Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 410 od 410

Tema: Jogurt i kiselo mlijeko

  1. #401

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    7

    Početno

    imam pitanje - ako se jogurt ne radi ni u termosici niti u PET boci (ne pijemo ništa iz njih i nemam ih gdje nabavljati) niti u dunst-flaši nego u običnoj porculanskoj ili staklenoj poklopljenoj zdjeli - je li bitno da to bude čvrsto poklopljeno, ili se može samo lagano prekriti poklopcem nekog lonca?

    hvala!

  2. #402
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Svejedno je. Jedino je važno što duže održati temperaturu.

    Bila je svojevremeno na webu stranica jogurtoljupca koji je jogurt radio u čeličnom loncu u kojem je i sterilizirao mlijeko (u pećnici).

    Uputa s PET bocama je samo posljedica mojeg komfora.

  3. #403
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Leeda prvotno napisa Vidi poruku
    imam pitanje - ako se jogurt ne radi ni u termosici niti u PET boci (ne pijemo ništa iz njih i nemam ih gdje nabavljati) niti u dunst-flaši nego u običnoj porculanskoj ili staklenoj poklopljenoj zdjeli - je li bitno da to bude čvrsto poklopljeno, ili se može samo lagano prekriti poklopcem nekog lonca?

    hvala!
    doma pretezno radim u tegli od krastavaca, drugdje u ćemu stignem, ponekad radim i u kantici od potrošenog jogurta ili slatkača, ne mora biti čvrsto ništa poklopljeno
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.07.2013. at 07:32

  4. #404

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Imam pitanje: je li bolje bebi pocet davat jogurt punomasni ili acidofil ili kefir (mislim na kupovne) Ja osobno preferiram acidofil onaj cvrsti
    Beba ima 10ipo mjeseci, pricekat cemo jos barem 1mj

  5. #405
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Svejedno. Kupovni su uglavnom OK. Trebaju biti punomasni. Idealni mliječno-kiseli proizvod se radi od steriliziranog mlijeka, što najčešće nije slučaj kod kupovnih.

  6. #406

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Imam pitanje: kazu preporucljivo je sto kasnije davat djetetu kravlje mlijeko, mi ne davamo jos, cura 16mj, taman smo presli na ono ad +1g.
    Medjutim nabavila sam gljive za radit domaci kefir doma jer ona obovaza jesto jogurt/acidofil/kefir I to nam je redovno na menu svaki dan 1solja.
    Sad, ako se kefir pravi od kravljeg mlijeka iz tetrapaka, mogu li joj davat??? Veceras sam joj prvi put dala "domaci" kefir pa sam se zamislila malo nakon sto je popila
    Da mozda uzmem ono mlijeko sa 3,2 ili 3,4 masti?

  7. #407
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ako je UHT sterilizirano (trajno) onda je u redu. Što masnije to bolje.

  8. #408
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    moja 22 mjeseca pije domaći kefir
    doduše s bananom, zobenim
    domaće mlijeko kuhano
    nisam primijetila da joj smeta

  9. #409
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Domaće kuhano je OK. Sirovo nije OK.

  10. #410
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Kupovala bih sirovo mlijeko iz mlijekomata. Molim, tko ima iskustva s istim, kako napraviti jogurt i kiselo mlijeko. Znači, imam bebu od 10 mj, za mjesec dana bih počela davati njemu, a dotad bih radila za nas ostale. Čula sam da, ako je mlijeko sirovo, samo treba ostaviti na sobnoj temp.nekoliko dana, je li to ok? Na mlijekomatu piše da se kuhanje preporuča osobama osjetljivijeg organizma, pa tu vjerojatno spadaju i djeca? Hvala puno unaprijed

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •