Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 210

Tema: Pomoc kod pcos-Inofolic retard

  1. #101

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    19

    Početno

    Cure, šta se novo dešava kod vas? Da li ste primetile povoljan uticaj inositola?
    Ja sam ovaj ciklus imala na 39 dana, ovulacija isto tako bila, trudnoća još ništa . . .

  2. #102
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Ja sam ga pila kratko, par tjedana. Uz pomoć LH trakica uhvatila O koja je bila žestoka 8) .
    Imam plusić na testiću, ali nisam jako vesela jer mi se pojavio roskasti isjedak.
    Zbog svega toga bila jutros na hitnoj. Dr radio UZ i na lijevom jajniku samo jedan folikul. Desni je "rupičastiji", ali je situacija puno bolja nego prošli UZ prije cca 50 dana.
    Dal je to od inozitola, ne znam... :/
    Ako je, super! :D

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    cure da li je netko u međuvremenu saznao da li se Inofolic može nabaviti kod nas?

    I ono glavno pitanje da li se deblja od Inofolica?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Italija
    Postovi
    198

    Početno

    cure ja sam u Italiji. sad sam naletila na ovu temu, pa ako mogu nekako pomoci - tu sam.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Ja evo pijem neka 2 tjedna ali još ne mogu reći nikakve novosti-osim da je bilo plodne sluzi ali sam počela piti sredinom ciklusa i nešto mi se poremetio ovaj ciklus, e sad ne znam jel to od inofolica kojeg sam dakle počela piti sredinom ciklusa.Sad u narednom ćemo evo vidjeti hoće li biti kakvog pozitivnog pomaka...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    samo da prijavim daas 14dc i sluz krenula obilno,a toga do sad nije bilo

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    s obzirom da mi se Jim ne javlja ovim putem ju pozdravljam

    moj inofolic stiže sutra, da li ga mogu početi piti u bilo koje doba ciklusa?
    svima šaljem

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    ja sam počela sredinom ciklusa.doduše bila je m nešto uranila i tako nešto malo čudno bilo,sad da li je zbog toga.... :?

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    moj inofolic je ipak stigao danas, s obzirom da mi je 2 dan ciklusa dakle menzis, ja ću ga već danas početi piti.
    Ne znam da li ga mogu piti dok sam pod klomifenima?

  10. #110
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    http://www.petroneonline.com/scripts...I=2632&MK=3038

    evo proizvodi te talijanske firme

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    7

    Početno

    I ja bih taj Infolic, kako mogu doći do njega? Inače nova sam na forumu i sve sam pročitala pa me sada zanima tko bi bio tako dobar i nabavio mi taj lijek,imala sam jedan spontani, radili na bebi 4 god. PCOS otkad znam za sebe, ili netko da mi kaže konkretno koji to lijek mogu uzeti i kombinirati u našim ljekarnama, jer očito ponekad se dogodi ovulacija, a ne bih još jedan spontani. Please, ako ste još na ovim forumima.

  12. #112
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Drage moje Rode,
    sve vas puuuunoooo pozdravljam (osobito katarinu ).

    Neopisivo mi je drago što vidim da sam sa ovom temom ipak nekome pomogla i nadam se da će biti još puno puno malih .
    Nemojte gubiti nadu i zapamtite da je inofolic lijek na prirodnoj bazi što znači da treba 3-6 mj.da počne djelovati a onda.....biti će bebica kao kiše.
    Svima vam iskreno i od svega srca želim da vidite plusić na testu pa da ni ne dođete do ovih silnih postupaka u kojima se neke od nas (nažalost) nalaze!

    Svima vama, mojim prijateljicama po muci, šaljem veliki kisssssssss .

    Držite se, važno je da smo si potpora u dobru i zlu !

  13. #113
    zvijezda  danica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na padinama Učke
    Postovi
    50

    Početno

    Pročitala sam sve postove i htjela bi samo nadodati dva linka za naručivanje inositol-a i cholin/inositol-a iz Engleske. Jeftinije je nego kod nas, naravno.


    http://bigvits.co.uk/products.asp?cid=29


    http://www.dnavitamins.co.uk/product...aminbgroup.htm (na predzanjem mjestu je cholin/inositol)

  14. #114
    zvijezda  danica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na padinama Učke
    Postovi
    50

    Početno

    Evo još par linkova za naručivanje inositola i cholin/inositol-a ;

    http://www.myprotein.co.uk/bulk-powd...ness/inositol/

    https://www.yourhealthfoodstore.co.u..._inositol.html

    http://itemlistings.ebay.com/sdcsrp?fl=260402043176&product={query}&sconstraint s=IncludeSelector%3DDetails%2CSellerInfo%26ItemTyp e%3DAllFixedPriceItemTypes%26ItemSort%3DBestMatch& xm&siteid=3


    http://www.hollandandbarrett.com/pag...com-_-HBMVPCSH


    http://www.discount-supplements.co.u...ppingDotComCPC

  15. #115
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Hej cure, još jedna novost za nas obilježene sa pcos. Naime u SAD-u je dokazano da cimet značajno snižava šećer u krvi i da je vrlo učinkovit kod lječenja dijabetesa tipa II i inzulinske rezistencije.
    Potrebno je svaki dan pojesti žličicu mljevenog cimeta ili komadić štapića(bolje je štapić jer meljeveni cimet brzo izgubi važna svojstva), nakon 40 dana rezultati su vidljivi. Šećer se snižava za 30%.

  16. #116
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    To je stara vijest , a pridodajem joj i vrstu cimeta-naime, postoje dvije i , naravno, ova lošija je valjda u nas u prodaji (a vidim da često i ne piše ništa), ako je tko proučio detaljno, neka javi što da kupim

  17. #117
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Ja sam se raspitivala i raspitivala a saznala sam da je samo cimet od tvrtke AGZ zaista onaj pravi. Može se kupiti u svakom konzumu!

  18. #118
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Svaka čast! Nisam znala, kupujem prvom prilikom

  19. #119
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Joj ja već 5 dana ujutro natašte pojedem žlićicu cimeta...svakakvih govana sam se do sada najela i napila (oprostite na izrazu) ali ovo je stvarno fuuujjjj.
    ...ali ništa nije teško kada želiš malog , zar ne .

  20. #120
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Pa cimet je bar ukusan (za razliku od gospine trave i sl.), izmiksaš s jabukom, malo bajama

  21. #121
    pepy26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Bok!
    Evo da vam se pridružim na ovu temu.
    Imam PCOS več godinama i duuuge cikluse... po par mjeseci...
    Ovaj mjesec krečem na sve pretrage,pa ću viditi...
    Pijem Inositol prah oko mjesec i pol i primjetila sam samo povečani iscjedak. Ovulaciji ni traga, a ni menstruaciji. Danas mi je 69 dan ciklusa, doduše Inositol nisam počela piti na početku ciklusa.

    Imate li kakvih iskustava?

  22. #122
    zvijezda  danica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na padinama Učke
    Postovi
    50

    Početno

    Evo cure nasla sam jos jednu starnicu gdje se moze kuptiti Inositol od Swansona i imaju jeftiniju postarinu od Amazona i dostavljaju u Hrv. ;

    http://www.healthmonthly.co.uk/produ...earch=+Search+

  23. #123
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Ja uzimala povećane doze folne, žitarice (heljda) i spremala se za naručit ovo-ono plusić :D

  24. #124
    pepy26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    :D :D :D ČESTITAM TI OD SRCA!!!
    Baš mi je drago da ti je uspjelo!!

    Znači,pila si samo puno folne i puno heljde?

  25. #125
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Hvala! Još ne vjerujem da je i na mene došao red...
    Folna mi je , prema onom Twin Labovu testiranju, nedostajala, pa sam zato uzela (kao pripremu,jednu tabletici dnevno, s prekidima).
    A heljdu baš i ne volim, ali prešla sam pomalo ma makrobiotiku pa su sve žitarice uključene, a heljdu jedem svaki dan u krekerima.
    Uzimala sam redovito i kalcij s d vitaminom (preporuci endokrinologa, a poslije sam čula da ima i urjecaj na psoc sam po sebi)

  26. #126
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    i metmorfin koji uzimam već godinama (iako sam ga smanjila, a pitam se bih li ga prestala piti, piše nikako uz dojenje)

  27. #127

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    52

    Početno

    Linolina, savjetuj se s ginekologom oko metformina u trudnoći, ja sam ga pila 12 tjedana po preporuci likjecnika

  28. #128
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    hvala, hoću. Već sam unaprijed pitala, ginekolog i liječnik opće se ne žele miješati endokrinologu-a taj želi da nastavim...

  29. #129

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    24

    Početno

    cure pozdravljan sve

    Nova san ovde, pa cu ukratko rec svoje probleme, oduvik iman pcos, ciklusi nikakvi, mozda jedan ili dva puta godisnje. Stalno san bila na terapijama, diane 35, prije tri godine san prestala sve pit, i od tada pokusavan zatrudnit. Dva puta smo provali potpomognutu u Splitu, nije islo. Zadnji ciklus uz dabrostone san imala u 4 misec, i onda san cili osmi misec pila twinlabob kolin i inozitol, 4 kapsule od 500 mg, i desilo se čudo, 8. 9. san dobila svoje prave stvari, nakon sto godina :D , ajme kako san se tome veselila. A u to vrime san bila i naručena u dr. Reša na konzultacije, tako da smo odma počeli sa terapijon. 22. 9 je bija transfer, i sad smo u išcekivanju. Meni je kolin i inozitol pomoga, nakon nesto vise od misec dana desilo se čudo, uz to san jos pila i folnu. Eto meni je pomoglo, mozda ce i vama.

  30. #130
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,ja sma iz BiH ,danas sam sve prevrnula naopacke,nigdje ga nema ni z alijeka,a ja imam PCOS,za mjesec dana mm i ja ,sa njegovom teeskom dijagnozom ipak idmeo u postupak.
    tek mi otkrise PCOS, pa bih htjela da dam sve od sebe da poboljsam kvalitet js. bi li neka od vas bil aspremna da mi kupi i posalje busom inozitol,ja cu postom pare slati?
    malo sam neozbiljna,pa vi me i ne znate...ja sam vise na temi potpomognuta oplodnja.

  31. #131
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    tužna jel možeš naručiti s neke od stranica, znam da neke stvarčice znaju doći i za 7 dana. Sretno

  32. #132
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Cure da li ste vidjele novi proizvod od Belupa - Diabetil ? Sadrži koru cimeta i služi za regulaciju šećera kod blažih poremećaja i kod dijabetesa tipa II. Šta mislite da li bi nam to šta pomoglo? Ne ide na recept, znači nije strašno.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    29

    Početno

    Hej! Trebam savjet od vas koje ste probale i koristite inositol (p.s.-nemam prasak iz italije, koristim twinlabov kolin i inositol): da li se radi kakva pauza ili pijemo preporucenu dozu citavo vrijeme? Unaprijed hvala i isprike sto sam lijena i prvo pitam na forumu, mjesto da proucim stranice... Pozdravi!!

  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    19

    Početno

    Linolina, koju količinu nitamina D i kalcija si koristila i koliko dugo. Na internetu je sve više sajtova o uticaju vitamina D na PCOS, ali se količine ekstremno velike 10 do 20 puta veće od preporučene dnevne doze koja je 200 - 400 IU. Navodno vitamin D se bolje pokazao čak i od metformina.

  35. #135
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Citiraj Božica prvotno napisa
    Linolina, koju količinu nitamina D i kalcija si koristila i koliko dugo. Na internetu je sve više sajtova o uticaju vitamina D na PCOS, ali se količine ekstremno velike 10 do 20 puta veće od preporučene dnevne doze koja je 200 - 400 IU. Navodno vitamin D se bolje pokazao čak i od metformina.
    Ma da? Super.
    Uzimala sam svaku večer prije spavanja Twin Labov kalcij citrat s magnezijem i d vitaminom-tekući je, ne znam količine...S nekim prekidima, uzimam to već par godina (radi osteoporoze, a i alergije na sunce koja se javila).
    Uzimala sam radi kalcija, nisam ni išla za d vitaminom i magnezijem.
    Inače, za one s poremećenom tolerancijom glukoze- dobra vijest je da meni, evo , već u 4. mjesecu je šećer o.k.-bez metmorfina. Ali uz pažljivu dijetu, zbilja pažljivu (nema slatkarija, sokića itd. jede se svako dvi ure, pomalo itd)

  36. #136
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    cure ja uskoro pocinj s inofolicom,uspjela ga na nabavit u italiji....

  37. #137
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    dobila svoj inofolic...
    ako kome bude potreban mogu ga nabavit iz italije....
    samo me zania jel se uzima jedna vrecica il dvije na dan

  38. #138

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mene k vama! :D

    Da li netko zna smije li se inofolic kombinirat zajedno i sa drugim liekovima? Konkretno mislim na vitamin c, željezo te vitamine za rast kose?

    malena 2, koliko sam ja primjetila cure piju jednu vrećicu na dan. Tako mi je rečeno u ljekarni.

  39. #139
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    tako pise na uputstvu
    kad mi je tata bio u ljekarni ponudili su mu i inofolic plus njegova cijena je 27,00eura

  40. #140

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    4

    Početno

    Da, i ja sam vidila da imaju Inofolic forte. U čem je razlika uopće?
    Ovaj običan je 13 eura za malo pakovanje i 30 za veliko. Nisam ni znala da imaju veća i manja pakovanja. Stvarno je teško doći do Inofolica. Meni je frendica već 2 puta išla u ljekarnu u Anconi tražit i uvijek se proda :shock: Bit ću sretna što god da mi donese.

    Molim vas, jel netko zna da li se Inofolic smije piti u kombinaciji sa vitaminima i biljnim čajevima ? Mislim na vitamin c, željezo, biotin i biljne čajeve macina travu i vrkutu? Jel to sve skupa smijem kombinirat zajedno?
    Strah me da možda to sve ipak nije previše :/

  41. #141
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    meni je tata isao u ljekarnu i narucio i za dva dana je dosao po njega,moja pakiranja su od po 20 vrecica....

  42. #142

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    4

    Početno

    evo imam par info. teta u ljekarni je rekla da postoji mini pakovanje Inofolica sa 20 vrećica cijena mu je 13 eura i veće pakovanje koje sadrži 60 vrećica, ono košta 30 eura. nažalost tog većeg pakovanja nije bilo,odmah se proda.

    imam pitanje-u koliko deci vode rastopite Inofolic? jel to bitno?

  43. #143
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    mislim da nije

  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    4

    Početno

    pk, thnx.
    jel ti malena primjećuješ kakvo poboljšanje od njega u smislu reguliranja menstruacije? koliko dugo ga piješ?

  45. #145
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    pijem ga negdje od 6.12
    ono sto sam za sada primjetila je puno sluzi.....

  46. #146
    donatella

    Početno

    pozdrav svima,nova sam ovdje i imam pitanje,dobila sam inofolic ali ne znam kad da ga počnem piti. moja zadnja menga je bila u prvom mjesecu a prije toga tek u desetom prošle godine. i tako već godinama muku mučim.

  47. #147
    suzzie2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Podižem temu!

    Zamolila bih cure koje su pile inofolic ili twinlabov cholin i inozitol i koje su pokrenule ovu temu da nam jave rezultate.

    Nažalost i ja sam sa dijagnozom PCOS još od puberteta, ali nemam problema sa glukozom, pa me zanima da li u takvom slučaju ova kombinacija pomaže?

    I pitanje, zašto naši liječnici ništa ne znaju ili ne žele govoriti o ovom lijeku/vitaminima?

  48. #148
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    bok cure
    našla sam na eBayu dosta jeftin inozitol: 100 grama praha farmaceutske čistoće za oko £6 (poštarina uključena).
    pakirano u obične vrećice bez posebne ambalaže pa je zato puno jeftinije... neki se ne usude takve proizvode konzumirati, ali mislim da je ovo stvarno farmaceutska firma i da bi trebalo sve biti oke.
    ako nekoga zanima koji je to seller na eBayu, javite mi se na pp.
    pozdrav

  49. #149
    Igolina1 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    111

    Početno

    Curke koje ste pile inofolic ili inositol javite rezultate. Ja sam jučer naručila inositol, nakon dugo mozganja i vaganja jel mi treba "još i to", al sam rekla ma kad je za bebulinca probat ću pa šta bude.
    Na netu pišu da taj dodatak ima super rezultate ali me zanima da li je nekoj od vas stvarno pomogao.

  50. #150
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    evo, meni je stigao gore spomenuti inozitol prah kupljen preko eBaya za £6 (100 g)
    ne znam kada da ga počnem piti... da li na početku ciklusa ili odmah sada (smije li se ako je došlo do začeća?)...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •