Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 463 od 463

Tema: Majčinstvo i studij

  1. #451
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Eto, stiglo je i pismeno rješenje da se moj zahtjev odbija. Daklem, ništa od mog studiranja. MOžda kad djeca narastu, onda ću imati vremena krenuti ispočetka, sad ništa.

  2. #452
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Trina

  3. #453

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, stiglo je i pismeno rješenje da se moj zahtjev odbija. Daklem, ništa od mog studiranja. MOžda kad djeca narastu, onda ću imati vremena krenuti ispočetka, sad ništa.
    a neki drugi grad - Rijeka ili Gospić?

    čisto probati, možda bi bilo desetak ispita ili nešto slično

  4. #454
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I to mi je palo napamet ali za tako nesto ipak bi morala cekati da mi djeca malo narastu

  5. #455
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Ne stizem pisat, samo kratko, jel u rjesenju pise koliki ti je rok zalbe? Ja bi ti preporucila da se zalis. Saljem pp kad stignem.

  6. #456
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ne piše. Piše samo da se odbija iz tog i tog razloga. Potpisala se pročelnica Odjela.

  7. #457
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A onaj profesor kojeg sam spominjala (onaj simpatični, koji bi me stavio na treću godinu) je izleda prodekan Možda da mu mail napišem. Ili bi to bilo pretjerano?

  8. #458

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A onaj profesor kojeg sam spominjala (onaj simpatični, koji bi me stavio na treću godinu) je izleda prodekan Možda da mu mail napišem. Ili bi to bilo pretjerano?
    ne bi
    ja bih probala
    za druge gradove kreni odmah sada pripremati teren

  9. #459
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ja bi ga radije nazvala nego mail pisala. Lakse je ignorirati mail nego neciji poziv. A osim toga, ako ste se vidjeli u zivo i pricali, sigurno ce biti otovoreniji u razgovoru, mozda ti dati neki savjet koji mailom bas i ne bi mogao.

  10. #460
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Trina, nije mi bas najjasnije na osnovu cega su te odbili, ali mogu ti reci kako to kod nas u BiH ide. Kad stigne molba za prepis ili nastavak studiranja nakon duze pauze, aplikant treba dostaviti plan i program predmeta koje je ranije odslusao i polozio. Ukoliko se PP podudara sa vazecim u bar 70%, polozeni ispiti se priznaju a odslusani predmeti se mogu priznati ili se student uputi na ponovno slusanje istih. Student na osnovu broja priznatih ispita moze biti upisan i na npr. trecu godinu uz obavezu dodatnog slusanja predmeta sa prve i/ili druge i te predmete mora poloziti prije ispita sa trece koje redovno slusa. Moj ti je savijet da potrazis kompletan Plan i program po nastavnim jedinicama predmeta koje si polozila i odslusala na starom fakultetu i trazis da se izvrsi procjena podudarnosti sa vazecim PP. Mislim da ne bi smjeli da te odbiju ukoliko nije doslo bas do nekih drasticnih promjena. Srecno!

  11. #461

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    sad tek vidim temu, Trina, obavezno se žali. Oni ni sami nisu sigurni što s tobom i u takvoj je situaciji najlakše odbiti te. Budući je to rješenje upravni akt, moraš imati u njemu uputu o pravnom lijeku i rok za ulaganje istog. Ako to nisu stavili, nije to ni slučajno (a ako je slučajno onda su zaista nesposobni, što je opet dobro za tebe). Obavezno zatraži da ti dostave uputu o pravnom lijeku (kome i u kojem roku se možeš žaliti na dostavljeno rješenje), tada će vidjeti da misliš ozbiljno i već će možda naći rješenje kojeg trenutno ne vide ili ćeš se žaliti po uputi koju ti dostave i isfurati priču do kraja - upravni spor. Znam da je ovo s prelascima prilično složena stvar, ne znam točno kakvi su njihovi interni akti, ali znam da neko rješenje za tebe mora postojati. Ne odustaj. Ono što znam sigurno je to da si ti svojim bistrim i britkim umom sigurno sposobna to završiti. Ako ne odmah, čuj, možda će taj postupak i potrajati, pa sve i padne u vrijeme kad djeca već porastu, ali u svakom slučaju moraš dobiti mogućnost nastavka. sretno!

  12. #462
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Eto, mailala sam tog profesora, čovjek odgovorio u roku od 5 minuta. Nažalost, ništa od svega toga jer se program potpuno mijenja. Jedina pogodnost koju imam je da se mijenjaju i kriteriji kod upisa za ovakve kao ja, i priznaju se ispiti koji se mogu priznati. Tako da, ko zna, za koju godinu možda se ja i moj sin budemo skupa pripremali za prijemni. A sad idem na prekvalifikaciju, upisala sam se na nešto što bi mi moglo ležati, pa bar nešto mijenjam u svom životu.

  13. #463
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, mailala sam tog profesora, čovjek odgovorio u roku od 5 minuta. Nažalost, ništa od svega toga jer se program potpuno mijenja. Jedina pogodnost koju imam je da se mijenjaju i kriteriji kod upisa za ovakve kao ja, i priznaju se ispiti koji se mogu priznati. Tako da, ko zna, za koju godinu možda se ja i moj sin budemo skupa pripremali za prijemni. A sad idem na prekvalifikaciju, upisala sam se na nešto što bi mi moglo ležati, pa bar nešto mijenjam u svom životu.
    ... i za prekvalifikaciju.

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •