Stranica 4 od 15 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 716

Tema: Ovaj forum je postao...

  1. #151
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    mene je uvijek nakon ovakvih tema nekako strah, već vidim rode kako vijećaju i ukidaju nam odmah sve teme i nedaj bože pdf-ove koji nisu ultra jako najozbiljniji. i sutra otvorim forum, a sve pod ključem. :/

  2. #152
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj njumi prvotno napisa
    forum je postao jedan veliki offtopic i sve manje predstavlja udrugu i ime rode; da ZNAM da forum i udruga nisu spojeni pupčanom vrpcom, da, ZNAM da mišljenja forumašica ne reflektiraju mišljenje udruge, ali uz par tema (dvije? tri?) ovaj forum blati udrugu u njeno ime
    ne znaš, ostatak tvog posta to dokazuje

    to što kažeš da "znaš" je samo deklarativno

  3. #153

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Forum je oduvjek isti. Nista bolji ili gori nego sto je bio prije sedam godina. Samo se malo postava promjenila.

  4. #154
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj disciplina prvotno napisa
    mene osobno je više zasmetalo što se na topicu koji se zvao rozi zid i uvaljena majka čini se protegla rasprava na 15 stranica
    a topic o pedofilima u susjedstvu jedva 50-ak postova
    joj, hvala što si me podsjetila :D
    idem podignuti topic i staviti fotke; nije još sve gotovo, ali se nadam kako će me razgaljene forumašice, (koje od mene očekuju neku milost), inspirirati na dovršenje.

    zauzvrat... neću na njih vikati na Rasprodaji.
    ili već nešto...

  5. #155
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    disciplina, molim link - pretražnik mi ništa ne izbacuje na rozi zid ni na uvaljena majka, a nije da se ne trudim :?

  6. #156
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj disciplina prvotno napisa
    mene osobno je više zasmetalo što se na topicu koji se zvao rozi zid i uvaljena majka čini se protegla rasprava na 15 stranica
    a topic o pedofilima u susjedstvu jedva 50-ak postova
    joj, hvala što si me podsjetila :D
    idem podignuti topic i staviti fotke; nije još sve gotovo, ali se nadam kako će me razgaljene forumašice, (koje od mene očekuju neku milost), inspirirati na dovršenje.

    zauzvrat... neću na njih vikati na Rasprodaji.
    ili već nešto...
    Ti više ne vičeš, ja sam preuzela palicu

  7. #157
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Evo jedan plastični primjer :
    Citiraj apricot prvotno napisa
    ali se nadam kako će me razgaljene forumašice, (koje od mene očekuju neku milost)
    Ja, ja!
    Ne čini li ti se, Discipina, da to govori više o meni nego o Apri?

    Ispast će sad da branim Apri, ali zna se zašto.

  8. #158
    njumi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    njumilend
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj njumi prvotno napisa
    forum je postao jedan veliki offtopic i sve manje predstavlja udrugu i ime rode; da ZNAM da forum i udruga nisu spojeni pupčanom vrpcom, da, ZNAM da mišljenja forumašica ne reflektiraju mišljenje udruge, ali uz par tema (dvije? tri?) ovaj forum blati udrugu u njeno ime
    ne znaš, ostatak tvog posta to dokazuje

    to što kažeš da "znaš" je samo deklarativno

    okej, onda ispravljam netočni navod:

    ništa ne znam, i forum obasjava ime udruge

  9. #159
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    njumi, koje su to teme koje blate ugled Udrge?

  10. #160
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    mene je uvijek nakon ovakvih tema nekako strah, već vidim rode kako vijećaju i ukidaju nam odmah sve teme i nedaj bože pdf-ove koji nisu ultra jako najozbiljniji. i sutra otvorim forum, a sve pod ključem. :/
    i ja i ja i ja ovo zamišljam cijelo jutro

  11. #161
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    mene je uvijek nakon ovakvih tema nekako strah, već vidim rode kako vijećaju i ukidaju nam odmah sve teme i nedaj bože pdf-ove koji nisu ultra jako najozbiljniji. i sutra otvorim forum, a sve pod ključem. :/
    zašto bi te bilo strah :?

    pa ako su rode takve sektašice koje vijećaju svima nama iza leđa onda neznam zašto smo svi mi ostali još uvijek ovdje?
    meni da ne paše otišla bih.

    ima par ljudi koji su mi "pain in the ass", ima ljudi koji se slizuju s drugima i ima glupih tema, al me to ne smeta ni približno toliko da bi sad puhala forum je vakav-onakav. ponavljam: uzmeš ono što ti paše i koliko ti paše i no-sikiriki.
    došla sam prije skoro 4 godine, tražila savjet za dječja kolica (koja mi na kraju nisu ni trebala ), naučila još brda i brda još korisnijih savjeta, promijenio se moj svjetonazor i pristup roditeljstvu, upoznala jako puno dragih poznanika i nekoliko for-life-time prijatelja.
    nemam puno postova, i nikad se nisam osjećala izolirano niti da se netko prema meni postavio s visokoga. baš naprotiv!

  12. #162
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj njumi prvotno napisa
    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj njumi prvotno napisa
    forum je postao jedan veliki offtopic i sve manje predstavlja udrugu i ime rode; da ZNAM da forum i udruga nisu spojeni pupčanom vrpcom, da, ZNAM da mišljenja forumašica ne reflektiraju mišljenje udruge, ali uz par tema (dvije? tri?) ovaj forum blati udrugu u njeno ime
    ne znaš, ostatak tvog posta to dokazuje

    to što kažeš da "znaš" je samo deklarativno

    okej, onda ispravljam netočni navod:

    ništa ne znam, i forum obasjava ime udruge

    Ma meni nije sada ništa jasno....
    Pa ovo je OTVORENI forum i ljudi koji nisu u Udruzi, kao npr. ja i još stotine takvih, pričamo o razno raznim temema...i sada bi moje mišljenje ili moj neki post trebalo blatiti Udrugu, pa čak i ako se ne slažem sa Udrugom...
    I koliko puta je rečeno da forum ne odražava stavove udruge...
    Po meni je stvarno ovaj forum prvenstveno za pomoć i edukaciji osoba o stvarima o kojima Udruga više zna, a sve ostalo je druženje i čitanje tuđih iskustava... savjeti su meni ovdje ipak od presudne važnosti!

    I još nešto... čak i ako je neko član Udruge to ne znači da je zlatna osoba, pa čak ne mora biti ni dobra, zar ne?
    Isto tako, dozvoljavam ljudskost Rodama koje mogu napraviti grešku isto kao i ostali forumaši...

  13. #163
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj disciplina prvotno napisa
    Nemam ja ništa protiv apricot koja je otvorila taj topic ali imam osjećaj da svi žele sudjelovati kad je netko od moderatora ili stare ekipe "u problemu" i onda se svi "upucavaju" raznim pošalicama ne bi li ih stari primjetili i primili u to odabrano društvo (moje viđenje)
    po meni je to žalosno...
    ovo zvuči kao osnovna škola all over again. Samo se pitam kako je sve to mene mimoišlo? Da li se to sa mnom nekaj događa da ne primjećujem to ili kaj? 8)

  14. #164
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    elin, ti aprikotina sestra po dohrani, zato si u milosti.

  15. #165
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa opce je poznata stvar tko koga uvijek potpisuje i tko je uvijek kontra nekoga.

    Tu i tamo bude neka zanimljiva rasprava, a ne samo potpisivanje. Ono sto mene nervira je da se u skoro svaku raspravu uvlace neke "svete" stvari protiv kojih se naravno ne smije nista reci, pa cak i na topicima koji s tim nemaju veze.

    I idu mi na zivce pdf-ovi podrske za prirodni porod. Nije mi jasno zasto se nalaze na otvorenom dijelu foruma, ako nisu otvoreni za sve da raspravljaju.

  16. #166
    njumi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    njumilend
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj Frida prvotno napisa
    njumi, koje su to teme koje blate ugled Udrge?
    sad sam pročitala svoje postove i vidjela da se može iščitati iz njih da ja kritiziram forum sami i sve ono što se piše u njemu; priznajem, pogrešno sam se izrazila, i naravno, dobila po glavi. Ali, kako imam nekog iskustva po pisanja na forumima (nekih, šta ja znam, sedam-osam godina), ono što sam primjetila na forumu roda je sljedeće (isključivo moj doživljaj foruma, valjda nije zabranjeno). Nemam se namjeru prepucavati, još manje imam namjeru nekoga uvrijediti i mislim da se nikad do sad nisam upuštala u neke, ajmo reći, rasprave

    1. atmosfera foruma je loša; zato je, pretpostavljam, i započeta ova tema
    2. forum drži par najglasnijih forumašica, a sve ostale su... samo tu
    3. bez obzira koliko se pričalo da nije tako, forumašice drže stranu jedna drugoj i naprave živi zid
    4. zbilja se prečesto koriste smajlići tipa ili :shock: ili slično
    5. jako puno tema se shvaća bukvalno, i "ja ne bih nikad" stilu, dok se na nekim mjestima često koristi i govor s visoka

    jasno mi je da ti, ili bilo tko drugi od osoblja, ne može utjecati na to
    Kako rekoh, forumi su takvi, pa pravo onom tko se ljutio, pravo onom tko je odustao. Meni je djetinjasto i ljutiti se i odustajati, i šta ja znam. Sve to spada u formski staž.

    Sad se ti pitaš, kakve to sve veze ima sa udrugom.

    Velika većina forumaša, kad uđe na forum, prvo će kliknuti teme koje su nekada bile na "kamo s ovim" a sad su na filozofskom kutu. Isto tako, kliknuti će na teme gdje najviše gori. Pa će kliknuti na teme koje njega/nju zanimaju (zdravlje djece ili servisni kutak i slično). Pa će kliknuti na teme koje su nove. I tako dalje. Pogotovo govorim za tek registrirane članove, ili za novije.

    Jako malo njih će kliknuti na teme što se tiču udruge.
    A imam osjećaj, kad pročitaju sve navedeno, neće ni stići do tema što se tiče udruge. Neće ih zanimati. Neće povezati nickove. Mislit će da je i tamo negativna atmosfera. Neće ih zanimati što se događa u udruzi ako je takva atmosfera cijelim forumom.

    Ne znam da li me razumiješ.
    Generaliziram, svakako, ali sve je više tema da netko odlazi, da se netko posvađa, da se rade sprdačine.... nastavi niz.

    Opća atmosfera na forumu zasjenjuje rad udruge. Udruga ne može doći u izražaj od foruma.

    A udruga je, a ovo nije ulizivanje iako nisam član, po mom osobnom mišljenju, odlična i iziskuje veličanstvene napore.

  17. #167
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Opća atmosfera na forumu zasjenjuje rad udruge. Udruga ne može doći u izražaj od foruma.
    Moje je mišljenje da Udruga svoj rad, "popularnost" i svijest javnosti o svojem djelovanju najvećim dijelom može zahvaliti upravo forumu.

  18. #168
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Frida prvotno napisa
    elin, ti aprikotina sestra po dohrani, zato si u milosti.
    pokušavaš li ti to mene baciti u nemislost ostalih forumašica

  19. #169
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    elin, gotovo je, sad su te razotkrili 8)

    Njumi, zašto tako negativan doživljaj foruma? Po čemu je to atmosfera na forumu loša? Ili je stvar u očima onog koji promatra?

  20. #170
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    I idu mi na zivce pdf-ovi podrske za prirodni porod. Nije mi jasno zasto se nalaze na otvorenom dijelu foruma, ako nisu otvoreni za sve da raspravljaju.

  21. #171
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    I idu mi na zivce pdf-ovi podrske za prirodni porod. Nije mi jasno zasto se nalaze na otvorenom dijelu foruma, ako nisu otvoreni za sve da raspravljaju.
    X i

  22. #172
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    meni u zadnje vrijeme na jetra idu postovi/topici tipa:

    1. "di je moderatorica, ovo je za ključanje" - valjda moderatorica zna

    2. "odsad si na mojoj ignore listi" - koga briga (znam iz iskustva)

    3. "ovaj forum je truć-muć... neću se više javljati" - jer neslaganje i virtualno porječkavanje zaista nije razlog nejavljanju, jedino ako postoje neki dublji uzroci tipa "volim da svi misle poput mene"

    ali da ne bude da je meni sve super - meni smeta (ponekad) to što neke forumašice misle da, ako se "zakačimo" na nekoj određenoj temi, ne možemo više komunicirati ni na jednoj drugoj. a zašto ne bi mogli? možemo se čak i složiti i ispotpisivati sve u šesnaest. nekako se dosta toga shvaća preosobno.
    i ovo moram X

  23. #173
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    I idu mi na zivce pdf-ovi podrske za prirodni porod. Nije mi jasno zasto se nalaze na otvorenom dijelu foruma, ako nisu otvoreni za sve da raspravljaju.

    A meni se sviđa podrška prirodnog poroda...

    A o Udruzi i kako će je neko prihvatiti ili shvatiti za to se ne ide na forum nego se čita portal... po meni...

  24. #174
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    ovo zvuči kao osnovna škola all over again
    Meni je to baš simpatično - zato što više nemamo 11 godina pa nam valjda ne pada ozbiljno na pamet da je problem ako se s nekim nekim zakačimo zbog suprotnih stavova ili ti je netko strašno zanimljiv, a ne obadaje te ni pet posto ili slično, kužiš spiku Eto vratilo me u OŠ
    Rode kvalitetno drže ovaj forum - skrešu kad nešto ode ad apsurudum, a ostalo toleriraju. S jedne strane imaju jasna pravila, a s druge nisu zadrte da na spomen b od bočice skaču. Uvijek se briše kad nešto u konkretno u cijelom kontekstu ne štima, a ne kao na facebooku 8) Atmosfera pak ovisi o ekipici, nekad smo high, nekad low, ali to da se povremeno velika većina složi oko nekih osnovnih stvari u odgoju djece meni je samo veliki plus ovog foruma, jer ovdje jesu stvarno djeca prva i ne bih voljela da se to zbog neke opće idile i čavrljanja izgubi. Tko traži savjet nek ga podnese, a na topicima podrške bi bilo pristojno da se ne javljaju oni koji ne mogu pružiti istu, ali sve situacije imaju iznimke.

  25. #175
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    elin, gotovo je, sad su te razotkrili 8)
    da, izgleda da ću se morati malo pritajiti. Nego, kakvi su to pdf-ovi podrške za prirodni porod? K vragu, svijet prolazi kraj mene, a ja nemam pojma. :/ Bit će da sam stara

  26. #176
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa
    Rode kvalitetno drže ovaj forum - skrešu kad nešto ode ad apsurudum, a ostalo toleriraju. S jedne strane imaju jasna pravila, a s druge nisu zadrte da na spomen b od bočice skaču. Uvijek se briše kad nešto u konkretno u cijelom kontekstu ne štima, a ne kao na facebooku 8) Atmosfera pak ovisi o ekipici, nekad smo high, nekad low, ali to da se povremeno velika većina složi oko nekih osnovnih stvari u odgoju djece meni je samo veliki plus ovog foruma, jer ovdje jesu stvarno djeca prva i ne bih voljela da se to zbog neke opće idile i čavrljanja izgubi. Tko traži savjet nek ga podnese, a na topicima podrške bi bilo pristojno da se ne javljaju oni koji ne mogu pružiti istu, ali sve situacije imaju iznimke.
    X (osim ovo za iznimke... )

  27. #177
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj bubimira prvotno napisa
    zašto bi te bilo strah :?
    a nemam pojma, vidiš da je i tashunicu

    ma šalim se, htjela sam reći da je ovo već jedan jako ozbiljan forum, na kojem se, s moje strane gledišta, prilično žestoko promoviraju stavovi udruge. i sad bi ga djumi još više "ozbiljnila" (ne mogu naći prikladnu riječ pa sam ovu izmislila). :/

  28. #178
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    meni u zadnje vrijeme na jetra idu postovi/topici tipa:

    1. "di je moderatorica, ovo je za ključanje" - valjda moderatorica zna

    2. "odsad si na mojoj ignore listi" - koga briga (znam iz iskustva)

    3. "ovaj forum je truć-muć... neću se više javljati" - jer neslaganje i virtualno porječkavanje zaista nije razlog nejavljanju, jedino ako postoje neki dublji uzroci tipa "volim da svi misle poput mene"
    Već kad mi je blizu da i ja potpišem, jer meni to ide na živce odaaavno, sve tri točke, ali poglavito prve dvije.
    Od kako se to zadnjih mjeseci naprasno prorijedilo lakše se diše, a bilo je toga ranije puno, puno više.

    2. forum drži par najglasnijih forumašica, a sve ostale su... samo tu
    Ja ne kužim... ako ti smeta što si u sjeni, pa izađi iz nje, razotkrij prsa junačka!
    Ako ti smeta što su neke glasne ja ne znam ima li tu pomoći i koja bi bila? Da su "te neke" nepristojne, bahate i "s visoka" valjda bi se i osoblje foruma pobrinulo za to?

    Osim toga, ne znam kako bih ozbiljno doživjela forumašicu koja kruži samo po receptima, čestitanjima, burzi i udjeljuje hagiće?
    Kada se upusti u neku ozbiljniju raspravu, pametno i pismeno argumentira svoje mišljenje nema šanse da je se ne zapazi i ne poželi začatati s njom.
    Ne mislim tu konkretno ni na koga, već općenito.

  29. #179
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Nisam se mislila javljat na ovaj topic, ali
    razotkrij prsa junačka
    Ajme AM, riknut ću!

  30. #180
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa

    Ja ne kužim... ako ti smeta što si u sjeni, pa izađi iz nje, razotkrij prsa junačka!

    Osim toga, ne znam kako bih ozbiljno doživjela forumašicu koja kruži samo po receptima, čestitanjima, burzi i udjeljuje hagiće?
    Hura, bravo, tako je :D

  31. #181
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno Re: Ovaj forum je postao...

    Citiraj rinama prvotno napisa
    ....razočarajući.

    U zadnje vrijeme kad krenem čitati bilo koju temu dođe mi zlo. Najviše od svega iritira me ponašanje prema forumašicama sa malim brojem postova, tek pristiglim, otvore neku temu, a horda "starih" izrešeta je, a ona jadna više nezna kaj piše, pa saspe i kaj treba i kaj netreba, pa je na kraju ismiju, otprate :shock: , i . A mnoge od njih se više nikada ni ne jave.
    Sramota.
    Mislila sam da su ovdje svi dobrodošli, da se svima može i u ljepšem tonu objasniti neke stvari. Zanimljivo je kako se sve naglo "opametimo" kako nam broj postova raste i sve postanemo savjesne, upućene, znamo sve o autosjedalicama, o dojenju, o hodalicama....
    Nemogu vjerovati. Nema ovdje više ništa ljudsko, izgubila se ona draž.
    I nikako nisam mogla shvatiti zbog čega su se neke forumašice pozdravile sa ovim forumom (Luna Roco,maria 71,ronin...) i prestale se javljati, a čitajući kako ste "oprale" ovu ženu kojoj se dijete opeklo na vruću kavu, shvatih da se neka nova struja uvukla u ove redove.
    Sve neke pametnice.
    Pa eto i vama jedan :shock: i jedan i za kraj, jer ste stvarno katastrofa. Ovdje nitko ne navraća bezveze, svak nosi neki svoj križ, a kako suosjećamo sa nečijom situacijom, ustvari govori kakvi smo ljudi ili neljudi u biti.
    nisam čitala cijeli topic, jer kao mnogi, ne volim ovakve teme............ali u ovom sam postu pročitala nešto što i mene tišti već neko vrijeme

    nažalost, rinama, ovo što kažeš ne događa se samo novim forumašicama.................i ja sam prije nekog vremena najprije skužila kako sve manje navraćam na (svoju prvu pravu i jedinu ljubav) rodu, a nakon nekoliko stvari koje su me, da se ne izrazim emotivnije, pogodile, izbrisala sam i avatar i potpis (koji sam kasnije izmijenjeni vratila iz praktičnih razloga jer još uvijek sudjelujem u nekim informirajućim temema).
    Osobno ne volim ovakve topice i opraštanja, jer po meni: ako hoćeš - postaj, ako nećeš - nemoj, i razumijem i te cure koje koriste svoje slobodno vrijeme koje bi mogle provoditi sa svojim obiteljima kako bi ovaj forum funkcionirao i svima nam olakšavao živote s našim malim napastima, ali ne mogu primijetiti kako se ovaj forum za sve što pitaš, primijetiš i komentiraš sveo na - "PROČITAJ STARE TEME" i ne budi dosadna, u prijevodu :? .........ponekad zaboli samo ignoriranje

    To nije Roda kakvu sam ja upoznala
    Roda koju ja poznajem i još uvijek mi je takva u srcu je puna podrške i razumijevanja i uvijek me mogla nagovoriti na nemoguće. Tko zna kad bi se i jel bi se ikada odlučila za drugo dijete da ovdje nisam vidjela kako to može biti lako, jedva sam čekala kad ću i ja ispod albuma starijeg imati ticker i družiti se na kružoocima. A onda su ih uknuli...........rekla sam - njihov je forum i sigurno za to imaju vrlo dobar razlog..........kasnije su ukinuli i dobne skupine.........rekla sam - nema veze ovo je ipak edukativni forum na kojem nema mjesta chatu...................kad su i forumaši počeli odlaziti jedan po jedan, ovdje mi je postalo tužno, ali nisam se dala. na drugim forumima sam čitala svašta o rodi, a sad se pitam jesu li imali pravo?

    I dalje sam ovdje i informiram se i svaka čast svima koji nam olakšavaju roditeljstvo, ali ovaj forum je postao........................baš samo to - jedan u nizu foruma, a bio je tako poseban!

  32. #182
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    Citiraj bubimira prvotno napisa
    zašto bi te bilo strah :?
    a nemam pojma, vidiš da je i tashunicu

    ma šalim se, htjela sam reći da je ovo već jedan jako ozbiljan forum, na kojem se, s moje strane gledišta, prilično žestoko promoviraju stavovi udruge. i sad bi ga djumi još više "ozbiljnila" (ne mogu naći prikladnu riječ pa sam ovu izmislila). :/
    ma jok ženo, nije mene strah. ja sam samo zamišljala vijećanje o tome kako smo se raspojasale na sve strane, pogotovo nakon njuminog (ili djuminog :? ) posta

    meni se isto ne sviđa taj pdf podrške i to nema veze s tim jesam li ja ili nisam za određenu stvar o kojoj se priča, nego mislim ako je ovo forum onda bi trebala biti otvoreno za sve, i za i protiv.

  33. #183
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    Nisam se mislila javljat na ovaj topic, ali
    razotkrij prsa junačka
    Ajme AM, riknut ću!


    gdje je previse zena...pogledajte originalni film "zene" od cukora. posebito jednu scenu sa legendarnom zvucnom pozadinom.

  34. #184
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    2. forum drži par najglasnijih forumašica, a sve ostale su... samo tu
    Ja ne kužim... ako ti smeta što si u sjeni, pa izađi iz nje, razotkrij prsa junačka!
    Ja se pitam zašto toliko želimo da forum bude pravedan, ljudi na njemu isti, a kada u RL NISMO isti...

    I buni se ako je forum jednouman, buni se ako se kaže svoje oprečno mišljenje...

    Mene ovo samo navodi na zaključak da smo ipak kao u RL i težimo za savršenstvom, a ne možemo se pomiriti sa različitostima...

    zadnje vrijeme kad krenem čitati bilo koju temu dođe mi zlo. Najviše od svega iritira me ponašanje prema forumašicama sa malim brojem postova, tek pristiglim, otvore neku temu, a horda "starih" izrešeta je, a ona jadna više nezna kaj piše, pa saspe i kaj treba i kaj netreba, pa je na kraju ismiju, otprate , i . A mnoge od njih se više nikada ni ne jave
    Ma iskreno - pa ovo postoji, ali brate mili postoji isto tako da se ne mogu načuditi nekim postovima ili stavovima novih... i čine mi se malo smušene... eto!
    I ja se osjećam novom, iako npr. Kahna je "mlađa" od mene, ali je gledam kao staru... Imaju neke nove koje mi se svide i onda ako otvore temu odem vidjeti šta pišu...
    I ima neke koje me nakon nekog vremena malo iznenade i razočaraju, ali mislim to je sve normalno!
    I ima jedna tema na kojoj se osjećam kao partybreaker, ali ja i dalje k'o mula pišem li pišem...

  35. #185
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Meni više-manje sve paše. Nas tu ima toliko puno da nema šanse da sve funkcionira po špagu, ma ni ne treba tako biti.

    Ja osobno nisam neka pristalica nekih tema i znala sam malo više puta napraviti grešku i uključiti se u rasprave o nekim, meni nejasnim stvarima. Ali tamo me dočekaše napaljenje predstavnice svega toga što ja nisam pa se eto opekla. I neću više. osim ako me prsti ne zasvrbe opet Eto, recimo da mi se ne sviđa ta grčevita borba, neke žene znaju upotrebljavati takve fraze, rečenice, nebi da se radi o životu ili smrti ali ajde..

    S nekima sam se poprilično zakačila ali pojma nemam ko su te forumašice jer sam im zaboravila nickove pa sam opet na početku.


    Nove koje dođu stvarno nisu nešto prihvaćene i nije mi jasno zašto. Možda mi stare odma prilazimo sa osjećajem "ajmo jovo nanovo" pa se lagano gube žici. Ali opet, zna se naći svakakvih bisera, lažljivaca i provokatora pa valjda pušemo na hladno.

  36. #186
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    slično ka u RL: prvi dojam je važan

    meni neki "novi" odmah sjednu
    neki ne

    jel to zločin?

    moš si mislit

  37. #187
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    slično ka u RL: prvi dojam je važan

    meni neki "novi" odmah sjednu
    neki ne

    jel to zločin?

    moš si mislit
    I sad sam po 1.put počela gledati datum prijave i evo da ti kažem da smo "rođene" na isti dan...

  38. #188
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno



  39. #189
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno Re: ...

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj litala prvotno napisa
    - - kad ti je tekst premalen i ne vidis ga citat, opet imas dvije mogucnosti - stisnes quote tog posta i procitas sto pise izmedju onih tagova na mala slova - ili copy-paste tog teksta u, recimo, word pa mu povecas font...
    znam ja to, ali me mrzi
    i ne znam koji je onda smisao malih slova kada se opet mogu pročititi samo se čovjek treba zahebavati s tim
    Meni je to jednako vrijedno kao i smajlić, točno "čujem" ta sitna slova u glavi.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Eto, meni od svih stvari na ovom forumu, jedino nije jasno kako i zasto POBOGU, se netko "obrecne" na npr. beljeci smajlic. Meni je bas super osjecaj da s nekim curama tu komuniciram na sasvim opustenoj razini i onda kad mi netko napise da sam smajlicem "sve rekla" ili da sam radi smajlica ostavila ovaj ili onaj dojam, majkemi, dodje mi da skocim kroz prozor. Ono...."nisam na nivou", jelte, THE nivou.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    osobno, jelte, ovom forumu kronično fali humora

    većina ženske čeljadi koja se ovdje javlja doživljava sebe, svoje vlastito postojanje i svoje majčinstvo kao sveti gral svekolikog bitka, one i njihovi stavovi su svetinje o kojima se ne raspravlja i ne dovodi u pitanje

    zato je moguće da pojedinci s visoka komentiraju majku kojoj se dijete opeklo uz tvrdnju kako se njima to nikako i nikada neće dogoditi iako im potomak još nije niti propuzao

    pokušao je bubimir proboj na ovaj sveti oltar svekolikog majčintva, ali je u par navrata zbaniran, šteta, bilo je zanimljivo čitati njegove provokacije i salve zgražanja i gotovo osobnog doživljaja vrijeđanja

    još se uvijek, tu i tamo, može pročitati korisnih stvari i savjeta, ali sve je više svačijih mišljenja, a zna se da svatko ima mišljenje, baš kao i ***, uključujući i mene, pretpostavljam

  42. #192
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ja još samo po nicku kužim jesam li na Rodi ili na forum.hr-u

  43. #193
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Eh, baš mi bubimir fali. Za takav nivo mi je dovoljno malo se zadržati ispred kvartovskog kafića, čak je i u mesnici finiji đir.

  44. #194

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A koji nick imas tamo? Kazem ja, fali sektaskog duha i nitko mi ne vjeruje da je to sve m. courage kriva. Doduse, njoj definitivno ne fali smisla za humor.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A jos cu dodati, tek toliko da se zna , i meni je jedno od djece jednom povuklo salicu kave s radnog stola, ravno sebi na glavu. Sreca pa sadrzaj nije bio vruc. Uz svu paznju nekad se i takve stvari desavaju. Medjutim, zna se tko je kriv, ne pada mi napamet izmotavati se jer sam trebala bolje paziti. Opet, dobro dodje i da te netko utjesi i smiri u tom trenutku.(ili kasnije na forumu )

  46. #196
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma joj to staro i novo!
    Ja sam na ovom forumu već 5-u godinu pa nekad imam osjećaj kao da sam došla prije mjesec dana!
    I odavde me ništa i nitko ne može stjerati, ovo je moj forum!
    Naravno da ima stvari koje mi se sviđaju i onih koje mi se ne sviđaju, da bih nekad svašta napisala ali prešutim, nekad i napišem, ali se ne volim svaditi, a pravo na svoje mišljenje hvala Bogu imam.
    Nekad bubnem i ostanem živa, nekad možda i napišem nešto što je nekome zanimljvio.
    Ali baš volmi ovaj forum i to je jedina sporedna, obavezna stvar na mom dnevnom reperotaru!

  47. #197

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    Eto, meni od svih stvari na ovom forumu, jedino nije jasno kako i zasto POBOGU, se netko "obrecne" na npr. beljeci smajlic. Meni je bas super osjecaj da s nekim curama tu komuniciram na sasvim opustenoj razini i onda kad mi netko napise da sam smajlicem "sve rekla" ili da sam radi smajlica ostavila ovaj ili onaj dojam, majkemi, dodje mi da skocim kroz prozor. Ono...."nisam na nivou", jelte, THE nivou.
    Ej Zorana

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno


  49. #199
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sofke prvotno napisa
    osobno, jelte, ovom forumu kronično fali humora

    većina ženske čeljadi koja se ovdje javlja doživljava sebe, svoje vlastito postojanje i svoje majčinstvo kao sveti gral svekolikog bitka, one i njihovi stavovi su svetinje o kojima se ne raspravlja i ne dovodi u pitanje
    X

  50. #200
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa
    Citiraj sofke prvotno napisa
    osobno, jelte, ovom forumu kronično fali humora

    većina ženske čeljadi koja se ovdje javlja doživljava sebe, svoje vlastito postojanje i svoje majčinstvo kao sveti gral svekolikog bitka, one i njihovi stavovi su svetinje o kojima se ne raspravlja i ne dovodi u pitanje
    X
    potpis.



    zoki
    , ti još nisi skočila kroz taj vražji pendžer ?


    Kazem ja, fali sektaskog duha i nitko mi ne vjeruje da je to sve m. courage kriva.
    konačno kompliment!


    Citiraj deaedi prvotno napisa
    Pa opce je poznata stvar tko koga uvijek potpisuje i tko je uvijek kontra nekoga.

    Tu i tamo bude neka zanimljiva rasprava, a ne samo potpisivanje. Ono sto mene nervira je da se u skoro svaku raspravu uvlace neke "svete" stvari protiv kojih se naravno ne smije nista reci, pa cak i na topicima koji s tim nemaju veze.

    I idu mi na zivce pdf-ovi podrske za prirodni porod. Nije mi jasno zasto se nalaze na otvorenom dijelu foruma, ako nisu otvoreni za sve da raspravljaju.
    ajd' da i tebe jednom potpišem.

Stranica 4 od 15 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •