Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 72

Tema: prvi bicikl

  1. #1
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno prvi bicikl

    posto smo zbog (dobrobiti) pedaliranja odlucili L. kupiti i bicikl s pomocnim kotacima, zanima me gdje i koji.
    bitno nam je da nije glomazan, tezak, da ima kocnicu na pedalama (onako ko nekoc nasi ponyji) i da je jako mali

    osim u TL, intersportu i eurobikeu, gdje da uopce trazim bicikl?

    zelimo ga joj pokloniti za 3. rockas

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mi smo naš kupili u dućanu na uglu smičiklasove i martićeve. jedini je ispunjavao sve uvjete.

    prije ravno godinu dana, pa ne znam imaju li ih sad...

  3. #3
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    mislim da znam koji je to ducan, tamo smo prije 2 god trazili sjedalicu.
    tnx! pogledat cu!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Vi kojima su djeca rođena u proljeće lako ćete naći dobar biciklić kao rođendanski dar
    (mi smo s kraja biciklističke sezone, pa nismo bili te sreće )

    Samo da napomenem da su biciklići iz TL-a (pre)teški za trogodišnjake, pa njih ne preporučujem.

  5. #5
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da, to sam i ja skuzila za TL bicikle...

  6. #6
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ok, bili smo u eurobikeu (smiciklasova-marticeva), pa u onom u vlaskoj kraj laginjine (tamo su bicikli preeeskupi), fiumici nemaju, kao ni susjed im i jedini kod kojih smo jos nasl su u marticevoj (kraj zaruljice- zaboravih kako se zovu, iz bjelovara su, imaju i u vrbiku servis) i Lea ne moze pomaknut pedale. ni na jednom :/

    jel vama bilo tako? mislim jer stvar do prakse koja ce doci sa malo rada i vjezbe i malo podmazanog lanca ili jos nije spremna za bicikl?

  7. #7
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    leo, mi smo imali potpuno istu situaciju za treći rođendan. majka navalila pokloniti djetetu bicikl, a on... pedale je okrenuo samo na jednom koji nije imao nožno kočenje (loše!). em mu je trebalo više snage, em mu je trebalo više interesa jer je on, zapravo, htio da ga se gura.

    pa smo odustali i kupili bic za četvrti rođendan. malac sjeo i odvezao se.

    ne znam je li lei prerano ili su bicikli naprosto loši, mi smo vidjeli hrpu groznih i jedini nam je valjao ovaj iz eurobikea (i jedan iz martićeve, ali kasnije ga nisu imali a i bio je skoro duplo skuplji). možda da isprobate voziti bic nekog frenda, da vidiš je li spremna.

    i odmah idući korak: kacigu s kotačićem za podešavanje našli smo jedino u interšportu u mercatoru.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno

    Što mislite o 3 god. i 4. mj. kao početku pedaliranja s pomoćnim kotačićima? Na što točno da gledamo pri odabiru? Bojim se da ne pogriješimo...mi smo u Slavoniji! Osječanke, koje trgovine preporučate?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Andrej s pune 3 godine nije pokazivao apsolutno nikakav interes za bicikl (pa ga tad nije ni dobio), a kad je imao 3,5 godine, dobili smo na posudbu 12-inčni biciklić iz TL-a.
    Kako se kaže... poklonjenom, pardon, posuđenom konju ne gleda se u zube prva dva mjeseca ga je isključivo gurao. Pedale nije mogao ni pomaknuti, a nije se previše ni trudio. Nakon dva mjeseca, jednog dana na Jarunu, jednostavno je sjeo i odvezao se kao da ga vozi već godinama. Tada je imao 3 godine i 8 mjeseci.
    Očito je trebalo čekati određeni "klik" u glavi... a kad će do tog klika doći, jako je individualno.

    (a kacigu je na glavi imao i dok je samo gurao bicikl )

  10. #10
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kacigu ima jer se od prvog rockasa vozi na bcu a glava joj nije nesto jaaako narasla prosli smo prije tocno 2 god ciiiijeli zagreb i nasl jedino u fuiumic bicikli tako malu kacigu sa kotacicem odozada. cak joj i pase po boji sa ovim biciklom iz marticeve

    ona pokazuje interes, stvarno zeli, juce je plakala jer nismo kupili, plakala je da zeli ici u grad pronaci bicikl i tako... na onom triciklu jedva jedvice okrece pedale jer su pedale naprijed pa ih ne moze dohvatit....

    da u martcevoj je jos i najbolji bic, mislim douglas da se zove, kosta 500kn, a toliko kosta i najjeftiniji u eurobikeu.

    tip u marticevoj nam je i rekao da zbog kocnica na predalama puno teze i ide i da je lakse okretat one koji nemaju nozno kocenje ali da to nije za njih....

    ja bi joj uzela i likebike, ovog bi iskljucivo radi pedaliranja za koje je jos prije godinu dana ortoped rekao da je dobro i preporucljivo....

  11. #11
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i a. je želio kupiti bicikl. samo smo mi skužili da ga ne bi htio i voziti.

    ova dva koja spominješ mi zvuče dobro, kupite pa na igralište... trebat će je malo pogurnuti da krene u početku, to je ok, a onda mora sama okretati pedale. ako ne ide, spremite bic na koji mjesec.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    ok, bili smo u eurobikeu (smiciklasova-marticeva), pa u onom u vlaskoj kraj laginjine (tamo su bicikli preeeskupi), fiumici nemaju, kao ni susjed im i jedini kod kojih smo jos nasl su u marticevoj (kraj zaruljice- zaboravih kako se zovu, iz bjelovara su, imaju i u vrbiku servis) i Lea ne moze pomaknut pedale. ni na jednom :/

    jel vama bilo tako? mislim jer stvar do prakse koja ce doci sa malo rada i vjezbe i malo podmazanog lanca ili jos nije spremna za bicikl?
    ne sjećam se točno koliko je moja imala kad je krenula s vožnjom, ali mislim da smo imali sličan problem jer je bila jako sitna pa smo joj kupili na kraju neki od jeftinijih kojem je i u dućanu mogla pokrenuti pedale

    a jeste li možda probali Giant u TL ? mi smo njihov kupili ovaj veći (oko 700 kn) i odličan je, mislim da su imali i manjih
    a k tome su i rozi s cvjetićima, košaricom i pom-pomima
    iako se moja s tri godine nije bunila ni na crveni s buldogom 8)

  13. #13
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    taj crveni sa buldogom je u euurobkeu i kosta 470kn. njega je isprobala.
    veli prodavac neka ju okrenemo po "stazi" da ima vise mjesta za probu, a ja velm, ako se pomakne 10cm, dobro je, ne treba joj pista LOL. i on me pita jel ima 23 god? 2,5? kmeeee

    ovaj u martcevoj ima plavi za decke i roza sa kosaricom i pomponima za cure.
    njoh je svejedno sta ima. ali posto ju je zena juce u gradu pitala jel decko, mozda se odlucim na roza LOL (decko sa kosom do guzice aaaaaa). u TL su oko 400-500kn tako da, nema "jeftinijih"

  14. #14
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ubi me tastatura
    23 god= 2 god

    u TL smo bile zimus i nsam ns nasla sto je mogla okretati. ali posto smo obisli sve ducane s biciklama (jos je ostao keindl u ilici) vracam se u TL, namu, intersport....

    ako ko ima jos ideja, kamo, zahvaljujem

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    baš sam gledala na stranici turbo limača, ne vidim te Giant ni manje, ni veće

    no ionako onaj manji ne znam da li je težak za voziti, no ovaj veći je za svaku preporuku

  16. #16
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    otici cemo da zitnjaka, i onako po ovom vremenu nemremo u park, pa cemo u shopping
    tnx

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    sad vidim da ovaj naš buldog i nije bio jeftin, fakat moram uzimati s rezervom svoja sjećanja

  18. #18
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno


    bit ce da se radi stvarno o istom.
    a ja vec mislila gdje naci jeftin bic, jer zivim u svijetu vila i vilenjaka u kojem je 500kn dosta za djecji mali bicikl

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    na Rodinoj rasprodaji 8)

  20. #20
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da palo mi je i to na pamet, ali onda moram voditi leu a nadala sam se da cu ovu proci bez nje...

  21. #21
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Leonisa, definitivno ti preporučujem Schwinn bicikliće (znam da ih je bilo i u mercatoru. Mi smo svoj kupili u brežicama u dućanu "maraton").

    Ovo je ovogodišnji tip "našeg" biciklića schwinn tiger

    a ovo je za curke (gledaj 12 inčne kotače)Schwinn tigress


    Cijena bajkića oko 700 kuna. Nama se itekako isplatio. I mislim da i jeftiniji biciklići mogu biti ok, ali kvaliteta ima svoju cijenu.


    Najbitnije (kod ovog bicikla, a i kod kupovine bilo kojeg biciklića za tako male klince):

    - mogućnost podešavanja sjedala
    - torpedo (nožna kočnica - na pedalama)
    - ručna kočnica
    - zaštita na lancu
    - gumeni kotači sa zračnicama
    - pomoćni kotači se uklanjaju
    - kvalitetne pedale, lanac i ostali djelovi - ne raspadaju se / teško se trgaju
    - spužvaste zaštite na metalnoj šipki na upravljaču (štiti od ozljeda prilikom pada, kočenja i sl.)

    a ovdje ti je link o opremi tigressice

  22. #22
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    i još nešto...

    svi ti mali "kids" biciklići su teški. Kad bi se proizvodili od aluminija kao i veliki, cijena bi im bila i viša od ovih "velikih" bicikla.

  23. #23
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Leonisa, definitivno ti preporučujem Schwinn bicikliće (znam da ih je bilo i u mercatoru. Mi smo svoj kupili u brežicama u dućanu "maraton").

    Ovo je ovogodišnji tip "našeg" biciklića schwinn tiger

    a ovo je za curke (gledaj 12 inčne kotače)Schwinn tigress


    Cijena bajkića oko 700 kuna. Nama se itekako isplatio. I mislim da i jeftiniji biciklići mogu biti ok, ali kvaliteta ima svoju cijenu.


    Najbitnije (kod ovog bicikla, a i kod kupovine bilo kojeg biciklića za tako male klince):

    - mogućnost podešavanja sjedala
    - torpedo (nožna kočnica - na pedalama)
    - ručna kočnica
    - zaštita na lancu
    - gumeni kotači sa zračnicama
    - pomoćni kotači se uklanjaju
    - kvalitetne pedale, lanac i ostali djelovi - ne raspadaju se / teško se trgaju
    - spužvaste zaštite na metalnoj šipki na upravljaču (štiti od ozljeda prilikom pada, kočenja i sl.)

    a ovdje ti je link o opremi tigressice
    Sve ovo što mamma kaže (osim ručne kočnice) ima i mali 12 inčni Giant. Ne nalazim mu zamjerke, samo se ne sjećam koliko je koštao? :?
    Mislim da nije manje od 500kn.

  24. #24
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    što ne kupiš bez pedala?

  25. #25
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Giant je isto dobra firma.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    sarajevo- zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    i mi smo zbog preporuke ortopeda da pocne sto prije sa pedaliranjem u potrazi za prvim biciklom,
    a sad me jako brine to sto pisete da mali klinci (tj skoro trogodisnjaci) bas i ne mogu sami pedalirati :/ , a moja ena je jos i sitnija od prosjeka.

    uglavnom, evo i moj doprinos temi,
    na kraju draskoviceve, skoro do ulaza u branimir centar, ima ducan sa biciklima i vidjela sam da imaju skroz male, ali samo sam virnula kroz izlog pa ne znam nista osim cijene, 600kn .

    ja bih najradije onaj bez pedala, ali ortoped je naglasio da nikako ne taj, nego sa pedalama.

    praticu temu i zapisacu sve sto je mamma san napisala o tome na sta treba paziti prilikom kupovine.
    leonisa, pisi ako nadjes ono sto vam odgovara.

  27. #27
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Jaca, naša je A. prvi put sjela na 12 inčni bicikl s točno 3 g. , prije nije imala nikakav triciklić. Trebalo joj je valjda pola sata u parku da skuži princip. Sljedećeg dana vozila je već u najvećoj brzini, jedino joj je trebalo jedno tjedan dana da skuži kočenje pedalama.

  28. #28
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Jaca, uopće nije istina da djeca od 3 godine ne znaju sama pedalirati!! To, na kraju nitko i nije napisao.

    Postoje djeca - gospoda koja jednostavno vole iskoristiti roditelje da ih vuku - guraju...

    Ima klinaca koji su sa 3 godine provozili bicikl bez pomoćnih kotača!

    S druge strane, moj malac je ko blesav pedalirao triciklić po gradu sa svoje 2 godine!

  29. #29
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    što ne kupiš bez pedala?

    Meni je ovo jako zgodno. Tim je dobio taj bez pedala i jurca okolo fejst.

    Super je za odrzavanje ravnoteze.
    A koliko sam uspjela procitati klincima je puno lakse nakon tog bica preci na onaj bez pomocnih.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Jaca2006 prvotno napisa
    a sad me jako brine to sto pisete da mali klinci (tj skoro trogodisnjaci) bas i ne mogu sami pedalirati :/ , a moja ena je jos i sitnija od prosjeka.
    moja curka je bila, a i sad je na donjim percentilama, i jedino je bitno da nađeš odgovarajući bicikli po veličini, to je jedina otežavajuća okolnost za naše mrvice

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    što ne kupiš bez pedala?

    Meni je ovo jako zgodno. Tim je dobio taj bez pedala i jurca okolo fejst.

    Super je za odrzavanje ravnoteze.
    A koliko sam uspjela procitati klincima je puno lakse nakon tog bica preci na onaj bez pomocnih.
    I meni je bilo zgodno dok sam čitala o tom bicikliću na forumu, ali u praksi se pokazalo kao potpuni fijasko
    Naše iskustvo s biciklićem bez pedala je takvo da, osim samog bicikla, treba dobro procijeniti i je li dijete zainteresirano za takvu vrstu prometala (moj nije bio, preveliki je ziheraš i nije se usudio upustiti u takvu "avanturu").

  32. #32
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    što ne kupiš bez pedala?

    Meni je ovo jako zgodno. Tim je dobio taj bez pedala i jurca okolo fejst.

    Super je za odrzavanje ravnoteze.
    A koliko sam uspjela procitati klincima je puno lakse nakon tog bica preci na onaj bez pomocnih.
    prvenstveno radi preporuke ortopeda da pedalira.
    iako joj ja planiram kupiti oba ako me muz ne proglasi ludom

  33. #33
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    zapravo, neki dan sam procitala tu na pdf da Felix ima takav pa ju mislim zicat da nam posudi u parku da vidim Lein intares, jer ona je isto ziheras....

  34. #34
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Marin je provozio bajk s pomoćnima jako rano, i prije 3.rodjendana.
    Dobio je onaj iz TL i vozio njega, svi bicikli za tako malene moraju biti teški...makar ti iz TL nisu nešto kvalitetni.
    Za 4. će dobiti pravi bicikl.

  35. #35
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Marin je provozio bajk s pomoćnima jako rano, i prije 3.rodjendana.
    Dobio je onaj iz TL i vozio njega, svi bicikli za tako malene moraju biti teški...makar ti iz TL nisu nešto kvalitetni.
    Za 4. će dobiti pravi bicikl.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    sarajevo- zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    znam da niko nije napisao da trogodisnjaci ne mogu samostalno pedalirati, nego sam malo obeshrabrena tezinom biciklica na trzistu, i eninom kilazom,
    a jos su i prodavaci imali sumnjicave izraze lica ( :/ ) kad bih spomenula koliko je staro dijete,
    a i tu je bilo par iskustava da sa tri godine nije uspjelo pedaliranje.

    ali tu su sad cokolada i krumpiric sa svojim vrlo ohrabrujucim iskustvima .

    ja bih sto ranije da pocnemo jer ena hoda prema unutra pa da to krenemo ispravljati, a ortoped je rekao da je to nacin.
    mislila sam da joj kupimo onaj koji uspije barem malo pokrenuti u ducanu, ali mozda mi to nije najbolje mjerilo :? , sad radim selekciju biciklica pa kad odaberem vodicu je da vidimo sta joj najbolje pase.

  37. #37
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    ali i sa običnog bica možeš skinuti pedale i lanac pa opet imaš likeabike, mislim da je nepotrebno kupovati dva. osim ako ti je to baš gušt

  38. #38
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ma nabrijala sam se na njega, pa zato

  39. #39
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja sam prosli vikend vidjela u intersportu u mercatoru na zagrebackoj da imaju male bicikle, od prosle godine i mislim da su na snizenju.
    BC je takodjer dobio za treci rodjendan bicikl, a prije toga je vozo onaj drveni bez pedala. ali mu je predkraj tog ljeta bilo zanimljivije imati pedale, jer svi klinci u parkicu imaju pedale. pa se bake rastuzile i odlucile udruzenim snagama kupiti "normalni" bicikl djetetu. na kraju je kupljen neki crveni oko 500 kn je bio. meni je bilo iznenadjenje kako je tezak. ali malac ga vozi bez frke.
    meni osobno je najveci problem jer nije dao da se skinu pomocni kotaci (kupljen s pomocnim i moraju ostati) a na ovovm bez pedala se spustao bez frke na nizbrdici s dignutim nogama. dakle znao je odrzati ravnotezu. mozda sad u parkicu mu neko posudi bicikl bez pomocnih kotaca pa cemo vidjeti da li moze bez njih.

  40. #40
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo za Lizu sa 2g nabavili onaj Schwinn Tiger. Super bicikla, kvalitetna. Sa 3 godine je naučila na njemu voziti bez pomoćnih kotača, baš sada (curica ima 4g) smo u potrazi za Swinn gremlinom (16 cola).

    Ja sam ga kupila u Slo, preko jedne burze i platila ga 20e :D

  41. #41
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa
    Mi smo za Lizu sa 2g nabavili onaj Schwinn Tiger. Super bicikla, kvalitetna. Sa 3 godine je naučila na njemu voziti bez pomoćnih kotača, baš sada (curica ima 4g) smo u potrazi za Swinn gremlinom (16 cola).

    Ja sam ga kupila u Slo, preko jedne burze i platila ga 20e :D
    Ma daaaaaaaaaaaaaaaj!!! 20 eura?? Super si gal platila!!

    jel da da je super bike?

  42. #42
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    I mi smo se odlučili za bicikl, ali kako Lovre nije baš za pedale (na ovim trokolicama samo bi se odgurivao nogama) tako smo odlučili za ovaj bez pedala. Samo da još nađemo neki povoljan...

  43. #43
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Citiraj In love prvotno napisa
    Mi smo za Lizu sa 2g nabavili onaj Schwinn Tiger. Super bicikla, kvalitetna. Sa 3 godine je naučila na njemu voziti bez pomoćnih kotača, baš sada (curica ima 4g) smo u potrazi za Swinn gremlinom (16 cola).

    Ja sam ga kupila u Slo, preko jedne burze i platila ga 20e :D
    Ma daaaaaaaaaaaaaaaj!!! 20 eura?? Super si gal platila!!

    jel da da je super bike?
    Stvarno je super
    Liza nikada nije znala pedalirati trokolice a ovaj je odmah zapedalirala ko velika...Inaće je cijena malo skupa ali se isplati. Na našem će se sada vozit braco, pa onda još jedan braco jer je još uvijek ko nov

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    i odmah idući korak: kacigu s kotačićem za podešavanje našli smo jedino u interšportu u mercatoru.
    što je to? mi smo u potrazi za kacigom i nisam vidjela ništa slično, a tamo di sam pitala su bili jednako zbunjeni kao i ja.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    To ti je ovakav tip kacige
    http://www.likeabike.hr/OPREMA_kaciga.html

    znači ima kotačić kojim podešavaš da kaciga dobro i čvrso stoji i na manjoj i malo većoj glavici...
    Ja isto tražim tako nešto, koliko je koštala ta u interšportu?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    hvala.

    cijena me malo ošamutila, bicikl smo platili malo više od tog :/

  47. #47
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    mi smo nasu, prije tocno 2 god platli oko 150kn.
    jedino su fumic bickli imali takvu. ostale su, kao i u turbo sportu, bile oko 80kn.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    sarajevo- zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    samo da prijavim da smo kupili bicikl, i da smo prezadovoljni. svi moji strahovi o tome da ga nece moci ni pokrenuti, a kamoli voziti su naravno bili besmisleni .
    sad nam jos samo fali lijepo vrijeme pa da se provozamo po parkovima.
    (sad ga vozikamo po stanu i dvoristu :/ ).

    odabrali smo u eurobike-u bmx boy , to je onaj s buldogom i stvarno je super.

    a kacigu, bas tu sa kotacicem, smo kupili u ducanu na kraju draskoviceve (ispod sheratona, prije ulaza u branimir centar), kosta 115 kn.
    imaju ih i u inetrsportu, ali je premali izbor, kostaju oko 160 kn.

  49. #49
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    evo i ja prijavljujem...nakon prvog zivcanog susreta i "vrati ga u ducan, ne mogu vltiti" i dva guramo te, probaj koliko mozes, danas je na kraju setnje sama skuzila tehniku i okretala pedale :D

  50. #50

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    slučajno sam provirila na ovaj pdf pa moram i ja reći da su moji klinici skužili pedale s 24 tj. 25 mjeseci...sitni su i lagani, al sam našla tricikliće koji im odgovaraju...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •