Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 76 od 76

Tema: kako znati da je billa lažna menstruacija??

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Hvala ti, i ja se nadam. Listam Po forumu, jer sam tako nervozna nikako docekat onih 14 dana od zaceca da uradim Test (tako Sam Bar procitala da se mora toliko cekati), ah doce i to, mada Traje kao vjecnost

  2. #52

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Meni je treci dan i stala je ali to je od stresa

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Goražde
    Postovi
    1

    Početno

    cao cure! ovako ja sam imala maenstruaciju kasnila mi je 5 dana.menstruacija mi je prosla prije 3 dana nisam je imala nikako i jutros ustanem kad imam sta da vidim ponovo krvarenje!sta vi mislite o tobe sta bi trebala uraditi?d li je moguca trudnoca ?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima...
    Molim vas, savjetujte me...imam 27 godina i normalne spolne odnose sa dečkom bez zaštite,iako on ne svršava u mene,par puta se samo znalo dogoditi...u zadnjih mjesec dana primjetila sam tokom dva spolna odnosa da na kraju istih po mom spolnom organu ostane sa vanjske strane njegove sperme.E sad,želimo bebu al to ne forsamo,ja sam se ponadala par puta i test je bio negativan...imam neredovne menstruacije,bila sam kod gin. i rekla je da je samnom sve ok.
    Nakon zadnje menge koju sam imala 04.09. primjetila sam da sam u plodnim danima po nabujalim cicama i iscjetku,nakon tri dana je prošlo,ali mi onda opet narasle cice,tvrde,malo bole pa ne bole,piškim svakih 10ak min i nemogu dugo trpjeti jer imam osjećaj da će mi se mjehur rasprsnuti,napravila test al je bio negativan,bojim se da nisam uranila sa testom...neobično mi je to što mi cice budu takve samo dan dva pred mengu i tokom ovulacije.Prije tri dana on je svršio u mene,ali od toga nisam mogla ostat trudna već.Danas sam prokrvarila sa 11.10.-im ali i dalje sumnjam da se nešto ne događa..postoji li mogućnost da sam zatrudnila od odnosa prije kad sam primjetila spermu po sebi.
    Simptomi su znači: povećane grudi koje su svi oko mene primjetili ,ful tvrde kad ih pipnem,bolne na dodir, probadanje u jajnicima i križobolja koja mi se javljala nakon zadnje ovulacije do danas,učestalo mokrenje....ili možda jednostavno ne želim odustati i shvatiti da umišljam :/
    Hvala vam unaprijed

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdraav,ja sam nova ovdje Marijamaja,naravno da postoji mogucnost da si trudna s obzirom da je on svrsio u tebe,ali to tek nakon 7 tjedana mozes sigurno znati. Znam slucajeve gdje je menstruacija nastupila normalno, a nakon tjedan dana se ustanovila trudnoca. Ima nade !

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Lisbon prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdraav,ja sam nova ovdje Marijamaja,naravno da postoji mogucnost da si trudna s obzirom da je on svrsio u tebe,ali to tek nakon 7 tjedana mozes sigurno znati. Znam slucajeve gdje je menstruacija nastupila normalno, a nakon tjedan dana se ustanovila trudnoca. Ima nade !
    pozz curee M mi kasnila 12 dana idanas kad sam ustala pokazalo mi je malo krvi ali nije kao obicna M nekako je blijede crvene boje imam mucnine bez povracanja bolove u stomaku..da li je moguce da sam trudna hvalaa

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    4

    Početno

    zdravo svima zelila bih vas zamoliti ako itko zna dali moze biti menstruacija 2 mjeseca onako 3 do 4 dana da traje a da sam trudna imam ojecaj taj neki i non stop idem na wc...glava me ponekd boli i imam mucnine malo i jako sam umorna non stoop bih spavala dali je moguce da sam trudna hvala vam unprijed!!!!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Evo cure i ja sam nova i javljam se kao i vecina vas s istim ili slicnim problemom. U braku sam 3 mjeseca i trudimo se za bebu mjesecnica mi je bila redovna kao svicarski sat na svaki 30 dana medutiom zadnje dvje su mi cudne jako... pevo je trebala doc 18.9 a dosla je 20.9 i trajala je 2 dana onak normalno je curilo i 3 dan skoro nista malo prljalo gace a sad zanjnja je trebala doc 20.10 a dosla je 26.10 i ktome je trajala 1 dan da je curila a ostala tri bi je vidjela samo ak se obrisem isza pisanja znaci nije nis izlazilo na gacice test sam radila 24.10 i bio je negativan radila sam ga popodne i bila je neka jeftinija varijanta neki 20 kn sam ga platila... nemam neke odredene simtome trudnpoce osim sto mi se pisa cesce neg icace...

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Zdravo svima e ovako ja bih zelila ako mi neko moze pomoci moj problem je sledeci mega mi je uvijek bila normalna prid kraj mjeseca dode ali zad je dvije nisu mi redovne i ne boli me stomak kao priije i traje 3 dAna ali smede i sise su m se jako promjenile mega otide one malo spadnu i odma narastu radil sam prosli mjesec test ali je negativan imam mucnine i jako me bole sise nekad mi se nesto jede posebno i non stop sam gladna a imam megu ako mogu reci da je mega posto u jek je imam sedam dana a sad 3 samo dana ako mi neko moze pomoci hvalla

  10. #60
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Otici na kontrolu ginekologu? Grudi i apetit su simptomi i predmenustrualnog sindroma, tako da je najbolje skoknuti ljekaru. Sve je moguce od obicne prehlade, trudnoce pa do hormonalnog disbalansa...jedini pravi odgovor i rijesenje ce ti dat ljekar.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Nisam bas u mogucnosti do doktora oticia.i jos jedno pita je nadam se da nisam dosadna ako mi ta mega prode kako mogu odma mogu imati simtome mege umala sam je prije sedmice i sad su mi opet narasle sice povracami se pomalo i stomake boli strasnu isto da cu sad dobiti hvalla unaprijed na oddg znam da mi vi nemozete pomoci ali nemam skim o tome razgovarAti pa sam se vama obeatila

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav curke! Ja sam nova i čitam malo tu po forumu vezano baš uz ovu temu o menstruaciji u trudnoći. Prije sam se nadala uvijek + a do danas mi je bilo svejedno dok mi na poslu nisu rekli da nisam možda trudna...Što se ustvari dogodilo? Imam mengu već 5 dana, krvarenje je bilo obilno prva 3 kao i inače. Jučer i danas sam doručkovala oko 7 sati i nakon dva sata rigoleto i to je trajalo neka 2, 3 sata dok nisam došla k sebi...primjetila sam da mi ne pašu u to vrijeme kava i cigarete. Sutra idem vadit beta hcg. Nadam se iako me uvijek do sada plašio - jer sam taj test radila već 2,3 uta i svaki put bi bio negativan...Jel me može tko ikako utješiti? Pliz help!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    Pozdrav cure,evo ja sam nova ovdje imam neke dileme pa da vas pitam za savjet,mozda je netko bio u slicnoj situaciji ,27.9 trebala sam dobit menstruaciju medjutim bila je prisutna samo 1 dan,28.9 al popračeno jakim bolovima u ledjima ,jajnicima i želucu,radila 2 testa u popodnevnim satima jucer 01.10. I negativna su ,molim savjet ,radim opet test i kad ??jer sam narucena tek pod kraj mj.na pregled

  14. #64

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    Pozdrav Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj situaciji pa mi može odg.trebala sam situaciji pa mi može odg.trebala sam dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica kod pišanja,radila sam 2 testa popodne i kod pišanja,radila sam 2 testa popodne i oba su bila negativna mozda sam pa oba su bila negativna mozda sam pa prerano radila?ima tko isto iskustvo??al prerano radila?ima tko isto iskustvo??al popračeno bolovima u ledjima,jajnicima i popračeno bolovima u ledjima,jajnicima i želucu

  15. #65
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Možda je kakva upala jajnika ako tako bole leđa, jajnici i želudac. Ne vjerujem da si trudna, jer testovi pokazuju negativno a i bilo je krvarenje u dane kad si trebala dobiti mengu. Ja bih se javila ginu.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    zdrav Pozdrav Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj situaciji pa mi može odg.trebala sam situaciji pa mi može odg.trebala sam dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica kod pišanja,radila sam 2 testa popodne i kod pišanja,radila sam 2 testa popodne i oba su bila negativna mozda sam pa oba su bila negativna mozda sam pa prerano radila?ima tko isto iskustvo??al prerano radila?ima tko isto iskustvo??al popračeno bolovima u ledjima,jajnicima i želucu,dal je to bila lažna?

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    zdrav Pozdrav Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj situaciji pa mi može odg.trebala sam situaciji pa mi može odg.trebala sam dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica kod pišanja,radila sam 2 testa popodne i kod pišanja,radila sam 2 testa popodne i oba su bila negativna mozda sam pa oba su bila negativna mozda sam pa prerano radila?ima tko isto iskustvo??al prerano radila?ima tko isto iskustvo??al popračeno bolovima u ledjima,jajnicima i želucu,dal je to bila lažna?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    Idem u pon.doktoru,zvala ja nju i rekla mi da su to simptomi trudnoce i da je prerano da test pokaže,pa reko idem ja pitat mozda je netko imao slicno iskustvo!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    Idem u pon,a sumnjivo mi jer nikad tak nisam imala 1 dan,a i dalje bolijkoda cu svaki tren dobit mengu

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Cao cure
    Treba mi hitno vasa pomoc.
    Ja i moj muz zelimo jednu bebu i pokusavamo evo vec pola godine i sad sam se nadala da je uspelo jer je M. Kasnila 6 dana inace mi stize uvek 23 najdalje 24 ali ovaj mesec je stigla 29.01.15 i neverovatne grceve i bolove imam jedan test sam radila prije 3 dana ali nazalost negativan a i M. Je nekako cudna nije ko inace. Hvala u napried

  21. #71

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Stara je tema ali imam pitanje pa se nadam da ce se nac dobra dusa da mi odgovori, nemam iskustva sa laznom mengom ali prosli mjesec sam dobila ali je je trajalo samo tri dana i bile su samo neke male mrljice na ulosku i dobila sam opet ovaj mjesec samo sto me sad bolilo i drugi dan menge i imala sam mucnine pa me zanima dali to moze biti to ili?

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    1

    Početno

    dobardan, evo ja sam ovdje nova i dobro bi mi došao neki savjet.. dobila sam mengu dva dana prije a već 4 godine imam redovan ciklussmo da vam kažem.. i po sebi sam vidjela neke promjene al sam misla trebam dobiti pa se zbog toga čudno osjećam.. prvi dan sam imala jako malo krvi do navečer a to mi je bilo čudno jer sam osjetila da se nesto cudno dogada da nije to to (jer meni traje 5 dana i prva 3 su jako veliki bolovi i grčevi i dosta je obilna često ne mogu iz kreveta ustat od bolova i znam završiti na hitnoj) 2. dan je bila vrlo slaba pokazaa se i jako je svijetla bila i zavrsila je.. to mi se nikada nije ogodila iako sam bila izložena veikom stresu unzad 2 godine uvijek je bila redovna i normalna..

    da li da napravim test i koliko da pričekam..jer pojavila se i jutarnja mučnina i umor i ojetljve grud

  23. #73

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Dobila sam normalnu menstruaciju 22.09. Koja je bila cudna i popracena jakom zgaravicom, nakon toga se nastavilo sa smedim ponekad roskastim iscjedkom. Pomislila sam da sam trudna ,a zatim mi se jutros dogodilo to da sam ponovno dobila menstuaciju 11.10.

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ajde ti vidi s ginićem jel sve ok.

    moja lažna mentruacija ima skoro 18.5 godina

  25. #75

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    1

    Početno Dali postoji mogućnost trudnoce i ako sam dobila nakon 7dana kasnjenja

    Nova sam,prije tri god imala sam tezak period rodzenje mrtve bebice zbog tumora kojeg doktori nisu vidjeli,poslije operacije imala sam redovan menzes,sada mi je kasnilo 7dana i juce mi se desi da dobijem kao neke grceve u stomaku i kao dobijem ali samo na maramicama kada se obrisem,sacekam jedan dan kontam tek me otvara kad i danas ista stvar i kad piskim samo naka sluz crna kao krv se razvuce inace tako ne dobivam,zanima me dali postoji mogućnost da sam trudna

  26. #76
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Njv, nakon 7 dana kasnjenja test na trudnocu ce svakako pokazati ako si trudna.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •