Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Trojke i jaslice/vrtić

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno Trojke i jaslice/vrtić

    Zanima me kad ste svoje trojke dali u jaslice tj vrtić? Jeste li čekale pune 3 godine ili su išli prije? Ako ste ih dali u jaslice prije treće godine jeste li to napravili iz financijskih razloga ili? Kako su reagirali na jaslice/vrtić? Pretpostavljam da nisu imali problema sa privikavanjem tj. socijalizacijom jer su od početka navikli na društvo.
    Jeste li imali kakve prednosti pri upisu s obzirom da imate troje djece odjednom za upisat?
    Trojke su neurorizična djeca, to znamo. Zanima me koliko ih je kod vas visoko a koliko nisko neurorizično? I da li je neko od vaših trojki imalo febrilne konvlzije i ako je kako je bilo kad su krenule jaslice/vrtić? Jesu li temperature bile češće i jesu li se možda konvulzije ponovile?
    Puno pitanja a glava u balunu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    hej! moji klinci će tek na jesen u vrtić tak da nemam još iskustva s tim. iako sam rekla da će ići brzo, najradije bi ih još ostavila doma. što se tiče adaptacije, nadam se da neće biti jako bolna. to što je njih troje uopće nemora značiti da će sve lako proći. ja se malo bojim za R, jaaako je senzibilan. svaka bolest ga baci dva, tri koraka unatrag u ponašanju, jako se boji nepoznatih osoba.
    plačanje... ako je troje djece u vrtiću istovremeno, u vž se plaća 600+ 400+ 400 kn....obzirom da ih je troje ima se prednost kod upisa.
    neurorizičnost...iskreno, uopće nemam poima ko je kakav. ni u jednom nalazu im to ne piše. idemo uskoro neuropedijatru na redovnu kontrolu pa ću je pitati.
    konvulzije...hvala bogu nemam iskustva s tim.

  3. #3
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    prevrti malo postove od modesty blaze...ona ima tri mala sunašca koja su prošla i čuvalice i jaslice, vrtiće... (mislim, još su u vrtiću)...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •