Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516
Pokazuje rezultate 751 do 766 od 766

Tema: Vinogradska - novosti

  1. #751

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Naručila se, došla i čekala 3 h na ultrazvuk....

  2. #752

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Na uzv u VG sam bome i ja cekala tri sata...

  3. #753

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    9

    Početno

    bok,termin mi je 23.10,,trebalA bi roditi 3.put carski,nemogu se odluciti za vinogradsku ili Merkur? da li koja ima iskustva najnovija sa carskim?

  4. #754

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    9

    Početno carski

    kako je bilo na carskom u vg, ja planiram roditi po 3 puta,što mi je potrebno da ponesem,,jesu li jako neljubazni= da li ima previše žena u sobi?

  5. #755

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Kakva je procedura kod njih kod poroda sa trudnickim dijabetesom? Jel itko zna?
    Posljednje uređivanje od ivancica_001 : 01.10.2017. at 09:54

  6. #756

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno

    Pozdrav svima!

    Zanima me kakvo je sada stanje glede trudničkih tečajeva u Vinogradskoj; koliko se često održavaju i jesu li nužni/obavezni za prisustvo oca na porodu?
    Hvala unaprijed!

  7. #757
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Nazovi i pitaj kada ima mjesta. Otac ne treba imati nikakav tecaj za prisutstvo na porodu.

  8. #758
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Cure koje ste nedugo rodile u Vinogradskoj - što treba uzeti za bebu? Pitam za sestru

  9. #759
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Pa zar je jos uvijek praksa vaganja prije i poslije podoja? Neke sestre šibaju dohranu ako nije dobila beba na težini ajme...mama isljučivo doji, 2.joj dijete
    Posljednje uređivanje od mašnica : 26.08.2018. at 22:58

  10. #760
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Evo mene i tu Samo znam za praksu 2014. da nije bilo vaganja prije i poslije podoja. Ali to bas i nije friska informacija .

  11. #761
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ima li nekog tko je friško rodio u Vinogradskoj? Ja se bližim terminu pa me najviše zanima oko carskog. Koliko rodilja je u sobi, da li i carice imaju rooming in? Kako izgledaju posjete? (grozim se onog da dok su bebe u sobama nahrupi po 10 članova rodbine od svake rodilje i onda je u sobi kaos).
    Čitala sa da starija djeca ne smiju dolaziti u posjetu?! Jasno mi jeda je to radi zaraza ali ako se bebe uzimaju u vrijeme posjeta i pokazuju preko stakla (to sam isto negdje na netu pročitala) onda ne kužim zašto me kćer skupa s tatom ne bi posjetila dok sam tamo.

  12. #762
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Dvije godine da nitko ništa ne napise? Ajmo majčice kakvo je stanje u Vinogradskoj?

  13. #763

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Stanje u Vinogradskoj je ok. Vide se posljedice potresa u Zagrebu, nema televizije u sobi, hrana je stvarno li la, ali si možeš naručiti dostavu ili ti mogu donijeti na ulaz hranu. Zbog korone ulaska nema, moze se i na doplatiti apartman, 300kn, te sobe su skroz nove, sa vlastitim wcom i puno komotnije i veće. Same sobe i sve to, moglo bi i bolje jer su podosta male pa 4 žene i 4ero djece, bude stiskavac ali je osoblje, babice i doktori stvarno vrhunski. Posebno doktorica Kosec, i ostatak ekipe je divan, sestre su brižne i stalno dolaze. Bebu mozes odnijeti u sobu, da se okupas i onda ju uzeti natrag. Sveopce stanje, stvarno ok, ima novu kupaonicu napokon, stari je komatozan pa tamo nitko nije ni isao. Rodila u 9mj 2020.

  14. #764

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    Ako nekoga slučajno zanima, konačno je ponovno otvoren odjel humane reprodukcije u Vinogradskoj.

  15. #765
    marissa86 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2023
    Postovi
    3

    Početno

    Drage žene. Imala sam spontani nedavno, još uvijek ne znam ni razlog, ali naravno da sad muku mučim tko bi mi trebao planirati i voditi ponovni pokušaj trudnoće. Spontani sam imala u Vinogradskoj i s doktorima tamo sam bila zadovoljna. Ali od ovih poznatijih, primila me dr. Vesna Gall. Ovi ostali, koji su u potpisu, ili sam zapamtila kak se zovu, isto su dobri, a čak i jako suosjećajni. Npr. Neki mladi doktor Tonković i dr Ivana Stojanović. Međutim, ne znam je li se uopće to može tako voditi u bolnici. Ili da pričekam rezultate testova spontanog prvo?

  16. #766
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Preporučam dr.Grgića radi u Vinogradskoj, jedino ako se šo nije promijenilo unazad 2 god. Imala sam rizični trudnoću nakon 2 spontana, sve obrade imala u Vinogradskoj i imam umazoč žalosnom...rekla bih suosjećajno i brižno iskustvo.
    Treća, tj.5.trudnoća je u početku bila jako riskantna ali uspjeli smo prebroditi sve.
    Dr.Grgić je divan doktor, preporučam

Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •