Pokazuje rezultate 1 do 44 od 44

Tema: Štosne gumene čizme?

  1. #1
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno Štosne gumene čizme?

    Drage moje Zagrepčanke (jel se tako kaže, sa p?),
    moj dragi muž dolazi u Zagreb na službeni put u drugoj polovici marta. Odavno mi je želja nabaviti neke štosne, šarene gumene čizme. U Sarajevu sam ih našla samo u jednoj radnji ali su modeli bili tako čudni da mi ni dva broja veće nisu mogle po dužini na stopalo. Muž će biti stacioniran negdje kod željezničke stanice, i neće imati kola. Možete li mi pomoći savjetom gdje bi mogao naći neke interesantne gumenjače, i one koje možda imaju takve, da li standardne veličine odgovaraju. Hvala vam

  2. #2
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Benetton ima fora gimene čizme. I onaj dućan, ne znam kako se zove, drži Diesel, Replay i sl. obuću (Jeg nešto??....)

  3. #3
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Ovo je pravo mjesto za vas :

    http://www.zagreb-shopping.com/index...id=39&Itemid=2

    Ima bubamara, vila i ne sjećam se više čega sve u kompletima s kabanicom, torbom itd!

    Mi smo naše čizme platili oko 140kn (informacije radi).

  4. #4
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    mislim da jagodica traži čizme za sebe, a ne za curku

  5. #5
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Može, može i za curku hvala.
    A da, prvenstveno tražim za sebe

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    mislim da sam nekidan vidjela u izlogu u jednom dućanu u bogovićevoj (strogi centar, par minuta pješke od kolodvora), koji je pored onog velikog što drži razne brendove. znam da ti ovim nisam pomogla uopće, ali cure iz centra bi možda znale kako se dućan zove, da ti muž ne luta bez veze. (iako će u bogovićevoj završiti ako krene u algoritam(knjižara) pa produži u profil(isto knjižara). tako sam ih vidjela i ja.)

  7. #7
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj cvijetak prvotno napisa
    Ovo je pravo mjesto za vas :

    http://www.zagreb-shopping.com/index...id=39&Itemid=2

    Ima bubamara, vila i ne sjećam se više čega sve u kompletima s kabanicom, torbom itd!

    Mi smo naše čizme platili oko 140kn (informacije radi).
    a koliko koštaju kabanice i kišobrani?

  8. #8
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Taj u Bogovićevoj drži ono Diesel i tako te marke.
    Čizme su super ima super uzoraka - mogle bi biti i na sniženju. Inače, nisu baš jefitine.
    Ono što je po meni mana takvim čizmama je da su dosta teške. Kad ih uzmem u ruku dosta su teže od cipela, pa i kožnih čizama.

    Tako da uzmeš to u obzir... a inače su preljepe!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    nisam mislila na taj veliki, ima jedan manji dućan pored. ako ću ići do grada, pogledam ti.

  10. #10
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Benetton ima fora gimene čizme. I onaj dućan, ne znam kako se zove, drži Diesel, Replay i sl. obuću (Jeg nešto??....)
    Jegerstar ili Je's, ovisi kako ih zovu. Ima u Bogovicevoj, Avenue Mallu, Gajevoj...

  11. #11
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    za oko 150 kn imaš u bauhausu - i za djecu (možda su jeftinije) i za odrasle. jedino što bauhaus nije blizu vlaka. n :/ on je u jankomiru.

  12. #12
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Vidjela sam ih u Jurišićevoj, u Planet obuća. To nije daleko i može i pješice.

  13. #13
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Baš ste srcad

  14. #14
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Bundevice, nemam pojma za druge cijene jer nismo kupili ništa osim čizmi. Možda da nazoveš pa pitaš...

  15. #15
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Podižem, malkice.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    ovako, danas sam prošla pored dućana sa obućom aldo (mislim da se tako zove) u ilici (1 stanica od trga) i gurnula nos da vidim što ima, pa sam između ostalog vidjela dvoje gumenih čizama, jedne zebra uzorak, druge crne sa bijelim točkicama, 300 kn.

    meni osobno nisu nešto posebno, ali nek ti muž i njih pogleda.

  17. #17
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    a ja pitam za curice...mali broj 23-24

  18. #18
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Jucer sam prosla Bogovicevom i cini mi se da Jegerstar nema nista s gumenim cizmama, tj. nisam tamo vidjela niti jedne.

    Samo par metara nize ima neki drugi ducan s cipelama koji u desnom izlogu ima SAMO gumene cizme, niske i visoke, jednobojne i sarene i svasta nesto. Cijena im je, ako sam dobro zapamtila, oko 250-270 kuna.

  19. #19
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    a ja pitam za curice...mali broj 23-24
    prošle godine sam vidjela u trgovini u ilici (nisam sigurna jel peko ili borovo) čizmice na bubamare i krokodile (onako imaju oči na vrhu čizme )

  20. #20
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ciciban ima i za velike i za male :D

    A ima i planet obuca, ja sam svoje zute karirane kupila tamo

  21. #21
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ja pitam za male, br. 29.

    lanjske cicibanke su se doslovno raspale i sad želim nešto jeftinije, a funkcionalno.

    dakle da ne promoče tih desetak puta koliko će ih nositi.

    valjaju li išta one iz bauhausa i ostalih bau-ova? uputite me pls.

  22. #22
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    -za dječicu sam vidjela u jednom dućanu u Vlaškoj, poslije križanja sa Smičiklasovom, s desne strane (prema Kvatriću). Imaju u kompletu i kabanice i kišobrane.

    -ima i u Ipercoopu (za djecu)

  23. #23
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    super!
    ma ja bi ko ajvica, nes jeftino a da izdrz ovih par pljuskova do ljeta jer i onako ce joj na jesen noga biti broj veca.
    jadnica hoda ovih 3 dana u bucama i ima mokre hlace

  24. #24
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    e da, trebam i kabanicu koja neće puknuti nakon tri nošenja. godišnje kupujem bar dvije.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Ima preeeedivnih u Borovu, koštaju od 70 do 100 kuna. Od broja 22 na dalje. Jedino Borovo u pothodniku ne drži dječju obuću.

  26. #26
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    e da, trebam i kabanicu koja neće puknuti nakon tri nošenja. godišnje kupujem bar dvije.
    Pa covjece sta vi radite Nama jos nijedne gumene nisu otisle (vjecito ih kupujem u planetu obuca), a kabanice imamo iz DM-a. I traju vec duze vremena

  27. #27
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Dakle, ZA MENE bi moglo biti šarenih gumenjača u Planetu obuća i u Bogovićevoj niže Jegerstara, ako sam dobro razumjela?

  28. #28
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    i u deichmanu (ako te nije strah proći kraj sve one prekrasne obuće da dođeš do gumenih čizama, jer su skroz na kraju trgovine )

  29. #29
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Uhh. Mene strah Deichmana.

    Ne bih imala nista protiv cizmica, za mene, koje ne idu skroz gore do koljena, vec zavrsavaju na polovici lista. Sigurna sam jedino da ih ima Ikea (i to super podstavljene!), ali nikako da se do tamo odvucem.

  30. #30
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Nije me strah, MM će to tako da nema problema da prođe do kraja radnje i ne primjeti nikave druge cipele Možete li mi tačno pozicionirati Deichman-ovu prodavnicu, plz?

  31. #31
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Nije me strah, MM će to tako da nema problema da prođe do kraja radnje i ne primjeti nikave druge cipele Možete li mi tačno pozicionirati Deichman-ovu prodavnicu, plz?
    Deichman i nije bas tako blizu zeljeznickog kolodvora, iako je do njega relativno lako doci. Ducan se nalazi u Avenue Mall-u u Novom Zagrebu, do kojeg voze autobusi s glavnog kolodvora.

  32. #32
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    e da, trebam i kabanicu koja neće puknuti nakon tri nošenja. godišnje kupujem bar dvije.
    Pa covjece sta vi radite Nama jos nijedne gumene nisu otisle (vjecito ih kupujem u planetu obuca), a kabanice imamo iz DM-a. I traju vec duze vremena
    pa ne radimo ništa posebno, zato me i ljuti! odoh po kabanicu u dm, hvala na ideji (naša je jučer završila u kontejneru ).

  33. #33
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa
    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Nije me strah, MM će to tako da nema problema da prođe do kraja radnje i ne primjeti nikave druge cipele Možete li mi tačno pozicionirati Deichman-ovu prodavnicu, plz?
    Deichman i nije bas tako blizu zeljeznickog kolodvora, iako je do njega relativno lako doci. Ducan se nalazi u Avenue Mall-u u Novom Zagrebu, do kojeg voze autobusi s glavnog kolodvora.
    voze busevi 221 i 268 (ali nek pita vozača)

    i ovaj ono prekrasno u "prekrasna obuća" je trebalo ići pod navodnike (ali ako ćeš muža slati, nije ni bitno)

  34. #34
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Hvala svima, smo predlažite dalje. Postoje šense da bude imao svoje auto, pa ako ima neko udaljenije posebno mjesto za gumenjarke samo pucajte.

  35. #35
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Vidjela sam za velike zemske prekrasne gumene cizme u Bogovicevoj 4. Ne znam kako se zove ducan ali na tendi pise Varteks, a u izlogu ducana pise a shoe.

    Na mireo.hr TM moze pogledati kako doci do Bogoviceve, no to je najuzi centar grada, ulica koja od hotela Dubrovnik ide prema Cvjetnom trgu (iliti sluzbeno Trg Petra Preradovica)

    Cijena 299,99 kn.

    Bila su dva modela na punu petu jedne crne, a druge smedje - narandjaste i na vrhu imaju kopcu sa nekom imitacijom briljantica.

    Ima ih i tzv. klasicnog oblika. Jedne su bile bez s grnim grancicama, a druge crne s bez grancicama...

    Bas su mi bile slatke...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Citiraj mia prvotno napisa
    Vidjela sam za velike zemske prekrasne gumene cizme u Bogovicevoj 4. Ne znam kako se zove ducan ali na tendi pise Varteks, a u izlogu ducana pise a shoe. Ima ih i tzv. klasicnog oblika. Jedne su bile bez s grnim grancicama, a druge crne s bez grancicama...

    Bas su mi bile slatke...
    o tom dućanu sam govorila, a i Kaae ga je spomenula ako se ne varam.
    sad znaš kako se zove.

  37. #37
    tenshi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    274

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    -za dječicu sam vidjela u jednom dućanu u Vlaškoj, poslije križanja sa Smičiklasovom, s desne strane (prema Kvatriću). Imaju u kompletu i kabanice i kišobrane.

    -ima i u Ipercoopu (za djecu)
    ovaj ducan se zove bon bon i nedavno se preselio u mezanin importanne galerije (pocetak vlaske/iblerov trg), vidjela ja u petak obavijest

  38. #38
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Eh, dakle, mužić opet stiže u ZG. A ja još nisam nabavila gumenjače po mom ukusu (koji je vjerovatno "malo" problematičan)
    Zapravo me sad interesuje gdje bi mogao nabaviti baletnu haljinicu za curičku moji malenu, a da nije TurboLimač. I pošto su male šanse za njenu blistavu baletnu karijeru, ne treba nam neka profesionalna sa cjenom za u nesvjest, samo onako neka leptirasto, sjanjikasto lepršava Hvala!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Baletne haljinice i gumene čižme za klince imaju i u Funky Fish koji imaš u svakom shoping centru

  40. #40
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno


  41. #41
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Ima neko još koju preporuku za baletne haljinice ako ne bude u Funky Fish-u?

  42. #42
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Ima neko još koju preporuku za baletne haljinice ako ne bude u Funky Fish-u?
    Bio je jedan ducan u Medulicevoj (iz Dalmatinske skrenes desno pa onda na lijevoj strani prema Ilici je ducan) sa svom opremom za balet i ples. Mozda da tamo vidis?
    A ima i jedan ducan u Novoj vesi sa baletnim cipelicama pa mozda ima i haljinice.

  43. #43
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj mia prvotno napisa
    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Ima neko još koju preporuku za baletne haljinice ako ne bude u Funky Fish-u?
    Bio je jedan ducan u Medulicevoj (iz Dalmatinske skrenes desno pa onda na lijevoj strani prema Ilici je ducan) sa svom opremom za balet i ples. Mozda da tamo vidis?
    A ima i jedan ducan u Novoj vesi sa baletnim cipelicama pa mozda ima i haljinice.
    Rondo trgovina u Medulićevoj, oni imaju svu plesnu opremu.

  44. #44
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Našao je haljinicu u Funky Fishu, 24. je koncertić
    A ja sam najljepše gumene čizme na svijetu kupila danas na pijaci
    Hvala vam dragi ljudi na servisnim shoping informacijama, šta bih ja bez vas, muž bi mi izludio (tj. ja bih ga izludila).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •