Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: nakon koliko dana kašnjenja pravite test za trudnoću

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno nakon koliko dana kašnjenja pravite test za trudnoću

    inače imam neredovite cikluse od 29 do 33 dana... sad mi kasni 2 dana..

    koliko je vama kasnilo kad ste pravile test i koji je bio rezultat

  2. #2
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    napravila sam nakon 3-4 dana kašnjenja(inače imam redovite cikluse) i svaki put je bio +.

  3. #3
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Prvu trudnoću sam radila tjedan dana nakn kašnjenja i to sam jedva dočekala da prođe tjedan dana kao da ne bi bilo prerano.
    Drugu trudnoću sam radila test 28. dan . Ma znala sam da sam trudna, samo sam si to htjela potvrditi. 8)

  4. #4
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    prvu trudnoću 20 dana nakon kašnjenja menge jer sam bila na drugom kontinentu i mislila sam da mi kasnie od promjene klime i od promjene vremenske razlike

    drugu trudnoću 4 dana prije menge jer su me toliko jajnici boljeli da sam mislila idem sutra doktoru ali da prvo napravim test da isključim trudnoću jer ako mi da antibiotike da mogu mirne duše piti.

    Obzirom da sam radila Clear blue... plus je bio velik ko kuća

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    146

    Početno

    Ja sam posle 2 dana uradila test i odmah je bio pozitivan, jasno se videlo. Inace imam redovne cikluse bas u dan.

  6. #6
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Redovni ciklusi, uvijek sam se strpila da prođe 7 dana (koliko bi mi trajala M da se pojavila) pa radila test (to sam ja sebi tako postavila tajming )

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    3. dan i bio je veliki + za sekundu.

  8. #8
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    dan nakon što je izostala

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    140

    Početno

    meni su ciklusi bili od 27 do 55 dana - 35. dan sam napravila test i bio je pozitivan. a napravila sam ga ne zato što mi M kasni, nego zbog toga što nisam mogla danima jesti čokoladu, a i cice su mi nabujale.....to su mi bili znakovi moguće trudnoće.

  10. #10
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Prvu trudnoću sam radila tjedan dana nakn kašnjenja i to sam jedva dočekala da prođe tjedan dana kao da ne bi bilo prerano.
    Drugu trudnoću sam radila test 28. dan . Ma znala sam da sam trudna, samo sam si to htjela potvrditi. 8)
    isto ovako

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    28. ili 29. dan, imam O 10. -11. dc

  12. #12
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    28 dan nakon dugog cekanja vidjeti plusic mi je bilo cudesno, 29dc jos dva testica plus jos ljepse! puno srece :D

  13. #13
    MissMolly avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    48

    Početno

    Ne znam kako, ali ja sam i prije izostanka M dobila pozitivan rezultat; slab, ali pozitivan.
    Već 13.8. sam imala +, a M je trebala doći 21.8. Ciklus mi je inače 30-32 dana.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    meni je ciklus oko 40-42 dana, meni nije ni kasnila kad sam radila test...bio je 38 dan. kupila gravignost duo sa 2 testa.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    meni ciklus bio normalan, 28dana...kasnila mi je 8dana kad sam napravila test....
    nisam htjela brzat pa vidit minusic na testu...a i mjesec dana prije toga bila sam bolesna nesto pa mi je kasnila jedno 4 dana, pa sam ovaj puta cekala nesto duze..iako sam odmah bila uvjerena da sam trudna

  16. #16
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    meni je jedva pokazalo ali vrlo vrlo blijedu t crtu na testu ali kad mi je 2 dana kasnija,izgleda da nismo sve iste,iako ja znam da sam ostala trudna na 15 dc,ipak mi je i bebica zakasnila 7 dana-iza termina,biće i da je kasnije došlo do začeća-tako barem kažu najsigurnije je piškit ujutro na tewst kada je rana trudnoća upravo radi toga jer nisamo sve iste,ima cura kojima se ukaže plusić vrlo rano-do nekoliko dana prije menge,a ima i onih kojima se ukaže kasnije,da sam sad trudna sigurno nebi dramila već bi čekala da mi kasni pa bi pravila test i uštedjela i živce i novce 8)

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    105

    Početno

    dva dana nakon sto je izostala

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Prvi put mi je kasnila 3-4 dana i bio je minus. Kako nije došla onda sam opet za 2-3 dana napravila i tad se pokazala jasna druga crta.
    A letos kad sam pravila test, radila sam ga 5 dana pre očekivane M i bio je pozitivan Bleda crta, ali vidljiva. Posle sam ponavljala test svakog dana da bih se uveravala da to jeste TO.
    M su mi uglavnom bile redovne (sa do 2-3 dana odstupanja, što je retko)

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    Posle sam ponavljala test svakog dana da bih se uveravala da to jeste TO.
    ha, ha, ja sam čekala dan neočekivane M, a onda spucala 1 pravi (iz ljekarne), nekoliko s interneta i 1 lh , još sam ih 2-3 dana držala u wc-u i provjeravala jesu li crtice još uvijek tamo

  20. #20
    gaggy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    58

    Početno

    meni je normalan ciklus od 28 dana i prvi test sam radila na dan neočekivane M i sutradan i bilo je negativno, a testovi su bili iz ljekarne.....pa sam nakon 5 dana izostanka radila ponovno test i pokazala se odmah crta vidljiva iz aviona.

  21. #21
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Ja sam tek trebala dobiti za 5 dana i bezveze (valjda intuicija) sam napravila test navecer i s nevjericom gledala kako se pojavljuje druga crta...a bio je test sa neta, onaj najobicniji. Ostale testove, njih 5-6 sam radila slijedece dane i divila se toj crtici

  22. #22
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja imam cikluse 30-45 dana, O mi je obicno 30. dan ciklusa. U prvoj T sam test radila nakon 12 dana kasnjenja, znaci 12 dana nakon tih 45. Bio je negativan, nakon 3 dana ponovila, pozitivan, kod ginica sljedeci dan negativan, kod drugog ginica nakon 2 dana negativan i tek tjedan dana kasnije pozitivan. Tako da sam vec bila T 7 tj. kad se napokon za ziher potvrdilo.

    U drugoj T kasnila mi je tjedan dana, plusic se odmah pokazao!

    Sestra kod ginica mi je objasnila da je najbolje tj. nasigurnije test raditi 42 dana nakon zaceca tj O jer se oplodeno jajasce zna dugo "gnjezditi".

  23. #23
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    čitam vas cure i mislim si kako može ovulacija doći i kasnije,ma koliko ja bila sigurna u svoke cikluse mjerene posljednjih nekoliko godina a variraju 24-31 dan,uvijek se može desiti t :? sada kada sam vidjela tvoj post koksy baš sam se zamislila

  24. #24
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Ja imam cikluse 30-45 dana, O mi je obicno 30. dan ciklusa. U prvoj T sam test radila nakon 12 dana kasnjenja, znaci 12 dana nakon tih 45. Bio je negativan, nakon 3 dana ponovila, pozitivan, kod ginica sljedeci dan negativan, kod drugog ginica nakon 2 dana negativan i tek tjedan dana kasnije pozitivan. Tako da sam vec bila T 7 tj. kad se napokon za ziher potvrdilo.

    U drugoj T kasnila mi je tjedan dana, plusic se odmah pokazao!

    Sestra kod ginica mi je objasnila da je najbolje tj. nasigurnije test raditi 42 dana nakon zaceca tj O jer se oplodeno jajasce zna dugo "gnjezditi".
    I da se nadovežem na dugo gnježdenje... kod mene se trudnoća nije vidjela kada mi je menga izostala 1o-ak dana pa me doktorica naručila kasnije bila,jer je impantacija se bila desila kasnije možda su ljudi pogriješili put pa su malo "lutali" uglavnom,moguća je kasnija implantacija :/

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Ja isto imam cikluse od 30-32 dana. Ja sam napravila test 32. dan (Intim Plus) i bio je pozitivan. Plus velik kao kuća

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    novi vinodolski
    Postovi
    166

    Početno

    Ja sam ovaj puta radila 2 dana nakon izostanka i pokazao mi je pozitivno, i bio u pravu :D
    Ciklusi su mi inace 28-30 dana

  27. #27
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Je li rano test raditi 8 DPO u ciklusu od 28-29 dana?

  28. #28
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Pepe2 prvotno napisa
    Je li rano test raditi 8 DPO u ciklusu od 28-29 dana?
    Ja mislim ga jest malo ,pričekaj bar dvanaest dana dpo,jer hcg se ponje lučiti 11.12 dana od ovulacije

  29. #29
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    OK, cure..hvala, pokusat cu se sredit i ne "brijat"...poslusat cu vas...znam da me svi razumijete jer iz pročitanih postova vidim da nisam jedina kojoj teško pada 2WW.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Moji ciklusi su bili 27-30 dana. Radila sam test na 10 dpo sa večernjim urinom i bile su dve crtice

  31. #31
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Blago tebi...popnekad imam osjećaj da ja to nikad necu ugledat, ali i dalje se trudim i svaki novi ciklus opet nova nadanja...

  32. #32
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Ja sam radila na 13 DPO. Ciklusi od 26 do 31 dan.

    Pepe2, navijamo za vas...novi mjesec, nove šanse za ostvarenje snova


    (iako znam da je to netko rekao meni osobno prije 9 mjeseci da bi ga ošinula pogledom koji pretvara u pepeo, uvjerena u još jedan neuspjeh u nizu)

  33. #33

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    10

    Početno

    Meni je kasnila meca jedno tjedan dana, ali ni u peti mi nije bilo da sam trudna jer sam imala konstantan osjećaj da samo-što-nisam dobila. puno sam čitala i o prvim simptomima trudnoće, ali ne sjećam se stvarno da sam igdje pročitala da imaš taj osjećaj da trebaš dobiti. sad kad pričam s frendicama i čitam po forumima, ispadne da je to nije ništa posebno i da se taj osjet ne javlja rijetko. kako god, nakon tjedan dana iz fore napravila test, bila uvjerena da ništa (mislila da ću i tih minuta dok sam radila test "dobiti"), kad ono najljepši plus u životu i ja u transu Neočekivano!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Cao curke , ciklus mi je redovan svakih 28 dana,menga mi kasni 5 dana a 4 dan sam radila test clearblue koji je pokazao -.Je li moguće da sam uranila sa testom,malo sam zabrinuta.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Ja bi radila dan/dva nakon što bi trebala dobit. Clear blue je dosta točan, ako je negativan, ona 99.9% nema trudnoće (imala sam i ja perioda kad sam htjela da bude pozitivan, menga kasni 5-7dana a imala sam "simptome". Sve je bilo to u glavi, psihička trudnoća.)

  36. #36
    Gingerbely avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Ja sam svaki put radila test par dana prije izostanka. U prvoj trudnoći nisam dobila pozitivan rezultat do dana kašnjenja. U iduće tri rezultat sam dobila 2-3 dana ranije. Pouzdani su mi se pokazali rozi testovi(plavi su kooooma!-najgori clearblue koji daje lažne plave evaporacijske!!)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •