Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: kako znati da je billa lažna menstruacija??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno kako znati da je billa lažna menstruacija??

    cure, kako znati da je lažma... koliko od vas su je imale a bile trudne?

  2. #2
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno Re: kako znati da je billa lažna menstruacija??

    Citiraj mare.c prvotno napisa
    cure, kako znati da je lažma... koliko od vas su je imale a bile trudne?
    pa po obilatosti i po trajanju.

    Lažne menstruacije su većinom sukrvice ili mala krvarenja a traju dan-dva...

    po tome. Ako misliš da imaš lažnu mengu napravi test za trudnoću ili vadi Beta HCG hormon

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    ni sama ne znam.. nisam ni znala da postoje tako da ne znam jesam li ju imala ili ne.
    inače samo upišem prvi dan a ne obraćam pažnju na duljinu trajanja i obilnost, otkad smo krenuli na bebu tek sad primjećujem, ovaj put je trajala 2 i po dana.. prvo je kasnila 5 dana i pravila am dva testa i oba bila minus..
    ma pričekat ću sljedeću.. vjerovatno je sve ok

  4. #4
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    ako si radila test i to dva i oba su bila minus onda trebaš otići doktoru..možda ti se nešto sa hormonima poremetilo... ili izvaditi Betu HCG ona ti je 100% točan detektor trudnoće

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    cure jel imala koja m a bila trudna??

  6. #6
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    Ja sam postirala istu temu nedavno.. ja sam uvijek čitala na internet da se to može dogodit, ali nisam vjerovala dok se meni nije dogodilo!

    Imala sam menzis 12.12.2008... i onda opet 19.01.2009 i trajalo je puni 7 dana. Izgledalo je kao pravi menzis. Točno 2 tjedna nakon ovog zadnjeg menzisa, dobila sam sve simptome rane trudnoće (vrtoglavica, mučnina bez povračanja, veliki umor).... ali nisam mislila da sam trudna jer sam imala dugi menzis 2 tjedna prije! Napokon, čekala sam još tjedan dana i uzela sam test i pokazao je odma pozitiv!!

    Kad sam išla ginekologu prošli tjedan, rekao mi je da sam malo više od 8 tjedana trudna... zamisli! A krvarenje? To je bilo navodno krvarenje od implantacije.. ali ipak je to meni čudno jer sam čitala da takvo krvarenje samo traje dan, dva... ali eto, pregledao me i napravio ultrazvuk i sve je u redu.. pa baš čudno.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    za početak, riba 26 čestitam na trudnoći!ovo je zaista nevjerojatno..i sama sam u istoj dilemi, smo što mi je menga bila kraća nego inače, stalno sam umorna, i osjećam gotovo svakodnevno neke senzacije u donjem dijelu trbuha, kao grčeve pred O, a znam da je još rano za nju..i poremeno me naglo uhvati mučnina..nisam ni sama pametna kaj da radim, ak ću izdržati pričekat ću sljedeću M ako dođe...mare.c u istoj smo situaciji...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    rachica...nadam se da će bit plus i kod tebe i kod mene..što prije

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    Ija se nadam, a tko zna možda smo i već T. al ne znam možda rekreativno nabacim testić, čisto da odagnam sumnju s ove čudne M??

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    ma ja neću pi pi.. prvo mi je kasnila 5 dana, dva testa bila negativna a onda došla i ošla za 2dana... možda je ako jer sam prehlađena..

    neću moći vidjeti još jedan minus.. ali tebi držim fige za plus

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    ma bude, bit će, želim da ti se što prije ostvari..pričekat ću još par dana, ak budu i dalje neki simptomi prisutni, onda ću ga fakat napraviti, ni ja ne želim ugledati minus ...

    p.s. sad sam pojela voćni jogurt i opet mi je nešto mučno..

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    rachica..ima novosti?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    Nema, mare c. . nisam ga još napravila, nekako me strah da se ne razočaram, po cijele dane sam umorna, u bilo koje doba dana bez obzira na vrijeme vani..mislim da ću ga napravit u subotu..valjda ...tak da se mogu skoncentrirat na novi ciklus..kod tebe?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    pa samo napravite test.....u vecini slucajeva sto je cak preko 70% zene imaju spontani pobacaj i prije nego saznaju da su trudne dakle negdje oko 5-6tj trudnoce. To se onda protumaci kao zakasnjela menstruacija a zapravo je ciscenje trudnoce. Mogucnost da je netko trudan a da i dalje krvari kao ciklus je isto velika. Zato cure odvazite se i ucinite taj test i odite obavezno ginekologu. Krvarenje van termina nikada ne mora biti bezazleno.




    Tuga je zid izmedju dva vrta.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    33

    Početno

    negativa...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    I kod mene također...dobro, sad bar znam, da mogu krenut dalje, nema veze, valjda jednom bude..

  17. #17
    airad1986

    Početno

    cure evo i ja tu nova...e ovako na putu do mora me hvatala užasna mučnina, pa smo nekoliko puta morali stajati, sljedeći dan sam imala jaku glavobolju i povraćala i proljev imala, nakon toga zatvor i bolovi u donjem dijelu trbuha, i natečene grudi i malo malo pa trčim na wc..napravim ja tri testa za trudnoću i negativna, a sad dobila mjesečnicu i nije obilna kao što inače bude nego svjetlo crvene boje ...je li moguće da sam trudna iako mi testovi za trudnoću nisu pokazali? :?

  18. #18
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Nakon koliko dana od prvog dana zadnje menstruacije si radila test? Ili nakon koliko dana od nezaštičenog odnosa?

  19. #19
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    S L sam dobila 2 menge, a bila trudna.
    Iako su bile drukčije nego inače - manje obilne i kraće.

    A test nije 100% pouzdan. No ako si ih napravila nekoliko, a svi su negativni, onda mislim da ne izgleda preoptimistično nažalost.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Eto ja sam u trečoj trudnoči imala dvije normalne-malo manje obilate menstruacije. Izostala je tek treča i tad sam tek posumnjala i napravila test i šokirala se. Šok je proša i sad sam sretna i čekam nestrpljivo jer mi je na samom kraju već i teško s dvoje malih klinaca, ali komentari su bili pa kako nisan skužila. I meni je to bilo smiješno i nevjerojatno da netko nije svjestan da je u drugom stanju, dok se to nije dogodilo i meni, ali eto sve je moguće.

  21. #21
    malena88

    Početno

    Pozdrav,

    imam pitanje. dobila sam 'mengu' 24.08. i bila je 1 dan. hm..bezbolna i kratka. znaci neka lazna
    10.09. sam dobila mengu, bolna i normalne dužine
    ali sada 30.09. sam opet dobila nakon 2,5 tjedna koja je trajala oko dan, dan i pol. opet bezbolna. napravila sam dva testa i oba su bila negativna. kakve su šanse da je trudnoća? ili možda ipak nije?
    ništa mi se cudno ne dogadja osim sto imam konstantne glavobolje i malo ko vrtoglavice. hmmmm... :? :?

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ja sam u prvoj imala krvarenje 10 dana, i niko nije skužio dao mi doktor Stedirile za zaustavi krvarenje, pa opet neke stvari na ga napravi, skužila tek nakon 3.5 mjeseca, slučajno na ultrazvuku

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    1

    Početno

    e ovako nova sam ovdje...pa da vas samo nešto priupitam ..puno bi pomoglo
    zadnju sam menstruaciju imala 29.9..i evo na 27.dan ciklusa dobila sam mengu sad 25.10.(s tim da sam uzela postk.kontracepc. 2 pilule triquilar pošto sam imala odnos u plodne dane,početak -.-)
    no menga je puno čudnija nego inače ..jedno 4 dana trajala, na ulošku skoro ništa,ali kad sam išla na wc curila sam
    kasnije sve slabije..pa sam 29.10.napravila test clear blue i bio je negativan... nisam sigurna da li je riječ o lažnoj :/ a nemam svog ginekologa da odem na ultrazvuk ili tako što...
    možda da napravim još jedan test.. ali ovaj koji sam napravila bio je 31.dan poslije zadnje menge.tako da bi trebao prilično biti točan (sad ne znam koliko antibiotici utjeću na rezultat) ..

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Prvo, isprike na dizanju teme iz prahistorije. Vidim da curi prije mene nitko nije odgovorio, možda se sad nađe neka dobra duša.

    Pa krenimo...

    Menstruaciju dobila 11.6., 23. dan ciklusa (inače dolazi točno 29. dan, ponekad 28., ali nikad ovoliko ranije). Trajala je točno 3 dana, bila je jako obilna i bolna (kao i inače). Jedina razlika je bila u trajanju - inače mi traje 6-7 dana (prva 3 obilnije, a onda "gnjavi" zadnjih par dana, slabija je). Ovoga puta je trajala točno 3 dana i naglo stala, niti kapljica nakon toga.

    Ali ne bih ništa bila posumnjala da dva dana nakon toga nisam bila na ultrazvuku grudi i doktorica je prokomentirala kako je čudno što su mi grudi još uvijek naotečene i bolne, a menstruacija je prošla. I onda mi je sinulo - stvarno, inače se vrate u normalu čim dobijem men., a sad su još uvijek kao u pms-u.

    I tu je moj panici sklon um počeo razmišljati o mogućoj lažnoj menstruaciji.

    Testove nisam radila odmah, nego sam pričekala "kašnjenje" menstruacije (dakle, kao da ovo uopće nije bila men.), nekoliko dana nakon dana kad sam je redovno trebala dobiti. Gravignost mini je pokazao minus 32. dan, Intim plus je pokazao minus 33. dan. Oba testa napravila sam ujutro, prva mokraća, srednji mlaz, sve po p.s.-u.

    Mislila sam da sam mirna, a onda prije dva dana - opet menstruacija. Ili "menstruacija". Sutra opet radim test.

    Izluđena sam do maksimuma, muž mi kaže da si sama to izazivam živciranjem. U Zagrebu nemam ginekologa, planiram u privatni laboratorij na provjeru bete.

    Što mislite - trudna/nije trudna?

    Znam i sama da mi do vađenja bete ne može nitko ništa reći, ali eto... da se negdje izjadam i skratim si muke.

    I, recimo da i sutra test bude negativan - zar je moguće da tri testa napravljena s takvim razmakom pokažu lažno negativan rezultat?

  25. #25
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Nemam bas iskustva s laznom mengom ali znam da se moze dogoditi da menga dode dvaput u ciklusu, dogadalo se i meni. Cesto je uzrok bio stres, bolest ili neka promjena klime. Jesi bila mozda na moru il tako nesto nedavno?

    Vec sam par puta pisala ovdje kako su meni u prvoj trudnoci svi testovi bili negativni sve do 7. tj, trudnoce. Cak i oni kod ginekologa tako da je i to moguce. Definitivno vadi betu i posjeti ginekologa.
    Sretno!

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala ti na brzom odgovoru.

    Na moru nisam bila, ali bilo je nekih stresnih situacija na poslu. Doduše, nije da već milijun puta nisam bila pod stresom, ali nikad se to nije odrazilo na ciklus.

    Nego, negdje sam pročitala da nekad čak i provjera bete može biti negativna ako je prerano, je li to moguće?

  27. #27
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    ne to nije moguće, beta, ako je pozitivna to je to, ali miora rasti duplo za 48 sati....

  28. #28
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Posumljala da sam opet trudna,
    dobila mentruaciju,
    odahnula,
    i sad naisla na ovu temu ...................
    Ali, ne, ne......nije nam jos u planu

  29. #29
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Posumljala da sam opet trudna,
    dobila mentruaciju,
    odahnula,
    i sad naisla na ovu temu ...................
    Ali, ne, ne......nije nam jos u planu
    Mozda grijesim ali ja sam shvatila da zene koje su sklone imati mengu u trudnoci imaju ju u svakoj...

  30. #30
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Ne grijesis, ne, tako je to
    (nemam pojma, samo se nadam)

  31. #31
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Ma ustvari mi je cudno jer me cijelo vrijeme prate neke mucnine. Dvije veceri prije nego sam dobila mi je bilo dosta slabo, bas mucnina sli bez povracanja. Treci dan popodne mi je isto bilo mucno i taj dan sam dobila M. Ali, evo i sada nakon 4 dana meni je jos mucno.
    A M je normalna, kao i prije.
    Ne znam, valjda su to ove vrucine, dojenje i nespavanje ucinile svoje....
    Ili je MM opet ucinio svoje!

  32. #32
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    I sada sam mjerila temperaturu, 37.00
    Ma tko me je tjerao na ovu temu
    Nista, i dalje sam

  33. #33
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Jedva nadjoh temu koja me zanima... A opet nisam pametnija nakon citanja...
    M sam imala prije 2 sedmice, normalnu osim sto je dosla puno prerano, 22 dc. I sad evo vec tri dana imam sve simptome koje sam imala u prve dvije trudnoce...
    Mislim da mi nema druge nego po test

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Alef

  35. #35
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Kod mene izgleda ipak nije bila lazna. Test negativan. Jedino ako simptome nije moguce imati sedam dana nakon zaceca, dok test jos ne moze registrirati trudnocu. Al fakat mi je cudno. Sve identicno prvim dvjema trudnocama - a nikad van njih nisam imala slicnih simptoma...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    alef simptomi trudnoce krecu s porastom bhcg, tako da - uvijek mozes otici vaditi krv ako si jako znatizeljna. ako si strpljiva, cekaj
    Posljednje uređivanje od bubekica : 22.06.2012. at 14:29

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    2

    Početno

    ... pozdrav.. nova sam i zabrinuta
    mislim da mi je upravo završila druga "lažna menga"
    ovako... ciklusi su mi redoviti, točno 30 dana već godinama
    imala sam mengu 1.5. i oko 15.5. počela osjećati "simptome pms-a" i postalo mi jako čudno jer su počeli biti intenzivniji nego ikad, natekle grudi, naglo sam natekla sva (prije toga sam smršavila još koju kilu, bavim se tenisom i tae bo aerobikom) , počela osjećati kronočni umor, zatvor, ekstremni apetit, a neznam šta bi to bilo baš to što mi se jede, teška bit sama sebi, bolovi dolje... i ja pomislila da sam trudna... i napravila 2 testa (bzvz jer je ionako bilo prerano) i 29.5. imala kod ginekologa termin. otišla i sve ispričala, on hladno rekao da čekam da mi menga izostane pa se javim jer on još ništa ne vidi ( a i kako bi ako sam bila tada možda 2 tj trudna). i ja dobila mengu 30.5., bila još oskudnija nego onače (inače su mi tri, četiri dana jer se "pročišćavam" kroz znoj i svakodnevene treninge valjda), menga prošla i meni "simptomi PMS-a" kroz cijeli 6. mjesec, i dalje dobivam lagano na kilaži kao da mi se voda nakuplja u tijelu, umor i lijenost, i dobila 1.7. mengu bez boli, jedva 3 dana... i sad gotova i opet isti osjećaj u tijelu... pa me sad zanima dali da napravim test jer fakat imam intuiciju da sam trudna... slika i prilika sam svoje mame po fizičkoj građi, a mama je tek slučajno s 3,5 mjeseca trudnoće saznala da je trudna jer je imala normalne, redovite menge...???
    ispričavam se što sam zagnjavila, hvala

  38. #38
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    A gle, ja bih na tvom mjestu napravila test, da znam. Jer da se mislim oko toga puno, kasnila bi mi menga od silnog mišljenja i napetosti. Sad više nije prerano (ali ne trebaju ti dva, koliko znam ti testovi su prilično pouzdani)

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Naravno - napravi test! Sretno!

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    2

    Početno

    hvala na savjetimaa... ma budem, ali malo me strah rezultata jer bi fakat bilo neplanirano

  41. #41

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    2

    Početno

    tvoj mi je komentar jako pomogao.. još nigdje nisam pročitala da je tako nešto moguće.. sumnjam da sam trudna, ali prije točno 3 dana dobila m i još mi traje. normalna je.. isto kao i svaka do sad.. došla mi je i na vrijeme.. i sad sva zbunjena :S

  42. #42

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    2

    Početno

    cao.. nova sam ovdje i u sve ovo se slabo kužim. 8.9. sam imala spolni odnos za vrijeme pliodnih dana.. sumnjala sam da sam trudna.. jer sam imala jutarnje mučnine nakon 10-tak dana od spolnog odnosas.. ali sam menstruaciju dobila neki dan 28.9. i traje mi normalno.. ja sad više neznam da li je to normalno i jesam li trudna?? molim za pomoć..

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    kako da ti netko ovdje odgovori da li si trudna?
    na to ti odgovor može dati samo test ili ginekolog
    to što si imala odnose za vrijeme plodnih dana ne jamči trudnoću
    ako ne želiš ostati trudna ipak se zaštitite, a ako želiš nadam se da ćeš je ostvariti što prije

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    kako da ti netko ovdje odgovori da li si trudna?
    na to ti odgovor može dati samo test ili ginekolog
    to što si imala odnose za vrijeme plodnih dana ne jamči trudnoću
    ako ne želiš ostati trudna ipak se zaštitite, a ako želiš nadam se da ćeš je ostvariti što prije
    dan cure
    ovako imam istih problema...nikako da se ohrabrim i da si uzmem test ipak imam 20 godina ...
    29,12 imala sam mengu i na staru godinu mi je zavrsila sto mi je malo nemoguce...posto mi je puno vise traje cak do 5-6 dana i bude obilnija menga ...ciklus mi traje 28 dana i uvijek dode na vrijeme tada mi je bila kasnila 5 dana .... nema veze nisam toliko obracala pozornost na to posto sam ipak dobila...da bi mi se ovo dogodilo opet sam dobila 12,01 znaci ovaj mjesec 15 dana ranije sto me zaprepastilo i to nije mi obilna pomalo curi i nije tamna kao i inace a ja i zarucnik nismo se pazili ni prosli mjesec i sada ono nije vadio itd.... u vrijeme plodnih dana a odnosi su nam cesti i to minimalno po dva puta svaka 2 ili 3 dana....
    pomagajte plis....
    dal moram se odvaziti i uzeti test il sta dali je ovo tzv. lazna menstruacija.... bdw. zavrsila mi je sinoc ...i zadnjih mjesec dana udebljala sam se 5 kilograma a grudi su mi nenormalno natecene.... pomagajte

  45. #45
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    SANJA1, svakako napraviti test... simptomi su ti svakako sumnjivi, ali ti nitko ovdje ne može "postaviti dijegnozu" na daljinu...
    sretno!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    2

    Početno

    pozdav cure... dali je neko imao istu ili slicnu situaciju kao ja... prije 7 dana mi kasnila m. i ja uradim test i + ja ali nakon dva dana dobijem kao m. koja je bila nista drugacuja od ostali... i odma uradim test ponovo i -... krvakenje je prestalo a ja ne znama sta da radim dali da idem ginekologu ili uradim ponovo test...dali se nekom desilo nesto slicno???

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Bokic cure !
    Evo i ja sam nova
    Ovako ja i decko zelimo bebu. zadnja mi je bila 23.12.izracunali mi i plodne dane i bacili se na posao. meni ciklus obicno traje 24 dana i dodje meni menga za tocno 24 dana ali to je bilo nesto kao zadnja 2 dana smedje i slabo.Trajalo je samo 2 dana.Dakle bole me grudi uzasno narasle su za 1 broj.bolovi dolje i grcevi.osjecaj kao da cu dobit... e proslo je tjedan dana od one " slabe menge " i jucer navece me pocelo dolje bolit jako i u noci mi dodje normalna menga..jel imao neko mozda takvih problema.
    Malo sam zbunjena.. Hvala :/

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav imam pitanje:Dakle dobila sam menstruaciju prije dva dana bila jr bolna kao i obicno ali je trajala jedva dva dana,jedan dan jene previse obilna.Inace moj ciklus nije uvijek redovit na 28,29 dana vec ravno mjesec dana pa iza tog ovisi dan dva tri.E sad zanima me jel moguce da da sam trudna?

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Drage cure Zelim vam svima veliki +! Meni ciklus uvijek Traje 30-32 dana. I sada sam dobila 28. Dan! Za mene je to doista rano i cudno, uglavnom trajala je 3 dana i nemogu rec da Nije bila obilna, bolovi u stomaku, muka, zgaravica, umor. Sad sam naisla na te teme o laznim menstruacijama da mi da snage da uradim taj testic, a Bas se bojim -, nekako imam osjecaj da sam trudna...da li je to uopce moguce?

  50. #50
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Da,moguće je Poznajem barem 3 cure kojima se to dogodilo pa su pale u trans kad su saznale da su trudne. Držim fige da bude +

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •