Stranica 3 od 20 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 957

Tema: BLIZANCI - trudnice s blizancima u 2009. gdje ste?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    tonkec lijepo te bilo danas vidjeti... :D
    nadam se i dalje lijepom dopisivanju

    puki čuvaj bebače!

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Je Stellita, baš je bilo lijepo popiti kavicu i malo popričati. Malena ti je krasna i vesela !
    čujemo se, a možda još i vidimo...
    puki, čuvaj beboline!
    wendy, jesi se vratila iz bolnice?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    jučer bio roćkas..torta ispala fenomenalno (kako sam skromna...s ticinom masom napravila malo kreativno čudo :D )....djeca njih 17 uživala a ja sam se naradila ali supač je bilo!!
    dečki navečer jedva dočekali da mama legne pa da počmu skakati
    lijep vikend svim bliza-trudnicama!!!

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Super! Prava si super-mama i super bliza-trudnica.


    Ja imam pitanje, malu dvojbu...
    Meni se već drugi dan događa ista stvar: desna beba mi je jako aktivna, lupa, skače, imam osjećaj da će mi izletitit kroz pupak , a druga, lijeva, koja je malo mršavija je jako mirna. Premirna rekla bih, lupne tek tu i tamo, ne skače. Mnogo je manje aktivna. Jest da nju od početka osjetim manje (pristojan je i nježan mali koji mamu udre tek tu i tamo).
    Malo me to brine ovih dana... Jel moguće da su takve razlike između njihovog ponašanja? Jel vas vaše bebe podjednako lupaju?
    Možda se bez veze brinem... možda je to tako jer je desni dečkić iznimno aktivan ovih dana, a lijevi se ponaša kao i uvijek...
    Zanimaju me vaša iskustva

  5. #105

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Bok svim mamama ( i sadašnjim i budućim)!

    Da vam se predstavimo, ja sam mama jednog dječaka ( 12g.) i jedva čekamo pojačanje od još dva dečka prema planu i programu 23.08.2009.

    Početak trudnoće je krenuo malo ukrivo, ali smo to prošli.
    Sada sam u 25. tj trudnoće i doktor je rekao da sam prst otvorena te da trebam mirovati, pa eto mene u krevetu s ( hvala Ti Bože) laptopom.

    Inače od samog početka trudnoće prečitavam ovaj forum i svaki savjet, komentar i iskustvo su mi dragocjeni.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Dobrodošla albra!
    Baš mi je drago da nas ima još budućih mama duplica!
    Samo ti miruj! Znam da nije lako, ja sam preležala od 7.-12, 13. tjedna i bilo je svega (plakanja, ne mogu više faza, dosadno mi je faza...), ali za malene se sve da izdržati. Naoružaj se knjigama, časopisima, surfaj, uživaj i mazi bušicu.

  7. #107

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala Tonka na dobrodošlici,

    naravno da je koma mirovati, pogotovo ako nisi taj tip, ali kao što kažeš za njih ništa nije teško.
    Ja se tješim da i od ovoga ima gore.... npr. da moram biti u bolnici pa tako sve do kraja - pozdrav svim mamama na čvanju trudnoće u bolnicama Iskreno se nadam da do toga nećemo doći ( ma koliko sebično zvučalo)

    Htjela sam ti reći da i moji dečki nisu podjenako aktivni. Iako su do sada već nekoliko puta promijenili položaj nekako uvjek jedan dominira, a drugi je puno mirniji. Iako su oni podjednako veliki, dr. kaže da su razlike samo par mm. Btw dvojajčani su.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    albra dobrodošla nam! :D
    ja dijelim očekivani termin poroda s tonkom i nosim jednojajčane dečke (a iz potpisa se vidi kako sam i majke 2 prekrasne curice)
    na sreću (bar za sada) ja sam jako mobilna (možda i više nego što bih trebala) a moji dečki stignu udarati kada ja stanem
    nadamo se što dužem plivanju u maminoj buši a kada dođu da ih pošteno izmazimo!
    pusa svim bliza-trudnicama

  9. #109
    puki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    46

    Početno

    Pozdrav svima i novim članovima posebo!
    Jučer bili na pregledu i sve je OK. Vadili mi ogtt i 6.4 je. Valjda je to ok?
    Bebe dobro napreduju. Teške su 800 grama i velike oko 30 cm. Desna beba se opet skrila i neznamo spol. Lijeva je curica! Danas smo 27tj, a ja sam +15kg. Aktivne su i skaču stalno. Noga me ubija od boli tako da noćas nisam ništa spavala. Jel netko imao slično iskustvo?


  10. #110
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    puki, super sto bebe dobro napreduju :D
    a bol u nozi, hmm... mozda od nekakvog napora?
    ja sam imala nedavno bol u preponama, trajala 2-3 dana pa prestala, kazu da je normalna u trudnoci


    tonka30, kod nas je isto tako, jedna beba je preaktivna a druga dosta mirna, pogotovo zadnjih nekoliko tjedana. valjda vise nema dovoljno mjesta za lupanje sa nogicama. ma sve je to u redu, nema razloga za brigu.


    pusa svima

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    puki kako sam rekla tonki ja baš više ne vozim auto jer me znao uhvatiti grč ali samo u lijevoj potkoljenici..jak i snažan tako da se ne želim igrati....valjda unatoč mojim nadomjescima i adekvatnoj prehrani dečki kradu mami malo više elektrolita..
    crow velikaaa tvojim bebačima!

  12. #112

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala vam svima na dobrodošlici,

    evo ja se maloprije vratila s kontrolnog pregleda.
    Situacija nepromijenjena. I dalje prst otvorena, dr.kaže da je utješno to što je i prva trudnoća bila takva, ali kako se radi o blizancima treba strogo mirovati. Ponovno na kontrolu za 2 tjedna, naravno ako sve bude u redu u međuvremenu.

    Stellita - već sam skužila da si vrlo kompatibilna s Tonkom , već neko vrijeme vas pratim na forumu. Uživaj u blagodati mobilnosti i za nas koje moramo odležati.

    Puki i mene zna uhvatiti gadna bol u ljevoj nozi, zapravo u kuku, pitala dr-a pa kaže da je to od težine ( +14) što moje vlastite što od bebača. Pritisak na nekakav živac i sve je to ok dok kratko traje pa prođe, ako traje duže ipak treba provjeriti.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    albra nas promatra....haha
    neka draga samo ti odmaraj....

  14. #114

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Bok, drage mame!
    Lijepo da ste sve dobro a da su vaši bebači još i bolje :D !
    Hvala vam na iskustvima oko aktivnosti beba, smirila sam se. Jedan mali gospodin će biti malo aktivniji (na svoju mamu, hm...) a drugi malo komotniji na tatu
    Albra, a kako su tvoji dečki nekoliko puta mijenjali položaj? Kako su ti smješteni? Moji su s desne i lijeve strane okomito. Baš sam pitala doktora jel oni mogu mijenjati strane, to me baš zanimalo, ali se samo nasmijao i rekao da ne. Vjerojatno su moji tako položeni da je to neizvedivo...
    Ja sam eto aktivna cio dan, baš uživam, iako me ove sparine malo sprečavaju da napravim sve što smislim, ali dobro.
    Moje bebe su iz dana u dan aktivnije i čini mi se i snažnije. Samo neka se one debljaju!
    Sada se pokušavam držati budnom, jer me želudac, točnije žgaravica rastura. Očito su mi malci stisli nekako želudac, jer mi ovako zlo nije još bilo. Ali dobro, to mi je prvi neugodan simptom trudnoće, pa nema veze.
    evo jedan pospani pozdrav od nas troje
    čuvajte se, mirujte i mazite bebače!

  15. #115

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Puki, ja sam imala nešto slično, snažnu bol noću, ali ne u nozi već u lumbalnom dijelu kralješnice. Znala me bol probuditi i ne bih se mogla maknuti par minuta iz kreveta. Trajalo je neko vrijeme, sada je prestalo. Ja sam to prepisala širenju zdjelice...
    Nadam se da tvoje tegobe neće potrajati.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    pa drage bliza-trudnice nas je za sada (ako sam točno pobrojala) 9....službeno prijavljenih i to:

    Albra - 25 tj, ST 23.8.09. , dva dečka
    Crow - 34 tj, ST 24.6. , cura i dečko
    ivkica05 - 32 tj, cura i dečko
    Kapric - 32 tj
    puki - 27 tj, ST 11.8.
    stellita - 26tj, ST 19.8., dva dečka
    tonka30 - 26tj, ST 19.8., dva dečka
    Wendy - 25tj, ST 25.8., dvije cure
    Zisu - 12 tj, ST 23.11., dva decka


    tjedni su negdje odokativno, ako sam fulala nekaj ispravite

  17. #117

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Kako stvari stoje izgleda da ove godine vladaju dečki

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    da istina...
    neka su nam samo djeca zdrava ...fućkaš spol... :D

  19. #119

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Tonka vezano za položaj blizanaca, meni je dr. rekao da oni još uvjek imaju dosta mjesta za prevrtanje po trbuhu.
    Kad sam bila na prošlom pregledu prije mjesec dana jedan je bio položen s desne strane zadkom prema dolje, a drugi s ljeve strane poprijeko i nogicama je lupao brata u glavu . Kad sam bila prije tjedan dana situacija je bila sljedeća: jedan je bio poprijeko visoko , skoro na mom želucu, a drugi s lijeve strane je bio okrenut zatkom, dakle dodirivali su se glavicama. Mene tješi činjenica da se još mogu okretati, jer se nadam da će se prvi okrenuti u pravi položaj za prirodan porod. Htjela bih ako je ikako moguće izbjeći carski.

  20. #120

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Stellita imaš pravo, samo neka su zdravi, iako ne mogu reći da i sama nisam željela bar jednu curicu

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ja imam dvije curice a ovo će sada biti ravnoteža (mada sam se nadala da su opet dvije curke ili bar jedna... )

  22. #122

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    super kombinacija, starije seke da drže pod kontrolom mlađe brace
    A ja kad sam saznala da nosim blizance samo sam pomislila ako budu dva dečka bit ću ko mama iz serije Malcolm u sredini .. i evo me, sve skupa 4 dečka u kući ( 1. sin + muž+blizanci), a ja sama. Trebat će mi konjski živci

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    bit će tebi super....tko zna možda se jednom odlučiš za još jedno...
    bar možeš malo mirovati...kod mene je cijeli pogon posla
    a dečki u buši luduju...

  24. #124

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    još se nisam privikla na činjenicu da ću biti mama troje djece, a kamo li da mogu pomisliti na 4. A što se tiče posla i kod mene je stan u komi ( čeka svekrvu da dođe pospremiti, što mi neizmjerno ide na živce), mali je na treningu i već je 5 puta zvao ima li novosti oko štrajka profesora, jer se njemu ne ide u školu...

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    moja je jedna u školi, jedna spava, ručak skuhan i za malenu i onu veću i mamu..mm na putu...kuća sređena, popeglano sve
    organizacija na nivou jer mora biti......

  26. #126

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    svaka čast!
    Kćer ti je u školi?... šta se održava nastava danas?
    Sorry što ovako koristim forum

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Cure, ja vam se divim! Imati dijete/djecu i čekati bliziće i sve imati pod kontrolom...
    Ja se moram brinuti za sebe i MM i to je to. Stignem i mogu po stanu još sve obaviti, a kad neću moći će dragi sve to preuzeti 8). Super je svladao sve te muke dok sam ja u početku morala ležati, pa uopće ne sumnjam u njega.

    Zanimljivo mi je ovo albra za položaj tvojih malaca! Ja sam zamišljala da se to događa i kod mene, ali nije. Vjerojatno su drugačije "sjeli" od početka. Moji se mogu okomito pomicati i zamijeniti položaj glave s guzom i to je to. Tebi je onda veselo u bušici .

    Stellita super da si nas popisala, ja se već polako gubim u informacijama, tko je koliko trudan, što nosi... ipak su tu dvije bebe po svakoj od nas!

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ma htjela sam na jednom mjestu napisati tko se ovdje se dopisuje..

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Tonka ne znam ima li to okretanje veze s tim jesu li dvojajčani ili jednojajčani. Moji dečki su dvojajčani, a da mi je veselo u buši - to svakako. Baš ću sljedeći put pitati dr. malo podrobnije

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    moji su jednojajčani i uvijek su na istom mjestu...a u zadnja 2tj se okreću sve u 16

  31. #131
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Evo i mene da se prijavim!
    Trudna sam evo skoro pa punih 15 tjedana s dvojajčanim blizancima!
    Spol još ne znam,iako jedva čekam da saznam!
    Čini mi se da sam ja ovdje najmlađa trudnica blizanaca što se tiče tjedana trudnoće?

    PS: Dajte mi objasnite kako da stavim u potpis onu slikicu u kojem sam tjednu

  32. #132

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Maya1982, bok!

    Slikicu prvo kreiraš na webu lilypie.com, pa adresu koju ti stranica ponudi na kraju da je kreirana kao tvoja, običnim copy+paste postupkom prekopiraš u svoj profil u potpis.

  33. #133

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Maya1982 dobro došla!
    Ipak nas ima :D

    Cure kako se borite sa žgaravicom? Ja ću izluditi danas. Od 3 sata ujutro ne spavam i muku mučim. Uobičajene metode ne pomažu.
    Čula sam da bademi pomažu, kako je kod vas? Svaka ideja je i više nego dobro došla

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    maja dobrodošla još jedanput..... :D
    žgaravica...nije me baš mučila...možda jer sam pila domaći čaj od mente koji mi je pasao

  35. #135
    crow avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    55

    Početno

    stellita bravo za popis! znaci ja sam prva na redu, ajme meni...
    sto se vise blizim sve se vise bojim, ali ujedno sam i uzbudjena jer jedva cekam da ih vidim



    maya1982 dobro nam dosla. zelim ti laku i lijepu trudnocu. proleti za cas, zato uzivaj...

    albra, i ja imam problema sa zgaravicom otkad mi jedna beba pritisce na zeludac. i ko za vraga uvijek navecer prije spavanja pocme me muciti. meni bademi nisu pomogli nego par gutljaja hladnog mlijeka.

  36. #136

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala cure na savjetima.
    Ja sam probala s bademima i malo mi je bolje, a ovo sa čajem od mente ću isto probati jer mi je prijateljica isto savjetovala, kao i mentol bombone.
    Ovo je definitivno najgori napad žgaravice do sad. Uopće ne mogu u vodoravan položaj već neko polu - sjedenje-ležanje

  37. #137

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    je crow ti buš prva
    da nam sve ispričaš---

  38. #138

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Mene u zadnje vrijeme isto muči žgaravica. Borim se s njom sjedenjem po noći i pokušavam ne jesti navečer. Ja sam pitala svog doktora za savjet, rekao ja da se Gastal smije uzimati po potrebi. Ja sam do sada trpila, ali ako se pogorša uzet ću.
    Navodno pomaže piti hladne vode (savjet moje prijateljice-trudnice). Meni nije upalilo, jer bih od toga bila još punija u želucu. Probaj, ali kao što rekoh, meni nije pomoglo.

  39. #139
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Hvala Vam svima na dobrodošlici!
    Ovaj lilypie sam stavila bez problema, ali sam se bome namučila s avatarom.Uspjela sam 800 pokušaja, već sam počela gubiti živce!

    Ja žgaravice baš i nemam...za sad! Možda je za mene još rano..

  40. #140
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Zadnjih par dana me dosta probada u trbuhu, dolje skroz pri dnu. Jel to normalno?? Ja se nekako tješim da se sve još širi..
    Tek mi je pred tjedan dana počeo rasti onaj trudnički trbuh.
    Od onda mogu spavati 24h dnevno.
    A prva 3 mjeseca sam muku mučila sa nesanicom..

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    Bok cure,

    evo samo da se javim, danas ni ž od žgaravice :D . Oni bademi su pomogli i bomboni od mentola ( bez šećera).

    Maya ne znam za te bolove jesu li normalni. Ja isto osjećam povremeno probadanje i tješim se da je to od širenja maternice. Budući sam otvorena ne želim si uopće stvarati dodatni pritisak. Dr mi je rekao da ako osjetim pritisak na ušće ( skroz nisko) da se odmah javim, ali na svu sreću ja to ne osjećam. Za ovo probadanje ću pitati na sljedećem pregledu.
    Mene su tek sad počele hvatati nesanice, a spavati sam mogla 24h na samom početku pa sve do prije nekih 5-6 tjedana. Sada se mučim s trbuhom, jer se jedva nekako namjestim.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    maja meni je super vidjeti da ste uspjeli odmah iz prve IVF!! :D
    mene zna nakon dužeg sjedenja u nezgodnom položaju boljeti prepone ali inače nemam bolova nisko dolje ni uopće.
    albra super za žgaravicu!

  43. #143
    puki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    46

    Početno

    Drage cure hvala na savjetima. Boli me i dalje, ne mogu napravit doslovno ni pet koraka da ne umirem od boli. Najgore je kad se moram dignut s kauča i ispravit ili sjest na stolicu. Osjećam se ko stara baba. Pitala fizioterapeuta, a ona rekla da ne smijem na nikakvu terapiju nago lagano masirat i trpit. Za poludit.


  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Ajme, puki, znači tako jako boli! Odmaraj...A jesi pitala doktora od čega je to?
    Mi smo bili jučer na pregledu. Sve je u redu, moja kilaža +8,5 kg, nalazi osim hemoglobina su odlični. Jedino što sam za prst uloživa. Doktor mi je rekao da u pincipu za 27. tjedan i blizance je to uredan nalaz, ali da se moram više odmarati. I tu sad počinju moje nedoumice... :/ Naime, rekao je da mogu slobodno šetati, otići na kavu i to, ali kad sam doma da se trudim što više biti u horizontali. To je u principu tako bilo i do sada. Znači nema promjene ?!?! Malo me je to oneraspoložilo, jer volim prošetatii uživati na zraku, a s druge strane sam "štreber" oduvijek bila i ostala, pa će me pri svakom izlasku mučiti da li je to previše ili ne. Ne znam... treba mi vremena da to prožvačem... A do tada ležim na lijevom boku, dok je MM vani, vozi se biciklom po lijepom vremenu . A ja bih samo prošetala...
    Sljedeći pregled za dva tjedna,pa ćemo vidjeti do tada hoće li se što stanje promijeniti.
    vama i bebolinama

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ja sam ovih dana sa svojom curom i dečkima u buši puno km napravila ali teško mi pada ova vrućina....mm je na putu i užas mi fali....
    danas je mojoj najstarijoj buci roćkas!!! rodih je u 1506 prije 8god....

  46. #146

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Buci, sretan roćkas!

  47. #147

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    hvala....

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    67

    Početno

    puki drži se! Žao mi je što se mučiš. Jesu ti rekli od čega je? Živac ili ...?
    Evo ti šaljem malo potješ, potješ smajlića

    Tonka drago mi je da su tvoji dečki i ti ok. :D
    Super je ovo što ti je doktor rekao da se možeš prošetati. Ja sam isto za prst otvorena i moj dr. mi je rekao da moram strogo mirovati, da se ne smijem nikuda šetati nego ležati doma i odmarati. A meni je odmaranja već na vrh glave. Odmorna sam full! Spasila bi se da mogu otići negdje na kavicu-sokić uz more po ovakvom prekrasnom vremenu.
    Ti uživaj u tome i važno je da ne prertjeruješ i sve će biti ok.

    Stellita sretan rođendan tvojoj bucani s malim zakašnjenjem.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    albra ti si bar uz more.....joj more ahhhh
    mi brojimo dane do povratka našeg najdražeg tate :D još samo 5 dana....uh uh
    a dečki su nemirni i mama je već sama sebi veliki pingvin..geg-geg lijevo-desno

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    Bok, cure!
    Evo ja cijeli dan uživam u carstvu hladovine uz hladan ledeni čaj i nije loše... da nemam stalnu žgaravicu i da kukovi od ležanja ne bole, bilo bi idealno.
    Albra, kako tvoja žgaravica? Ja sam zadnjih dana non-stop "užarena" što god pojela ili ne jela
    Što se tiče pingvin-osjećaja, frendica koju sam vidjela prije 7 dana, jutros mi je na kavi rekla da je trbuh baš narastao otkad me nije vidjela. To i ja kužim, baš mi je postao teži i kao da će svaki čas puknut! . Imam osjećaj da su se maleni popeli više i da me više i jače lupaju. Na golom trbuhu je to :shock: navečer! Ali neka, vjerojatno pišulinci pojačano rastu, a to je dobro. Noću se teško namjestiti, ali sam se naoružala knjigama iz knjižnice, kupila neke zanimljive, pa preostaje čitanje po noći .
    Držite se, čuvajte se i uživajte!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •