Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: hitna ginekološka ambulanta sveti duh

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno hitna ginekološka ambulanta sveti duh

    nakon neuspijelog pokušaja pregleda, iz hitne ginekološke ambulante me, nepregledanu!
    maximalno neljubazna sestra pokušala me uvijeriti da tu po hitnosti ne spadam, ali me je ipak primila i rekla da pričekam doktora. ambulanta je bila prazna! nakon sat vremena pojavio se doktor, koji me nije htio pregledati, a kad sam ga na kraju njegovog uvijeravanja pitala za ime nije se htio predstaviti. " zasto me pitate za ime? pa da poslje o meni pišete po forumima?"
    sestra koja nije cula našu konverzaciju, pri izlasku mi je rekla da je "gospodin" sa kojim sam razgovarala bio dr. xy!

    srecica editirala post i obrisala ime doktora

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Nisam ništa skužila. Da li si bila hitan slučaj ili što, a ipak te nisu htjeli primiti, ili nešto drugo???

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno

    sumlja da djetetu ne kuca srce! ali bez krvarenja! hitan slučaj ili ne...po doktoru ne, jer nema krvarenja!

    srecica editirala post i maknula ime doktora, tema neka ostane negativno iskustvo na hitnom prijemu bez spominjanja imena

  4. #4
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    'svaka čast' doktoru, pitam se kako jedan liječnik koji bi trebao imati sklop u mozgu da uvijek i svugdje pomaže ljudima (ili je prilikom Hipokratove zakletve držao figu?) može odbiti pregledati trudnicu u bolnici, u vrijeme kad mu je ambulanta prazna, kad ima dostupan UZV, samo jer slučaj 'nije hitan'- dakle, nema krvarenja??
    ako to i nije prema proceduri, što je pitanje, rade li oni uvijek sve po proceduri ili se u svrhu humanosti prema trudnici može napraviti pregled i subotom?
    a to da se dr. u bolnici odbije predstaviti pacijentu,.. no comment. ako ne može stati iza toga da nije htio obaviti pregled, može li se takvom čovjeku vjerovati da stoji iza drugih, životno važnih odluka? ili bi i u tom slučaju pobjegao u hodnik bez da se predstavi.

    srecica editirala post i maknula ime doktora

  5. #5
    silvy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    188

    Početno

    Ovo je strasno! Ja ne bih ovo stavila samo na forum nego i u novine!

  6. #6
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa
    Nisam ništa skužila. Da li si bila hitan slučaj ili što, a ipak te nisu htjeli primiti, ili nešto drugo???
    moram ovo potpisati, ništa mi nije jasno :/

  7. #7
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Kolko sam ja skužila, cura je sumnjala da djetetu ne kuca srce i otišla je na pregled, a doktor je nije htio pregledati jer ne krvari i po njemu to nije bilo hitno...

  8. #8
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    jel to ona bahata sestra niska,muškobanjasta?Koliko si trudna?
    Jer kada sam ti bila trudna 5tj imala sam ti par veeelikih hematoma i dobila utrogestane i strogo mirovanje.Preko noći sam ti jaaako prokrvarila i zovem njih,i oni mi kažu,da oni ništa više ne mogu učiniti za tako malenu trudnoću.Ako se zadrži beba super,ako ne oni ništa ne mogu

  9. #9
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Ma sve ti to dodje na isto, ako im je loš dan, kako se uopće usudjuješ doći da s tobom nešto nije u redu.

    srecica editirala post i maknula imena doktora

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj ruza prvotno napisa
    jel to ona bahata sestra niska,muškobanjasta?Koliko si trudna?
    Jer kada sam ti bila trudna 5tj imala sam ti par veeelikih hematoma i dobila utrogestane i strogo mirovanje.Preko noći sam ti jaaako prokrvarila i zovem njih,i oni mi kažu,da oni ništa više ne mogu učiniti za tako malenu trudnoću.Ako se zadrži beba super,ako ne oni ništa ne mogu
    9 tjedana, ali za njih to nije ništa! stvarno se ponašaju ko životinje! čovjek dođe po pomoć, a tretiraju te ko neprijatelja! povjeravaš im svoj život i život svoje bebe, a oni iza svog (ne) rada ne mogu stajati ni sa svojim imenim!!!
    a najgore od svega im je kad se pojavi netko ko je prije njih bio kod privatnog lječnika!

  11. #11
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    I kaj si na kraju napravila?
    Nadam se da si ipak pronašla nekogda te pregleda.

  12. #12
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    Koja bahatost i bezobraznost.
    Kako dr.izgleda?Mlađi,stariji?
    Ovo treba dati u novine....i žalosno je.

  13. #13
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Mladi ili stariji zar je to bitno??

    Pcmaier zao mi je sto si ovo morala proci ali je ipak puno toga nejasno iz tvojih postova pa molim da malo smirimo strasti i uzrujavanje, jos ne vidim koji je bit ove teme pa cu je ostaviti otvorenu ali ako krenemo sa vrijedanjem po bilo kojoj osnovi zakljucavam i brisem.

  14. #14
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Mladi ili stariji zar je to bitno??
    .
    nije bitno.nego me zanima jer je mene primio sa 1.djetetom jedan mladji doktor(tada jos specijalizant)kad sam krvarila i bio je veoma bahat i arogantan,te je svasta izgovorio,a onda je muz dosao u prostoriju pa je bio manji od makova zrna.

  15. #15
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    meni je ipak još uvijek nejasno o čemu se radi, kao što i srecica reče.
    jedno je ako si bio na uzv negdje i netko ti je rekao da srce ne kuca pa doći na hitnu, a drugo je doći na hitnu i tvrditi mojoj bebi srce ne kuca, a pcmaier nije baš objasnila o čemu se radilo.

  16. #16
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    meni je ipak još uvijek nejasno o čemu se radi, kao što i srecica reče.
    jedno je ako si bio na uzv negdje i netko ti je rekao da srce ne kuca pa doći na hitnu, a drugo je doći na hitnu i tvrditi mojoj bebi srce ne kuca, a pcmaier nije baš objasnila o čemu se radilo.
    Bez obzira jel jedno il drugo, doktor te mora pregledati kad dodješ na hitnu.
    I ja potpuno razumijem što se dogodilo.

  17. #17
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Pcmaier i ruza postoji nesto sto svatko od nas moze napraviti ... napisati zalbu i poslati je mailom ili postom na ravnatelja bolnice ili sefa te sluzbe, i svakako na Ministarstvo zdravstva.

    Mislim mozemo mi sebi medusobno davati podrsku i tjesiti se, i to je sasvim ok, ali ako ne zelimo da nam se takve stvari ponavljaju, nama i drugima, trebamo se usprotiviti i izdici iznad njih.
    Predlazem svima koji su nezadovoljni bilo kakvom uslugom koju su primili da napisu pismo ili mail na nadredenu sluzbu ... prvo sto cete se odmah nakon pisanja osjecati bolje jer ste sve sto vas tisti napisali u tom pismu, a drugo zadovoljstvo ce vam biti da to sto se desilo nece ostati jos jedna prica na forumu nego ce i neke vise sluzbe znati sto se desilo.

    Stvari ce se promijeniti samo ako to budemo zahtjevali, stalno iznova ispocetka.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28

    Početno

    Jako mi je žao što čitam ovako nešto.
    Svoju sam trudnoću pratila kod dr. XY starijeg. Najdivniji čovjek i ginekolog kojeg možete zamisliti. Kad sam čula da sin ide stopama svojeg oca i da je na Sv. Duhu bilo mi je jako drago jer sam vjerovala da jabuka ne pada daleko od stabla ali kako se vidi...
    Njegov otac nikad ne bi na takav način otpravio ni jednu ženu a kamoli zabrinutu trudnicu.

    srecica editirala post i obrisala ime doktora

  19. #19
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Obzirom da nije sigurno kako se lijecnik zove obrisala sam imena doktora, tako da ovaj topik ostane kao iskustvo na hitnom prijemu.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Obzirom da nije sigurno kako se lijecnik zove obrisala sam imena doktora, tako da ovaj topik ostane kao iskustvo na hitnom prijemu.
    doktor se u strahu od foruma nije htio predstaviti ... dakle, prilično je sigurno o kome se radi...inace, na forumu sam prvi put, i na to me ponukao baš navedeni doktor koji mi je na kraju razgovora rekao da se ne želi predstaviti jer ne želi završiti na forumu.
    forumaš i forumašice samo naprijed!

    srecica editirala post i maknula ime doktora, tema neka ostane negativno iskustvo na hitnom prijemu bez spominjanja imena

  21. #21
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    imamo i prekrasnu priču s poroda u kojoj je doktor prikazan u sasvim drugačijem svjetlu:

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...484119167eec8c

    teško je u situacijama u kojima smo zabrinuti, prestrašeni, nesigurni... biti objektivan.
    piši na Kliniku, požali se...

    ponekad su stvari puno drugačije no što se nama u nekom trenutku čini.

    nadam se da ste i ti i beba u redu

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    imamo i prekrasnu priču s poroda u kojoj je doktor prikazan u sasvim drugačijem svjetlu:

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...484119167eec8c

    teško je u situacijama u kojima smo zabrinuti, prestrašeni, nesigurni... biti objektivan.
    piši na Kliniku, požali se...

    ponekad su stvari puno drugačije no što se nama u nekom trenutku čini.

    nadam se da ste i ti i beba u redu


    pls. da li netko moze komentirati fact da se doktor nakon svojih konzultacija odbio predstaviti pacijentici?!

  23. #23
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    U idealnim uvjetima bi se lijecnik predstavio prije bilo kakvog razgovora, dakle prije bilo kakvih konzulatacija, pregleda i ostalog.

    Ja ti jos jednom preporucujem da svoje nezadovoljstvo srocis u pismo ili mail i posaljes na nadlezne, tako ces najvise napraviti i za sebe i za sve buduce trudnice koje idu na pregled.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Trebao te pregledati!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •