Stranica 1 od 41 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2042

Tema: Varaždin 5. dio

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Imala bih par pitanjca...

    Za mame koje su imale i veće dijete/djecu doma (a nisu iz VŽ). Da li su vam dolazili u posjetu? Ako nisu, kako su to podnijeli, a i kako ste vi to podnijele?

    Da li su vam muževi dolazili svaki dan (opet za one van VŽ-a)?

    Bit će toga još, kuha mi se u glavi.

  2. #2
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    za stariju djecu ne znam ali vjerujem da mogu u posjetu-postoji soba za posjete(mislim da je jednoj forumašici bio sin u posjeti). Naravno beba ostaje u bolničkoj sobi i samo ju sestra pokaže s vrata. Meni je muž dolazio svaki dan(1. i 2.dan u bolničkoj a 3. i 4, dana u sobi za posjete) 5. dan sam mu htjela dati odmor ali su me pustili ranije doma pa je morao nepripremljen i šokiran doći po nas.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Imala bih par pitanjca...

    Za mame koje su imale i veće dijete/djecu doma (a nisu iz VŽ). Da li su vam dolazili u posjetu? Ako nisu, kako su to podnijeli, a i kako ste vi to podnijele?

    Moja kćer je dolazila s tatom svaki dan. Bez problema je podnijela razdvojenost, al ona je već onda bila velika 6,3 godina.

    Da li su vam muževi dolazili svaki dan (opet za one van VŽ-a)?

    Da, ali bolje da i nije jer kad su bile posjete, maleni je stalno visio na sisi tak da nismo imali puno jedno od drugog.
    Uglavnom, postoji soba za posjete koju mi nismo ni vidjeli, već smo se "družili" na hodniku ispred vrata sobe. Naravno, dok maleni nije opet vrištao od gladi. Al dobro, rodila sam 23., 26. sam išla doma, tak da nije dugo trajalo.


    Bit će toga još, kuha mi se u glavi.
    8)

    Samo naprijed, takva sam i ja bila

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    meni je dragi dosao svaki dan na cca deset minuta u sobu za posjete...
    dijete je vidio samo jednom na sekundu i to su mu pokazali prek volje...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    meni je dragi dosao svaki dan na cca deset minuta u sobu za posjete...
    dijete je vidio samo jednom na sekundu i to su mu pokazali prek volje...
    Ja sam MM-u znala malog prošvercati do vrata i pokazat mu ga. Inače ga ni ne bi vidio. A da su mene vidjele sestre, mislim da bi bilo

  6. #6
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    meni je dragi dosao svaki dan na cca deset minuta u sobu za posjete...
    dijete je vidio samo jednom na sekundu i to su mu pokazali prek volje...
    Ja sam MM-u znala malog prošvercati do vrata i pokazat mu ga. Inače ga ni ne bi vidio. A da su mene vidjele sestre, mislim da bi bilo
    A ja sam bila uvjerena da tata smije u sobu kod bebe :/

  7. #7
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    gle ako normalno rodiš i sve bude ok puštaju te drugi dan(48 sati od poroda).0 dan (dan poroda) se družite u rađaoni i tata drži bebu(svo troje ste zajedno bar 1 sat).1. dan ti dolaze posjete u sobu za posjete a 2. dan ideš doma.
    ako imaš carski rez puštaju tatu(i užu rodbinu ) u tvoju sobu ako se ti ne možeš ustati(a 24 sata se nemreš micati i drugi dan nemreš doći do sobe za posjete)

  8. #8
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    da ne bi bilo zabune, uža rodbina= roditelji a ne stričevi, tete, šurjakinje, susjede...

  9. #9
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Znači ako dobijem jednokrevetni apartman, MM može biti uz mene? U točno određeno vrijeme posjeta ili i van toga?

    Što piše djeci koja se gore rode, ono mjesto rođenja Varaždin? Ima li to kasnije kakvih "posljedica"? Ono tipa nekakve potpore Zagreba - za Vas gđo. friška figa, pa dijete je Varaždinec!

  10. #10
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    ne znam za jednokrevetnu jel je razlika ili ne jer ja sam bila u dvokrevetnoj. ali ja i cimerica smo bile carice pa nam se malo gledalo kroz prste kaj se tiče prva dva dana. nema problema za što se tiče novaca od grada zgb-a 8) . glavno da ste ti i muž prijavljeni u zgb(jedan od vas min 5 god)

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    nema razlike...ja sam bila sama u sobi i nista...nema sanse da muz dodje...

  12. #12
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    i ja sam bila sama dva dana - nitko nije smio unutra

  13. #13
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Hvala cure!

    Evo još jedno. Rade li tamo nakon poroda vaginalne preglede?

  14. #14
    mfo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    nema "skidaj-gaće-vizite"! pitaju te kako se osjećaš, koliko krvariš i to je to!

  15. #15
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj mfo prvotno napisa
    nema "skidaj-gaće-vizite"! pitaju te kako se osjećaš, koliko krvariš i to je to!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    meni je svako jutro sestra dolsa i rekla da skinem gace i cekam vizitu

  17. #17
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    mene su samo gledal( ne i dirali) nakon operacije i sljedeće jutro(24 sata) kako krvarim kad su mi skinul kateter i digli me.ostalo je bilo-kako ste-dobro-ok-bok !

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    meni je svako jutro sestra dolsa i rekla da skinem gace i cekam vizitu
    ???nama su samo dišli u sobu i pitali kak smo, kak se osjećamo. S tim da je moja cimerica imala epi i njoj su samo pogledali na dan otpusta kako rana zarasta, to je bio ono samo "baci pogled".

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    to valjda kako im puhne...dirali nisu nikaj...gledali su jedan dan al sam ih trebala cekati bez gaca

  20. #20
    mfo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    moja cimerica je isto imala epi, ali ni ona nije morala skidati gaće i čekati :/
    (ja nisam imala epi pa mi nisu imali kaj gledati )

  21. #21
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa
    Citiraj mfo prvotno napisa
    nema "skidaj-gaće-vizite"! pitaju te kako se osjećaš, koliko krvariš i to je to!
    I moj

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj mfo prvotno napisa
    nema "skidaj-gaće-vizite"! pitaju te kako se osjećaš, koliko krvariš i to je to!
    Ovako je i meni bilo, ali ima još i "skidaj-gaće-vizite", nažalost, ovisno koji liječnik ide u vizitu :/ .

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Meni su konkretno bili dr. Fara i dr. Dokuzović. Jednom su nam čak došli u vizitu dok smo ručale... (valjda je tak bilo jer je baš bio Božić ).

  24. #24
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ni mene (bez epiziotomije), ni cimericu (s epiziotomijom) tokom 3 dana nitko nije gledao niti smo skidale gaće

  25. #25
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Imala bih par pitanjca...

    Za mame koje su imale i veće dijete/djecu doma (a nisu iz VŽ). Da li su vam dolazili u posjetu? Ako nisu, kako su to podnijeli, a i kako ste vi to podnijele?

    Da li su vam muževi dolazili svaki dan (opet za one van VŽ-a)?

    Bit će toga još, kuha mi se u glavi.
    ni MM, ni Zara nisu dolazili svaki dan - jer im ja to nisam dala. prvo mi je bilo glupo da se vozikaju svaki dan (tako sam razmisljala prije poroda), a nakon poroda smo margita i ja toliko uzivale jedna u drugoj u rodilistu da nam nitko nije trebao i uopce nisam zeljela da mi itko dolazi i kvari taj nas prekrasni balon apsolutne srece.

    dosli su mi jedan dan, oboje su usli u sobu na minutu, onda sam ja iznijela margitu van pa ju je zara cijelu izljubila i izgrlila, a nakon toga je marge zaspala pa sam ju ostavila u sobi i otisla sam se malo poigrati sa zarom u sobu za posjete.

  26. #26
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    rodila carskim u 1 u noći, taj dan oko podneva (to je nulti dan) i slijedeći su pustili mm-a u sobu
    dalje smo morali u sobu za posjete
    bila sam sama u sobi

    malenu mu je sestra pokazivala s udaljenosti od 1m od vrata
    samo on mi je dolazio u posjetu i donosio potrebne stvari (nisam pretrpala torbu s kojom sam došla), ostalima sam zabranila dolaske
    niti se meni bilo lako dizati, niti sam htjela horde ljudi oko sebe
    vidla sam takve posjete na hodniku i to mi je grozno

    6 dana u bolnici - nema "skidaj gaće"
    nisu me pregledali nit na odlasku

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ... a nakon poroda smo margita i ja toliko uzivale jedna u drugoj u rodilistu da nam nitko nije trebao i uopce nisam zeljela da mi itko dolazi i kvari taj nas prekrasni balon apsolutne srece.
    Tako sam se i ja osjećala 8) Nitko nam nije bio potreban, i toliko nam je bilo lijepo... sami u sobi nas dvoje, bez TV-a, mir i tišina... ma mrak! Znala sam što me čeka doma, tako da sam ta 3 dana stvarno uživala.
    Meni je došao samo MM.

  28. #28
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Baš je krasno čitati vas...

    Zahvaljujući mfo i NJM-u , čini se da je MM pokleknuo i sada mogu mirne duše planirati VŽ. :D Ima toga još puno za složiti u glavi, ali ovaj dio je riješen, idem sad dalje.

    Termin je 12.05., ali mislim da ćemo na tečaj u 4. mjesecu. Tada ću već biti na porodiljnom, imati više vremena, a i tada će mi biti gotove rodine trud. radionice, koje bi se inače poklopile barem jedan utorak.

    Jeste li vi išli sva četiri utorka? Mogu li se vidjeti rađaone, i babinjače?

  29. #29
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Mala01 prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ... a nakon poroda smo margita i ja toliko uzivale jedna u drugoj u rodilistu da nam nitko nije trebao i uopce nisam zeljela da mi itko dolazi i kvari taj nas prekrasni balon apsolutne srece.
    Tako sam se i ja osjećala 8) Nitko nam nije bio potreban, i toliko nam je bilo lijepo... sami u sobi nas dvoje, bez TV-a, mir i tišina... ma mrak! Znala sam što me čeka doma, tako da sam ta 3 dana stvarno uživala.
    Meni je došao samo MM.
    jelda?
    to je nesto fantasticno, uvijek zasuzim kad se sjetim ta SAMO NASA 3 dana. ostatak svijeta uopće nije postojao

    mislim da je i pinokijica imala isti dozivljaj

  30. #30
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    ja sam isto rekla MM da samo on dolazi ali njegovi roditelji su dosli jedan dan.ja sam se morala ustati, naslušat se gluposti,...
    Isto tako sam zamolila da me ne zovu na mob-ak me zele cuti nek mi sms-nu pa cu ja njih nazvat kad budem mogla.
    P.S. Tata mi je bio jedini od uže familije jer je MM trebalo društvo do Vz i natrag 4. dan jer više nije bio siguran dal može odvoziti rutu(bio je iscrpljen od uzbudjenosti, brige i neispavanosti).

  31. #31
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    jelka, moja sisterica(Calista na ovom forumu) ce isto u 4. mj na tecaj!sutra ide prvi put na pregled(termin joj je tek u 7 mj.ima nekih problema pa joj je savjetovano da se prati u bolnici).

  32. #32
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Eh da, sad si me podsjetila. Treba li se tamo otići na koji pregled prije termina?

  33. #33
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    nije potrebno. ak te tvoj ginekolog pošalje u trudnicku(od 38. tj. te salje na pregled i CTG u trudnicku) onda odi ali ne zahtjevaju da kod njih pratis trudnocu .ja sam bila 5 dana prije poroda na pregledu u trudnickoj jer me moja ginicka poslala na CTG. Dr. u bolnici mi je rekao da mogu slobodno pratiti do poroda trudnocu kod svojeg dr.(ako mi je tako lakse jer sam iz zgb)

  34. #34
    Palonkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa
    Dr. u bolnici mi je rekao da mogu slobodno pratiti do poroda trudnocu kod svojeg dr.(ako mi je tako lakse jer sam iz zgb)
    Vidiš, ovo ti uopće nije loša ideja . Mi smo se bogme navozikali do VŽ i natrag tih zadnjih par tjedana jer se malcu baš nije išlo van pa je tako i termin već bio prošao. No dobro, bilo nam je prvi put pa smo sve radili onako školski. Za drugu trudnoću ću probat ovo isfurat - otići gore recimo jednom (u spomenutom 38. tjednu), a onda dok ne bude vrijeme odlazit svome giniću koji mi je btw skoro pa u susjedstvu (usporedbe radi 8) ).

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    čakovec
    Postovi
    44

    Početno

    Ja nisam bila na niti jednom pregledu u vž-u, sam sam došla kad sam trudove dobila . I ctg i amnioskopiju sam obavljala kod svog privatnika.

  36. #36
    Renatha avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    27

    Početno

    ja sam bila na jednom CTG-u. Niko me ništa nije pitao, sve prošlo ok.
    iako sam preglede obavljala kod privatnika.

    Babice i doktori su super, sestre na odjelu su pak druga priča. Najvažnije je da je u rađaoni ekipa ok. a ovo ostalo nekak se preživi, čekaš da te čim
    prije puste doma i to je to.

    Pripremite se na neljubaznost i neprofesionalnost uz ispriku
    nekolicini iznimaka koje su stvarno korektne i pune razumijevanja.

    U posjetu mi je došla moja mama, MM, moj tata i mama od MM-a-ne svi zajedno, najčešće po dvoje, svaki dan neko.
    Svi u sobu za posjete, na kratko sam im pokazala bebicu, isto niko od
    toga nije delal nikakvu dramu.

    Kaj se tiče pregledavanja i nagledavanja, ni mene ni moju cimericu
    nisu gledali. Nju su gledali prije otpuštanja iz bolnice (imala je epi.)

    Moja preporuka je da idete roditi u Varaždin. Boli jednako gdje god da jeste, ali ipak je lakše rađati u novom odjelu i osoblje je otvoreno za sve opcije da vam olakša. Stolčići, sjedeći, ležeći, bez rezanja ako nije nužno...
    I ako imate pratnju još bolje...bar imate koga psovati, vikati, držati za ruku i najbolje od svega na koga se osloniti-ne može babica baš sve sama.
    Samo hrabro curke, bit će sve ok.

  37. #37
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Nakon mog dvodnevnog boravka na "profilu šećera" u Vinogradskoj zbog povećanje vrijednosti na OGTT testu (nakon 2 sata vrijednost mi je bila 8,3) i kad sam vidjela kako su u Vinogradskoj "konzervativni" ostala sam šokirana.
    U Vinogradskoj nema 24-satnog boravka beba u sobi s mamom, nego je dojenje od 5-23h svaka 2 sata (bebe su u posebnoj sobi) a onda od 23-5 ih hrane na bočice valjda.
    U rađaoni nema nikakvog izbora lopte, strunjače, stolčića ili bilo čega takvog - samo rađanje onak klasično na krevetu.
    Osim toga, na 5-10 soba dolazi po jedna zajednička kupaonica s 2 tuša i 2 WC-a, sobe su uglavnom četverokrevetne, unutra nema ni stola pa žene dobivaju tacne na krevete.

    Nije niti čudno da smo se opredijelile za Varaždinsko rodilište... :D

  38. #38
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Jeste li vi išli sva četiri utorka? Mogu li se vidjeti rađaone, i babinjače?
    Hajd da ponovim pitanje, možda ovog puta budem imala više sreće.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ja sam isla sva cetiri jer me zanimalo st ace reci
    vidjeli smo jedino slike....

  40. #40
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    Mi smo bili 2007. tri utorka za redom cetvrti smo ostavili za kraj trudnoce tako da smo taj cetvrti spojili sa pregledom. I mi smo vidjeli samo slike. Na pocetku tecaja su nam rekli kako su prije isli u radjaone, ali su zbog nesjecamsecega odustali. iako sam vidila slike nije mi bas bilo svejedno. no sve je proslo ok.

  41. #41
    Palonkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj stanam prvotno napisa
    I mi smo vidjeli samo slike. Na pocetku tecaja su nam rekli kako su prije isli u radjaone, ali su zbog nesjecamsecega odustali.
    Potpisujem.
    Mi smo bili na tečaju sva četiri utorka. 8)

  42. #42
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Hvala cure!

    Evo još jedno. Rade li tamo nakon poroda vaginalne preglede?
    dobar dan.kako ste. super. dovidenja. to je bila vizita.
    kod otpusta me doktor pogledao s udaljenosti od 1,5 m i rekao ok.

    vidim da spominjete da su gledali one zene koje su imale epi. koliko MM i ja znamo nije bilo epi u mom slucaju pa ne znam sto su me gledali???

  43. #43
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    kaj ne pregledavaju kod otpusta ako imaš vaginalni?ja sam kod otpusta pregledana u ambulanti(zbog carskog mozda?i cimerica je išla na pregled-isto je imala carski. tada su me i previli i dobila upute...

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    I mi smo vidjeli samo slike. Na pocetku tecaja su nam rekli kako su prije isli u radjaone, ali su zbog nesjecamsecega odustali.
    Prošli utorak nas je bilo 70-ak... to je vjerojatno previše ljudi za neka razgledavanja...

    ali primalja Erika je donijela stolčić, pa su zainteresirani mogli isprobati

  45. #45
    Renatha avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    27

    Početno

    mi smo isto bili na sva 4 utorka.


    Na tečaj sam išla u 6 mjesecu 2007. Nismo išli u razgledavanje, pokazali su nam samo slike.
    Mislim da je to i ok. Rađaona bi trebala biti što čišći prostor i uvijek spreman za upotrebu

  46. #46
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    stanam, vidiš nije ti to uopće loša ideja, jedan od utorka iskoristiti za spojiti s pregledom. Zar im ambulanta radi tako kasno? Idem baš potražiti gdje ste stavile onaj popis doktora i kad je koji, možda tamo piše.

    Hvala svima drugima na odgovorima!

  47. #47
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    ne rade tako kasno-trudnicka radi od 9-14(najbolje da dodjes oko 11)

  48. #48
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa
    ne rade tako kasno-trudnicka radi od 9-14(najbolje da dodjes oko 11)
    Hm, onda ipak otpada. U tom bi slučaju MM trebao uzeti GO, a čuvamo te njegove dane ko suho zlato, za ljeto.

  49. #49
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    predlazem da uzmes sa sobom muma i Janu pa da obaviš trudnicku ujutro odete na rucak, razgledavanje prekrasnog Varazdina i onda svo troje na teca(jmozda 4. kad govore o dojenjuj (nikako ne 3. kad su komplikacije u trudnoci i porodu) .(ne bi bili jedini na pregledu-jedna curica je bila s mamom na ctg-u i plesala na otkucaje bratova srca a bilo je roditelja i na tecaju s djetetom-nitko zbog toga nije radio frku).

    utorkom je dr.Š(barem je tak bilo prosli tj.kad je moja seka bila)

  50. #50
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    muma=muža

Stranica 1 od 41 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •