Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 149

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    22

    Početno LH testovi za utvrđivanje ovulacije

    Čitala sam na netu da postoji način utvrđivanja ovulacije uz pomoć trakica kojima se pokaže hormon koji predskazuje pojavljivanje ovulacije u roku 12-24 sata. Zanima me da li netko ima iskustva s takvim načinom utvrđivanjem ovulacije, navodno je jednostavnije nego mjerenje bazalne temperature.

  2. #2

    Početno

    Zove ti se OVUGNOST test, i košta oko 60 kn. Test ti je za jednokratnu upotrebu, i ako dobro poznaješ svoj ciklus, i ako su ti ciklusi približno (sad dan-dva nije baš bitno) isti, potrebnao ti je 2-3 testa u svakom ciklusu.
    Meni ti je ciklus 29 dana, i svaki mj. bi počela testitati 12-ti dan. Kao i test za trudnoću, najbolje ti je testirati svaki dan ujutro. Ako imaš ovulaciju vidjeti ćeš kako ti je svaki dan linija u reakcijskom prozorčiću sve tamnija, dok ne bude iste boje kao i zadana crta. To ti znači da će ti doći do ovulacije u sljedećih 24-48 sati.
    Ali imaš stvarno detaljne i jednostavne upute u kutiji.
    Držim fige!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    Ja sam ih koristila jedan ciklus i to sam pocela onda recimo dan-dva prije ovulacije (znala sam otprilike kad je) i na dan ovulacije linija je bila najdeblja. Najbolje se testirati popodne. Od 10 a.m do negdje 8 p.m.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    ja sam ga napravila prvi put ovaj mjesec i samo jedan pošto je doc na ultrazvuku pogodio kada će biti ovulacija pa je i crta bila najdeblja.
    OvuGnost premium 40 kn, ljekarna Vuk Vrhovec
    ako ne znaš kada ti je ovulacija može se desiti da trebaš kupiti i do 6 testova da je pogodiš, cure su pisale o tim testovima koji se mogu nabaviti preko interneta puno jeftinije pa probaj malo pretražiti, sretno

  5. #5
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Ti s interneta su slabije kvalitete :/

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    Ja sam narucila te s interneta i bili su super. Jasni i tacni, plus puno jeftiniji.

  7. #7
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Vidis, ja sam cula da bas i nisu neka kvaliteta. Pa super ako ti imas drugacije iskustvo

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    25

    Početno

    Ja sam kupila te s neta i koštale su me 74 kn za 15 kom, ali ih još nisam iskušala jer mi je 6 DC, pa ćemo vidjeti.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    25

    Početno

    Ja sam kupila te s neta i koštale su me 74 kn za 15 kom, ali ih još nisam iskušala jer mi je 6 DC, pa ćemo vidjeti.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ja sam jucer trazila po cijelom gradu i ne samo da nisu imali Ovugnost nego vecina nije znala sto je to niti cemu sluzi. Ali naisla sam na kraju na jednu privatnu ljekarnu u kojoj su ih rekli naruciti pa sutra idemo po svoje trakice. Ako budu trebale i sljedeci mjesec, vjerojatno cu ih naruciti preko interneta. Mislim, ja zivim u slavonskom Brodu koji ima oko 100 tisuca stanovnika s blizom okolicom.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Testici stigli :D . Jedan je vec potrosen, ali nazalost nista (negativan rezultat). Zanima me da li se moze test raditi recimo svaki drugi dan, a ne svaki, a da se ipak ne propusti ovulacija ili se mora bas svaki dan. Moji ciklusi su neredoviti (od 28 do 35 dana), ali zadnjih par ciklusa je bilo oko 30 dana. Danas mi je 14. dan ciklusa. Molim iskusne forumasice za sto brzi odgovor :/ . Inace sam 9.DC bila na pregledu kod ginekologa i doktorica je ultrazvukom izmjerila folikul velicine 1.2cm. Rekla je da raste 1 do 2mm na dan te da se pri velicini od 1.8 do 2 cm dogada ovulacija i izracunala da bi odnose trebala imati 15., 17. i 19. DC. Je li to sve stvarno tako? Mislim taj rast od 1 do 2mm dnevno i ovi datumi? Da li to sto je folikul bio velicine 1.2cm znaci da cu sigurno u ovom ciklusu ovulirati ili se moze dogoditi da taj folikul ipak propadne? Ma sad sam zbunjena skroz. Nekako ne mogu docekati rezultat ovaj mjesec jer se stvarno "trudimo" svaki drugi dan, a nekad i cesce. U ove dane koje je ginekologica oznacila kao kljucne nastojat cemo imati odnose svaki dan (ako izdrzimo ). Vec me sad strah razocaranja iako znam da tu ne mogu puno pomoci. I ne vrijedi uopce misao da smo tek prosli mjesec poceli, mi ne bi dugo cekali .
    Molim vas za brzi odgovor. Izludit cu od cekanja u svom neznanju.

  12. #12

    Početno

    gle inga, ja sam prosli mjesec bila na folikulometriji i dokazana mi je ovulacija, ali je ginic cak rekao da folikul moze biti i prazan, da se nikad ne zna. U slucaju da ipak ne prsne, pretvara se u vodenu cistu koja prsne sa menstruacijom...
    sto se tice odnosa ne treba ih imati cesce od 48 sati jer se kolicina sperme razrijedi i nekad nije dovoljna kolicina za zacece

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Hm, loty, hvala na odgovoru. Sad sam razocarana, mislila sam da cemo ovaj mjesec sigurno pogoditi ovulaciju, nisam znala da folikul moze biti prazan . A ni to za odnose nisam imala pojma, svi spominju da je bolje sto vise akcije. Uf, sad sam sva pokisla.
    Samo bih jos molila ako netko zna da li se moze testirati ovugnostom svaki drugi dan? Ili je stvarno ginekologica pogodila ono za 15., 17. i 19. dc? Ajoj, ovaj mjesec prolazim transformaciju od potpune srece i velike nade do razocaranja. Sad tek vidim kako je tesko onima koji vec neko vrijeme pokusavaju.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    24

    Početno

    mislim da u pocetku mozes i svaki drugi dan... kad ti test pokaze prvu blagu crtu (razina hormona pocinje rasti) onda radi i svaki dan (kad bude najdeblja taj dan bi ti trebala biti ovulacija)... bar ja mislim da ne moze jedan dan biti skroz negativan a onda vec slijedeci najdeblja crta (dakle dan ovulacije) ali bolje je mozda da ti odgovori netko upuceniji

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Je li se itko probao testirati i dan nakon sto je crta bila najdeblja? Kako se onna crtica na testu jucer mom muzu cinila iste debljine i boje kao kontrolna crta, a meni se cinilo da je moozda, gotovo neprimjetno, svjetlija, ponovila sam test i danas jer sam mislila da ce danas crtica biti jos tamnija. Ali niks! Crtica je danas bila blijeda kao i prekjucer. Sad si nesto kontamo, ako je bila prvi dan blijeda, jucer tamnija, a danas blijeda, onda je valjda jucer bila ovulacija. Eh, mogla bih lijepo cekati do kraja mjeseca pa bih znala je li ono jucer bila ovulacija , ali kad je to taako daleko.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno ah te spravice

    danas sam potroaila tri trakice da vidim kako to radi jedna debela druga ne onda neke s monitorom i uz to hrpu literature uz naravno internet mislim uzas moje iskustvo trakice su ok ako ste vi uz to smireni opuateni i ni najmanje ne mislite na to a neka mi netko kaze kako btw,kupite sve to u inozemstvu preko weba jer ovo u nas su cijene strasne umjesto da su besplatne a oni pri
    aju o natalitetu.

  17. #17
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    ako je bila prvi dan blijeda, jucer tamnija, a danas blijeda, onda je valjda jucer bila ovulacija.
    Na ovulacijskim testerima koje ja imam (poslala mi ih je frendica iz Švedske) piše da ovulacija nastupa 24 do 48 sati nakon pozitivnog rezultata. Po tome bi ti ovulacija trebala biti danas. Jedino ako uputstva za tvoje testere nisu drugačija.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Ne znam meni su te trake strahovito skupe ,jedna je negdje oko 60 kuna, pa ti sad kupi 10 -ak komada.
    Meni se to čini ko bacanje love u vjetar.
    Računajte vi koliko je to mjesečno, mislim po ciklusu pa onda testovi za trudnoću....
    Mislim je je najeftinije otići liječniku nek napravi UZV 9 DC i 14 - 15 DC, i eventualno 22 DC da se vidi žuto tjelo.
    Ili jednostavno BT, sluz i maraton dok traju ti dani

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Eh, da, skupe su stvarno trakice, ali za sljedeci mjesec cu naruciti preko interneta, jer su puno jeftinije, pa kombinirati s bazalnom. temp. Teddy bearz, isto pise i na mojim testovima (ovulacija 24 do 48 sati nakon pozitivnog testa), ali me zbunilo kako je moguce da vec dan nakon pozitivnog testa dobijem negativan rezultat. Ma ne znam, ali sljedeci mjesec kombiniram razlicite metode pa cu valjda biti sigurnija jer cu ovulaciju "iscitati" iz vise razlicitih izvora.
    Ancice, ti si u pravu, najjeftinije je otici lijecniku, ali ovi ovdje kod mene su ti malo cudni i vjerojatno bi mi rekli da je najbolje da prirodno pokusavamo i dalje nasumce. Njima je to sve najbolje prirodno, kakva folna kiselina, brisevi i slicno.
    Ali snaci cu se ja valjda i bez njih

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Znam i ja sam to sve prošla, sve je OK a trudnoće ni traga ni glasa...
    Oni bi odmah po 3-4 mjeseca nemogučnosti začeća trebali radit spermiogram kod muškaraca, a kod žena bar osnovne pretrage, brisevi , PAPA, UZV.... a ne samo reči idi kući pa se potrudi i onda lijepo prođe godina dana a vi još stojite na mjestu...pa još 6 mjeseci dok vam naprave pretrage, pa ak to valja onda još 3-4 mjeseca na HSG,LPSC......
    na kraju se dogura do 3 godine itd.
    Koma

  21. #21
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Ja se ne slazem. U godinu dana imas 80% sanse da ces ostat trudna. Mnogi ostanu prirodno trudni i nakon tog vremena. Mislim da nema smisla po defaultu raditi pretrage, koje se za mnoge pokazu bespotrebne, a kostaju i vremena i novaca. Da i ne napomenem da ne pomazu u "opustanju" i definitivno poticu stres.. Zato i je ta neka granica od 12 mjeseci, da se odvoje oni koji zaista imaju problema i trebaju pretrage od onih kojima samo treba malo duze. Makes sense, doesn't it?

    Naravno, sto si stariji imas sve manje vremena... Ali svejedno mislim da nema smisla ic po pustim pretragama jer nije uspjelo prva 2-3 puta

  22. #22
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    I ja mislim da 3-4 mjeseca nisu vrijeme nakon kojeg treba početi pretrage,jedino ako se već od prije zna da postoji naznaka nekog problema. Nama je sad već prošlo pola godine u pokušajima i uopće mi na kraju krajeva i nije čudno što nisam trudna jer sam konstantno pod takvim stresom da mi ne treba doktor da mi objesni zašto još ništa. I sama priznajem da sam na početku bila preveliki optimist,jer kao pa svima je uspjelo iz prve,i 24 h dnevno mi je samo beba bila na pameti.
    Psiha radi čuda,dokazano već u milion primjera.Na našu žalost.

  23. #23

    Početno

    Ja također mislim da treba pričekati tj. pustiti da prođe 12 mjeseci.
    Ja i MD smo isto mislili da će uspjeti od prve... Bila sam pod užasnim stresom na poslu i nakon par mjeseci pokušavanja odlučili smo se opustiti, ja sam donesla odluku da ću se manje živcirati i ...samo mjesec dana nakon toga pojavio se +
    I... mi smo bili aktivni svaki dan...
    dobro je netko rekao na ovom forumu - "...treba se ubiti od sexa..."

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Je da a što kad prođe tri godine , svi nalazi i pretrage OK.. a plusa nema? :?

  25. #25
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    strpljenja

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    54

    Početno

    Inaga, Tone i ostale curke koje mozda znaju

    molim link na netu gdje se mogu naruciti te malo jeftinije trakice za odredjivanje ovulacije...
    puseeee

  27. #27

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    25

    Početno

    Pošto je martamaric bila jako brza s linkom, ja dodajem da je od dana narudžbe do isporuke prošlo 9 dana. Isprobala sam dva testa u razmaku od 4 dana (ciklus mi je jako dug u zadnje vrijeme pa preskačem) i za sada mi se čine OK. Jednostavni su za rukovanje, brzo daju rezultat, a poklapa mi se s drugim znakovima ovulacije (BT i cervikalna sluz).

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    E bas super da ste to napisale. I ja sam se isto bas raspitivala za link i informacije o testovima kupljenim na internetu. Bas vam hvala martamaric i Tone.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    54

    Početno

    Hvala curice drage,
    brze ste,
    nadam se da ce pomoci vama , meni i svima kojima treba!!!!!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    109

    Početno pitanje

    Drage cure,

    imam jedan problem pa mi treba vaše iskustvo..Dakle ovako, moji ciklusi su negdje 29-30 dana, a ovulacija inače oko 14-15 dana..Ovaj mjesec sam radila testić ovulacije koji mi je pokazao plusić u subotu što bi trebalo značiti da bi ovulacija trebala nastupiti za 24-48 sati..Međutim, nemam pojma dal se to dogodilo pošto temperatura nije uopće porasla..Što mislite

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Jesi gledala cerviks ili sluz(creviks bude mekan ,otvoren... a sluz u izobilju ko bijelanjce od jajeta i rasteže se ...ili vodenasta sluz to ti je znak da če bit ili da če ubrzo nastupit ovulacija...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    25

    Početno

    Vidi martamaric i meni se ovaj put isto dogodilo. Naime test na ovulaciju je pokazao debelu crtu (+), osjetila sam ovulacijsku bol, koju uvijek osjetim i temperatura mi je pala (kao što treba) međutim nakon toga temperatura mi još nije porasla i sad se pitam šta se dešava. Ja sam uvjerena da sam imala ovulaciju a temperatura ne raste. Vidjet ćemo još sutra.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    26

    Početno

    Ja sam danas naručila testiće s neta pa ćemo vidjeti kada će stići. Za ovaj mjesec prekasno, ali poslužit će sljedeći mjesec, a možda i neće trebati . Malo sam kopala po netu i tražila testiće i mogu reći da su ovi s linka kojeg je dala martamaric najpovoljniji. Također sam pronašla kod nas neki test Your Time LH od tvrtke Selfcare, nema ga u apoteci ali se može naručiti ali skup je, u paketu ima 5 komada a cijena je oko 300 kuna. Kad testići stignu javim, naročito nakon probe.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    25

    Početno

    Htjela sam samo javiti da je temperatura - bazalna ipak porasla i to poprilično, što znači da su testići s neta, a i moj ciklus OK. Pozdravljam sve cure.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Tone, sretno!
    Molim vas cure da mi odgovorite samo je li koja narucivala s linka u ovom topicu one najjeftinije stripes testove. Ja bih njih najradije jer su jeftini, a isti princip imaju kao Ovugnost iz ljekarne i meni je to odgovaralo. Ja sam i njega umocila u sakupljenu mokracu jer mi se nije bas svidjela ideja da "ciljam" trakicu dok mokrim.
    Zanima me, posto mi se ti stripes testici cine nekako krhki, da li ste ih dobile neostecene? Molim brzi odgovor jer mi je danas 1.dc :/ pa bih ih narucila danas da stignu na vrijeme za upotrebu u ovom ciklusu.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    Ja sam narucivala i meni su super dosli i bili super tacni. Jeftiniji su od ostalih jer su samo trakice. 8)

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Hvala Ljubicice, jucer sam procitala tvoj odgovor, samo nisam imala vremena da se javim. Narucila sam trakice. Kad sam vidjela cijenu, skoro sam pala u nesvijest. Grubo preracunato u kune, 1 trakica je 3.5kn, a Ovugnost iz ljekarne, koji mislim da se isto svrstava u trakice sam kupila za 51kn. :shock:
    Ma nije moguce, ili mozda ipak jest, da je realna cijena Ovugnosta neke 2kn, a sve ostalo da je marza. Mislim, trebali bi svi LH testovi raditi na istom principu, ne vjerujem da su ovi americki nesto losiji.
    Uglavnom, 20 LH i 5 testova za trudnocu zajedno s postarinom za Evropu (najskupljom) izadu me kao 2 Ovugnosta. Odsad samo na Internet.
    Cure, da samo znate koliko smo vam ja i moj tekuci racun zahvalni za onaj gore link. svima

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    E pa da kod nas je sve luksus 10 trakica 510 kuna :shock: , pa ko to može dati, pa i da imam love na bacanje ne bi ih kupila.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    26

    Početno

    Upravo su mi stigli testići koje sam naručila s neta, a naručila sam ih prošlu srijedu što znači da su stigli za manje od tjedan dana i da nije kasno za probu ovaj mjesec :D . Čim dođem s posla idem ih isprobati i u akciju s obzirom da mi je 12 dc

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Juhu, mozda i meni stignu onda na vrijeme! Ja sam in narucila vec 1.dc (nisam htjela ranije, za srecu), ali je bio vikend, a onda valjda ne salju. Nadam se da ce stici na vrijeme. Javi kako ide testiranje kiki28.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    26

    Početno

    Jučer sam isprobala test i mogu reći da funkcionira, lijepo se vidjela crtica, a prema BT i popodnevnoj boli u desnom jajniku ovulacija je tu. Zanima me samo jedno, da li ta bol u jajniku znači da će ovulacija doći skoro ili da se upravo događa ili se dogodila. Jer prema uputstvima testa ovulacija nastupa u roku 24-48 sati od pojavljivanja crtice, iako sam ja negdje pronašla podatak da može doći do ovulacije i u roku 12 sati. Vidjet ćemo kakv će test biti još koji dan, ali prvo korištenje ja sam zadovoljna.
    20 testića za ovulaciju + 5 testića za trudnoću + poštarina nešto manje od 18 $ ili oko 110 kn.
    Inga, nadam se da će i tebi stići na vrijeme pa da možeš u akciju

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    To sto su u Hrvatskoj skuplje te trakice je vjerovatno zbog toga sto je to veci luksuz tamo nego ovdje u Americi. Recimo i ovdje su u apoteci skuplji malo vise od tih na netu. Ali ja sam veoma zadovoljna sa svim sto sam narucila s te stranice. Recimo jedan test za trudnocu u apoteci je average $15, dok taj na netu je average $1-1.5 a oba su isto osjetljiva i pokazu isto, samo sto je ovaj skuplji ljepse upakovan i primamljiviji. Isti slucaj i sa ovim trakicama i onim namazanim iz apoteke.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    kako se zovu tocno ti testovi?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Miki, ovi s linka gore su ti 'Ovulationk Kit Strips', a oni koji se mogu kupiti u ljekarnama se zovu Ovugnost.
    Moji jos nisu stigli, a vec mi je 11.dc . Bas sam sad tuzna, razmisljam da odem u ljekarnu po ovugnost.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    26

    Početno

    Inga, jel su stigli testići?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    54

    Početno

    Forumasice drage
    imam jedno pitanjce vezano za trakice za utvrđivanje ovulacije i njihovu narudžbu preko interneta, naime ja sam ih naručila još 8.8, dakle, prije dva i pol tjedna i ne stizu jos...?
    Je li jos netko tako dugo cekao?
    jesu li tebi Inga stigli?

    (ako ne stignu do petka moram naruciti nove ili pokusati pogurati staru narudžbu...)
    Hvala na odgovorima i puno uspjeha svimmmmma

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    25

    Početno

    Draga Sanjana trebala si već dobiti trakice s neta. Ja sam moju narudžbu dobila za 11 dana i to s onog accuratepregnancytest.com, ako još nisi dobila pokušaj ih kontaktirati vezano za staru narudžbu jer ako napraviš novu opet će ti naplatiti. Sretno.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Juhu, opet se mogu ukljuciti na ovu temu :D
    Meni stigli testici za 12 dana. Upotrijebljeni odmah taj dan i bili pozitivni. Sve se lijepo vidi. Ja sam odusevljena njima. Jedino sto sam prvi unistila jer sam mislila da se onaj mali dio plastike treba odlijepiti s testa
    A samo se umoci trakica do crte. Ali nije mi bilo zao kad su tako jeftini. Da sam unistila jedan Ovugnost, bila bi tuzna cijeli dan. Ovako nista, s osmijehom izvadim novi testic i upotrijebim ga pravilno.
    Kako ih ima puno, ja sam ih radila i poslije ovulacije jer me zanimalo sta onda pokazu. Sad znam da je test poslije ovulacije opet negativan.
    A vec sam i onaj za trudnocu isprobala. Jedna debela, jasna crta, ali od druge ni traga. Dakle, iako negativan, rezultat je barem jasan.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    54

    Početno

    Tone i Inga
    hvala na odogovrima...
    danas ako testici ne stignu saljem mail s upitom gdje su moji placeni testici...(smajlic koji smrca)
    Puse curice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •