Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Splićanke-bolničko liječenje djece

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno Splićanke-bolničko liječenje djece

    Prije par dana u JL izašao je članak o vezivanju djce u bolnici i općenito o bolničkom liječenje djece
    Kako bi temu održali aktualnom molim vas da ovdje iznesete svoja splitske bliske susrete s hospitalizacijom djece

  2. #2
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    nisam Splicanka, samo nesto.
    Gledala sam prilog, onoj doktorici je savrseno jasno di je problem za razliku od doktora koji kaze da bi i on rado radio u nekoj drugoj zemlji, ali eto, ne moze se.
    Da mi je znati kad u zivotu padne koprena na oci...

  3. #3
    Daniela32 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    284

    Početno

    Moje je iskustvo iznenađujuće ok, Luka je bio u bolnici u dobi od 14 mjeseci 5 dana, zbog subglotičkog laringitisa. U bolnicu sam dolazila između 6 i 7 ujutro i odlazila oko 11 navečer. Nisam imala krevet niti obrok, ali sam zadovoljna s ovim skoro pa negraničenim posjetama. Izlazila bih nešto pojesti iza 16 h, kada bi došao MM u bolnicu. Sestre su bile divne, doktori temeljiti s dijagnostikom i terapijom i strpljivi kad sam postavljala pitanja, a s jednom sestrom sam se i sprijateljila, sada virka na naš forum.

    S druge strane, Luka nije operiran, nije imao infuziju i/ili razne katetere pa nije niti vezan niti išta slično.

  4. #4
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    mi smo sa 15mjeseci završili u bolnici na očno
    nije bilo gužve pa su me primili bez problema i spavala
    sam tamo sa mojom bebom

  5. #5

    Početno

    K su s godinu dana htjeli zadržat na pretragama kad smo s temperaturom došli na Hitnu u Splitu, ali je doktor bio toliko nejverojatno bahat i bezobrazan da sam na licu mjesta potpisala da na vlastitu odgovornost odbijam i pričekala deset dana da se vratim u ZG.

    U ZG smo hodočastili na pretrage i vađenje krvi svaka dva dana, ali nitko nije jednom riječi spominjao bolničko liječenje.

  6. #6
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Anči i Arwen biste li svoje iskustvo mogle opisati u nekoliko rečenica i poslati ga na Rodin mail?
    Pokušavamo sakupiti što više i pozitivnih i negativnih iskustava kako bi ih priložili i vladi i svim zainteresiranima u nastojanju da promijenimo sadašnji zakon o osnovnom zdravstvenom osuguranju, u kojem bi direktno pisalo da imamo pravo biti uz svoje dijete u bolnici od o-24.

  7. #7
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    moj Tino je bio u 4.mj na operaciji krajnika
    mogu samo riječi pohvale dati i za doktore i za sestre, ma za svo osoblje, moje dijete ima samo prekrasnu uspomenu iz bolnice

  8. #8
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    mislim da sam u biti imala sreće jer je meni ustvari doktorica čim
    je vidjela tj pregledala mi dijete,rekla da mora ostati u bolnici i automatski
    bez da me i pitala(šta me ugodno iznenadilo)i mene primila u bolnicu sa nekom dijagnozom,sestre su mi bile super ali je prljavo-grozno rodilište
    je ludilo naspram ovog
    nakon nekog vremena smo završili i u Zagrebu u sestara milosrdnica i
    tamo srećom nije bilo nikog na očnom pa sam mogla biti sa svojim djetetom šta sam uredno i platila
    smatram da bi pod hitno trebalo omogućiti da roditelj/staratelj može biti
    sa djetetom,lakše nama,lakše njima a mislim da se ni sestre ne bi bunile

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •