Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 78 od 78

Tema: POKLON ZA 12. godišnjakinju za rođ.-HITNO!

  1. #51
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro, gdje vi nabavite te količine te plastike za stiskanje baš me zanima?
    Moja ima jedan pop-it i kao dijete s anksioznošću i okp-om stvarno joj pomaže i opušta ju.
    Ne kažem da je to wow igračka jer nije, samo kažem da moje dijete kaže da ju opušta.
    https://www.bauhaus.hr/pribor-za-pak...bio/p/27001400

  2. #52
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    I kaj, da joj kupujem hrpe plastike i zagađujem okoliš, umjesto te jedne plastične igračke koju će stiskat.

    Znam ja za to i oduvijek je to voljela, ali ne pada mi na pamet kupovati tu plastiku.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Plišanci su ptije par godina već stvar prošlosti. Mojoj i njenim prijateljicama je Sinsay zakon.
    Da, i Sinsay je ok, samo je u Areni pa nam nije baš blizu.

    I bolje da nam nije blizu ... sve su to kratkotrajne krpe ... kad vidim te dućane odmah se sjetim dokumentarca The True Cost. (Svakako pogledati!)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 27.04.2021. at 09:55

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Pa koliko to ona sati stišće? Moj dobi ako je u paketu došlo,malo se zabavi i na drugu stvar ide

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    jel to to?
    https://www.dm.hr/pop-it-pop-it-igra...473223644.html

    nikad vidjela u životu.

    Moja kćerka foli puckat te folije s ispupčenjima iz Bauhausa kad nam dođe nešto zapakirano. Jel to taj princip?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jel to to?
    https://www.dm.hr/pop-it-pop-it-igra...473223644.html

    nikad vidjela u životu.

    Moja kćerka foli puckat te folije s ispupčenjima iz Bauhausa kad nam dođe nešto zapakirano. Jel to taj princip?
    da, ima u raznim bojama
    u kineskim dućanima ima više oblika

  7. #57
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pa koliko to ona sati stišće? Moj dobi ako je u paketu došlo,malo se zabavi i na drugu stvar ide
    Jelena, stišće kad god ju uhvati anksioznost ili pred napad panike. Ne očekujem da shvatiš i drago mi je da ne moraš.

  8. #58
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i Sinsay je ok, samo je u Areni pa nam nije baš blizu.

    I bolje da nam nije blizu ... sve su to kratkotrajne krpe ... kad vidim te dućane odmah se sjetim dokumentarca The True Cost. (Svakako pogledati!)
    Vrijeska, al ne možeš okolo hodati gol, odjeća ti treba, a rastu ko gljive u ovoj fazi. Još manje vidim svrhu gomilanja plišanaca?

    Zapravo im je u ovoj dobi fakat najbolje dat poklon bon ili novce, pa si sami kupe što žele.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.04.2021. at 09:59

  9. #59
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jel to to?
    https://www.dm.hr/pop-it-pop-it-igra...473223644.html

    nikad vidjela u životu.

    Moja kćerka foli puckat te folije s ispupčenjima iz Bauhausa kad nam dođe nešto zapakirano. Jel to taj princip?
    Slično iako meni nije ni približno isto, ali na tom tragu. Kažem, mojoj pomaže, tako sama kaže u terapeutske svrhe. Inače kao igračka totalno bezveze.

  10. #60
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena, stišće kad god ju uhvati anksioznost ili pred napad panike. Ne očekujem da shvatiš i drago mi je da ne moraš.
    Mitovski ja mogu potpuno razumjet. Mislim da bi i meni to pasalo, čak i bez napada panike, onako za gušt.
    Ovo bi moju kćer oduševilo, ona baš voli to pucketat. Kupim danas u DM-u, nije skupo, baš da vidim kako će reagirati djeca doma

  11. #61
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Slično iako meni nije ni približno isto, ali na tom tragu. Kažem, mojoj pomaže, tako sama kaže u terapeutske svrhe. Inače kao igračka totalno bezveze.
    Može pls neki link na nešto slično što vi imate?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Treba odjeća, ali kad je jeftino onda se kupe dvije-tri majice, a ne jedna. I te dvije-tri na kraju prerastu u 5-6.
    Stvara se ogromna količina otpada, ogroman nered ... današnje kupovanje i poklanjanje odjeće mi je u rangu popita/plišanaca/fidget spinera i sl.
    Ja imam veliki problem s tim, borim se i sama sa sobom i s 2/3 djece, nastojim ukazati da nepotrebnost takvih igračaka/odjeće i sl., ali moram nekada i popustiti.

  13. #63
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska, al ne možeš okolo hodati gol, odjeća ti treba, a rastu ko gljive u ovoj fazi. Još manje vidim svrhu gomilanja plišanaca?

    Zapravo im je u ovoj dobi fakat najbolje dat poklon bon ili novce, pa si sami kupe što žele.
    Vidi Lili, ako imaš plišanaca koje više ne žele, trebaju ih na Rebru, samo moraju biti oprani i zamotani u foliju ili celofan:
    https://www.facebook.com/groups/302191554680794
    Posljednje uređivanje od Cathy : 27.04.2021. at 10:05

  14. #64
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Može pls neki link na nešto slično što vi imate?
    Lili to je ovo s linka što si ti stavila, samo iz nekog kvartovskog malog dućana. Ona još ima i antistres lopticu kupljenu, ali izrađivala je i sama od balona i brašna.

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ima ideja od pakiranja žvaka ili lijekova za raditi

  16. #66
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Vidi Lili, ako imaš plišanaca koje više ne žele, trebaju ih na Rebru, samo moraju biti oprani i zamotani u foliju ili celofan:
    https://www.facebook.com/groups/302191554680794
    Već sam ih podijelila.

  17. #67
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Treba odjeća, ali kad je jeftino onda se kupe dvije-tri majice, a ne jedna. I te dvije-tri na kraju prerastu u 5-6.
    Stvara se ogromna količina otpada, ogroman nered ... današnje kupovanje i poklanjanje odjeće mi je u rangu popita/plišanaca/fidget spinera i sl.
    Ja imam veliki problem s tim, borim se i sama sa sobom i s 2/3 djece, nastojim ukazati da nepotrebnost takvih igračaka/odjeće i sl., ali moram nekada i popustiti.
    Kužim o čemu pričaš, to je dosta rašireno, al mi nemamo taj problem jer ja ne podnosim nikakve viškove u našem životnom prostoru.

  18. #68
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Treba odjeća, ali kad je jeftino onda se kupe dvije-tri majice, a ne jedna. I te dvije-tri na kraju prerastu u 5-6.
    Stvara se ogromna količina otpada, ogroman nered ... današnje kupovanje i poklanjanje odjeće mi je u rangu popita/plišanaca/fidget spinera i sl.
    Ja imam veliki problem s tim, borim se i sama sa sobom i s 2/3 djece, nastojim ukazati da nepotrebnost takvih igračaka/odjeće i sl., ali moram nekada i popustiti.
    Zato bih ja glasala za nakit... Ne mora biti neki dizajnerski, ali ima raznih narukvica i ogrlica za djevojke te dobi - ništa pretenciozno...

    Evo, prvo mi pada na pamet Silver-for-you (obično su trgovine uz svaki Kaufland): https://silver-for-you.hr/shop/nakit...rni-privjesak/

    ili ovo s imenom https://hr.prodaja2021.com/content?c...for%20you&id=8
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.04.2021. at 10:35

  19. #69
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Moja cura nije anksiozna, ali joj se svejedno sviđaju pop it (i ostale fidget igračke). U upotrebi su odkad ih ima, mjesec - dva. Inače, to služi i za igru u dvoje, kratka je i zabavna, a nije baš ni jednostavno pobijediti. Pravila variraju, ali svode se na to da imaš pravo istovremeno stisnut neki broj mjehurića, a cilj ti je natjerati protivnika da bude prisiljen stisnuti posljednjeg.
    Inače, besmisleno je propisivati što bi nekoga trebalo zabavljati ili mu se sviđati.
    Bershka je i mojoj zakon, hit su joj oni njihovi lančići za oko vrata, pa ih nosi po nekoliko skupa.
    edit: voli i plišance!
    Posljednje uređivanje od vertex : 27.04.2021. at 11:25

  20. #70
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Moja cura nije anksiozna, ali joj se svejedno sviđaju pop it (i ostale fidget igračke). U upotrebi su odkad ih ima, mjesec - dva. Inače, to služi i za igru u dvoje, kratka je i zabavna, a nije baš ni jednostavno pobijediti. Pravila variraju, ali svode se na to da imaš pravo istovremeno stisnut neki broj mjehurića, a cilj ti je natjerati protivnika da bude prisiljen stisnuti posljednjeg.
    Inače, besmisleno je propisivati što bi nekoga trebalo zabavljati ili mu se sviđati.
    Bershka je i mojoj zakon, hit su joj oni njihovi lančići za oko vrata, pa ih nosi po nekoliko skupa.
    edit: voli i plišance!
    ma ni moja nije uopće anksiozna, al oduvijek je voljela stiskat te mjehuriće

  21. #71
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    e i sad mi neki dan došo paketić s mjehurićima, još ne postiskanim

  22. #72
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Eh, mogli bi otvoriti i novu temu: Kako se rješavate stresa?

    Unutra bi se uklopilo ovo:
    Pozitivni primjeri - pick it, stiskanje mjehurića iz ambalaže, štrikanje i heklanje, ljuljanje u fotelji ljuljački (to bi meni pasalo)
    Negativni primjeri - grizenje noktiju i zanoktica, pušenje, žvakanje kose, češanje, u mom slučaju šetnje do frižidera

    (sorry na offt, ali baš me ovo s mjehurićima podsjetilo)
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.04.2021. at 14:48

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Natrag na temu:

    Da je djevojčica malo starija (recimo 15 godina) idealan dar bi bio tečaj šminkanja

    Za 12 godišnjakinju, možda poklon bon za frizera ili tako nešto...

    To je dob baš na granici dijete/mlada žena, pa bi možda dobro prošlo ovako nešto - šarene čarape, ovako nešto: https://www.dedoles.hr/vesele-natkol...-cvjetovi-maka

  24. #74
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pa koliko to ona sati stišće? Moj dobi ako je u paketu došlo,malo se zabavi i na drugu stvar ide
    i što s tim? neka djeca se vole time zabavljati, moja isto. komentari su ti čudni, nismo svi isti

    mislim da je poklon bon super poklon, dijete odabere što mu se sviđa

  25. #75
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Hvala na idejama

    Samo da dodam OT ja grizem nokte iz navike, a ne nervoze.
    Dakle, potpuno smirena lezim u hladu na plazi i obradjujem noktice

  26. #76
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    tečaj šminkanja bi bio idealan dar za curu koja se želi šminkati. moja ima skoro 18 i nikad se nije našminkala, a čini mi se da će tako i ostati

  27. #77
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Novci u kuvertu uz čestitku i neka si sama bira na što će potrošiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #78
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno


Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •