Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 160 od 160

Tema: Kako doma dočekujete maškare?

  1. #151
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nama nitko nije dosao.
    Sve smo pripremili.
    Curka je isla sa 3 frendice po kvartu i zaradile su 400 kn, hrpu skatkisa i krafni.
    Naše su tek počele ići, popodne škola. Možda vam još i dođu.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Kod nas samo dvoje ...
    A sve smo pripremili ...inače ih bude jako puno... očito roditelji zabranili djeci da hodaju danas...mojoj je propao plan...

  3. #153
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Kod nas na selu samo dvije grupice bile...bas jako slabo ove godine

  4. #154
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas samo dvoje ...
    A sve smo pripremili ...inače ih bude jako puno... očito roditelji zabranili djeci da hodaju danas...mojoj je propao plan...
    Ma moj klinac od subote svaki dan
    Klinka je bila dva dana za redom.ok imala je projekte koje je morska napraviti .danas joj se nije dalo popodne je u školi

  5. #155
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Kod nas je bila samo jedna skupinica koju uopće nismo čuli jer su, siročići, samo kucali, nisu zvonili. Baš mi je bilo žao kad sam vidjela da odlaze iz zgrade, a da im nismo ništa dali. Doduše, malo me utješilo kad sam vidjela da je vreća koju nose dupkom puna.

    A kako znam da su kucali, ako nisam čula? Čuo ih je moj stariji, ali, lopina, pravio se gluh, da nama ostane više slatkiša

  6. #156
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Nama nije nitko dosao, al je moj Joker bio i prije i poslije skole... Zaradili si decki za odlazak u palacinkarnicu. I jos slatkiša naravno.

  7. #157
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Nama su došli samo jedni - cijela hrpa klinčardije. Prije ih je znalo biti puno više.

    Moji sinovi su to prerasli (bar ovu fazu). Sad čekam hoće li za koju godinu otići na nekakvu zabavu pod maskama kao što smo mi išli u studentskim danima, ili moram čekati da dobijem unuke

  8. #158
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Sjetila sam se ove teme u subotu kada su nam pozvonile maškare, otvorio je moj muž i srdačno im rekao "žao mi je nismo se pripremili dođite drugi dan"
    onda je otišao u Lidla i nakupovao slatkiša, pripremio ih pored vrata.. ali poslije nije nitko dolazio


    moj sin je jučer bio sa svojom ekipicom cijelo popodne, u lokalnoj pekari im je žena dala svakom po pizzetu, a oni su njoj ostavili hrpu krafni

  9. #159
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Sin je išao s ekipom, kćerka nije. Ona se družial s frendicama po kvartu.

    Kaže mama dosta nam ih nije htjelo otvoriti, pa sam mu objasnila da je vjerojatno zbog corone al svejedno su dobili slatkiše i koju kunu.

  10. #160
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Meni su bili samo jedni, otpravila sam ih po kratkom postupku. Ubična roba i plastična maska od 5 kn na glavi. Izvolite se potrudit. Al općenito su maškare u našem gradu pale na niske grane. Vodila cure u male maškare, ja i moja majka jedine od stotina odraslih maškarane. Više ih glada u običnoj robi malu povorku nego što ih ima pod maskama. Tužno.
    Posljednje uređivanje od VeraM : 01.03.2020. at 21:10

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •