Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Riječanke-bolničko liječenje djece

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno Riječanke-bolničko liječenje djece

    Prije par dana u JL izašao je članak o vezivanju djce u bolnici i općenito o bolničkom liječenje djece
    Kako bi temu održali aktualnom molim vas da ovdje iznesete svoje riječke bliske susrete s hospitalizacijom djece

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    podizem

  3. #3
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    mi smo bili prije tri god. kad je D imala manje od mjesec dana, ja sam mogla biti uz nju cijeli dan, noc nazalost ne. Imala je svoj boks na dojenackom, svi su nam bili jako susretljivi, nakon 3 dni smo isli na dnevnu bolnicu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno

    amo cure, bitno je

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    158

    Početno

    prije dvije i pol gdine bila sam na dojenačkom, imala svoj boks i bila cijli dan sa Hanom, po noći ne, vidjela sam da su neka djeca bila vezana , a iz iskustva moje prijateljice vežu ih noću. Ja se tamo nisam ugodno osijećala, a u rano jutro kad bi došla nalazila bi moju bebu sa dudom u ustima i gazama sa kojima su učvršćivali dudu da ju dijete ne izbacuje iz usta , plahtica bi bila krvava..... nisu baš bili susretljivi, kad bi bila vizita morala sam izaći iz boksa i čak i na moja pitanja nisam dobivala što je sa mojom Hanom, koju terapiju dobiva i koliko bi mogli biti tu, mi smo u bolnicu došli 9 dan nakon rođenja , beba je rodjena 1 mj ranije, i pokupila jaku virozu. Uglavnom mislim da bi mogli puuuno bolje samo da se malo potrude. Za to im lova nije potrebna, manje piti kavu više raditi na poslu

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    158

    Početno

    prije dvije i pol gdine bila sam na dojenačkom, imala svoj boks i bila cijli dan sa Hanom, po noći ne, vidjela sam da su neka djeca bila vezana , a iz iskustva moje prijateljice vežu ih noću. Ja se tamo nisam ugodno osijećala, a u rano jutro kad bi došla nalazila bi moju bebu sa dudom u ustima i gazama sa kojima su učvršćivali dudu da ju dijete ne izbacuje iz usta , plahtica bi bila krvava..... nisu baš bili susretljivi, kad bi bila vizita morala sam izaći iz boksa i čak i na moja pitanja nisam dobivala što je sa mojom Hanom, koju terapiju dobiva i koliko bi mogli biti tu, mi smo u bolnicu došli 9 dan nakon rođenja , beba je rodjena 1 mj ranije, i pokupila jaku virozu. Uglavnom mislim da bi mogli puuuno bolje samo da se malo potrude. Za to im lova nije potrebna, manje piti kavu više raditi na poslu

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    sarasabina, moze tvoje iskustvo za u novine?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    158

    Početno

    sori na 2 posta
    zaboravila sam napisati da sam morala dojiti malu svaka 3 sata i da bi se uzbunile kad bi pokušala dojiti malu na zahtijev, sestre su inzistirale da između dajem crni čaj na bočicu.

    Uglavnom neću nikad to zaboraviti i teško mi je kad pomislim da je to bilo samo 5 dana i da je to bila samo viroza, a što je sa roditeljima i djecom koji su teže bolesni

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •