a i sama si rekla:
    Citiraj w latka prvotno napisa
    pokušala sam dio pečnice očistit maramicama a dio vodom.ono šta je otišlo sa maramicama oprala sam na drugoj strani čistom vodom.
    dakle, maramice ti ne trebaju, ni za pećnicu ni za guzu
    sam još jedno pitanje, kad si očistila pećnicu vlažnom maramicom, jesi poslije isprala običnom vodom ili nisi?

  46. #146

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    joj nemojte iči tako daleko da če djeca postati u odrasloj dobi neplodna jer ste im guzu čistile vlažnim maramicama! :? slažem se sa tim da se ne korištenjem maramica ušpara dosta novaca,to priznajem.zašto smatrate da je kemija nešto loše!?ja sam kemičar po struci i jako dobro znam o kemiji,sve oko nas je kemija.kemija se događa i u loncu dok kuhate ručak,sva ulja su kemija(bademovo,maslinovo,....),sve je oko nas kemija i da je nema nebi bilo ničega...pa ni platnenih pelena na kraju krajeva....ako me razumijete šta želim reći!a da sam naivna,možda jesam malo.ali sto komada maramica za recimo 15 kn,koje smrde ko vrag....e to ipak nebi koristila za bebe.ove poznatijih marko su isto kemija...ali ipak nisu ko ove 100 za 15 kn...vidi se i po opipu kad ih uzmete u ruku.o mirisu da ne pričam...

  47. #147

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    gledaj,sto ljudi sto cudi,kak se veli,ja mislim da svaka mam zna sta je najbolje za njezinu bebu,zato koristi sta mislis da je najbolje za vas,ja se drzim toga,pogotovo ako ne smeta,uzivaj

  48. #148
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    koristila sam mokre maramice (i jos ih koristim) za svu djecu. koristila sam valjda sve moguce dostupne na trzistu. ne mislim da su nesto nezamjenjivo, smatram da je voda neuporedivo bolji izbor za njegu djetetove guze al eto, ja sam prilicno lijena i komotna pa su mi maramice prakticne...

  49. #149
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    eh, moja w latka...
    tako se govorilo i o jednokratnim pelenama...
    pa kakvo zlo napraviše

  50. #150

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Enea prvotno napisa
    gledaj,sto ljudi sto cudi,kak se veli,ja mislim da svaka mam zna sta je najbolje za njezinu bebu,zato koristi sta mislis da je najbolje za vas,ja se drzim toga,pogotovo ako ne smeta,uzivaj
    tako je,ni jedna mama neče raditi nešto šta vidi da njenom djetetu ne odgovara.da ja uočim neke probleme u vezi maramica odmah bi ih prestala koristiti.ja osobno nisam tip da bebu držim iznad umivaonika i perem guzu,ili namačem vatu u vodu...ko je spretan i ko želi i misli da je tako najbolje,ok.nama je jednostavnije sa maramica uz napomenu da nemamo negativna iskustva.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •