Stranica 2 od 15 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 716

Tema: Ovaj forum je postao...

  1. #51
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    i stvarno mi je bez veze da se stvari pojednostavljuju kroz odnos "stare forumašice-nove forumašice". reakcije dolaze na napisani tekst, a ne na dužinu staža na forumu.
    neću komentirati situaciju o kojoj se govori jer nisam upućena,
    ali ovu boldanu "varijablu" nikako ne treba zanemariti

    (i ja sam na jednom forumu "stara forumašica" )

  2. #52
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa
    ali ovu boldanu "varijablu" nikako ne treba zanemariti

    (i ja sam na jednom forumu "stara forumašica" )
    ja bi samo napomenula da je to kako se osijecamo kad smo na forumu, velikim dijelom nasa odgovornost.

    naravno da cure koje su tu duze lakse komuniciraju jer se vec dobro poznaju, i postoje neke "interne" sale koje su nastale tko zna kad i kako, u kojim raspravama, i da se ponekad cini tesko sve pohvatat i uklopit se, posebno ako imas drugacije misljenje i iskustva, ali boze moj, treba bit otvoren cut i reci svoje misljenje pa naci svoje mjesto pod suncem

    kavin je to jos ljepse srocila.

  3. #53
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    naravno da cure koje su tu duze lakse komuniciraju jer se vec dobro poznaju, i postoje neke "interne" sale koje su nastale tko zna kad i kako, u kojim raspravama, i da se ponekad cini tesko sve pohvatat i uklopit se, posebno ako imas drugacije misljenje i iskustva, ali boze moj, treba bit otvoren cut i reci svoje misljenje pa naci svoje mjesto pod suncem

    kavin je to jos ljepse srocila.
    Lijepo si to rekla.
    Tako i ja mislim.
    A i na onoj temi (...) cure su se malo zachatale, nije to bilo usmjereno andrijani.
    Meni se ne sviđa kad neke od novih forumašica jako teško prihvate nešto što im se savjetuje. Napisao si nešto na javnom forumu, tvoji postovi su otvoreni za komentare. Ne mislim na vrijeđanje, da se sad netko ne zakači na ovo.
    Ali, zašto je tako teško prihvatiti što ti netko kaže.
    Pa nerijetko možemo čitati odgovore: Ma presmiješne ste mi, ma što vi tu pričate, u kojem stoljeću živimo... itd itd.

  4. #54
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    [nije to bilo usmjereno andrijani.
    .

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Citiraj Imga prvotno napisa
    ali nakon janjeta i na jogurt pušem
    Mene ovo zanima...
    cccc Maslačkice, a kažeš da si ovisna o forumu
    vidim da nisi pratila lik i djelo dotične forumašice

    a što se tiče novih i starih, ih
    ja sam se k'o "nova" isto zakačila s jednom "starom"
    sve to ide u rok službe, nauči se čovjek što, gdje i kako može napisati

    o sektaštvu sam se već prije izjasnila

  6. #56
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    a što se tiče novih i starih, ih
    ja sam se k'o "nova" isto zakačila s jednom "starom"
    svekrva i snaha...

  7. #57
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    Citiraj melange prvotno napisa
    ali ovu boldanu "varijablu" nikako ne treba zanemariti

    (i ja sam na jednom forumu "stara forumašica" )
    ja bi samo napomenula da je to kako se osijecamo kad smo na forumu, velikim dijelom nasa odgovornost.
    naravno da puno ovisi o osobi kako će se snaći u nekoj situaciji ili interakciji, ali ne bih to nazvala njenom odgovornošću.

    mislim da je veća odgovornost na "starosjediocima" kako će se postaviti prema pridošlicama (pod uvjetom da pridošlice ne dolaze u nekoj nabrijanoj maniri)

    ponekad se jednostavno zaredaju nesporazumi i onda je najteže biti onako selektivan kako je netko opisao na prošloj stranici (a i dosadi ako većinu vremena većinu izjava moraš filtrirati i neutralizirati - ne prozivam nikoga, govorim općenito.)

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Imga prvotno napisa
    a što se tiče novih i starih, ih
    ja sam se k'o "nova" isto zakačila s jednom "starom"
    svekrva i snaha...
    pa da
    dođeš u nečiju kuću živjeti i normalno da ne pašeš baš svim ukućanima
    poglavito ne svekrvi

  9. #59
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Citiraj Imga prvotno napisa
    ali nakon janjeta i na jogurt pušem
    Mene ovo zanima...
    cccc Maslačkice, a kažeš da si ovisna o forumu
    vidim da nisi pratila lik i djelo dotične forumašice
    A joooj, a jesam, majke mi! Samo što čitam teme koje se tiču odgoja, dojenja, poroda itd.
    Sinoć je bio izuzetak što sam čitala topik .... inače čim vidim da se baš skrene s teme ne čitam više...

    A sve mi se čini da se nešto desilo oko 10-11 mjeseca...ima jedan period od 2 sedmice kada nisam bila baš na forumu i oko N.G. i ono što mi se desi je da kad skontam da se negdje nešto "poćerupalo" dok ja stignem moderatorice naprave svoj posao i baš ono zanimljivo izbrišu...

    Koji je nick janjeta? Samo janje? da tražim kad mi niko neće reći

  10. #60
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    meda, mislim si: pa šta me sad kvota?
    skužih

  11. #61

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    maslačkice: malo janje

  12. #62
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja mislim da trebamo anketu!
    Da li se stare okome na nove

  13. #63
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    melange slazem se sa svime.

    naravno da je na onima koji su tu duze da pirhvate one koji su tek dosli, ali ima i ovoga sto Anci pise. pa nedavno sam i ja bas od "nove" forumasice procitala zgrazajuce komentare, a kad se lijepo objasnilo ne prihvaca nego se osjetila ugrozenom

    i mislila sam na odgovornost za svoje osjecaje, ko sto inace mislim da smo najvecim dijelom odgovorni za to kako se osijecamo, hocemo li se osijecat napadnutima ili prihvacenima, na to sam mislila, tj. na to sto cemo sa tim osjecajima koji nam se pojave.

  14. #64
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Ja mislim da trebamo anketu!
    Da li se stare okome na nove
    ma jok.

    zasebni pdf podrške (s naglaskom na podrške ): nove forumašice - (što bezbolnija) adaptacija

  15. #65
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj ninolina32 prvotno napisa
    Primjetila sam i podheb... na moj post o tome što sam gledala "sex i grad" dok sam uspavljivala dijete, ali
    Moram napisati da ovaj forum baš nije tako prijateljski raspoložen kako se predstavlja (čast izuzecima) :/ . Ja imam zaista mali broj postova i nova sam ovdje ali.... osjeti se ono nekakvo podbadanje kad pitam nešto što je meni nepoznanica (opet ponavljam-čast izuzecima!).
    Kad sam se tek registrirala moram priznati da sam postove od MC čitala sa velikim uživanjem i mogu čak reči, strahopoštovanjem jer je uvijek pisala razumljivo, pametno.... i sve to uvijek popračeno sa puno argumenata za ili protiv :D , ali sada.... (ali ne zato što me doslovce napala zbog serije, to sam primjetila i u nekim postovima prije koji nisu bili namijenjeni meni)...
    Eto samo sam to htjela napisati....
    draga ninolina, a i ostale novopridošle forumašice

    u svim svojim žalopojkama (koje sigurno s pravom izričete) jedno zaboravljate - sve smo mi jednom bile nove, na nekom forumu. sve smo bile izgubljene u moru internih fora, neshvaćene od starijih forumašica, a nekad smo znale i same poneku glupost izvaliti. i ismijane, i napadnute i ignorirane (znam oficijelno za dvije osobe koje mene ignoriraju, a koliko ih je još, ihaj!). meni je ovo negdje sedmi forum i na svakome sam (koliko god sam godinama sve više kužila "pravila igre") doživjela vatreno krštenje! i to dok sam bila tek novajlija na internetu prilično ružna, a ni ovdje, među divnim kućanicama, cosleepericema i dugodojilicama nisam bila pošteđena ni ponekog ružnog posta... džaba sav oxitocin

    neki nas obožavaju, nekima se diže kosa na glavi kad ugledaju naš nick, i svaka je u svom forumskom stažu izvalila neku glupost koja joj se i dan danas krpi. i svaka od nas je krenula sa 0 postova. vremenom svatko nađe svoje mjesto pod forumskim suncem i svaka nađe svoje istomišljenice i svoj krug prijatelja. i tako treba biti.

    smatram vas dovoljno zrele i pametne da se znate uhvatiti u koštac sa napisanom rječju, posebice kad se radi o odgovoru na prethodno vaše ispisane riječi. ako pretjeram(o) uvijek su tu adminice.

    ninolina, iskreno sam napisala što mislim, ne iz razloga da ti oponiram ili da te ismijavam, nego iz brige prema tvom djetetu. iz istog razloga bih volila da meni sutra netko veli da nešto radim krivo. zato smo tu.

    a ponekad malo i zatulumarimo. trebala si nam se pridružiti

  16. #66
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    melange slazem se sa svime.

    naravno da je na onima koji su tu duze da pirhvate one koji su tek dosli, ali ima i ovoga sto Anci pise. pa nedavno sam i ja bas od "nove" forumasice procitala zgrazajuce komentare, a kad se lijepo objasnilo ne prihvaca nego se osjetila ugrozenom
    eee. zato sam rekla pod uvjetom da pridošlice (bez negativnih konotacija na tu riječ) dolaze u ne-nabrijanom tonu. (makar se ovo "neprihvaćanje objašnjenja" može primijeniti i na nove i stare )

    i mislila sam na odgovornost za svoje osjecaje, ko sto inace mislim da smo najvecim dijelom odgovorni za to kako se osijecamo, hocemo li se osijecat napadnutima ili prihvacenima, na to sam mislila, tj. na to sto cemo sa tim osjecajima koji nam se pojave.
    sve pet

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    vala, iks na emsu

  18. #68
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    a ponekad malo i zatulumarimo. trebala si nam se pridružiti
    X



    kad sve pohvatas vidit ces da su sale bile najvise na nas racun

  19. #69
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    vala, iks na emsu
    jel to znači da ju križaš (s popisa)?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Imga prvotno napisa
    vala, iks na emsu
    jel to znači da ju križaš (s popisa)?
    iju, što ti je, pa nemam ja ignore listu

    ajmemeni, začetat ćemo i ovaj topic

  21. #71
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Dobro onda, jesam ja nova ili stara?

    Ne sjećam se (ispravite me ako griješim) da sam ikada imala neki okršaj s nekim, bilo "novim" ili "starim" i neko vatreno krštenje...
    ...uvijek sam se potrudila prvo pročitati/informirati se u već napisanom prije negoli sam nešto bubnula ili pitala.
    Nekako sam jedno vrijeme "snimala" kako tko diše i prema tome se dalje ravnala.
    Nikada mi nisu bile jasne "nove" forumašice, tek registrirane na forum, pa odmah idu sa nekim napadima i vrijeđanjima.

    Priznajem da za puno stvari nisam imala pojma dok nisam počela pratiti ovaj portal i forum,
    isto tako imam osjećaj ( a možda se varam ) da sam sve saznala/naučila/prihvatila na lakši način, bez nekih napada, sramoćenja ili štajaznamčega.

  22. #72
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ti si prošla godinu.
    Već si produžena

  23. #73
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Ti si prošla godinu.
    Već si produžena
    da da, i na našoj mliječnoj stazi.

  24. #74
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    m. courage ovo sa ignoriranjem od strane nekih forumasica...ili te cak skresu dok si reko keks... Tesko im napisati 'sretan rodjendan' ili 'slatka su ti djeca'

    8) hu t hel kers?

  25. #75
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Mejra's mommy prvotno napisa
    Tesko im napisati 'sretan rodjendan' ili 'slatka su ti djeca'
    zar se i zbog ovoga nekome može predbaciti :shock:
    totalno, totalno nefer!

  26. #76
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Mejra's mommy prvotno napisa
    Tesko im napisati 'sretan rodjendan' ili 'slatka su ti djeca'
    zar se i zbog ovoga nekome može predbaciti :shock:
    totalno, totalno nefer!
    Ne svakome... ma ne radi se o tome... ovo je bio samo jedan primjer...rijec je o ignoriranju...ili kao sto rekoh ako vec nesto napisu onda ko sto bi vi rekle budem u bedu...jel se tako kaze?

  27. #77
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj Mejra's mommy prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Mejra's mommy prvotno napisa
    Tesko im napisati 'sretan rodjendan' ili 'slatka su ti djeca'
    zar se i zbog ovoga nekome može predbaciti :shock:
    totalno, totalno nefer!
    Ne svakome... ma ne radi se o tome... ovo je bio samo jedan primjer...rijec je o ignoriranju...ili kao sto rekoh ako vec nesto napisu onda ko sto bi vi rekle budem u bedu...jel se tako kaze?

    isuseboze - ako ce se stvarno netko zbog toga osjecat ignoriranim ili stovec :shock: :shock:

    ja valjda ne otvorim ni 2posto topica na cestitanjiima i predstavljanjima :/

  28. #78
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    a i ono o ignoriranju i "preskakanju" necijih postova


    od prvog dana sam na forumu (i onom prije njega i onom prije i koliko ih je bilo ) i eno moj topic na "admin vam pomaze" - od utorka tamo sjedi - nula odgovora

    mam cu se sad naizvrijedjat i izdeprimirat

  29. #79
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    E upravo tako...citate kako vam se svidja post pa onda po osobi...procitajte ponovo u cemu je poanta.

  30. #80
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Ma na nekom drugom forumu (americkom)je bila tema o tome kako neke forumasice stvore viritulno prijateljstvo i ponasaju je 'coporski'. Znaci brane jedna drugu, uvijek podupiru, skacu skupa po drugima, ignoriraju ostale postove ili cak pljuju po neistomisljenima...sto je ovdje i tema...


    i vi fakat sve shvatate bukvalno...haj dosta sad...odo vas i ja ignorirat...

  31. #81
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa

    isuseboze - ako ce se stvarno netko zbog toga osjecat ignoriranim ili stovec :shock: :shock:

    ja valjda ne otvorim ni 2posto topica na cestitanjiima i predstavljanjima :/



    Ja nisam ziher pol godine znala uopće da postoje predstavljanja.
    Pa kad sam skužila nisam mogla vjerovat. Ni na čestitanja ne stigne danima. Onda nekad malo nadoknadim da ne budem nepristojna ali počesto ne. I nadam se da mi se to ne zamjera jer bi bilo bedasto.

    Puno je važnije kako netko odreagira svojim pisanjem na nekoj temi. Najviše mi o osobi govori kad pišemo o stvarima u kojima se malo razlikuju mišljenja.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    57

    Početno

    Slućajno sam naišla na ovu Temu (tražeći nešto sasvim 10to), ali sad kad sam već tu, budem i ja napisala svoje "osjećaje"

    Ja sam jako, jako nova pisalica, ali dugogodišnja čitalica.

    Logirala sam se nakon što smo posvojili Djevojčicu pa sam svoje iskustvo htjela podijeliti sa curama na "posvojenju"....

    Ali moram priznati, da se slažem sa onima koji pišu da postoje STARE/ NOVE forumašice i da se tako i odnosi prema njima.

    Ja sam to doživjela na Posvojenju (što djelomićno na svojoj koži (ignoriranjem i nezainteresiranošću), što ćitajući jedan topić od Forumašice čiju "privatnost" su proslijeđivali okolo ko na pijaci) Ja vjerujem da su one stare više povezane, duže se znaju, upoznale su se u živo "postale jedno" pa sve dijele (što "sazna jedna, odmah mora i njih još 20tak).

    Meni se to osobno ne sviđa, ali šta je-tu je, nitko me ne tjera da pišem , to je moj vlastiti izbor, samo traba naći načina da se uklopi.
    ALI DA NE BI BILO ZABUNE IMA I ONIH DIVNIH LJUDI KOJIMA KAPU SKIDAM

    Nadam se da mi nitko neće zamjeriti na upadanju

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    srbija
    Postovi
    586

    Početno

    ovo cepkanje posta je jako ruzno.
    za mene, cak ruznije od vredjanja.
    znam, to se radi na svim forumima.
    polako prihvatam.
    jest, ta buduca pedijatrica zove se anamarija,
    aleksandra70vanja, izvini sto joj nadenuh tvoje ime.
    apricot, ja sam ti jako zahvalna za tvoju pomoc i savete.
    ne samo za kuhinju,
    vec i za druga tvoja pisanija po ovom forumu
    tokom ovih godina sto vas citam.
    i jos gomili zena ovde, ne delim dal su stare il nove.
    foruma gde cete naci servisne informacije ima brdo
    ovakav se izvaja u moru.
    treba takav i ostati. svim rodama

  34. #84
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj djuma prvotno napisa
    licno se ne mogu zamisliti u situaciji
    gde se moje dete, uz moj nadzor
    povredilo do te mere
    da mora na operaciju.
    meni je ovo, npr.totalno osuđujuće, neprimjereno i zbilja jako jako ružno.

  35. #85
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Dobro onda, jesam ja nova ili stara?
    kad sam došla, meni su svi koje sam zatekla a da su došli dalje od predstavljanja bili potpuno jednaki starosjedioci. ja sam dala sve od sebe da se uklopim jer znam kako to ide, pazila sam na pravila i držala se bontona internetskog. pa sam opet imala svoje "vatreno krštenje" ili barem ono što sam ja doživljavala kao takvo.

    bez toga jednostavno ne ide. onda skužiš na koga i na što treba pazit.

    potpis na onu autocenzuru, tkolijebiopametan. upravo se autocenzuriram da ne bi ko šiznio na mene

  36. #86
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja sam se i na ovom i na nekoliko drugih foruma osvjedocila da funkcioniraju isto kao i real life - ima nas svakakvih...

    Prema tome, ako mi se neka tema ili rasprava ne svidja, uglavnom zaobidjem (trudim se, ne mogu se uvijek suzdrzati, svrbi me jezik i koji put pozalim ukljucivanje u raspravu) i to je to...

    A svatko tko se ulogira mora biti spreman na to da drugi ljudi drugacije misle. I da ce ga suditi prema 2-3 ne uvijek spretno napisane recenice.

    Ne podrzavam forumsko cerecenje (vec sam i prije znala to napisati) ali jedini bijeg od toga je zaobilazak takvih tema. Bar za mene.

    Forum je forum - 100 ljudi, 100 misljenja!

  37. #87
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    Citiraj djuma prvotno napisa
    licno se ne mogu zamisliti u situaciji
    gde se moje dete, uz moj nadzor
    povredilo do te mere
    da mora na operaciju.
    meni je ovo, npr.totalno osuđujuće, neprimjereno i zbilja jako jako ružno.
    a ja bih rekla da nije.
    opet vrelu vodu na moj mlin: ja pijem mlaki **scafe :poklapaseušima:
    a kad pijem vreli čaj, stavim ga na sredinu visokog stola. neke stvari se mogu predvidjeti i spriječiti, ali ako se već i dogode, neću čestitati onome tko je dozvolio da se to dogodi. tako su i neki ljudi ostavili bebu u autu, pauk ju je odnio zajedno sa tim autom, pa su se svi zgražali. pa jel i to primjer "može se svakome dogoditi"???

    da se moje dijete ozbiljno ozlijedi, a ja sam to mogla spriječiti, ne bih tražila tapšanje već bih nešto pokušala naučiti. a pedijatricu bez specijalizacije neću ni komentirati. mislim da se na studiju medicine jako dobro zna tko je specijalist a tko je dr opće medicine (ma i za to treba specijalizacija, mislim). i u medicini je jako izražena hijerarhija, pa se ne možeš praviti da to ne znaš.

    inače, što se tiče marije, nisam primijetila da je netko bio tako grozan prema njoj, daj rinama linkaj tko i gdje? prije bih rekla da ima neke svoje razloge za povlačenje, koje ne mora nikome objašnjavati.

    i da, bio je super tulum, na kome je sudjelovala i svimbalo, a sad vidim na drugom topicu spominje raspojasane babe. svimbalo, tu i sebe ubrajaš, ili?

  38. #88
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    i da napomenem da obožavam djumin stil pisanja u slobodnom stihu

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Joe, pretpostavljam da je nemoguce nesto nauciti i traziti podrsku?

  40. #90
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    ma naravno da nije nemoguće ( i tebi)

    a ako si vidjela onaj drugi topic, možeš pročitati da sam ja ženi dala podršku, i podijelila i svoje iskustvo. s jedne strane ne želim nikome stavljati sol na ranu, s druge NE MOGU čitati o tome da se to "događa", što je kao ok?

  41. #91
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    i još da se nadovežem na uvodni post, vidim da je rinama skinula avatar, po čemu zaključujem da planira otići sa foruma- RINAMA NE ODLAZI! Ti si mi jedna od dragih forumašica, južina je, daj se ispuši i ostani!

  42. #92
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Mislim da ovdje svatko svjesno napiše što misli i treba se s tim nositi, samo je problem jel ova i ona strana imaju isto mišljenje, smisao za humor i sl.
    A znamo da je i u real lifu teško naći istomišljenike, pa kako onda ovdje nebi došlo do trzavica i ostalog.

    Ako se želi tako nešto izbjeći zaobiđeš temu i gotovo, a svi oni koji žele iznesti svoje mišljenje ( što podržavam ) i argumentirati ga pred "grupom" onih koji drugačije misle moraju biti spremni na malo muke, jer nitko nije jednom rečenicom ( iliti postom ) promijenio svijet niti način na koji on funkcionira.

    Mislim da ovdje ako i tražiš savjet moraš biti otvoren na brdo različitih solucija i odgovora ( kako je netko spomjenuo 100 ljudi - 100 čudi ) i u tome svemu naći ono što ti smatraš prikladnim, a s druge strane da netko i pobija moje argumente ili bi se "bacila na glavu" tj. u koštac s tim ili totalno odustala od objašnjavanja.

  43. #93
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    nisam skužila točno o čemu se radi - govorimo li o postu na temi dječje zdravlje o bebi koja se opekla?
    Ako da onda su mi neki komentari forumašica apsolutno suvišni - a nisam čitala do kraja.

  44. #94
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    ...
    i da, bio je super tulum, na kome je sudjelovala i svimbalo, a sad vidim na drugom topicu spominje raspojasane babe. svimbalo, tu i sebe ubrajaš, ili?
    Joj, bojala sam se ovog!
    Na kraju rečenice sa raspojasanim babama trebao je stajati
    Ali moj laptop kod kuće ne prihvaća smajliće osim na kraju rečenice koju tada pišem :/ (moram se o tome informirati na admin vam pomaže), pa kad sam naknadno uočila propust, bilo je kasno za ispravak, ali sam si baš pomislila da bi moglo biti krivo shvaćeno-a trebalo je biti duhovito
    Upravo je ovakav (nasreću benigni) slučaj primjer kako se nehotice u forumskoj komunikaciji može biti krivo shvaćen!
    Da podebljam-svim "raspojasanim babama" sa tog već legendarnog tuluma veliki , žao mi je ako je ta moja rečenica još koga upikla u oko, moje su namjere bile čiste
    Joe

  45. #95
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Trebala bih se citirati kakao kažem da je onaj moj predzadnji post sve od mene na ovom topicu
    Stvarno sam personifikacija nedosljednosti, tko će mi ikad više vjerovati?

  46. #96
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    sorry, i meni je južina, možda najbolje da se danas isključim s foruma





    (yeah, right)

  47. #97
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    joe, bura je! Burno je vrijeme!

  48. #98
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    onda nemam opravdanje

  49. #99
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    od prvog dana sam na forumu (i onom prije njega i onom prije i koliko ih je bilo ) i eno moj topic na "admin vam pomaze" - od utorka tamo sjedi - nula odgovora
    zato što se nakon određenog broja postova (khm) očekuje da sve znaš i ne očekuje se da ćeš postati na pdfu pitajte admina ( )


    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Ali moj laptop kod kuće ne prihvaća smajliće osim na kraju rečenice koju tada pišem
    nije do tvog laptopa nego do postavki foruma, ako ga hoćeš staviti negdje unutar teksta, moraš ručno utipkavati ili kopirati


    inače, jako jako mi je žao što nisam bila na rodi kad sam pisala seminar o forumaškoj komunikaciji

  50. #100
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno Re: Ovaj forum je postao...

    Citiraj rinama prvotno napisa
    ....razočarajući.

    U zadnje vrijeme kad krenem čitati bilo koju temu dođe mi zlo. Najviše od svega iritira me ponašanje prema forumašicama sa malim brojem postova, tek pristiglim, otvore neku temu, a horda "starih" izrešeta je, a ona jadna više nezna kaj piše, pa saspe i kaj treba i kaj netreba, pa je na kraju ismiju, otprate :shock: , i . A mnoge od njih se više nikada ni ne jave.
    Sramota.
    Mislila sam da su ovdje svi dobrodošli, da se svima može i u ljepšem tonu objasniti neke stvari. Zanimljivo je kako se sve naglo "opametimo" kako nam broj postova raste i sve postanemo savjesne, upućene, znamo sve o autosjedalicama, o dojenju, o hodalicama....
    Nemogu vjerovati. Nema ovdje više ništa ljudsko, izgubila se ona draž.
    I nikako nisam mogla shvatiti zbog čega su se neke forumašice pozdravile sa ovim forumom (Luna Roco,maria 71,ronin...) i prestale se javljati, a čitajući kako ste "oprale" ovu ženu kojoj se dijete opeklo na vruću kavu, shvatih da se neka nova struja uvukla u ove redove.
    Sve neke pametnice.
    Pa eto i vama jedan :shock: i jedan i za kraj, jer ste stvarno katastrofa. Ovdje nitko ne navraća bezveze, svak nosi neki svoj križ, a kako suosjećamo sa nečijom situacijom, ustvari govori kakvi smo ljudi ili neljudi u biti.
    rinama eto ja sam jedna mlada nedavno pristigla forumašica. I ovo o čemu pričaš djelomično je istina, ali ja to ne gledam tako negativno kao ti. Kao i u životu, kada dolazim u novu brojniju sredinu ovdje sam došla sa oprezom i sa spoznajom da ima puuuno onih koje su tu već doma. Bilo je svega i doživljavala sam da mi netko i spočitne mali broj postova pa kao štajaznam o svemu. Ali meni je to normalno. Na takve zlobne komentare nisam iodgovarala. Istina sada da, ali i ja se vodim autocenzurom iako su mi postovi hrabriji nego na početku. Ali meni je opstanak ovdje malo i do karaktera, jer zašto bih zbog nekoga tko si umišlja da zbog par tisuća postova može meni skresati svaštau meni izazvao osjećaj da nisam dobrodošla.
    Sami gradimo svoj ugled i sami se ovdje logiramo.
    I zar kad netko upozna nekog novog ili dođe prvi dan u firmu gdje radi puno ljudi, pa zar prvi dan odmah počneš ajde svi u ..., i ti tamo šta buljiš..., i šta me gledate... Ja mislim da ne. Samopouzdanje raste sa svakim novim radnim danom. Neki se u tom poduzeću prema tebi postave kao prema balavici, neki te prihvate.A sama trebaš raditi na sebi i svom opstanku. I naravno da sam nakon skoro 800 postova postala hrabrija, i ne dam da mi svatko kaže svašta i da sam upoznala kako bi post koje forumašice mogao izgledati.
    Ja isto mislim da se događa to što govoriš, ali ne vjerujem da je zlonamjerno, i smatram to normalnim kako u stvarnom životu, tako i u ovom virtualnom.
    A tko se sa time ne može nositi, a lijepo log out, i mirna duša.
    Meni je razočaravajuće to što velika većina forumašica ne pročita ni slova od pravila, pa dođe ovamo i sama izazove buru postova koji djeluju kao da ju je netko isprašio. Jer doći i na prvom postu pitati koje je AD najbolje i još spomenuti ime...
    To je samo dokaz da se pravila ne čitaju. A da se čitaju bilo bi od prvog posta manje nesporazuma.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •