Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: zar ću stvarno morat bježat?

  1. #1
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno zar ću stvarno morat bježat?

    Naime, Eli sada sa punih 21 mjesec još uvijek ne prihvaća dohranu i dojenje čini 80% njene prehrane.

    Ono malo što pojede ( pire krumpir, riža, komadić jabuke, sokovi, štapići ) uopće nije vrijedno spomena. Za stolom joj je prvi impuls da, nakon što nešto zbrlja ( meni za ljubav ), meni digne majicu i prikopča se na tankštelu.

    Ona je inače velika ( da ne kažem još uvije debeljuškasta), nikad nije bila bolesna, vesela je, vrlo aktivna i lijepo napreduje.

    Ja sam sada na vazi jer nije mi teško dojiti (naprotiv) ali mislim da bi ipak već trebala i konkretnije jesti a jedini način da to postignem je da se maknem od nje i da joj nisam 24 sata na dohvat ruke ( usta )....

  2. #2
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno Re: zar ću stvarno morat bježat?

    Citiraj Maggie prvotno napisa
    Ona je inače velika ( da ne kažem još uvije debeljuškasta), nikad nije bila bolesna, vesela je, vrlo aktivna i lijepo napreduje....
    Kud ces boljeg odgovora

    Kad osjeti potrebu za necim "jacim" vec bu pocela jesti sama od sebe...tak ja mislim...ljubac :O)

  3. #3
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Ja bih se složila s kloklo (kao i obično he-he)
    Meni je čak pedijatrica rekla kako bi bilo vrijeme da Tana odviknem od cice jer mu time ometam normalnu prehrano i to baš u vrijeme kad on nikak nije jeo, omršavio još od bolesti i jedina klopa mu je bila cica i malo me to štrecnulo (ali samo malo), no on je počeo nakon toga klopati koliko-toliko normalno tak da mi ta njena teorija pada u vodu.

    Nego, u zadnje vrijeme i ja imam fore kak da klopa prvo ručak, a da cicu malo smanjimo preko dana - kad se probudi iz podnevnog sna ima običaj da traži cicu, ali taman je vrijeme ručka i ak mu dam cicu, onda neće klopati. Zato mu ne dam uopće priliku da me traži cicu, već mu počnem priču o ručku koji ga čeka i to sve popraćeno bombastičnim najavama i onda ga onak zbunjenog uvaljam u njegovu sjedalicu i dam mu ručak i on klopa. Probaj se ti maknuti od nje dok ona jede da joj ne budeš na oku, možda se bude lakše skoncentrirala na hranu?? Kajaznam...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •