Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 290

Tema: Dopust za njegu djeteta - Pravilnik

  1. #151
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nema veze kaj jedanput ideš mjesečno na vježbe, kad moraš svaki dan doma vježbati po određeno vrijeme.

    kad ideš fizijatru?

    do mog mejla ne možeš doć, ali možeš dobiti pravo na provatne poruke ako imaš čini mi se 10 ili više postoa, sad imaš tek 2, znači to brzo možeš složiti ili daj stavi svoj neki mejl.


    počni kopirati nalaze, kod kojeg gastriča ideš?

  2. #152
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    usput meni su tak nekaj doktori rekli tek kad je imal mali skoro 3 godine, ali sam za tu opciju čula od susede, koja je to čula od naše zajedničjke susede, tako da sam to iskoristila i za 1. dijete,

    probaj ništ te ne košta samim tim kaj imaš ćeste i eeg, neuropedijatra i krv, nije se s time za igrati

  3. #153

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    13

    Početno

    Kod fizijatra smo bili u petak i sad smo naruceni opet 31.05. Zvala sam za preporuku za njegu i rekla je da dodem iduci tjedan kod nje pa ce mi to napisati. A gastric nam je prof. Vukovic sa Rebra i neuropedijatrica nam je sa Rebra dr. Bunoza (otisla je nedavno na porodiljni pa ne znam ko ce nas sad 09.03. pregledati). Svi specijalisti su nam sa Rebra jer je bebac bio mjesec dana na Rebru na intenzivnoj pa onda oni imaju tamo kompletan karton od malog.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    13

    Početno

    A nama svi govore da ce mali biti skroz ok, trenutno ima 11 mj, a odgovara dobi od 8-9 mj tako da je zaostajanje vidljivo ali u skladu sa korigiranom dobi. Svi govore sve je ok (osim te jetre to je svima misterija) ali stalno nas narucuju na silne pretrage. Svaka tri mj idemo na eeg i pregled kod fizijatra, radili smo MR po izlasku iz intenzivne i bilo je sve ok sad opet moramo na MR, gastric isto kaze sve je ok a vec smo tri puta radili uzv abdomene i svakih mjesec vadimo krv a te jetrene probe nikako da pocnu opadati... i da nismo jedni od onih roditelja koji samo hodaju po doktorima svaki puta pitam da li je neophodna pretraga i svaki put mi svi odgovaraju da je... kazu bebac je super a nalaza od specijalista imamo vise nego sto sam ih ja za sebe u cijelom zivotu sakupila.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    13

    Početno

    p.s. moderatori mi odobravaju svaki post pa to traje...

  6. #156
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Znam imam doma hrpu fascikla za svako dete, skopiraj to napose zadnje nalaze,skopiraj rodni list, vaše osobne, napiši zahtjev
    U biti imaš vremena i do 9.3. Pa možešpredati skupa sve, svakak traži specijaliste da ti napišu prrporuku za njegu , i zašto misle da to treba

  7. #157

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    13

    Početno

    Evo samo da javim da mi je fizijatrica sa Goljaka na zadnji nalaz nadopisala da preporucuje produljenje porodiljnog ali nije navela nikakve razloge. Sad jos neuropedijatar pa imam dvije preporuke.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav!
    Nova sam ovdje pa oprostite ako je post poslan u krivoj temi.
    Imam bebu od 8 mj. porodiljni mi ističe 07.06.2016. već mi je sad rečeno da mi slijedi otkaz 07.06.2016. Beba mi je inače hipotona i odlazimo na vježbe te sam svejedno htjela zatražiti produljeni porodiljni zbog njege djeteta. Sad neznam da li imam pravo na produženi porodiljni pošto me čeka otkaz. Ako nemam, jel postoji mogućnost da se odma zaposlim kod drugog poslodavca bez prestanka radnog odnosa (imam tu mogućnost) te da onda dobim pravo na produljeni? a ako ne dobijem pravo na produljeni, ako mi komisija to ne odobri, koja imam prava na sizu? zaposlena sam od 10mjeseca 2014., na komplikacijama sam od 1.mjeseca zbog šečera i velikih mučnuina.
    Unaprijed vam se zahvaljujem na odgovoru!!

    lp

  9. #159
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ok napreduješ , razlog može biti samo i vježbanje

  10. #160

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Friško iskustvo sa vještačenja za dopust za njegu djeteta ako nekoga zanima.
    Naime dobila sam poziv na vještačenje s djetetom u tvrtkovoj.
    Pošto ne piše u koju svrhu bila sam uvjerena da se radi o pravu na uvečani doplatak jer se oboje sada vještači tamo a
    i to već čekam od 10 mj.No nije,pozvali su me zbog produženja dopusta što sam se iznenadila da su tako brzi.
    Uglavnom ako vas pozovu na vještačenje za njegu a predali ste za uvećani doplatak napomenite to,neka vam ujedine to dvoje i da ne vještače dvaput.
    Vještačenje izgleda ovako:
    prvo ste kod doktorice i pričate o zdravstvenom stanju djeteta,dajete presliku dokumentacije i ona pregledava djete u smislu,stoji na jednoj nozi,hoda itd...
    Onda vas vodi kod socijalne radnice i tamo dajete podatke o vama,kao roditeljima i zajedničkoj djeci,ispituje vas kakve dijete ima teškoće i na kraju vas informira o drugim pravima ako imate(socijalna skrb)
    Eto to je sve,rješenje dolazi na kućnu adresu

  11. #161
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a kad si predavala ponovo papire, ne valjda ono u 9.mjesecu
    inače tak nekak slično je bilo i prije vještaćenje ali je bilo po određenom domu zdravlja, za 1. klinca sam jedanput išla i u Klaićevu na vještaćenje ali to je bilo pred više od 14 godina. posle su prevbacili na domove zdravlja,

    si pitala koji je ishod rješenja? i kaj me zanima na koji način si dobila poziv telefonski ili pismeno?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.02.2016. at 12:15

  12. #162

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz! Zanima me kad da predam za djecji doplatak i kome se to predaje, te koji je iznos naknade? U 6.mj.istice mi porodiljni i dalje namjeravamo koristiti produzeni porodiljni radi njege za koji mislim predati papire u 4 mj. Pravo na djecji doplatak imam samo ako sam na njezi? Hvala na odgovoru. Nova sam u tome i neznam bas koja prava imam.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    što ako npr ne želim više produljiti njegu već se vratiti na posao.... jednostavno ne predajem nikakve nove nalaze ili?

  14. #164
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Meni je njega bila odobrena do kraja siječnja. U studenom prošle godine dobila sam pismeni poziv da dostavim nove nalaze poštom. Znači sve sam im poslala sredinom studenog i nikakvog odgovora nisam dobila do kraja siječnja.
    Nekoliko dana prije isteka zovem da vidim na čemu sam, mislim prošlo je 2,5 mjeseca od kada sam sve poslala.
    kaže mi gospodin koji se time bavi da još nije zahtjev krenuo u obradu ???, da imaju gužvu. I da se po novom ide na komisiju koja služi za ostvarivanje svih prava. Pa rekoh bili smo na toj komisiju zbog prava sa czss , ali sam riješenje dobila tek u prosincu. Dogovorili smo se da mu faksiram rješenje iako su mu oni trebali to dostaviti. I u roku od pet dana mi je njega produljena.
    Ista stvar i sa uvečanim dječjim. Predala u rujnu, a komisija još nije dostavila mirovinskom odobrenje. Ja sam osobno predala sada kada sam predala novi zahtjev u veljači.
    Poslali su samo czssu

  15. #165
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj lena13 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz! Zanima me kad da predam za djecji doplatak i kome se to predaje, te koji je iznos naknade? U 6.mj.istice mi porodiljni i dalje namjeravamo koristiti produzeni porodiljni radi njege za koji mislim predati papire u 4 mj. Pravo na djecji doplatak imam samo ako sam na njezi? Hvala na odgovoru. Nova sam u tome i neznam bas koja prava imam.
    misliš li tražiti sad imovinski dječji, predaj papire u Žajinu u Zagreb, ili ako si negdje drugdje u svoju mirovinsku ispostavu.

    ako pitaš za dječji u svezi njege, vrijedi i ako si na SRV, ali sad po novome idu i nova vještaćenja, iznosi 831 kn

    iva, ako dalje ne želiš njegu, možda bi ti pasalo SRV, onda predaj papire ko i za njegu, ako ne želiš ništa onda na vrijeme ih nazovi ili napiši da ne želiš ništa, ovo tvoje koje si mislila nije rješenje, jer moraju imati trag, za zaključiti.

    jel mali kaj bolje?''

  16. #166

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    misliš li tražiti sad imovinski dječji, predaj papire u Žajinu u Zagreb, ili ako si negdje drugdje u svoju mirovinsku ispostavu.

    ako pitaš za dječji u svezi njege, vrijedi i ako si na SRV, ali sad po novome idu i nova vještaćenja, iznosi 831 kn

    iva, ako dalje ne želiš njegu, možda bi ti pasalo SRV, onda predaj papire ko i za njegu, ako ne želiš ništa onda na vrijeme ih nazovi ili napiši da ne želiš ništa, ovo tvoje koje si mislila nije rješenje, jer moraju imati trag, za zaključiti.

    jel mali kaj bolje?''
    bolje je!!! punooo bolje... toliko bolje da gotovo i nemam kaj od nalaza za predati na jesen, eventualno nalaz sa ERF-a ... zato i pitam kako je sa prekidom. ma ja ću predat kaj budem imala, pa ak prođe ok, ako ne, opet ok.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kad si predavala ponovo papire, ne valjda ono u 9.mjesecu
    inače tak nekak slično je bilo i prije vještaćenje ali je bilo po određenom domu zdravlja, za 1. klinca sam jedanput išla i u Klaićevu na vještaćenje ali to je bilo pred više od 14 godina. posle su prevbacili na domove zdravlja,

    si pitala koji je ishod rješenja? i kaj me zanima na koji način si dobila poziv telefonski ili pismeno?
    Predala sam papire za produljenje krajem prvog mj i tak brzo sam dobila poziv(pismeno)
    Bas me iznenadila brzina zato sam i mislila da je u vezi doplatka.
    Nisam pitala koji je ishod,ali rekli su da moraju još vidjet.
    Jer je bila peripetija.ta dokt koja nas je trebala vještačit je na bolovanju pa smo čekali zamjenu da nas preuzme,a ona nije tog područja.

  18. #168
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    večer...zanima me tko ima pravo na njegu koju daje CZSS?? to je za nezaposlene majke ,nekih 500 kn... čula sam to ali nigdje na netu ne mogu pronaći neki podatak??

    Mama sam maligno oboljelog dečka koji je završio sa kemoterapijama,zaostajemo u govoru (4 godine dijete),idemo na fizikalnu i pod sumnjom je za autizam..

  19. #169
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Preko CZSS mozete ostvariti ili njegu ili osobnu invalidninu, ovisno o teskoci.
    Ja sam trazila njegu, obavili smo vjestacenje i kad je dosao nalaz pisalo je da je po njihovoj procjeni teskoca djeteta za osobnu invalidninu. Morala sam dati izjavu da se slazem. Dobiva 1250 kn mjesecno i 200 kn od grada Zagreba. Obzirom da ne koristim produzeni porodiljni, na temelju invalidnine ostvarujemo i pravo na dj. doplatak od 830 kn.

  20. #170
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    Pravo na osobnu invalidninu i povišeni dječji doplatak imamo...

  21. #171

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    mi smo na njezi od prve god života. neurorizičan, vježbač do godinu i pol na goljaku, kasnije kasni govor, prvo dijagnoza kašnjenje u svemu, pa onda autistični spektar, pa smo vadili krajnike radi nagluhosti i čestih upala uha, sada ima 4,5 godine i dalje svakodnevno hoda logopedu i radnom terapeutu... sad sam predala papire za dalje (prvo sam bila 2x6 mj, pa dva puta po god dana na njezi) , kolike su šanse da dobijem opet njegu sa ovim dijagnozama:

    - pragmatički govorni poremećaj, teškoće socijalne komunikacije, teškoće grafomotorika, disharmoničan razvoj, i strabizam (bježi mu oko i moramo raditi okluziju svaki dan po 1 sat ) ....

    koliko uvažavaju nalaz sa ERF-a?
    Posljednje uređivanje od iva1602 : 25.08.2016. at 22:31

  22. #172
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo na njezi od prve god života. neurorizičan, vježbač do godinu i pol na goljaku, kasnije kasni govor, prvo dijagnoza kašnjenje u svemu, pa onda autistični spektar, pa smo vadili krajnike radi nagluhosti i čestih upala uha, sada ima 4,5 godine i dalje svakodnevno hoda logopedu i radnom terapeutu... sad sam predala papire za dalje (prvo sam bila 2x6 mj, pa dva puta po god dana na njezi) , kolike su šanse da dobijem opet njegu sa ovim dijagnozama:

    - pragmatički govorni poremećaj, teškoće socijalne komunikacije, teškoće grafomotorika, disharmoničan razvoj, i strabizam (bježi mu oko i moramo raditi okluziju svaki dan po 1 sat ) ....

    koliko uvažavaju nalaz sa ERF-a?
    kolike su sanse to ti nitko ne moze reci osim komisije.

  23. #173
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Obzirom se jedinstveno tjelo vještačenja čeka jako dugo, mi čekamo već 6 mjeseci, može li se dobit bolovanje za dijete dok se to ne riješi?

    Dijete inače ima poremećaj u razvoju govora i kreće sutra na Suvag uz još neke vježbe koje ima i ne znam kako uz posao da to sve stignem...

  24. #174
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A da nazoveš mjerodavnu ispostavu hzzo možda su negdje za gubili tvoj predmet, meni skoro 3mjeseca od predaje papira

  25. #175
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Za bolovanje je nadležna njegova Dr., ali ako slučajno kreće u vrtić njihov nemaš pravo na bolovanje, za odlazak na same terapije možda ovisi kak ko procita

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Na dopustu za njegu djeteta sam i ovaj mjesec mi je uplaćeno 1474kn.
    Ne kuzim zašto. ?
    Da li je još nekome tako sjelo?

  27. #177
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A koliko je ranije? Kaj nisi ti na srv?
    Čekaj firma ti je tolko uplatila ili si još prošlu dobila tolko od hzzo?ako dobivaš samo od hzzo onda su oni lijepo uračunati i Božić i Stefanje i eto ti manje love
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.01.2017. at 17:54

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Inače dobivam 2100 i neš kao i svi vjerojatno
    Još sam na dopustu, predala sam papire za vještačenje i čekam ishod.
    Nemogu biti više na dopustu već samo na srv zato jer je napunio 8 god

  29. #179
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ovaj mjesec je navrsio 8 godina?
    pravo je trajalo do osme godine, nakon toga ti tek moraju odobriti SRV, a to je drugaciji izracun.

  30. #180

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    I ne kužim kaj oni ne plaćaju blagdane?

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Da.Al vještačenje je tek za veljaču.
    I predala sam papire.Vrijedi dok ne dobijem drugačije ili

  32. #182
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    E koče ga znati, to je ipak malo zeznuto, najbolje da pitaš u hzzo
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.01.2017. at 18:24

  33. #183
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Rođen je 22.12?

  34. #184
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    Da.Al vještačenje je tek za veljaču.
    I predala sam papire.Vrijedi dok ne dobijem drugačije ili
    Vrijedi do osme godine ili do ponovnog vjestacenja.
    Zovi ih i pitaj sto da radis. Ne zbog obracuna nego zbog posla! Trebala si raditi ili biti na bolovanju. Moram virnuti u zakon, ali gotovo sam sigurna da je tako.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Idem sutra
    A kako ste vi kad je dijete navršilo 8 godina
    Išle na posao bez obzira na rješenje

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijedi do osme godine ili do ponovnog vjestacenja.
    Zovi ih i pitaj sto da radis. Ne zbog obracuna nego zbog posla! Trebala si raditi ili biti na bolovanju. Moram virnuti u zakon, ali gotovo sam sigurna da je tako.
    O bože katastrofa
    Eto ti rupe u zakonu
    Mogu dobiti otkaz

  37. #187
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    Idem sutra
    A kako ste vi kad je dijete navršilo 8 godina
    Išle na posao bez obzira na rješenje
    Ne znam. Ja sam se vratila na posao na puno radno vrijeme, a muza obrtnika sam prebacila na pola kad je E. imala vjestacenje sa 7 godina.

  38. #188
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ok ti imaš pravo i na godišnji od prošle godine 2016, pa možeš i s time regulirati ako će biti na knap!

    rafi javi se svakako
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.01.2017. at 13:39

  39. #189

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Napravili su pogrešku
    Trebala bi savjet za besplatnu pravnu pomoć
    kome se obratiti

  40. #190
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    Napravili su pogrešku
    Trebala bi savjet za besplatnu pravnu pomoć
    kome se obratiti
    Jesi sigurna da su napravili pogresku?
    Iz mog iskustva pokusaj sve izgladiti sa poslodavcem koliko je moguce jer kod takvih dvosmislenih stvari HZZO uvijek ispadne u pravu.

  41. #191
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Budem se raspitala za pravnu pomoc.

  42. #192

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Priznali su pogrešku i pravnici u Jukićevoj neznaju sada to riješiti

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Kad stignem ću vam sve objasnit
    Ali sada hitno trebam pravnu pomoć da me ne oštete skroz

  44. #194
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Koliko ti fali? Iskoristi godišnji od 2015 kojeg imaš pravo koristiti do 31.12.2016.,te imaš pravo na godišnji iz 2016.

  45. #195
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ajde za početak, kad je rođen?

  46. #196
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    U biti ti bi odma sad trebala na polovicno, dogovori s poslodavcem godišnji na kojeg imaš pravo do nekog datuma, a od tad traži da ti hzzo posalje papir da ideš na srv, naknadno ti mogu isplatiti i jedni i drugi lovu, jer u biti bi prijava plaće trebala biti do 15u mjesecu, ali ako ne dođe papir oni isplate minimum tj 1660,pa nadoknađuju idući mjesec

  47. #197
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Tj. Polovicno od dana prije 8 rodendana
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.01.2017. at 18:18

  48. #198

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Znači,ne vjerujem da će se ikome ovo desiti jer će sada biti valjda pametniji ali nek je tu
    Rješenje kojim mi je odobren dopust za njegu navodi samo da je kontrolno vještačenje u veljači 2017 god
    s obvezom da se javim 30 dana prije s nalazima i zahtjevom i to sam napravila.
    Ne navodi da kada dijete napuni 8 godina da to prestaje,odnosno,da je moja obaveza javiti se 30 dana prije navršenja,
    sa zahtjevom da koristim srv.
    Znači taj dio je pravnik koji je pisao rješenje izostavio
    I eto me u zraku.
    Obustavljen mi je dopust,a ja, niti sam na poslu, niti na dopustu,niti mi je itko dao obavijest da se to ukida.

  49. #199
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ok, ako oni to priznaju kao propust.
    Jer u samom naslovu prava se navodi dob od navrsenih 8. godina , pa sam mislila da se mogu pozivati na to.
    Kako ces sad to srediti? Hoce li ti poslodavac raditi probleme?

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Neka se oni dogovore sa mojim poslodavcem
    što će napraviti
    Ne zanima me.

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •