Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 439 od 439

Tema: Rodilište u Čakovcu 4. dio

  1. #401

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    93

    Početno

    curly...hvala..hvala...četiri poroda...troje žive djece...ali to ne znaći da možda ipak nećemo doći i do broja četiri...
    samo se pitam gdje ćemo spavati, ali to je ionako manje bitno

  2. #402
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    dr. Muršić je danas uhićen zbog primanja mita...

  3. #403
    zrinska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Daleko od Sunca, blizu raja...
    Postovi
    285

    Početno

    Čula mi ja i novinari se raspisali...pitanje dal će se tu stati ili ne...

  4. #404
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    živi bili pa vdjeli!!! al nadam se da tu nije kraj!

  5. #405
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

  6. #406
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Drip i prokidanje vodenjaka ću nadam se uspjeti izbjeći.
    to se i ja nadam da ću izbjeći.

    od čeatitke na bebi
    i ja imam u planu rodit na stolčiću pa se nadam da ću to i uspijeti al u Varaždinu.

    pozdrav malome međimurcu

  7. #407
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Poslid prvotno napisa Vidi poruku
    sve super al meni je to već kasno pošto mi je termin u 4 mjesecu al se nadam da će biti zainteresiranih, Šteta što nije bilo malo prije organizirano pa bi otišla

  8. #408
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Katarinam, planiramo napraviti i jednu Malu radionicu za trudnice, vjerojatno u 2. mjesecu. Predviđeno je da to bude radionica od cca 3 sata. Neće se stići sve obraditi ali preporučam za one koje ne mogu upasti u grupu.

    Javit ću svakako termin.
    Posljednje uređivanje od Poslid : 31.01.2011. at 20:15

  9. #409
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Puno hvala. javi termin

  10. #410
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Mala Rodina radionica za trudnice - kreativna, zanimljiva, opuštajuća

    Drage trudnice,
    obavještavamo vas da će se 05.03.2011. (subota) u Čakovcu, održati Mala Rodina radionica za trudnice.
    Radionica je namijenjena svim trudnicama i njihovim partnerima. U grupu ćemo primiti 10 trudnica.
    Ovom radionicom željeli bismo vam obogatiti i olakšati trudničke dane te omogućiti poseban doživljaj trudnoće i porođaja kao prirodnih i fizioloških, a ujedno jedinstvenih i posebnih stanja koja mijenjaju život žene i obitelji.
    Radionica će se održati u prostoru prostoru ACT Čakovec, Novakova, Stari Hrast, prvi kat.
    Vrijeme održavanja radionica je od 17 do 20.30 sati (s pauzama).
    Prijave su obavezne zbog ograničenog broja polaznica i primaju se do popunjavanja grupe, a najkasnije do 04.ožujka, radnim danom od 9-18 h na tel. 098 948 9907.
    ________________________________________

    Radionica prati tijek trudnoće i sastoji se sljedećih tema:

    - spolnost kroz trudnoću, porođaj i dojenje
    - Fiziologija trudnoće, zdrava prehrana i način života
    - Fiziologija porođaja i utjecaji na nju
    - Porođaj – očekivanja i planovi
    - Poslijeporođajno razdoblje i dojenje

    Poželjno je doći u udobnoj odjeći te ponijeti jastuk ili prostirku da se možete što udobnije smjestiti, odnosno bilo što drugo s čime ćete se osjećati ugodnije.
    Radionica je besplatna!
    Veselimo se vašem dolasku!

  11. #411
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    di ste mamice?
    dajte malo friških vijesti iz rodilišta!!!!

  12. #412

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Bok! Mi smo novi na forumu! Nikić je rođeni 26.12.2010. i ima starijeg brata od 5 god. obojica su rođeni u Čk. Prvi porod mi je prošao super,porodio me dr. Muha za kojeaga imam samo riječi hvale,jer je sve učinio kako bi mi olakšao tako da i nisam imala pretjerane bolove. drugi porod mi je bio kraći,ali i bolniji. trajao bi i kraće i brže,jer sam u bolnicu stigla 8 cm otvorena,ali je na nesreću bila dežurna dr. Berkopić koja je sestri izjavila nakon pregleda da će pričekati dr. Topličanec jer se njoj više neda izigravati toga cirkusa. i tako sam ja čekala 2 sata s bolnim trudovima da dođe dr. porod je trajao 3 sata i dobro da je suprug bio sa mnom. Sve u svemu pamtit ću taj porod,ali dobro da je sve u redu prošlo. Što se tiče odjela,puno se promjenio i to na bolje u odnosu od prije 5 god,sestre su bile super,spremne pomoći u svakom trenutku.

  13. #413
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    ne mogu vjerovati da jedna doktorica može tak nešto izjaviti...
    pa ak joj se ne radi nek doma sjedi,a na zavodu za zapošljavanje ima mnogo doktora koji su voljni raditi...mislim...to su ti naši zdravstveni djelatnici...
    no ipak čestitke na bebici i drago mi je da je na kraju sve dobro prošlo!

  14. #414
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj andreja prvotno napisa Vidi poruku
    ne mogu vjerovati da jedna doktorica može tak nešto izjaviti...
    pa ak joj se ne radi nek doma sjedi,a na zavodu za zapošljavanje ima mnogo doktora koji su voljni raditi...


    A ja mogu vjerovati, nažalost...
    Imala sam isto tu nesreću da sam naletila na nju, pisala sam o tome prije par stranica....
    Neznam di je dotična završila medicinu i specijalizirala a niti tko ju je zaposlil, jer žena niti ima pristup a čini mi se niti volju.....
    Uvijek je namrgođena, ženama se uopće ne obraća direktno, već samo u bradu neš mrmlja...
    Ah....

  15. #415

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala Andreji na čestitki. Takve nazovi doktore treba u novine dati,pa da svi znaju,zar ne. mojo isl

  16. #416
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    tek sad vidim ovo za dr. T.
    ma vidiš kak je sve to individualno...ja s njom stvarno nemam loših iskustava. dapače. bila mi je na oba poroda i ne bih imala ništa protiv da mi bude i na trećem. zapravo, kad razmislim o mogućim scenarijima, da mogu birati, ne znam koga bih rađe nego nju. koliko sam upoznata, ona je i zagovornica prirodnog poroda i inicijator obiteljske sobe.

  17. #417
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    no, prsti su mi brži od pameti!
    čitam ponovo pa vidim da je zapravo riječ o dr. B.
    ona, istina, djeluje hladno i nije baš nešto srdačna ali meni osobno to nije toliko važno. moji kriteriji su postavljeni dosta nisko. za porod mi je dovoljno da me svi manje više ostave na miru i puste da porod ide svojim tijekom i da puste MMa da svo vrijeme bude sa mnom. ne treba mi neka ljubaznost- dosta mi je ono...osnova kulture (ipak je ovo HR) a ako nešto, nedajbože krene po zlu, e, onda očekujem da budu brzi i stručni.

  18. #418
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Curly, čekamo frišku priču, vjerujem daje sve bilo prema planu i željama!!!!

  19. #419

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    A ja mogu vjerovati, nažalost...
    Imala sam isto tu nesreću da sam naletila na nju, pisala sam o tome prije par stranica....
    Neznam di je dotična završila medicinu i specijalizirala a niti tko ju je zaposlil, jer žena niti ima pristup a čini mi se niti volju.....
    Uvijek je namrgođena, ženama se uopće ne obraća direktno, već samo u bradu neš mrmlja...
    Ah....
    U Zagrebu je završila medicinu, vele da ima fotografsko pamčenje i da je bila od boljih studenata. Završila je u roku. No mislim da bubanje nije bit medicine. Specijalizacija - Petrova, ak se ne varam.
    Dotična ima jaaaako puno novaca, odnosno jaaaako bogatog oca. Vjerojatno se zato i tak ponaša.
    Inače hladna i drska i privatno.

  20. #420
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj frogy prvotno napisa Vidi poruku
    U Zagrebu je završila medicinu, vele da ima fotografsko pamčenje i da je bila od boljih studenata. Završila je u roku. No mislim da bubanje nije bit medicine. Specijalizacija - Petrova, ak se ne varam.
    Dotična ima jaaaako puno novaca, odnosno jaaaako bogatog oca. Vjerojatno se zato i tak ponaša.
    Inače hladna i drska i privatno.


    Znam ti ja draga sve to, samo nisam baš htjela ovako javno napisat ovo za utjecajnog tatu....
    A to što je bila najstudent, niš ne znači jer pristup joj je za -100....

    Srećom nisam se više susretala s njom.....

  21. #421

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Znam ti ja draga sve to, samo nisam baš htjela ovako javno napisat ovo za utjecajnog tatu....
    A to što je bila najstudent, niš ne znači jer pristup joj je za -100....

    Srećom nisam se više susretala s njom.....
    Slažem se. Dobar student medicine (u teoriji) ne znači nužno i dobar liječnik. A kaj se tate tiče, pa "zna se" .
    A valjda je u bolnici da odradi svoje, pa bude si privat otvorila. Bar se nadam, za dobrobit svih budućih rodilja....

  22. #422
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Curly, čekamo frišku priču, vjerujem daje sve bilo prema planu i željama!!!!
    hej, evo me! busy sam u RL pa nemam baš vremena za virtualni ali, ali...
    je, sve je bilo super i bolje nego sam mogla zamisliti. zapravo, usta su mi puna hvale za sve i svakoga. bez zezancije!
    MM je bio sa mnom (sad smo već uigrani tim ), porod brz i fiziološki, na stolčiću. primalje fenomenalne! prava podrška, žene koje sa srcem rade svoj posao. grlila sam ih i ljubila na kraju. totalno su me emocije oprale.
    na odjelu gore isto sve 5. ostali smo malo dulje zbog žutice pa se izredala cijela ekipa i svi su bili i više nego o.k.
    naravno, i dalje su tu one smiješne vizite ali to je već druga priča.
    ako nekog zanima neš' konkretno....

  23. #423
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    čestitam!!! drago mi je da si tak puna pozitivnih dojmova i da je sve prošlo super! konačno i nekaj lijepog da pročitamo!

  24. #424
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj curly mama prvotno napisa Vidi poruku
    hej, evo me! busy sam u RL pa nemam baš vremena za virtualni ali, ali...
    je, sve je bilo super i bolje nego sam mogla zamisliti. zapravo, usta su mi puna hvale za sve i svakoga. bez zezancije!
    MM je bio sa mnom (sad smo već uigrani tim ), porod brz i fiziološki, na stolčiću. primalje fenomenalne! prava podrška, žene koje sa srcem rade svoj posao. grlila sam ih i ljubila na kraju. totalno su me emocije oprale.
    na odjelu gore isto sve 5. ostali smo malo dulje zbog žutice pa se izredala cijela ekipa i svi su bili i više nego o.k.
    naravno, i dalje su tu one smiješne vizite ali to je već druga priča.
    ako nekog zanima neš' konkretno....


    Evo, još jednom čestitike i ovdje....
    Baš mi je drago da je sve prošlo super, kak veliš čak i bolje nego ste zamislili....

    Koji tim je bio na porodu?

    Ovo za "busy u RL", skroz te kužim, hehe...





    Mogle bi nas tri, jednom, svaka s po troje klinaca na kafe/šetnju/.....

  25. #425
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Mogle bi nas tri, jednom, svaka s po troje klinaca na kafe/šetnju/.....
    može, mi smo uvijek za muving!

  26. #426
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Bas pokusavam zamisliti kak bi ta kava izgledala...

  27. #427
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    oho, vidim u potpisu da i ti imaš troje.
    pridružiš nam se?

  28. #428
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    u naganjanju klinaca po gradu? naravno!

  29. #429

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    258

    Početno

    Mene zanima da li je itko ikad čuo za nekoga kome se probavali VBAC, ali nakon dva carska? Mislim, u potpunosti sam se pomirila s činjenicom da je mala vjerojatnost prirodnog poroda nakon jednog, a kamoli dva carska, al sad čujem da su stvarno počeli preferirat prirodni porod u bolnici, pa me zanima...

  30. #430
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    ja sam imala dva carska ali nismo niti pokušavali VBAC. mislim da je jako bitno u kakvom stanju ti je ožiljak od prethodnog carskog, mjeri se njegova debljina. iskreno, ja nisam ni imala želje ni hrabrosti da bi treći uopće pokušala prirodno, plus što sam imala i placentu praeviu, dakle moje šanse su bile ravne nuli. ti možda uspiješ, probaj otići tam na razgovor ili nekakve konzultacije...

  31. #431
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Dugo nitko nije niš napisal ovdje....


    Kako je na odjelu?
    Ima koji novi dr? ima da je netko otišel?

  32. #432
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Pa nije valjda da se već spremaš na četvrto?

  33. #433
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ehehe, znala sam da buš među prvima pitala,
    Nije da se spremam, ali
    čisto me zanima kak je sad na odjelu.....

  34. #434
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    aaa!!! ma strašna si! ne spremaš se ali ak si počela razmišljati o tome kak je sad na odjelu, možda i bude nekaj uskoro...

  35. #435
    zrinska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Daleko od Sunca, blizu raja...
    Postovi
    285

    Početno

    svaka čast...čim se raspituješ...nikad se ne zna)) Ja čula da se "obnovile" sestre na odjelu...

  36. #436

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    1

    Početno

    a zna možda koja dal daju epiduralnu anesteziju u čk ili je to još nepoznanica za njih

  37. #437

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Cure pozdrav!
    Dugo niko nije pisao na ovoj temi.Imala bi par pitanja ako je neko voljan odgovoriti.Termin mi je u prvom mjesecu i zanima me ako koja zna dali će biti kakvog Rodinog tečaja u skoro vrijeme?Kakve su novosti u rodilištu?Vaša iskustva,mogučnosti prirodnog poroda(prvi porod).U biti moje pitanje:Kaj da očekujem od rodilišta u čk(primalje,doktori,sestre)?Znam da su sve priče različite ali eto da pitam.

  38. #438
    zrinska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Daleko od Sunca, blizu raja...
    Postovi
    285

    Početno

    Meni u rodilištu bilo super...na odjelu malčice lošije...sve u svemu 4+.. Opet bih odabrala čakovečko rodilište.

    mene interesira da li ima tko da je u međimurju rodio doma...(izuzev Romkinje)

  39. #439

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Poštovani roditelji, evo ja sam ovdje nova mama.

    Inace rodila 29.1.2009. Curicu Neli i to na stolčiću u Čakovcu kako sam onda znala prva! Na meni su gledali nedostatke i sve sto je dobro ili sto fali za dodati , bilo je oko 15 doktora i sestri. Svi su dotrcali da vide kako je roditi na stolcu, poslije 10 min. Isla je druga cura! No htjela sam reci da je prosle godine bilo u novinama jedna zena koja je rodila prva , a ustvari nije bila prva! Eto opet nepravdi, inace sve pohvalei doktorima u Ck. Ali za sestre mogu reci da ima onih bahatih i nesposobnih za to radno mjesto ! Tko je od vas rodio na stolcu ? I kakva su vam iskustva ? Hvala pozzz

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •